Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

jery51
14. jan 2011

@linette krásne narodeniny ti želám lin...nech si stále také naše slniečko 😀

jery51
14. jan 2011

@shupolienka ved už som skoro bola cvok...to sa nedá byť stále doma s dieťaťom sama...ved mi mozog krpatel.... 😵

jery51
14. jan 2011

@marianka79 krásne si bola v Paríži, aj ja chceeeeeeeem aj pojdem ked chcem 😉
vela orbíkov som minule našla na FB mal kamarát foto z koncertu...no paráda

marianka79
14. jan 2011

@shupolienka to cvičko poznám ale nebola som na nom mne len step vyhovuje
@jery51 aj ja sa chcem prihlasit na anglinu lebo doma sa nijak neprinutim začnem a hned aj skončím 😖

jery51
14. jan 2011

@marianka79 moj prípad, preto som začala chodiť ....inak by som stále začínala

marianka79
14. jan 2011

@jery51 hej ved aj ja som vačý začiatočník aj kniha sa tak volá čo mám doma už je zase odložená ale serie ma to ked som bola v paríži a nerozumela som všetkému oni vedeli skoro všetci francuzi po anglicky tak ma to dobre nakoplo aby som sa aj ja už rozbehla ale dohovorila so sa slušne niečo predsa len viem 😝

jery51
14. jan 2011

juuuj babule som rada, že som vás tu konečne zastihla...ale som det..po tej zumbe 😉 idem do perín..tak snád tu budeme častejšie pááááááááá

linette
15. jan 2011

@miruska15 @terez34 @marianka79 @shupolienka @certica @jery51
bambulky dalkujem vam za vsetkym za priania, ste zlate 😵 😵

@certica tu knizku mam na zozname knih ktore si chcem kupit .. ty si z nej normalne nadsena, tak musi byt dobra 🙂 ja som typ cloveka ktory si radsej vypocuje obsah knihy ako citat ju 😅 🙄 uz som si tolkokrat povedala ze budem citat budem no a kniha je v polici .. ale ved ona si ma pritiahne ked bude ten spravny cas .. 😉 tato tema je starterom aj pre mna 😉

@terez34 terezka ano 16 mam aj meniny.. mama ma takto naraz odbavila a potom cely rok nic .. 😀 😝 😒

@jery51 takze zumbujes.. to je super 😉 vcera ked som prisla v noci domov, tak na vchodovych dverach bol nalepeny plagat ze zumba .. zeby znamenie ?? 😕 🙂

@marianka79 tie fotky su nadherne ale ty to uz vies 🙂 😉 😵 skoda toho ohnostroja .. no nevadi .. aspon ste si uzili krasny romanticky pariz na prelome roka 😵 😵

prajem vam anjelickovia krasny vikend 😵 😵

denisocka
15. jan 2011

@linette lin cica,všetko naj k tvojej 16tke 😀 jak to tu niekto dal . joj čo by ja dala za 21rokov , ach jooo ,užívaj si, snívaj a pln si sny 😉

terez34
16. jan 2011

@linette mama asi vedela co robi 😝 😀
aj ja mam kristinku ale jej som to vymyslela lepsie ona ma narodky az v auguste 😉

ivanko8
16. jan 2011

@linette všetko najlepšie k meninám aj narodeninám. 🙂 Ach, 21, to už ani nepamätám. 😵

linette
16. jan 2011

@denisocka
@terez34
@ivanko8
Ďakujem 😵 😵

deni, 16 by som priala naspat .. 🙂 😎 .. a uz to bude len vyssie a vyssie cislo .. 😕 🙄 skoda ze to tak rychlo leti ... clovek sa ani poriadne nespamata a uz je dospely ..

terezka ja prajem tvojej kikuš vsetko najlepsie tiez k meninam, nech si ich uzije a vela zdravia, stasia, lasky a plno plno dosiahnutych cielov 😵

ivanko 🙂

ladywitch26
17. jan 2011

baby, poznate niekoho, kto chce pracovat ako aupair? od februara do konca juna, 3 deti, chlapci 10 a 7, dievcatko 4. cely den v skole, treba len vyzdvihnut zo skoly a upratovat. vodicak nutny, s dobrou praxou, lebo bude jazdit na landroveri. plat slusny.

terez34
17. jan 2011

@linette kika ti velmi pekne dakuje 🙂

linette
18. jan 2011

bambulkovci pekny den prajem 😵

idem sa pochvalit .. 😀
cez vikend som prvykrat varila indiu .. tak prihadzujem foto:

linette
18. jan 2011

@ladywitch26 nepoznam nikoho.. ja by som aj sla lenze nesplnam podmienky .. 😖

@terez34 kika nema za co 😉 vidim v tvojom pase ze ta zub bolel .. to je neprijmne .. tak aby ta co najskor prestal boliet 😉

linette
18. jan 2011

bola tu rec o orboch .. neviem ako je to s nimi .. pise sa vselico .. v poslednom case ked fotim tmave veci ako napriklad nabytok alebo vonku tak ich mam na fotkach .. podla mna ten orb je castejsie prach, pel, vlhkost .. samozrejme mozu byt aj jemne formy energie, no tie nefotime tak lahko ako tie prirodne ..
tu je dobra stranka na ne ako ich rozoznat a podla mna je to zatial najlepsia stranka o orboch:
http://translate.google.sk/translate?hl=sk&sl=e...

linette
18. jan 2011

kuknite aku farmu som nasla:
http://www.mybpgames.net/vote/SK/FArate.php?ID=...
😵 😵 😵

miruska15
18. jan 2011

@linette lin krasna 🙂

terez34
19. jan 2011

ahojte kocky 🙂 🙂 😉

@linette no india vyzera super ale este som indicke jedlo nejedla 😉

a moj zub stale sarapati raz boli potom zase nie asi poje k zubarovi lebo mi vypadla plomba a strasne sa bojim ☹
farma dobraaaa

marinka
20. jan 2011

@ivanko8 Tento článek jsem četla před několika týdny a dostalo mě to 😵

marianka79
20. jan 2011

@linette kristi i ked neskoro ale predsa.........teda dodatočne všetko naj k meninám 😉
a
@terez34 aj tvojej dcere tiež 🙂

sshiva
21. jan 2011

Ahoj všetkým, krásna téma na ktorú nemožem nereagovať...hoci nie som veriaca (v pravom slova zmysle), v určité "veci" verím, prežívam, cítim...
Viem že toto je téma o anjeloch, ale možem sa spýtať, máte niekto skúsenosti s vílami, škriatkami? Veríte a pomohli vám nejako?ďakujem!

marianka79
22. jan 2011

@sshiva ahoj a vitaj tu..... s vílami a škriatkami nemám skúsenost mne pomáhaju anjelikovia verím tomu celým srdcom 😵

ivanko8
24. jan 2011

@linette v sobotu som v Pavde čítal niečo o jednej Slovenke, ktorá žije v Indii. Možno Ťa to zaujme. http://dennik.pravda.sk/Pravda.aspx?datum=22.1....
Je to hneď na druhej strane.

miruska15
30. jan 2011

Anjeliky.slniečka kde ste????Tu to akosi zamrzlo. ☹ ☹ ☹ ☹ mne sa nedavno po dlhšom čase snivalo o mame.Nie dobry sen a som s neho taka smutna.Inak som akasi nascipana nič moc ☹ asi som to dostala od Lin 😀

terez34
30. jan 2011

@miruska15 ahojte 🙂 🙂
si stastna ked sa ti snivalo o mamine mne sa uz tak davno nesnivalo o nasich a tak by som chcela 😒
aj mi sme neaky nachladnuty asi je to neaky vyroza

miruska15
30. jan 2011

@terez34 som aj nie som.Keby to bol pekny sen tak ano,ale zase to bol jeden s tych neprijemnych.Ani som ju nevidela len som stretla brata ,že bol za nou v nemocnici a bola v hroznom stave.Ja som bola v pomykove na jednej strane som vedela že je preč a na druhej strane som sa obhajovala prečo som za nou nešla.Nemam rada taketo sny kde je utrapena chcem aby jej bolo dobre . ☹

terez34
31. jan 2011

@miruska15 ja neviem skus jej dat na sv. omsu mozno dusicka potrebuje modlitby

miruska15
31. jan 2011

@terez34 vieš že ma to napadlo pojdem a dam na sv.omšu vlastne za oboch.