Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

miruska15
7. aug 2010

@pe3nka82 dakujem chcela som dat este foto ale mi to nejde.

shupolienka
7. aug 2010

@miruska15 jeeeej maly je podareny 😅
no to moje male je tiez na mne zavisle, ale nastastie chodi tak okolo siedmej spat 😎

miruska15
7. aug 2010

@marianka79 ahoj ako bolo na dovolenke,

miruska15
7. aug 2010

@shupolienka ja neviem čo ostal taky.Pri nikom nechce byt a ked si ho niekto zoberie tak kuka či som na blizku.Na jednej strane ma to teši ale na druhej je to unavne no neodpočinem si.

dali4
autor
7. aug 2010

@bershka inak tak ti poviem... každý máme nejakú svoju karmu, každý máme svoju úlohu tu na zemi, každý si vyberáme komu a kde sa narodíme. Ešte pred tým ako prichádzame na tento svet vieme čo nás čaká... Všetko čo sa každému deje sa deje za nejakým účelom, každý si musíme prežit aj radosti, starosti, štastie aj trápenie... 😉

pe3nka82
7. aug 2010

@marianka79 ahoj trnaváčka.. 🙂 ďakujem za privítanie.. inak Trnava moje najsamlúbenejšie mesto.. často najvštevujem.. bračeka mám v Brestovanoch..

miruska15
7. aug 2010

no hura tieto fotky tu davam 3/4hod.

dali4
autor
7. aug 2010

Aj Mišelka iba teraz zaspala, ale ja som musela odíst z izby, je zvyknutá sama zaspávat. Ked je niekto pri nej tak nechce spat... Kiež by jej to vydržalo 😝 , lebo aj malý takto bol ale ked už bol vačší taký 3 ročný tak som musela byt pri nom... Dlho trvalo kým som ho to odnaučila.

dali4
autor
7. aug 2010

@marianka79 ahoooj 🙂

miruska15
7. aug 2010

@dali4 cez den zaspi sam ale večer musim byt s nim.Ale už chrni.Baby za par dni bude mat Kontakt s Anjelmi 1 rok.

dali4
autor
7. aug 2010

@miruska15 jaj zlatý je 😵 😵 😵 smejo malý

dali4
autor
7. aug 2010

@miruska15 Danielko vyzerá starší ako Mišelka 😅 , ona je také bábo ešte...

dali4
autor
7. aug 2010

@miruska15 😲 budeme mat 1. narodeniny 🙂

miruska15
7. aug 2010

@dali4 to sa ti zda.Vieš ako ti zavidim ale v dobrom že je Mišelka velka že sa ti napapa.Vieš ako sa natrapim aby sa najedol.Dnes som behala po zahrade ukazovala jablčka na stromoch aby sa najedol.Včera som ho važila dufajuc že bude mat cez 8kg no určite ma 7900.

shupolienka
7. aug 2010

@miruska15 aj Jakub bol presne taky asi do siedmeho osmeho mesiaca ze sa nikoho nebal, ani som nemusela byt pri nom, ku vsetkym isiel na ruky a od toho deviateho mesiaca otocil uplne a najradsej by bol stale na rukach u mna nacucnuty 😀

ozaj nikde tu bol link na to ako si clovek moze pozriet svoju auru pred zrkadlom, neviete kde by som to nasla? 🙂

dali4
autor
7. aug 2010

@miruska15 viem si to predstavit lebo Marek je doteraz taký. Je to hrozné ked dieťa nechce jest ☹

dali4
autor
7. aug 2010

@shupolienka to tu niekde bolo, spomínam si, ale kde... ??? 😕

shupolienka
7. aug 2010

nie nikde ale niekde tam malo byt 😀

no dnes som si dala poobede vanu a bola som v nej asi hodinu a pol a skusala som aj prvy krat meditovat 😵
len sa ucim takze mi to ide pomaly, ale potom ked som vysla z vane som si vykladala kartu dna a vysla mi karta meditace 😵

dali4
autor
7. aug 2010

@shupolienka ved máme iba 611 strán... tak kukni 😀 😀 😀

shupolienka
7. aug 2010

fuuha to aby som si uvarila kafe a do rana by som to mozno aj nasla 😀 lebo pri malom sa na pc neda byt vzdy dobehne a krici BAADEE ( to je BAGER 😀 ) a musim mu hladat na youtube videa a obrazky bagrov, asi bude z neho nejaky robotnik 😅

miruska15
7. aug 2010

ako si mi vypadava net už som napisala 3 krat a vždy ma vyplo.Jaj ☹

pe3nka82
7. aug 2010

@shupolienka ja som sa včera chystala vo vani meditovať ale chcela som si najskôr zmyť vlasy a keď som si ich doumývala tak tiekla už len studená voda.. máme nový bojler a nejako divno hreje.. 😢 ale nie o tom som chcela.. zapálila som si sviečky, zhasla som žiarovku a hovorím si no čo anjeličkovia moji, ukážete sa mi dneska?? a začala som si umývať tie vlasy.. a ako som ich už oplachovala od balzámu tak som zrazu pocítila ako by mi niekto sprchu potiahol.. normálne som prestala lebo som si myslela, že prišiel manželík do kúpeľne a chce mi ich zmyť on tak mi berie sprchu... a v kúpeľni nikto okrem mňa.... a anjelikov 🙂)) najskôr som sa zľakla ale potom si hovorím: však si chcela aby sa ti ukázali tak čo sa bojíš... 🙂

miruska15
7. aug 2010

pozerala som tu knihu Svet bez hranic a vyzera že je to super kniha.Nečitali ste ju,

miruska15
7. aug 2010

@dali4 jej tak to ja možem.keby tam bol prsten s drakom lebo to som ja tak to by som brala.

miruska15
7. aug 2010

@dali4 s tym jantarom a tygrim okom su krasne

shupolienka
7. aug 2010

@pe3nka82 tak to musel byt zazitok 😅
baby ja mam asi 4 knihy rozcitane a neviem si najst cas aby som ich docitala 😒

miruska15
7. aug 2010

dobrý večer ja sa volam Ivanka. 🙂

miruska15
7. aug 2010

To Vas pozdravila moja Ivka za mojej nepritomnosti

dali4
autor
7. aug 2010

@miruska15 aj mne sa velmi páčia šperky s kamenmi ale sranda je že ešte nemám žiadny. mám toho kopu, chir. ocele aj striebra ale nič s kamienkom.... Napíšem asi Ježiškovi 🙂