Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

kessina
7. aug 2010

ahojte babulky, nestiham vas vobec citat, ked som tu tak malo, ale aspon prispejem 🙂
cim dalej, tym viac sa mi stava, ze ak riesim nejaky problem, resp. nejaku situaciu a neviem si rady, dojdem na konika k anjelikom 😵 a tu v prispevkoch najdem odpoved... no zaujimave je to, takze vam vsetkym takto dakujem 😉
a zaroven pekny vecer prajem, uzite si zajtrajsiu nedelu, vacsina ma asi volno
😀 🙂

linette
8. aug 2010

bambulky dobre ranko 😵 aj ivankovi dobre ranko .. 😵

dneska som mala zvlastne sny .. idem napisat:
prvy bol taky, ze som bola u babky a pozerali sme z kuchyni oblaky .. oblaky boli sive a velmi riedke a siahli az po zem .. ale bolo cez ne vidno .. vo vzduchu sa tvorili take biele prkotiny co vyzeralo ako velky rebrik alebo skor ako dna 😀 ... potom sme videli ze to pada ku nam velkou rychlostou a som kricala babke a ona mne, ze utekaj, utekali sme do izby a v tom sme si spomenuli, ze vedla kuchyni v izbe spi krsna .. tak som sa vratila ju pozriet a povedat jej ze pod rychlo utekaj, lebo to biele bolo aj pri jej okne .. sa jej neako nechcelo a ja som utekala do tej izby, kde ma babka cakala a potom sme spolu kricali na krsnu ako dive, ze pod.. ona ledva vyliezla z postele, ze idem .. ale stihla to .. a to biele vrazilo sikmo cez okno a pristalo to v kuchyni ..
dalsi sen:
zasa som bola u babky na balkone a rozrapvala som sa s jej susedkou a zrazu buchot .. pozeram, ze co to je.. a jej na balkon padol strom .. a ona kludne hovorila, ze to je normalne, lebo akurat vypilovali .. tak som sa nahynala aby somt to lepsie videla a videla som na jej balkone babo pod tym stromom a nakoniec mi ho podala cez balkon .. 😕 ale bolo v poriadku ..
no a posledny sen ..
bola som pri mori .. asi v bulharsku .. sama som stala na plazi a bol uz vecer .. v dialke som videla jachtu a z nicoho nic za jachtou volaco biele az priesvitne, co malo kridla a slo to velmi rychlo .. najprv som pozerala, ze co? .. a potom som sa zlakla a utekala som do jednej miestnosti, ktora vyzerala ako nasa kuchyna.. tam som si sadla na stolicku a zacala som hovorit co som videla.. boli tam aj ini ludia, sedeli sme v kruhu a potom vselijak .. zacali sme asi meditovat... v tom ten, ktory nas viedol, ale asi to bola zena, zacala rozpravat .. pamatam si len velky rachot, na haciku na stene boli zavesene cipsy a tie spadli.. kazdi sa velmi zlakol .. a potom povedala, ze uz je tu, dosiel archanjel Michael .. citite jeho pritomnost? .. mali sme si tahat neake otazky, na ktore nam mal dat odpoveded .. potom nastal chaos, ludia utekali, .. a koniec sna .. 😕 😕 😕
ale prvykrat som snivala s archanielom Michaelom 😵

linette
8. aug 2010

@kessina to sa tesim 😵 dufam, ze ti vestko vyjde, drzim palce 😵
a aka si ty kocka 😉 🙂

linette
8. aug 2010

vidim, ze ste to tu vcera riadne popisali 😉 😅

@pe3nka82 vitam ta aj ja medzi nami 😵 dufam, ze ti ta tato tema bude pomahat ako nam vsetkym 😉 a nahoda to urcite nebola, ze sa k nam dopatrala .. takze facebook maniacka.. a ja prave naopak .. som asi jedina, ktora facebook nema 😀 a odkial pochadzas?

linette
8. aug 2010

@miruska15 maly je slniecko zlate, krasne 😵 😵 a tie dubaky 😕 😅 co s nimi budes robit? .. ja by som si dala dobru kremovu hubovu polievku 😉 😅 😅 😅 😅

linette
8. aug 2010

@motylka sama dobrem viem ako tazke je odpustit .. ale to odpustenie je velmi potrebne .. a ked sa jedna o mamu, tak o to viacej je potrebne.. 😔 ty si si ju pre nieco vybrala .. skus sa nad tym zamysliet, ci ta vec, ktoru jej nevies odpustit je az taka vazna a ci stoji za to, aby si s nou mala takyto vztah .. ved mama je mama a je jedna .. cely zivot ta vychovava, dava ti lasku, snazi sa byt k tebe co najlepsia aj ked niekedy to prezehnu a hadame sa s nimi .. to k tomu patri .. ja sa s mojou casto hadame na hlupostiach, ale to uz beriem ako normalne .. kazda mama je ina, niektorej vies vsetko povedat, inej musis zatajovat, ale predsa je to mama... ja moju lubim a ma odomna odpustene .. minule som ju aj objala 😵
drzim ti palce aby sa ti podarilo odpustit maminke.. ale musi to byt zo srdca 😉 😵 a potom sa vsetko napravi same 🙂

linette
8. aug 2010

@bershka ahoj 😉
pisem ti ip ..
tu je este nieco co som nasla na nete: ohladom lutosti

V čom spočíva ľútosť? Čo ona je? Je to bolesť duše a vedomá ošklivosť k spáchaným hriechom; ošklivosť, ktorú sprevádza silne predsavzatie, aby sme sa k tým hriechom nikdy viac nevrátili.

Ľútosť je najzradnejší pocit, ktorý existuje. Všetky ostatné pocity sa dajú človeku vyhovoriť, ale ľútosť nie. Okolo ľútostivého človeka sa chodí ako okolo malomocného, aby sa o neho nikto neotrel, lebo on je ľútostivý a z ľútosti je najviac rakoviny.
Strach je pocit, ktorý nemá žiadnu hodnotu . Trápiť sa pre iného je nezmysel , pretože my môžeme pomôcť inému, ale trápiť sa nemá význam. Ak problém ktorý vnímame, s nami cvičí a my ho nájdeme, pretože ho chceme nájsť a pomenujeme ho – problém sa vyrieši.

trocha dlha stranka, ale za precitanie stoji: (som ju sem uz davala)
http://www.alter-net.sk/choroba.html

linette
8. aug 2010

@dali4 ano pome na disco .. 😉 😎 😀 a bez chlapov .. bude to damska jazda 😝 😅

linette
8. aug 2010

@pe3nka82 to je teda zoznam 😕 to mas vsetky knihy v pc? .. idem si to prestudovat..
inak knihu liecenie s anjelmi mam preskenovanu, ak by si mala zaujem, najlepsie cez skype (do ip), lebo je to velke a do emailu mi nemesti ..

linette
8. aug 2010

@shupolienka raz som to skusala .. postavila som sa pred zrkadlo a cumela som par cm nad hlavu .. a vtedy sa mi pri nose na tvari objavila siva machula.. no a o par dni som chytila nadchu 😕
treba cumet tesne alebo par cm a viacej nad seba, komu ako vyhovuje a vtedy by sa mali aj farby objavit.. 😉

linette
8. aug 2010

baby viete poradit ktory net je najlepsi a ktory sa najviac oplati? .. moj mi zachvilku konci a bud si predlzim tento alebo prejdem na iny ...

marianka79
8. aug 2010

ahojte baby včera som zdúchla mala som tu draheho tak som sa venovala jemu 🙂

marianka79
8. aug 2010

ahoj lin ja mám najlepší net 😀 😝 😉

marianka79
8. aug 2010

inak to videnie aury .......ja som aj okolo stromov videla také niečo ako auru len bielej farby

marianka79
8. aug 2010

@pe3nka82 to je fakt velký zoznam nepoznám ani jednu odtial ja mám rozčítaný klúč

marianka79
8. aug 2010

a o tej lutosti......niekde som čítala že ked sa stretnu dvaja ludia s problémami a začnú sa navzájom sebe stažovat a jeden druheho lutujú tak sa utužujú priatelstvá a vztahy ale zas ja si myslím že byt s niekym z lútosti nie je dobré skor či neskor to krachne pokial sa stále človek lutuje a to už je podla mna chorobné

nie je nič horšie ako prepadnut lutosti a aj lutovat druhých nie je ok ono to každý chce to hej aby bol polutovaný ked ho niečo trápi o to je to horšie ked sa stretne s opakom ja sa neustále stretávam s takými ludmi stále sa lutujú a ked im poviem pravdu tak sa ešte aj urazia no čo už asi budem len hovorit to čo potrebujú počut a nie to čo by mali počúvat

marianka79
8. aug 2010

@linette už si zdrhla my tu hráme tuším pink-ponk 🙂

linette
8. aug 2010

@marianka79 ahoj 😵
to okolo stromov som videla aj ja ked som bola v berku .. zaujimave je, ze som to videla bez okuliarov a s okuliarmi uz nie .. asi to vidno len prirodzenym okom .. take biele priesvitne zvyknem vidiet aj na ludoch ktory dojdu do ck a stoja pri dverach .. tam je totizto biela stena a sranda, ze na bielom vidim biele 😀 😕 to iste som videla na ludoch cez vianoce v kostole ..

linette
8. aug 2010

som si odbehla obedovat.. ale extra som sa nenajedla.. nedokazem si pomoct .. ani za svet do seba neviem natlacit maso 🙄

linette
8. aug 2010

@marianka79 ti pustim muziku k ping pong.. 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=w0IOGXvbU8k
marianka79
8. aug 2010

Neviditeľné deti: Ľútosť ubíja
„Ukončenie procesu smútenia ešte neznamená zabudnúť na dieťa,“ tvrdí psychologička VESNA KOROŠOVÁ (33), ktorú náhla smrť desaťmesačného syna Marka inšpirovala na pomoc iným.

Ešte pred dvoma rokmi boli Korošovci šťastná mladá rodinka a najväčšiu radosť im robili dvojčatá Marínka a Marko, ktoré mali o pár mesiacov osláviť svoje prvé narodeniny. Obidve deti mali za sebou klasické detské choroby a čakali ich prvé kroky a slová. Všetko však prišlo tak nečakane.

Najčernejší deň

„Marko zomrel v piatok v októbri 2007. Ráno sa zobudil ešte ako zdravý chlapček a na obed už nebol medzi nami. Bolo to strašné. Všetci sme sa tešili na víkend, malo byť pekne a my sme plánovali, že pôjdeme s deťmi niekam do prírody,“ spomína Vesna Korošová. Lekári nevedeli určiť presnú príčinu jeho smrti. Existuje síce niekoľko dohadov, ale ani jeden z nich nebol presvedčivý. Jedno je však isté, syndróm náhleho úmrtia vylúčili. Korošovci v ten deň prežili najhoršiu drámu svojho života. „Od ôsmej až do svojej smrti bol na prístrojoch na detskom áre. Lekári nám vtedy povedali, že sa už nič nedá robiť. Urobili, čo mohli, po odbornej stránke bolo všetko v poriadku a nemôžem ani tvrdiť, že by ich to nezasiahlo. Problém bol v tom, že sme celé štyri hodiny strávili prakticky na chodbe pred výťahmi oproti učebni pre študentov. Lekári nám priebežne poskytovali informácie. Za tie štyri hodiny nikto ani len nenaznačil, že smrť môže byť alternatívou. A potom to prišlo ako hrom z jasného neba,“ hovorí.

Viac než Boh

„Na tej istej chodbe nám oznámili, že sa máme ísť rozlúčiť so synom. Ja som sa zrútila, takmer ma preskakovali študenti, ľudia z výťahu sa na to celé pozerali. Ležala som na kachličkách. Priniesli mi tam aj pohár s vodou a liek na upokojenie. Potom sa dvere oddelenia zatvorili,“ pokračuje a dodáva: „Samozrejme, že človek v takejto chvíli toho veľa nevníma, ale cíti to. Potrebuje trochu súkromia a pochopenia. Také vážne veci predsa možno oznámiť napríklad v lekárskej či sesterskej izbe. Takisto si myslím, že nie je vhodné, aby rodič, keď posledný raz obíme svoje dieťaťa, musel hneď opustiť nemocnicu.“ S odstupom času si uvedomila, že netreba až tak veľa, aby sa to trochu zlepšilo. Nie je predsa jediná, komu náhle zomrelo dieťa, a rozhodla sa, že pomôže zdravotníckemu personálu aj samotným rodičom, ktorí sa ocitli v podobnej situácii. „Asi dva-tri mesiace po Markovej smrti mi napadlo vypracovať projekt. Chceme poskytnúť lekárom návod, ako komunikovať, pretože mnohí s tým majú problémy. Doktor je totiž v takej chvíli pre rodiča viac než Boh. Každý rodič od neho očakáva, že mu dieťa vylieči. Preto veľmi záleží na každom slove či geste,“ vysvetľuje. Na projekte ´Aj oni sú naše deti´ s Vesnou Korošovou participujú psychologička Mgr. Mária Andrášiová, PhD., a MUDr. Martin Záhorec. Všetko to zastrešuje Detský fond Slovenskej republiky. Jedna časť je venovaná rodičom a druhá zdravotníckemu personálu, viac nájdete na www.ajonisunasedeti.sk

Nechcú poúčať

Stretnutia s lekármi sa začínajú vo štvrtok 24. septembra v Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou v Bratislave, potom nasleduje Nitra, Banská Bystrica, Košice a Martin. „Nejde nám o to, aby sme lekárov poučovali, ale aby sme im pomohli, ako takéto situácie riešiť. Neraz totiž vravia: Šťastie, že máte dve deti, jedno vám ostalo. Alebo: Ešte ste mladí, môžete mať ďalšie. To predsa nie sú nijaké náplasti, veď nikto nemá dve deti na to, aby jedno nahradilo to druhé. Niekedy má človek pocit, že musí niečo povedať a povie to nevhodne, aj keď to nemyslí zle. Dozvedela som sa, že keď Marko zomrel, jeho ošetrujúca lekárka sa rozplakala, pretože sa jej ho nepodarilo zachrániť. Vtedy som si uvedomila, že za ním neplačem iba ja,“ tvrdí.

Ľútosť ubíja

Vesna zdôrazňuje, že rodič navždy zostane rodičom, aj keď príde o svoje dieťa. To dieťa v ňom zostane naveky. Mnohí z nás sa nevedia správať k týmto ľuďom, radi by im pomohli, ale nemôžu, pretože dieťa im už nikto nevráti. Môžu im však pomôcť tak, že im napríklad pomôžu s papierovaním, ktoré je v tejto situácii pre nich veľmi ťažké. Alebo ich môžu vypočuť, nechať ich, aby sa vyrozprávali. Hoci niekoľkokrát, musia byť trpezliví. Nadmerná ľútosť má totiž opačný účinok. Ubíja. „Máme strach spomínať na mŕtvych, pretože sme smrť vytesnili niekam preč. Pritom je to prirodzená súčasť života. Mnohí však majú problém vysvetliť deťom, čo to vlastne je. Niektorí naši kamaráti svojim deťom nepovedali, že Marko zomrel. Lenže deťom treba odpovedať na otázky, pretože mlčanie a vyhýbanie sa odpovediam vyvolajú zbytočný strach a neistotu. Markova sestrička dávala vtedy najavo, že jej braček chýba. Teraz už to vie. Našli sme mu najjasnejšiu hviezdičku na oblohe, a keď Marínka ide spinkať, vie, že Marko stráži jej sny. Je to jej neviditeľný brat, ktorý síce už nie je medzi nami, ale nezabudneme naňho,“ zdôrazňuje. Vesna sama priznáva, že ak by sa nestala pred dvoma rokmi v ich rodine tragédia, nijaký projekt jej ani len nezíde na um. Ako však dodáva, niektoré veci treba prežiť, aby človek pochopil a vedel, ako najlepšie pomôcť.

marianka79
8. aug 2010

@linette ahoooj poznám tú piesen to je tušim pašteková 😉

marianka79
8. aug 2010

lin a ty nelúbiš maso?

marianka79
8. aug 2010

inak ja som ranajkovala o 11 00 tak obed bud neskor som sa v noci furt budila lebo mi tu peso liezol pod paplón a mala som divné sny trochu ma znepokojili v jednom som počula hasičské autá pozrela som kde horí a cez okno som videla len dym ale ohen nie bolo to za domami a zvlaštne vazerali ako z dovolenky tie domy
a ten druhý sen... som sa plavila s jedným chalanom po rieke ktorá bola špinavá až blatová sme niekam prišli a on ma chcel 😕 😝 a ja som sa ho spýtala či niekoho má a on že ano tak som mu povedala nie že to som už zažila a už nechcem aby sa to opakovalo 2x tak som odyšla a tam taká baba s fotakom išla fotit len sa jej nedarilo a aj som ju počula čo vraví že jej to nejde a má ho asi pokazený sme sa obaja na nu pozerali potom som zase bola na tej lodke a voda bola fuj hnusna a potom som sa zobudila............a psa som mala zase v posteli 😠 😀 😝

marianka79
8. aug 2010

to je také krestanské

motylka
8. aug 2010

ahojte :D to mi stále zaberie kopec času, kým všetko dočítam :D idem pozrieť ešte ten link, ako vidieť auru ... a linette, to je super, že vidíš okolo ľudí aj stromov auru... ja som minule pozerala ten film Celestínske proroctvo a skúšala som potom spojiť ukazováky a pozerať, či uvidím energiu, o chvíľu som videla, ako mi prvé články ukazovákov, tie, ktoré sa dotýkali, zbeleli...okolo nich som síce nevidela nič, ale oni boli biele :D

linette
8. aug 2010

nejake to masko zjem napr kuracie prsia ale nie vzdy .. skor stavy z masa ako napriklad svieckovu .. mnami, tu milujem ale len knedle a stavu 😀 .. 🙄 🙄 to je system ... neviem preco.. proste mi to maso samotne nechuti ..

linette
8. aug 2010

@motylka nevidiem to vzdy .. len niekedy ak je na to "vhodne" prostredie .. zevraj je to prva vrstva etericke telo ci ako.. 😕
az tak ako v tom filme to nevidim .. to by bolo sila ak by som to tak videla na kazdom 😉 😕 😅

linette
8. aug 2010

@marianka79 zvlastne sny .. aj ja som dnes mala velmi zvlastne sny a tiez tam bola voda.. more presnejsie.. farbu malo aku neviem, lebo bola tma.. vyzeralo to ako more v tme ..
voda znamena vztahy spominal ivanko .. 😕 a co znamena ohen a dym .. to neviem ..