Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dusany
21. sep 2010

@linette Linette,ďakujem za pekné privítanie,:veľmi rád ti napíšem.Ako som vás vypátral,no tak,že sa mi pošmykla myš a bol som tu. Zaujímal som sa tiež o mnohé náboženstva ako ty. Budhizmus je vo veľkom rozpore s kresťanstvom. Hovoríš,že si Bibliu nečítala?A dôvod? Počúvam od teba aj dosť zaujímavé správy.Chcem sa ťa ešte spýtať na aký účel si chcela kyvadlo?Niektorí ním diagnostikujú choroby a zároveň ním aj liečia. Dajú sa ním tiež merať ničivé geopatogénne zóny. Ja na to používam virguľu. SI senzitívna a vidíš biopole-Auru? Poviem ti pravdu

linette
21. sep 2010

@dusany si mi odpovedal 😉
ak mozem dodat, to ze sa ti posmykla mys mozem verit aj nemusim, v kazdom pripade nahody neexistuju, takze si tu pre nieco 😉
nemozem povedat ze by som sa nejako extra zaujimala o nabozenstva.. viem o nich len nieco a to mi staci .. z kazdeho mi pride nieco comu verim a ostatne mi pridu take pribehy, pripadne o dost dolozene ludmi .. a pravdu povediac biblia ma nezaujima .. chodila som isty cas pravidelne do kostola ale uz nechodim .. tam som pocuvala co citali z biblie.. ale pravdupovediac ani to si moc uz nepamatam.. bola som aj v medjugorie, ktore ma este viacej poplietlo .. predpokladam, ze vies ake miesto to je .. asi som neni spravny krestan .. pokrstena som, prijimanie aj birmovku mam .. vydavat by som sa chcela v kostole.. je to tak pekne .. na spovede pravidelne nechodim, necitim po nich taku extra ulavu o akej ludia hovoria..
nemam nic proti ostatnym nabozenstvam, kazdi narod je ini, maju ine zvyky, tradicie, inu vieru, iny styl zivota.. pre nich je to normalne.. im sme my cudni .. tak to je a tak to ma byt .. nikto nie sme rovnaki a predsa tvorime jeden celok a sme si rovnocenni, preto sa treba milovat /lahko sa to hovori ale tazko kona pre mnohych/ .. ked si vezmes do uvahy kazda modlidba je dobra ak sa modli so srdca a pre dobro .. je to vysielanie dobrych myslienok.. ludia, ktorym sa ulavi ked idu do kostola a na spovede v poriadku .. konaju tak ako im je dobre a ked im to pomaha preco nie.. ale co taky, ktori tam chodia z urcitych dovodov a ked vyjdu von konaju uplne opacne a falosne? ..
kyvadlo som chcela skor z ineho hladiska a to na kratkodobe odpovede/vestenie .. auru ci vidim to neviem, ale take priesvitne okolo niekedy .. asi je to etericka cast .. ale to vidi kazdy, ak sa spravne zahladi ..
vidim, ze sa celkom vyznas aj do tychto veci 😉 virgulu som uz mala v ruke .. jedna teta mi nou merala vzdialenost aury ..

mywiel
22. sep 2010

@linette no spln ma vplyv na plodovu vodu, aj mala sa narodila na spln tak preto si myslim, ze caka na stvrtok aj on... 😅 😉 Na tom linku asi nebude lebo chcem ist este v ten den domov ak vsetko prebehne v poriadku, takze nebude cas ho fotit v nemocke a meno si dobre pamatas 😉 Dik ze na mna tak intenzivne myslis. pa pa 🙂 😉

terez34
22. sep 2010

@linette zlaticko nemozem navise mam malu choru takze je to zakopane ☹

terez34
22. sep 2010

ahojte kocky pocuvajte ked tu mywiel pisala ze caka na spln a potom bude rodit tak ja som niekedy v telke zacula ze ked sa dieta splodi v splne nieje z neho dobry clovek ze me problemy zo zakonom a pod. ale mozno porodit dieta v splne je pravy opak 😉

jery51
22. sep 2010

ahojte ženy 😀
k tomu stretku - najlepšie by bolo, keby sme vedeli program( no bohužial) keby sme ho teda vedeli, stretli by sme sa na nejakej dobrej predáške, no kedže ho nevieme 😀 tak by sme mohli každá pokukať aké nám idú spoje aby sme tam boli okolo toho obeda, no ne???
a ešte kto je za to, dať si kvietok!!!!??? ja som za, pridajte sa 🙂

jery51
22. sep 2010

a už som to tuším písala, ako mi idú na nerv tieto žabomyšie vojny, ked sme niekto príde nás presviedčať o jeho pravda, jedno je isté, že máme slobodnú vôlu a hovoríme si čo chceme...no teraz myslím, na to, že ja osobne sa nezapájam do diskusií , ktoré sa priečia mojím názorom a zásadám... 😉

jery51
22. sep 2010

@linette
aj ja chcem kyvadloooo!!!
ale ja tolko vecí chcem ☹
aj tak som lenivá čítať knihy....

jery51
22. sep 2010

a ešte k splnu...fúúú nás Kubo mal ohromnú noc, no veru takú ešte ani nemal čo tu je 😀
plakal, potom spal, dali sme k nám a kukal sedel, smial sa , bil nás, hladkal....no neviem chúda moje malé...až som sa o neho bála 😅

jery51
22. sep 2010

@linette
si na facebooku??aj ja musím ťa pohladať 😀

jery51
22. sep 2010

@lukinkowa
aj aj ťa vítam a vôbec sa nehanbi... 😵

motylka
22. sep 2010

@lukinkowa ahoj 🙂 idem rýchlo popozerať tie stránky, o ktorých píšeš 😉

motylka
22. sep 2010

keď hovoríte o kyvadle, ja som kyvadielkovala s obrúčkou... musí to byť špeciálne kyvadlo?

alzbeta2
22. sep 2010

@kubaka ahojky, a to je právě škoda, že jsem nechodíš, já taky málo, protože mám náročnou práci a tři kluky, a vůbec neprotestuji, to, že oponuješ, se mi naopak líbí. U Tebe to možná pramení z povahy tvé profese, u mne spíš z povahy mně vlastní 😀

alzbeta2
22. sep 2010

žienky , je tu niekto, kto má štyri detičky? alebo čaká štvrté?

motylka
22. sep 2010

@alzbeta2 myslím, že nie... sme tu maximálne do troch detičiek, ak sa nemýlim....

motylka
22. sep 2010

@alzbeta2 ty čakáš alebo plánuješ štvrté?

mywiel
22. sep 2010

@terez34 ja som rodila malu ked bol spln a bol pri nas anjel pri porode, a mala ma uzasny charakter vyciti ked je niekto smutny a okamzite ho pride objat a utesit 🙂 😵

shupolienka
22. sep 2010

ahojte babule vcera sme vitali anjelov u nas 😵 budu u nas presne 5 dni a potom ich posielam dalej 3 ludom 😵 . napisem vas sem o co ide ok ? 😉
Napiste mi komu z Vas ich mam poslat. Poslem trom a potom po 5 dnoch vy zase dalej trom a tak dalej... 😉

Anjeli pomôžu tvojmu domu , bytu a tým ľuďom ktorý v ňom žijú, očistiť sa od negatívnej energii.
Budú veľa pracovať, presne 5 dni budú u teba. Anjelov treba aj vhodne privítať veľkou láskou nasledovne :
Utorok večer o 21:30 prídu k tebe. Potrebuješ na vítanie jeden biely kvet , jedno jablko a jednu bielu sviečku. Sviečka musí za tých pat dni kým anjeli sú v tvojom domove minimálne 20 hodín horieť.
Do jednej bielej obálky napíš tvoje konkrétne a prítomné želanie. Tieto štyri veci si daj na jedno miesto v tvojom byte.
Vítanie:
Otvoríš dvere aby mohli dôjsť donutra a povieš “ boh vás víta. Ďakujem že ste prišli ku mne. Veľmi sa teším že ste ma poctili v mojom dome. Vy ktorých poslala ....................... prosím vás aby ste mi očistili môj dom , aby ste doniesli harmóniu, lásku , radosť, mier, šťastie a finančnú istotu do nášho života a aj každému kto žije v mojom prostredí. Viem že moja viera, rozhodnutie a úsilie, prispeje k vaším pomoci. Ďakujem za vašu podporu pri mojich troch želaniach.
Poslanie ďalej:
Anjelov musíš poslať ďalej ku 3 známym( skorými sa dopredu dohodneš že budú ich víťať.) na piati deň takže v nedeľu večer o 21:30 si otvor dvere a povedz tri mena ktorým chceš poslať ich a treba poďakovať že boli u teba . Obálku si spáľ a jablko si treba zjest ešte pred tým ako anjeli dôjdu k tvojim známym. Anjeli si oddýchnu dva dni a utorok večer o 21:30 budú u tvojich známych

miruska15
22. sep 2010

@shupolienka prosim pošlim mne ☹

motylka
22. sep 2010

ja by som tiež chcela, ale môj muž by to asi nepochopil ☹

shupolienka
22. sep 2010

@miruska15 jasne velmi rada. Mas cas do utorka si zohnat na to veci 😉
Keby ste videli ake to bolo zlate vcera ako sme ich vitali. Petkovi som dovolila ze nemusi ist spat o 21:00 ze ich chce tiez privitat. Kubko uz spinkal. A o 21:28 prisiel drahy domov. Takze na poslednu chvilu 😅
Vsetci sme stali pri dverach, ja s obalkou a kvetinkou, drahy so zapalenou svieckou a Petko s jablckom v ruke 😵
Uzasny pocit, ze sa cela moja rodinka do toho zapaja.
Dokonca sa Petko potesil ze pojde so mnou a s Kubkom na to stretnutie nase do BA 😵. A to som mala pri tom obavy ze ako ho budem k tomu prehovarat 😅

marianka79
22. sep 2010

@shupolienka ak by si mohla ajmne pošli 😵

shupolienka
22. sep 2010

@marianka79 jaska poslem 😉

miruska15
22. sep 2010

@shupolienka už sa tešim 😵 a tych želani ma byt kolko? alebo to je jedno

marianka79
22. sep 2010

@ladywitch26 to porovnanie so šefom a s manažerom bomba vystihla si to super

inak vitajte nové tváričky ako sa mi pekne rozrastáme 😵

marianka79
22. sep 2010

@shupolienka len smola my sa do toho všetci nezapojíme ☹ tak neviem možem to aj sama?

marianka79
22. sep 2010

@lukinkowa angelárium jasne pozname 😉

shupolienka
22. sep 2010

@marianka79 jasne nemusia byt pri tom vsetci clenovia rodiny 🙂 staci ze ich privitas ty 😉 a zelania by mali byt 3 🙂

miruska15
22. sep 2010

baby strašne ma laka dat si tetovanie,len sa bojim či to boli.Zajtra ma Danuško 11mesiacov.