Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
6. mar 2011

@kotatko77 ono aj ked ideš autom a na každej križovatke máš červenú aj to je dobre pretože ta pred niečim zastavuju ja už viem že sa nemám nad tým rozčulovat každé zdržanie má svoj význam a ked mávam zelenú čo býva dost často 🙂 tak zadakujem............. vlastne za všetko treba dakovat aj to čo sa nám zdá byt "zlé" 😉

kotatko77
6. mar 2011

No já jim moc děkuji, a i bych je chtěla vidět.Jedno jméno pro jednoho či jedno mě pořád napadá Ariel....
Ale já dřív viděla duchy a i vyvolávala, tak oni vědí , že mám strach je vidět. Jako světýlka mi nevadí, to se mi líbí....když projde oknem a zase na zahradu....ale je vidět jen stranou oka, přímo ne....

Jsou to prdelky jak jim říkám🙂)

cervena_ciapocka
6. mar 2011

Ahojte 🙂 prepáčte, že vám sem tak na drzovku vleziem. Dávnejšie som vám čítala pravidelnejšie. Chcela by som radu, alebo nejaké "vysvetlenie". Od kedy som tehotná mám veľmi zlé sny. Ich podstata je stále ta istá. V tom sne som buď v nejakej situácii, kde mi ktosi robí zle alebo som na nejakom nebezpečnom mieste, v nebezpečnej situácii a nemá mi kto pomôcť. A druhý "typ" sna je taký, kde som nešťastná z toho, že má môj manžel nejakú milenku a ani to netají, alebo ma ignoruje a nie je pri mne keď ho potrebujem, proste v tom sne akoby ma prestal ľúbiť.
Tie sny nemajú dlhý dej, často aj tie situácie sú absurdné ...
A vôbec neviem prečo sa mi niečo také sníva, keď všetci moji blízky ma majú radi, nikto mne, ani nám nerobí zle. Som doma a nemám ani stres z práce. Manžel robí čo mi na očiach vidí, okrem toho že je v práci je stále somnou. Neviete z čoho môžem mať také sny a ako by som tomu mohla zabrániť? Vždy sa z toho sna strhnem, občas s plačom. A nemôže tento môj nočný stres nejak ublížiť bábu?

jery51
8. mar 2011

@cervena_ciapocka
ahoj krásny nick 😉
ja ti veľmi neporadím, no podla mna su sny odrazom nášho podvedomia...
aj ja som mávala zvláštne sny, ked som bola tehulka..vtedy su tie hormony také pobláznené, ved vieš....
pravidelne sa mi snívalo, že som stratila muža...možno je to tým, že ako tehulky sa cítime neatraktívne..tak asi preto sa bojíme, o naše vzťahy...
a teraz už o mojich snoch ani neviem a to doslova....od porodu spím ako macko v zime...ale pravda je že ráno sa budím unavená v poslednom čase... 😔

jery51
8. mar 2011

@dzio2
to mi ej luto, ked toto urobí vlastná mama... podla mna máte medzi sebou nejakú blbú karmu...
skús ísť za nejakým liečiteľom...ten ti určite pomôže...ale môžeš sa očisťovať aj sama....
napr....7 krát si akoby rukou prebehni po celom tele a hod zlo do ohna( ten si predstav)....alebo aj zapáľ sviecu...to je na tebe...takisto to môžeš urobiť aj deťom, aj mužovi...a aj byt či dom....každý kút prebehni pomyslene rukou a zlo hoď do ohňa...
snáď ti to pomôže....
veľa zdaru 😉

jery51
8. mar 2011

@jery51
vidím že máš termín v júli aj môj Kubko je júlový 😵

jery51
8. mar 2011

to už čo sama sebe som to poslala 😀 😀

jery51
8. mar 2011

@cervena_ciapocka
vidím že máš termín v júli, aj môj Kubko je júlový 😵

jery51
8. mar 2011

BABULE ide JAAAAAAAR !!!! 🙂 🙂

cervena_ciapocka
8. mar 2011

@jery51 to je pravda, že to odráža naše podvedomie ... asi to bude tým, že som teraz doma, žiadne kamošky poblízku a začína mi tá samota liezť na mozog 😕 tak sa možno podvedome bojím, že budem stále sama 😕 no ktovie
Ja som tiež júlová, a možno to bude aj na moje narodeniny 😅
Ináč, brali sme sa 7.7.2007 a poslednú MS som mala 10.10.2010 😅

dzio2
8. mar 2011

baby dakujem vam za vase odpovede , len neviem ci si nejako pomozem lebo mama ma osocuje , nadava namna stale , takze ona to stale stupnuje , ale hadam nieco zaberie , dakujem vam s celeho srdiecka

marianka79
8. mar 2011

@dzio2 nepripúštaj si to k telu ale neboj to zvládneš keby sa dalo tak sa jej radšej vyhýbaj 😖

marianka79
8. mar 2011

@jery51 ahooj jar fakt sa teším moc ale čaká ma operácia 😢 uff ešte ma nikdy neoperovali beriem to ako jarnú očistu 😀 😀 😀

miruska15
8. mar 2011

@marianka79 čooooo? Aka operacia neblazni čo sa deje moja ☹ ☹ ☹ napiš lebo budem ako na ihlach ☹

marianka79
8. mar 2011

@miruska15 idem na hadičku do žalúdka lebo mám bolesti tam maju podozrenie na vredy a našli mi na sono kamienok v slepom čreve tak mi ho laparoskopisky odstránia 😉 spi pokojne 🙂 ale máličko sa bojím ☹

marinka
9. mar 2011

Už jste viděli toto úžasné video?: http://novazeme.ning.com/video/andele-berou-spr...

miruska15
9. mar 2011

@marianka79 jaj mojko držim palce a kedy ideš budem mysliet na teba. 😉

kotatko77
9. mar 2011

Jak jsem Vam psala, ze mi na dotaz andel - tedy prislo to jako napad,rekl, ze se jmenuje Ariel - viz vyse. Stale jsem premyslela, ze si povidam sama se sebou a neni to mozny. A pri tom jmene jsem pak uvazovala, jak me napadlo jmeno Ariel a kdy jsem naposledy slysela o te pohadce o Ariel, ze me to napaDLO. No dokonce jsem to ani nevidela.... a jinak jsem o tom jmene nikdy neslysela. A vcera me napadlo, si to vyhledat, jak velke prekvapeni bylo, ze existuje dokonce Archandel Ariel.....se mi zamotala hlava, ja fakt slysim andely. Tohle je pro me dukaz jak hrom.

Mimo jine, uz 4 noc, kdy mam zle sny a nekdo je semnou v mistnosti, ze se bojim, spim pri svetle. Vcera kdyz jsem usinala, tak jsem citila, ze jsou tam andele, po zlem snu uprostred noci (zdaji se mi ted i 3 behem jedne noci) se probudim a citim ze tam nekdo je, ale andele ne...nemam klid a bojim se, pak se probudim, protoze nekdo preze me precupital....no des bes....doufam, ze to ze mam tolik z

ivanko8
9. mar 2011

@kotatko77 Ariel sa Ti dokonca aj sám predstavil, tak ho požiadaj o pomoc. Aby Ti pomohol zbaviť sa zlých snov a aj príčiny, prečo prichádzajú. A potom ho môžeš požiadať, aby Ti pomohol naučiť sa predchádzať takým príčinám.
Anjeli bežne nemôžu zasahovať do Tvojho života, pokiaľ ich o to nepožiadaš. A môžeš ho požiadať aj o ďalších anjelských pomocníkov. 😉

ivanko8
9. mar 2011

@dzio2 o problémoch s matkou som tu už raz písal. Je to na spodku strany 660.

Teraz by som k tomu dodal, že naučiť sa niekoho akceptovať nie je jednoduché a pokiaľ je niekto oberaný o energiu (v tomto prípade Ty), je dôležité mať niekoho alebo niečo, čo Ti energiu na zmenu Tvojho postoja pomôže dodať. Najlepšie je mať niekoho skúseného v tejto oblasti, s kým môžeš viackrát konzultovať. Pomáhajú aj rôzne vonné alebo farebné esencie, mandaly, prípadne kryštály.
Potom si treba uvedomiť, že to prvé odpustenie slúži hlavne na to, aby sme dokázali druhého pochopiť a uvedomiť si, prečo robí to, čo robí. (Pokiaľ nás drží také, že – lebo je blbý, tak sme stále na zlej ceste.) Treba si uvedomiť, že človek robí zlé veci zo strachu a jeho variant – frustrácie, pocitu nepochopenia (často ešte od vlastných rodičov), pocitu vlastnej zbytočnosti a podobne. Keď si uvedomíš pocity z jej vnútra, ktoré ju vedú takému nepríjemnému správaniu a pochopíš ju, treba to pochopenie precítiť a stotožniť sa s ním. (Ono to automaticky prebieha už počas procesu porozumenia. A s preciťovaním Ti veľmi neporadím, na to potrebuješ ženu. 😉 😝 )
Ďalším krokom je porozumieť sebe a svojej úlohe v tomto vzťahu. Uvedomiť si, čo môžeš pre matku urobiť a čo nemôžeš, čo sú len jej nerealizované predstavy – to sa musíš naučiť ignorovať, to nie je Tvoja úloha. Znovu je dôležité to precítiť.

To celé je dosť rozsiahly proces a môže trvať dni ale aj mesiace. (A je dôležité mať spomínanú podporu!) Ale keď sa Ti to podarí, zrazu pocítiš, že už ťa tie hrozby a kliatby netrápia. Môžeš pociťovať skôr smútok nad nešťastnou osobou, ale nemusíš pociťovať vôbec nič. To je v poriadku. Znamená to, že už nie si oberaná o energiu a v živote sa Ti znovu bude dariť, lebo budeš mať dostatok životnej sily.
Priprav sa na to, že matka, keď nepocíti zvyčajný prílev energie, tak svoje správanie vystupňuje, prípadne zmení taktiku alebo zaútočí na ďalších členov rodiny. Ak svoju energiu aj tak nedostane, pomerne rýchlo prestane, lebo nebude vládať byť zlou (to spotrebúva strašne veľa životnej energie). Preto je vhodné do procesu akceptovania zapojiť aj ďalších členov rodiny, ale nie na silu, stačí s nimi len o novom pohľade diskutovať. Najdôležitejší je Tvoj vlastný prístup, ten do istej miery dokáže chrániť všetkých.

Nuž, držím palce. 😉

hejdita
11. mar 2011

doporucujem kto ma zaujem o svedocvto cloveka ktory s anjelom hovoril a nie len to 🙂 precitat si na www.knihy.own.cz ked pojdete mysou dolu tak tam najdete vypovedi ludi ktory sa stratli s anjelmi ....je treba pohladat preotze odkaz co som sem hodila nesiel otvorit

hejdita
11. mar 2011

27 kniha a 40 kniha v poradi 🙂

jery51
11. mar 2011

@marianka79
skoré uzdravenie 😵

marianka79
11. mar 2011

@jery51 ☹ dakujem 😵

@hejdita idem pozriet 🙂
@miruska15 ešte som neni objednaná až v pondelok a objednám bez tabletiek nemožem byt tak dufam že to bude čo najskor ☹ 😒

miruska15
11. mar 2011

@marianka79 ☹ tak budem na teba myslieť držkaj sa.A Patko ma dnes 11 ročkov tak ho vyboškavaj za mna a prajem len to naj naj 😵

motylka
13. mar 2011

marianka, tiež držím palce 😉

snívalo sa mi, že som videla okolo ľudí auru, vedela som v sne, že je to aura, ale bola dúhová okolo každého a nešlo mi to do hlavy, veď ľudia majú rôzne farby... a bola do okruhu cca. 2 cm od človeka...

dali4
autor
14. mar 2011

Ahojte anjeliky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
idem vás všetkých po dlhom čase pozdravit. Sem tam vás trošku dočítavam, no nieje toho času vela. Každú chvilku sme boli aj chorí v poslednom čase, nič vážne ale ked jeden vyzdravel tak druhý ochorel a tak dookola stále. Momentálne je zase malý chorý, dneska vracal a má teploty. Už nech je slniečko a teplúčko lebo si myslím že teraz už sú choroby z toho, že je človek vyčerpaný aj psychicky po tej zime.
Jaj na anjelikov myslím kade chodím, stále si ich voláme nech nám robia spoločnost 🙂 . Dneska už som sem musela napísat aspon pár slov lebo mi chýbate a hrýzlo ma svedomie 😅 že sa vám nehlásim.
No utekááám, malá sa zobudila.. tak sa majte krásne, opatrujte sa všetko dobré. Zase sa ozvem. Pa pa 😵 🙂 😎 😉

uskamuska
14. mar 2011

ahojte anjelinky 🙂 dlho som sa neozvala, tak vám všetkým prajem pekný deň 😉 @motylka tých mantier je viac ale asi základ je Rafael a skús aj tú mantru aj na ochranu, čo som ti spomínala🙂Ak sa na mňa nenahneváš asi @ivanko8 trafil klinec po hlavičke ale ty už vieš, čo myslím🙂Tak hlavu hore bude dobre.A všetkým chorým prajem skoré uzdravenie.

uskamuska
14. mar 2011

@ivanko8 chcela by som sa spýtať ak má zlé sny moja malá dcéra?Má rok a 8 mesiacov v noci stále kričí zo sna už som aj vypaľovala izbu aj s kadidlom aj so svätenou vodou.Čo mám skúsiť aby to zabralo?Mám pocit, že ten dom v ktorom bývame je dosť negatívny nakoľko v ňom bývala babka môjho manžela a tá bola dosť zlá aspoň, čo som počula.