Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
31. jan 2011

anjelska smečko pekný večer 😵
kúsok z reflexu, ktorý súvisí s touto témou: http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...
(tretia časť, kde je angie)

linette
31. jan 2011

@ivanko8 ďakujem za typ, určite prečítam 🙂 😉

linette
31. jan 2011

@sshiva jedna známa mi raz niečo spomínala o škriatkoch, niečo také, že ju voľačo bolelo a v noci poprosila škriatkov a ráno ju nič nebolelo .. a ešte niečo s tým spoločné spomenula a to fialovú farbu ..
ty máš s nimi nejaké skúsenosti?

linette
31. jan 2011

@miruska15 ja neviem čo riadi naše sny, my za to nemôžeme čo snívame, je dobré to písať si a ako tak sa v nich vyznať, že prečo asi sa to a to snívalo ..
mne sa už druhýkrát sníval sen, že priatelova babička zomrela .. celý deň som mala otrasnú náladu, furt mi to vrtalo v hlave, že prečo a ešte k tomu opakujúci sa sen ..
ja veľmi veľa toho posnívam, snažím sa sny zapisovať, no nie vždy sa mi to podarí ..

linette
31. jan 2011
terez34
2. feb 2011

@miruska15 myslim ze to by malo uspokojit ich dusicky 😉

luciaa86
3. feb 2011

ahojte troska sa kvam pripletiem a mam jednu otazocku 🙂 poculi ste uz o ociste takej kde vlastne do stredu davame fotku a cajove sviecky poukladame do tvaru pyramidy a ma to sluzit na celkovu ocistu??? prvy den sa myslikm davaju 3 sviecky druhy den 5 sviecok a na treti den sa dava 7 sviecok....chcela by som to spravit synovy...a popritom sa treba pomodlit k bohu aj k anjelom myslim ze k archanjelovi michaelovi lebo ten najviac ocistuje a este k rafaelovi za zdravie..dakujem za odpovede 🙂

ivanko8
4. feb 2011

Ahoj @luciaa86
O takejto forme očisty som ešte nepočul. Ale očisťuje nás hlavne naša vôľa a naše rozhodnutia, takže to funguje s takmer každým rituálom, ktorému veríme, že očisťuje.
Robiť očistu pre niekoho iného znamená, že sa miešame do jeho energií. To by som vždy radšej prenechal skúsenej a dôveryhodnej osobe, inak to nemusí dopadnúť tak, ako si to predstavujeme. V lepšom prípade sa nič nestane, ale na to by som sa nespoliehal, zvlášť ak ide o vlastné dieťa.
Myslím, že modlitba k Bohu, Michaelovi a Rafaelovi, aby Vám pomohli na spoločnej ceste za zdravím a očistením a aby ste porozumeli ich znameniam, ktorými Vás budú na tejto ceste viesť, je určite lepšia vec, ako skúšať nejaké rituály.

terez34
5. feb 2011

@ivanko8 prosim ta ak sa tomu trochu venujes mozes mi poradit ako ocistit dom neako tu nemame stastia a asi je to aj generacne lebo svokra pokial tu byvala bola na tom rovnako dik ☹

ivanko8
6. feb 2011

@terez34 tu sa ťažko radí. To, že niekto nemá šťastia, môže súvisieť s viacerými vecami. Spôsob prijímania života, vlastná karma, rodinná (generačná) karma a nakoniec aj vplyv pasívneho (domy, veci) a aktívneho (ľudia, médiá) okolia má na to vplyv. Najlepšie by bolo ísť za niekým, kto dokáže zistiť vplyv každej z týchto zložiek. Lebo všetky je možné trochu ovplyvniť, navrhnú sa viaceré súčasné zmeny a takéto zmeny sa vedia pekne prejaviť.
Ono to všetko so všetkým súvisí. A aj to, že niekto býva na nejakom mieste, je dôsledkom predchádzajúcich rozhodnutí. Ak nemáš možnosť zájsť za niekým, kto Ti pomôže vo všetkých piatich spomenutých oblastiach, je vždy možnosť riešiť to do istej miery oddelene. Riešenie vlastných záležitostí zvyčajne zvládajú rôzni liečitelia, zvlášť ak poznajú napríklad SRT, návraty do minulosti a podobne. Generačné záležitosti je možné odhaliť napríklad prostredníctvom rodinných konštelácií. Problémy s okolím - ochrana, očista - tomu sa tiež venujú ľudia, ktorí využívajú rôzne prístupy.

Ja sa necítim dostatočne skúsený v týchto oblastiach a tak poskytujem zvyčajne len takéto všeobecné rady. Konkrétnejšie sa viem vyjadriť len vo veciach, ktoré som už sám zažil alebo som sa s nimi opakovane stretol.
Často sa napríklad stáva, že očista, či odtienenie domu pomôže len na krátku dobu a potom je jej vplyv slabý alebo žiadny. Ľudia sa chvíľu cítia dobre a neuvedomujú si, že majú práve šancu na zmenu svojho prístupu k životu, zmenu svojho správania. Keď na sebe nič nezmenia, tak sa to prenesie späť aj na tú očistu a jej účinky sa postupne anulujú. Pretože človek je najdôležitejší a ak on si nežiada zmenu v sebe, tak nebude ani navonok.
Čo viem zasa z vlastnej skúsenosti je, že človek sa nemôže zmeniť nasilu. Aj keď je to z vlastnej vôle, funguje to len krátkodobo. Tú zmenu je treba precítiť ako nové, ale pritom svoje vlastné, prirodzené správanie, ktoré sme len doteraz zanedbávali. A na to slúžia napríklad všetky tie očisty a snahy o pochopenie toho, čo sa okolo nás deje. Pretože ak precítime, že to sme my (a "lepší" my) aj v tom novom správaní a rozhodovaní, tak potom budú aj všetky zmeny v našom okolí trvalé. A môžeme hovoriť o šťastí. 😵 😵 😵

terez34
6. feb 2011

@ivanko8 diky moc za radu ja uz som neake ocisty hladala aj na nete je tam toho vela popisane ale sa toho neako obavam aby som tomu este neuskodila no budem sa nad tym zamyslat este raz dik 😉

babulka123
6. feb 2011

ahojte.. mam jednu otazku .. od kedy mam dieta { moje zlaticko krasne Ninku } tak zacinam mat obcas az panicky strach zo smrti ..
dost som vas citala , moc mi to pomohlo ale moja otazka znie.. myslite si ze treba verit v Boha { alebo cokolvek tam "hore" je.. } na to aby som sa stretla s anjelmi alebo niecim co ma bude chranit??
dakujem

luciaa86
7. feb 2011

@ivanko8 dakujem ta to radsej sama skusat nebudem 🙂
@babulka123 to som mala aj ja a nielen zo smrti mna chytali az achvaty zacala som sa triast a akoby som bola mimo..mne hlavne pomohlo verit a modlit sa...umna to trvalo vyse mesiaca ale bolo to ako nekonecno

marianka79
7. feb 2011

@babulka123 že či treba verit v boha??? No myslím že ak veríš v anjelov mala by si aj v boha lebo anjel je posol boží ak poprosíme anjela o pomoc odovzdá to bohu a ten ti pomáha prostredníctvom anjelov ktorí zasa naspet od boha pomáhaju nám tak bolo by mi divné ak by si neverila v boha a veríš pritom na anjelov 😉

no a panický strach so smrti k tomu nemám čo dodat lebo ja sa jej nebojím a ani nad tým neuvažujembojím sa jedine toho čo bude s mojimi blízkymi so synom ak by ma tu nebolo ako by to zvládli a tak ale smrti sa nebojím mysli na to čo ti život dáva a nie nad týmto tým si odoberáš energiu a tú potrebuješ pre seba a tvoje dieta tak nou neplytvaj 😉 v dobrom samozrejme to myslím

marianka79
7. feb 2011

@luciaa86 suhlas treba verit v dobré a modlit sa za seba a druhých 🙂

miruska15
8. feb 2011

http://www.zdravysvet.sk/kategoria/darcekove-pr...
Toto sa mi pači asi tam zajdem a kupim si jednu 😉

marianka79
8. feb 2011

@miruska15 ahoj moja odtial som si aj ja objednala nálepku na okno v tvare slnka a cliodinine vtáky amulet na krk 😉 dobrá stránka je to

miruska15
8. feb 2011

@marianka79 ahoj str.dobra ale u nas mame aj obchod tak tam asi zajtra zajdem a kamoška mi robi v tom internetovom.AKO SA CITIŠ 😉

marianka79
8. feb 2011

@miruska15 cítim??? 😕 😀 podpichuješ čooooo??? 😀 😀 😀 ale nie je mi fajn 😉 to je dobre že tam máte taký obchod aj my tu niečo také máme ale skor len potraviny su tam a ty ako sa máš?

miruska15
8. feb 2011

@marianka79 ja ako ja normalne postarom .dnes som si bola po prihlašku do školy tak skusim ale som total blba školu som nevidela 18r. 😒

miruska15
8. feb 2011

http://www.zdravysvet.sk/kategoria/liecive-polo...
toto mi pripomina ako schody do neba

marianka79
8. feb 2011

@miruska15 íha do školy?tak držím palce nech to vyjde 😉

marianka79
8. feb 2011

http://www.zdravysvet.sk/kategoria/ekologicke-p... aj toto chem u nás ju majú za 27€ a ja ju možem mat za 5€

miruska15
8. feb 2011

@marianka79 Ď no neviem či sa mi to oplati ale chcem využit čas čo som doma na MD pri tych dvoch som to nevyužila tak teraz chcem.A ty ako sa maš čo Patko ake bolo vysvečko? Bože tak dlho sme neboli spolu teda nepisali 😀

marianka79
8. feb 2011

@miruska15 a nevrav si že si blbá neni si dufam že som to správne pochopila že ty ideš do školy 🙂

marianka79
8. feb 2011

@miruska15 patko v pohode akurát si píše úlohy vysvečko dobré prospel velmi dobre len dve trojky mal a to je u neho velký pokrok vpred a velmi sa polepšil aj učitelka nemá nič proti nemu až teda na to správanie občas 😒

miruska15
8. feb 2011

@miruska15 no neverim to fakt.som ešte nepočula take čosi.aj poznaš niekoho kto to ma odskušane?

miruska15
8. feb 2011

@marianka79 😀 😀 😀 som si poslala sama sebe
To ta puberta ja s nou bojujem tiež.Možno babatko ho trochu zmeni a čo on na to si mu niečo povedala?