Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
14. sep 2010

@ruzenkas su nejake veci ktore sedia a su aj take ktore nie.. take na polovicu ..
horoskopom co su na kazdy den, tyzden, mesiac moc neverim .. skor na nejaku tu charakteristiku znameni ...

linette
14. sep 2010
linette
14. sep 2010

@jery51 pozeram, ze ja som ti to poslala .. nemas to v schranke? .. ak to tam nemas, ti to poslem esteraz .. 😉

linette
14. sep 2010
ruzenkas
14. sep 2010

Děvčátka, kdybyste měly zájem, tady na té stránce jsou čaje z Číny. Mají teda zatím jen dva a kdybyste chtěly, zařídila bych, aby to šlo poslat k Vám do SK.

http://www.slavnecaje.cz

Já mám tento: http://www.slavnecaje.cz/zeleny-caj ale ještě jsem ho nezkoušela

uskamuska
14. sep 2010

@linette no reiki mám len jednotku a robila som ho u Peter Koveši.

uskamuska
14. sep 2010

@linette nuž ja som si prečítala horoskop a povedala by som,že na mňa sedí.Ja som býk.

motylka
14. sep 2010

@linette to je milé s tými pierkami, že? Mne sa to veľmi páčilo a taký som z toho mala zvláštny pocit 😉

marianka79
14. sep 2010

ahojte anjelinky 😵

@linette to mi ani nevrav o tom počasí ja som už dva týždne doma a ver že nikdy som sa tak netešila do roboty ako teraz nemožem íst von ked som PN a mna to doma ubíja ešteže dodinko dnes prišiel a........ 😝 rozveselil ma 😵 ale o dva dni idem na kontrolu síce ešte kašlem ale JÁÁÁ UŽ CHCEM ÍSŤ VÓÓN ☹ a ked vidím ako je krááásne tak len cez okno kukám 😒

@uskamuska tak ty máš reiky mna to velmi zaujíma a tiež uvažujem o tom kolko to stojí?ak chceš tak napíš do IP

@ruzenkas ahoj moja na teba stále myslím 😵 tie čaje možu byt dobré ale ja moc čaje nemusím to len teraz ich pijem ked som chorá uvarím si plný hrniec a to pijem celý den 😝
@motylka mne sa to zase stáva so štvorlístkami zbieram ich usuším a darujem ich potom blízkym pre štastie 😉

uskamuska
14. sep 2010

@marianka79 nuž teraz neviem koľko to stojí ja ho mám už 16 rokov ale len prvý stupeň.Druhý je lepší tam už nemusí byť kontakt priamo s ľuďmi dá sa liečiť už na diaľku 😉

marianka79
14. sep 2010

@uskamuska ja si vobec neviem predstavit ako to prebieha viem že to chcem ale cítim aj že ešte nie je ten správny čas ale chcem to 😉

marianka79
14. sep 2010

@uskamuska inak super že celá rodina ste tak spojený s týmito vecami moja mama tiež verí na tieto veci ale moc sa s nou o tomto nerozprávam

uskamuska
14. sep 2010

@marianka79 áno si šikovná ja taká dobrá nie som na počítači 🙂

ruzenkas
14. sep 2010

@marianka79 Děkuju, já taky na vás všechny hodně vzpomínám a myslím 🙂

Jinak mi manžel koupil knihu Tajemství, tak jsem zvědavá...budu jí mít v sobotu

@uskamuska Jé, ty jsi taky býk 😉

marianka79
14. sep 2010

@ruzenkas ahoj no tak tá kniha je pre mna naj kniha a aj jej pokračovanie čo teraz mám rozčítané uvidíš že ti dá iný pohlad na veci čo sa okolo nás dejú a film tajomstvo si videla?

ruzenkas
14. sep 2010

@marianka79 Ne, neviděla...ale myslím, že jste tady už o tom psaly. Prý jednička je lepší, říkala mi sestra v nemocnici

miruska15
14. sep 2010

ahojte dievčata.
@ruzenkas ahoj ešte si v nemoc.?

ruzenkas
14. sep 2010

@miruska15 Miruško, budu v ní min. do příští středy... A jak se máš?? 🙂

miruska15
14. sep 2010

@ruzenkas a da sa.Ivanka ma teplotku asi daka viroza.A ty? bolesti ustali?Ti je aj smutno tam ,maš aspon daku kamošku pri sebe na izbe

ruzenkas
14. sep 2010

@miruska15 To mi je líto, snad bude brzy zase fit. Já bolesti nemám, ale mám špatnou krev pořád a smutno mi není, je výhoda, že tu je internet 🙂 škoda, že jsem to nevěděla dřív

marianka79
14. sep 2010

@ruzenkas no ono sa to nedá tak povedat že je lepšia pokračovanie tajomstva čiže Kľúč som zatial nevidela len ho čítam a velmi to nadvezuje na tajomstvo je to ovela tažšie čítanie treba to asi viac krát prečítat aby to človek pochopil a začal sa podla toho riadit podstate viem o čo im tam ide ale čítat to a uskutočnit to....je to rozdiel 😝

marianka79
14. sep 2010

@ruzenkas super aspon tu snami možeš byt a my stebou 😉

marianka79
14. sep 2010

@ruzenkas uvidíš že to dobre dopadne a budeš fit čoskoro treba si tým prejst a potom.............to mimi? 😵

marianka79
14. sep 2010

@miruska15 to je smutné tie virózy hnusné keby sa to dalo nejak vykynožit aj ja už dúfam že pojdem do roboty že ma ešte nenehá doma 😖 lebo ma tu už..........ani radšej nepoviem čo 😝

miruska15
14. sep 2010

@marianka79 ale zasna druhej strane neni nič horšie ako nevyliečena choroba.Takže ak niesi uplne fit tak sa nehrn do roboty skor si vypytaj vychadzky.Radšej sa poriadne prelieč.

marianka79
14. sep 2010

@miruska15 vychádzky mi nedajú ja potrebujem pohyb a ten doma teda nemám a ludí okolo seba komunikovat s nimi a tak 😉

miruska15
14. sep 2010

@marianka79 a prečo by ti nedali vychadzky.

marianka79
14. sep 2010

@miruska15 no to pochybujem ked mám zahlienené dutiny už je to trochu lepšie ale kašel ešte je 😒 budem musiet nosit vatu v ušoch pre istotu

marianka79
14. sep 2010

babýýýýýý ja už na F nemám kam dávat darčeky ☹ musím odstránit nejaké políčka