Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

jonuska
12. sep 2010

ahojte
je krásně a na mě lehla taková deprese že je mi hrozmě..
bershka...to bohužel neporadím☹..jen to že do 3let se tvoří imunita..takže když je často nemocné..zesilí a potom bude dobře..měla jsme to u prvního dítěte
já potřebuju recept na to aby mi děti spali🙂nespí ani malá ani mladší syn..asi to rozšiřuju ten neklid kolem sebe že??? 😢

jonuska
12. sep 2010

Miruško vidím že máš taky 3 dětičky🙂 😉

motylka
12. sep 2010

ahojte, celé som si to tu prečítala odkedy som tu nebola 😉 to sa mi veľmi páčil ten článok o čase od linette myslím, že hodiny sú len ľudský výmysel... ono je to pravda v podstate, len až teraz som si to nejako uvedomila... písali ste tu aj o bábätku, včera keď mi vykladala karty švagrininá mama, tak som aj chcela vedieť niečo o bábätku, či príde a tak... povedala mi, že nevie mi tak s určitosťou na to odpovedať, tarotové karty ale dali odpoveď že v časovom horizonte do 4 rokov a v chladnom období.... do 4 rokov... ☹ ale hlavne nech len bude zdravučké...

motylka
12. sep 2010

@jonuska prečítaj si niektorú z kníh od Doreen Virtue, sú o anjeloch a sú veľmi pekné a pozitívne, veľa ťa naučia 😉

miruska15
12. sep 2010

@bershka tak na to neexistuje asi nič.Ja viem o čom hovorim.Tie deti s toho proste musia vyrast.A my musime mat pevne nervy.

miruska15
12. sep 2010

@jonuska ano mam akurat že s vatšim vekovým rozdielom.A poviem veru že je to lepšie.mam čas na to najmenšie a tie vatšie pomožu.Teraz akurat maly leze na choditko a strašne sa mu to pači.ja sa tu na nom šulam. a teraz sme sa buchli

jonuska
12. sep 2010

miruško..jojo máš děti starší..
ale taky se to dá...naši si hodně spolem pohrají.i když tím že sjem sama je vše složitější
ted jsem se s rodiči pohádali a mám 100chutí odejít ale nemám kam:(

marianka79
12. sep 2010

@jonuska jááj hádky s mamou aj ja si tým prechádzam ale jedna od druhej sa učíme a to je to prečo som sa k mame vrátila máme medzi sebou niečo nevyriešené a karma nás zase dala dokopy aby sme to vyriešili ak sa tak nestane tak nás to stále bude k sebe tahat takže treba si vyriešit veci aby som v klude mohla žit a sama 😉

marianka79
12. sep 2010

a aj mojim snom je mat tri deti 😵 a vobec sa toho nebojím

motylka
12. sep 2010

dievčatá, ja som bola dnes po dlhšom čase v kostole, lebo potrebujeme podpisy od farára, keďže malá pôjde tento rok na prvé sväté... Ja som bola taká sklamaná z dnešnej kázne, tak mi to bolo celé ľúto, pretože ja som chcela, že začnem chodiť znova do kostola, ja verím v boha, ale nepáčia sa mi prejavy cirkvi a chcela som sa cez to preniesť...skrátka, na omšu počas kázne došiel z vonku nejaký opitý chlap a práve vtedy hovoril kňaz podobenstvo o tom, ako niekto pásol svine, ten chlap sa nahlas spýtal, že kto je sviňa, bolo počuť že je opitý, tak kňaz poprosil kostolníka, nech ho vyvedie von, ale mal blbú poznámku k tomu opitému, to by sa dalo ako-tak prežuť, ale potom, keď dotyčného vyviedli, pokračoval slovami, že ten človek sa mal radšej pozrieť do zrkadla, aby videl, kto je sviňa. Tak som sa rozčarovala z toho, keby malá nepotrebovala ten podpis, tak sa postavím a odídem ☹ Ako to môže takto povedať farár??? Veď má ísť príkladom...ja viem, že je tiež len človek, ale toto nebol jeho jediný prešľap, viem, že sa mi už predčasom uňho nepáčili kázne... my tu máme u nás dobrého farára, lenže u nás je mi zle v kostole, je tam málo vzduchu a musím každú omšu vychádzať von, preto chodím vedľa na sídlisko... Ja by som malú ani nedala teraz na prvé sväté, ale je to takto pre ňu jednoduchšie, keď pôjde s kolektívom z triedy, zasa by sa cítila odstrčená, keby som ju nedala a ostatné decká by sa pripravovali... podľa mňa by bolo lepšie, ak by sa človek rozhodol v dospelosti sám... lenže potom jej budú robiť problémy pri sobáši atď...

bershka
12. sep 2010

@motylka no ja mam tiez svojsky nazor na cirkev. oni totiz vino piju, vodu kazu..... ja tiez verim v boha, ale tam nechodim. ked si zmyslim, ako cirkev odsudzovala jogu, haryho pottera, da vinciho kod... jako hruza. su to manipulanti a snazia sa so vsetkeho vytazit len pre seba.... nehovoriac o zneuzivani deti.
prenes sa cez to, mala si casom spravi svoj nazor, tak sa tes, ze chce ist..

bershka
12. sep 2010

@miruska15 ale ked ona je chora min. raz do mesiaca ak nie castejsie. uz berie aj lieciky na imunitu a nebavi ma to. trapi ma to ked kukam na dieta ako trpi

marianka79
12. sep 2010

@bershka moj syn mal hnisavé angíny 2x do mesiaca ked nastúpil do školky bol viac doma ako tam vekom mu to prešlo ale pomohlo mu sanatórium do ktorého chodil bol tam dva razy zakaždým na dva mesiace a aj to mu pomohlo

no myslím si že sme mu to aj trochu privolávali lebo malý trochu zakašlal a moja svokra hned povedala že zajtra bude chorý ja už vtedy som verila že si človek privoláva takéto veci mala som to už vtedy v mojom podvedomí a aj nakoniec bol chorý a prestalo to až ked sme prestali so svokrou bývat

motylka
12. sep 2010

no ja som si asi teraz tiež privolala chorobu, lebo som hovorila, že akonáhle nastúpim do roboty v septembri, tak mi odídu hlasivky po prázdninách, no hlasivky zatiaľ neodišli, ale som prechladla a u mňa prechladnutie často končí tak, že to zíde nižšie a začnem kašľať, musím zmeniť myslenie, že teraz to tak nebude... už sa totiž 6.deň necítim ok...

bershka
12. sep 2010

@marianka79 no, mangel furt stresuje, ci bude alebo nebude chora.... podla mna jej to privolal.. a ja sebe, lebo my dve sme zasadne naraz chore, takze som aj ja 😉

ruzenkas
12. sep 2010

Všechny vás moc zdravím. Hned na začátek vám musím napsat, že jsem měla noční můru, bylo to o mně a strašný. Probudila jsem se celá propocená... dneska mi dr. řekla, že mám nějak posunutý žaludek a bude to asi tím, že mám brániční kýlu. Je to dost nepřijemné, tak jsem jí to řekla a ona mi pak řekla toto. Takže další operace.

Dneska jsem měla hodně špatný den, nějak jsem nemohla přestat brečet, ale byl za mniu manžel a je hned líp 🙂 Zítra se dozvím, co vše mě čeká za vyšetření.

Jinak v kolonce: "Zmíňka o mně", nebo tak nějak, mi přišlo toto: kubaka ... linette, . cituji: @ruzenkas poslem aj tebe Aramejsky Otcen.. a odkaz na diskuzi, kde to dotyčná psala, nefunguje. Tady má asi někdo problémy... 😀

miruska15
12. sep 2010

@ruzenkas ta osoba je neprijemna vobec na nu nemysli.kto veri v silu modlidby nech sa modli kto nie tak nech sa nemodli ale nech nezosmiešnuje druhych a nepodcenuje.My baby s Anjelov mame svoje skusenosti s nimi.A že sem nechodia a nečitaju nas.Hm asi nie.Ruženkas mi na teba myslime a budeme sa za teba modlit pretože verime že to pomože.Ja na teba myslim stale.Aj ked ta fyzicky nepoznam mam s teba dobry pocit citim s teba že si dobry človek s velkym srdiečkom.Netrap sa nad takymi ludmi sustred sa na seba a na uzdravenie.

ruzenkas
12. sep 2010

@miruska15 Já to beru s nadhledem. Mám dost jiných starostí 🙂 Jen si měla možná dát větší pozor a vymazat @ a nepřišlo by mi to...

Miruško, moc Ti děkuji, Vám všem, opravdu si toho strašně moc vážím. I učitel z VŠ, kterého mám na facebooku mi napsal, že se bude za mě modlit a i kamarádi. Já nevím, jak mám všem poděkovat...

miruska15
12. sep 2010

@bershka moj st.syn mal astmu takže my sme boli na ant. skoro stale.Prešlo mu to až okolo 6r.Boli sme na liečeni,mal sprej lieky na imunitu atd spravila by som aj nemožne aby bol ok.Ale musel s toho proste vyrast.Dcera bola do 2r ok dostala kiahne ale take že Dr.povedala že to ešte nevidela.Tak ju vyštavili že sme mali do roka 10 Ant.Ked som Alergologa doslova prosila aby s nou niečo robil neurobil nič.Tak som sa naštvala zmenila som Alergologa ten jen nasadil liečbu a dievča je ok.A krpček moj najmladši ma 10m a už mal 3krat Antb.Tiež som s toho na nervy tiež to zle znašam ja som v tom to doslova hysterka.

marianka79
12. sep 2010

@ruzenkas ahoj moja no kubaku si nevšímaj bola tu riadna vadenica s nou ona je v inej téme o depke to je to ako ohvárala linette? no páni tak sem chodí čítat či čo 😅 😕

marianka79
12. sep 2010

@ruzenkas to mije lúto takže dalšia operácia ? a kedy ta to čaká? ☹

marianka79
12. sep 2010

@motylka tak to fakt bolo nepekné od neho 😖

miruska15
12. sep 2010

@ruzenkas a to kde v ktorej teme o tebe pisala?

marianka79
12. sep 2010

@miruska15 zrejme v SD

marianka79
12. sep 2010

fúúú baby ja som taká prežratá mali sme cigánsku lokše a burčák uuuaaaa a teraz fučím 😖

linette
12. sep 2010

ahojte srdcovky 😵
co sa deje? .. zasa kubaka rype .. co zavidi, ze som jej neposlala aramejsky otcenas? .. 😝
nechapem tomu, ze ked kubaka a spol neveria, tak naco to citaju? zeby ich to predsa pritahovalo? .. vsak este budu nieco potrebovat ..
ked inu robotu nemaju, len ohovarat nech sa paci ..

linette
12. sep 2010

inak kubaka a spol si otvorili sukromnu temu, kde ohovaraju

miruska15
12. sep 2010

@marianka79 som pozerala v Depke ale nič som tam nenašla.Vieš čo Marianka toto je hyjenizmus.Tie baby su vyšinute.

jonuska
12. sep 2010

holky co +ten aramejský otcenas???

linette
12. sep 2010

@ruzenkas miruska ma pravdu, nic si z nej nerob .. ona rada zapara .. 😠
myslim na teba casto, verim, ze bude dobre .. operaciou ti upravia zaludok a bude zasa vsetko ok, uvidis, prestanu bolesti 😉
obcas mavame zle dni , kedy sa musime vyplakat.. mavame ich kazdy .. ☹
sme pri tebe vsetky, myslime na teba a modlime sa a anjelickovia spravia zazrak a ty sa nam uzdravis 😵