Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

pe3nka82
8. aug 2010

baby inak odkedy som vás začala čítať mám plllllnu roletku záložiek všetkých stránok čo ste sem popridávali.. 🙂 som zvedavá kedy to všetko počítam... ale však ono si ma to tam počká a nájdem si to vtedy keď to budem potrebovať

marianka79
8. aug 2010

@pe3nka82 ahoooj aj ja mám tóóólko záložiek čo sa týka ezoteriky a anjelov ono ked niečo potrebujem tak to lúskam ten film som ešte nevidela celý dnes si ho kuknem

pe3nka82
8. aug 2010

@marianka79 čo nového v Trnave? u nás sa poobede tak krásne vyčistilo nebíčko a slniečko fajne hrialo.. boli sme s drahým na hríby.. síce sme skoro nič nenašli.. (hoci okolo nás chodili ľudia s plnými košmi) ale tá prechádzka bola úúúžasná.. 🙂

motylka
8. aug 2010

@zuzanka.j rozštvorčekované fotky som nemala... ja som zatiaľ spokojná, už mám doma asi 8 fotokníh, stále dávam robiť, keď je akcia, lebo ináč to je brutálne drahé, tiež mi tam pri ukladaní fotiek do fotoknihy ukazuje žltý trojuholníček, ked už viem, že nemám zväčšovať, prípadne ked dávam robiť obyč. fotky, tak mi ten smajlík pri objednávke oznamuje, aká je kvalita fotky. Akurát, že tie fotky sú kratšie, nie 9x13 ale niekedy aj 9x11...

marianka79
8. aug 2010

@pe3nka82 ahoj my sme mali krááásne som sa na korčuliach vyšantila moja sestra bola tiež na hríboch býva pri Bánovciach nad Bebravou a mali tiež plné koše tolko ich tam bolo že tam aj ponehávali kopu hríbikov ale aspon budú mat aj druhý aj ja by som rada išla do lesa je tam čistý vzdušik

marianka79
8. aug 2010

@pe3nka82 si mi nejaká povedomá kukám na tvoju fotku ale asi sa mi len na niekoho podobáš no neviem na koho 🙂

bershka
8. aug 2010

@marianka79 aj ty mne si povedoma, ja tiez som kvaaazy z tt 😉

bershka
8. aug 2010

@bershka jaky film? o tom secret hovorite? ten asi by som mala kukat aj ja.
inak ja som ziaden takyto kontak nezazila, ale ked som si citala nejake clanky o zakone pritazlivosti a tak. ono to funguje jak svina 🙂

marianka79
8. aug 2010

@bershka si bývala v trnke?a kde presne ja som z prenga

marianka79
8. aug 2010

@bershka sisi sama odpovedala 😀

marianka79
8. aug 2010

a rozprávali sme o filme pokojný bojovník 😉

shupolienka
8. aug 2010

ahojte babulkyyyy 🙂
@pe3nka82 dakujem za link 😉 idem precitat.
No tak ste ma vcera navnadili na tie hriby, ze sme s drahym a s Jakubkom isli dnes rano do lesa, nasli sme ale len nejakych 15 suchohribov 😅 a skoro sme sa na chvilu stratili 😅 moj drahy chytal paniku ale ja som bola dobra navigatorka statocna a nakoniec sme nasli cestu von odkial sme prisli 😀
Jakubko si takto hoviel na mne cely cas 😎

marianka79
8. aug 2010

@shupolienka ahoj ako si tam malý hovie to je v šatke?

bershka
8. aug 2010

@marianka79 no vidis, asi som schyza 😀

marianka79
8. aug 2010

@bershka nevidela si ešte Tajomstvo?to si teda pozri davam to všetkým ako povinné pozeranie 😉 😀 😝 😅 😵

marianka79
8. aug 2010

@bershka 😀 😀 😀 😝 nie nie si 😉

bershka
8. aug 2010

@shupolienka to ste v smoleniciach ze? 😉

bershka
8. aug 2010

@marianka79 nevidela..... ej, musim sa polepsit. hadam nebudem mat depresie z toho filmu.. 😕

marianka79
8. aug 2010

baby ja pojdem do spršky a pojdem kukat toho bojovníka ako rozprávočku pred spaním rano jedu do práce tak papa anjelinky moje pekné sny vám prajem nie ako tie moje 😖 tak papa 😵

marianka79
8. aug 2010

@bershka nebudeš mat určite 😉

bershka
8. aug 2010

@marianka79 alebo lepsia je kniha?

shupolienka
8. aug 2010

@marianka79 hej hej mam ho v babysatke 😎

@bershka depresie urcite z toho mat nebudeees 😀 budes prave naopak pozitivne naladena 😀 teda aspon ja to tak mam 😅
a na hriboch sme boli tu na zahori pred Pernekom sme zastavili pri ceste pri lese bola tam taka odbocka do lesa co vidis za mnou. 😉

shupolienka
8. aug 2010

@marianka79 juuuj ten obrazok taky zmenseny vyzera ako nejaka maska strasidelna 😕 az potom ked som si to rozklikla tak vidim ze je to krasne 😅

pe3nka82
8. aug 2010

@marianka79 možno si ma niekde v TT stretla a "vryla" som sa ti do pamäte. 🙂 . brácho tiež istý čas býval na Prednádraží tak možno tam... teraz je brestovanec a Ty máš zase sestru blízko mňa.. 🙂 moja mamča je z Bánoviec a tak tam mám polovicu rodiny... 🙂 svet je malý..

shupolienka
8. aug 2010

musim ist rychlo pobalit veci, zajtra odchadzame rano na Ranc na 4 dni 😵

pe3nka82
8. aug 2010

@shupolienka idete do tých Levíc.. je tam kráásne.. tak si to užite, už by vám malo aj slniečko svietiť... 🙂

shupolienka
8. aug 2010

ozaj babule, chcem sa opytat, ked si vykladam kartu dna tak si mozem vytiahnut aj na dalsi den? Napriklad ze uz je vecer a chcela by som vediet co ma caka zajtra? Alebo ta karta dna plati len pre dany den kedy si tie karty vykladam 😅 este mi nieje vsetko jasne uplne 😅

shupolienka
8. aug 2010

@pe3nka82 Ja som tam bola uz dva krat asi pred 6 rokmi a bola som tym rancom unesena, tak teraz beriem aj sestru s detmi a dokonca sa ku nam pridala aj mamina 🙂
No uz by sa to pocasie mohlo unormalnit tak dufam ze vyjde tak ako predpovedaju 😎

zuzanka.j
8. aug 2010

@motylka ved to je divne, ze ked davam robit fotky / nie fotoknihu/ smajlik je usmiaty a fotky niektore su hrozne. hlavne take co boli krasne ostre su rozkockovane. mi to pripada, akoby to v tom labaku zmensili z 8 megapixelov na 2. a ked si das este v tom programe z ktoreho fotky odosielas nahlad, mas tam pekne tie fotky? mne to v tom nahlade ukazuje dost skaredo. neviem co mam teda urobit. ci ich este doma nejak zmensit, alebo ako... 😖 teraz mam okolo 300 fotiek a nechcem riskovat ze budu skarede. a este mam taku skusenost ze format 9x13 je krajsi ako 10x15... chcem sa ta teda opytat v akom rozliseni posielas fotky na vyvolanie aby boli pekne. dakujem 🙂

pe3nka82
8. aug 2010

@shupolienka tak príjemnú dámsku jazdu.. 😎