Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
26. máj 2010

No kde ste všetky ☹ ?????

linette
26. máj 2010

dalinka ahooooj 😵 tu som .. som sa zajedla a zapozerala .. to vzdy o takomto case sa napchavam.. to je zdrava vyziva 😀 .. zemiakovy salat.. 😝
marecek ide od teba prec prvykrat na taku dlhu dobu? .. prezijes to neboj, ved on sa tam bude mat dobre a kolektiv potrebuje kazde dieta a taketo vylety bez rodicov oni miluju.. hlavne ked mozu vystrajat 😉 mozete si kazdy den volat 😉 urcite tam bude nejaky telefon ...
to je dobre, ze si trpezliva, zevraj zemiaky su dobre na vlasy tak ich papaj 😉 som taka zvedava na novu dali 🙂

linette
26. máj 2010

neviem preco ale ja ked nieco dobre najdem tak hned myslim na to, ze to je mozno aj zle .. a ked som zbadala ten sunigt tak som si hned premietla ci to neni zle, ci to neskodi na nieco .. ten kov.. ono je to uhlikove tak by to malo byt dobre .. a ked to pomaha to je dolezite.. ved kamen by nemal ublizit.. bud pomoze alebo nie.. ale skodit by nemal, ze?

linette
26. máj 2010

mirus take poznam ze ingoracia velmi dobre 😒 😖 krsniatko potrebuje niekoho kto ho ma rad, kto ma nervy, kto ho vie naucit poriadne bezne veci a hlavne na zaciatku niekoho potrebuje aby mohol zacat od nuly ako sa hovori.. ma starych rodicov? .. alebo nejake tety ujov..

miruska15
26. máj 2010

Ma otca a aj matku ale.....Dedka a babku už nemaju boli to moji rod. mali ich u seba a ked zomreli ja som nemala odvahu si ich zobrat .On ma ešte sestru a ta je na tom horšie takže to by som mala zavazok na cely život.Je to tažke stale uvažujem či to bolo spravne rozhodnutie ja mam sama 3 deti tak neviem.
Dali ahojkaj tak to maš odvahu poslat Marečka ja som nemala.

jery51
26. máj 2010

slavik Liečenie s anjelmi som práve dočítala.. super , len tei číselne kombinácie som preskočila, vsak aj tak by so ich zabudla, ked niečo take bude, mám ju po ruke a spravim kuk 😉

jery51
26. máj 2010

už spíte? 😅

miruska15
26. máj 2010

ahoj jery

jery51
26. máj 2010

no co mirus co noveho?
aj čitas niečo teraz?

miruska15
26. máj 2010

jery tie čisla som aj ja preskočila.a aky maš pocit.mne sa kniha pačila prečitam si ju znova teray idem na tu o tych detoch.

jery51
26. máj 2010

bola dobrá ved som ju prečitala za pár dni a ja ked sa nenutim, že chcem to znamena že kniha je dobra...
jaj tá už ti prišla... no vidiš musim aj do tej obcas nakuknut, bo kubkovi ožívaju žilky..

miruska15
26. máj 2010

čo nove nič moc.ozaj super že ste porazili pneumokoka parada to je dobre kubko je silny.
čo čitam Tajomstvo a chcem aj tu čo si mi poradila o detoch lebo ten moj puboš.Ozaj idem ho dat do tabora vojenskeho možno sa tam spameta.

jery51
26. máj 2010

vojenského 😀 odpadnem,,, no snad mu to niečo dá...

jery51
26. máj 2010

no aj aj som rada, že pneumokok zmizol, anjeliky a moje meditácie zabrali

miruska15
26. máj 2010

nechcel musela som mu slubit že si može potom prefarbit vlasy na čierno,ale ja dufam že ho to do vtedy prejde čo mysliš?

jery51
26. máj 2010

hmm snad hej,mu to vytlču z hlavy 🙂
aj moja neterka ide do školy prírody, jááj tak sa teší..

jery51
26. máj 2010

krása

miruska15
26. máj 2010

ja som Ivanku nedala ale teraz chce ist do tabora.no ja mam s toho hrozu sa viac bojim ako ona

jery51
26. máj 2010

mirus prečo, deti radi chodia do tábora, ja som veru chodievala každe leto...len ju daj

miruska15
26. máj 2010

jery ja to balim mne blbne net nemam nervy na to stale sa mi to vypina pa

linette
26. máj 2010

mirus do akeho?? .. 😀 😀 sranda ten tabor.. som nevedela, ze taky existuje.. 😅 😝 ale ja si myslim, ze to je dobry napad, lebo sa tam chlapec nauci, vymaka a budu za nim vsetky baby sialet .. 😉 ved taky vojaci su sexi..
kuki: 😵 😉

https://www.youtube.com/watch?v=7QJOZBtToKY
linette
26. máj 2010

jery krasny obrazok 😵
ja som bola len raz v tabore a raz v skole prirode a raz na lyziarskom .. a bolo super .. isla by som .. ale do tabora som isla dost neskoro, lebo sa mama o mna bala a nechcela ma pustit.. ja som chcela ist aj dalsi rok aj dalsi a uz som mala vyse 15 som nemohla.. inak sla by som aj teraz 😀
mirus pusti ivku nech si uzije 😉 🙂 neboj sa o nu tak moc to neni dobre .. vies, ze deti su silne a zvladnu vsetko .. 😵

jery51
26. máj 2010

dala som si čaj z medovky a čil oči držím zápalkami 😀

miruska15
26. máj 2010

sa niako umudril ten net teraz šlape som zvedava do kedy

miruska15
26. máj 2010

no dam vyberame kam .ale Martin je jasny neustupim som s neho na prašky tam ho daju do laty

linette
26. máj 2010

mirus ja sa musim smiat 😅 😅 .. si taka podarena 😉 veru treba ho nejako naucit aby si rodicov vazil a cenil a posluchal .. 😉 ale, ze vojenskym taborom 😅 😅 ked taky najdes daj kontakt moj samec ma rad vojenstvo .. ci co to s tym nieco spolocne .. sa nevyznam do toho..

linette
26. máj 2010

mirus podla mna sa mu tam zapaci 😉 este aj nejake osvedcenie dostane 😕 to ma super .. to aj vyuzit moze v buducnosti .. 😉

miruska15
26. máj 2010

sa smeješ 😀 ale ja som už zufala 😕 😅 ak toto nepomože tak potom už psycholog.

linette
26. máj 2010

jerynka kde si zmizla?? .. zaspala si na klavesnici? 😅 😕