Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
15. aug 2010

@bershka ja to nerobím nikomu nehovorím o svojich prianiach len tomu koho sa to týka napr želám si štastný partnerský život a aj som to mojmu povedala a želá si to tiež 😉 tak tá sila sa zdvojnásobí ostatným moje tajné priania nevravím

bershka
15. aug 2010

@marianka79 hmm, jasne... ja mam v znameni pisane, ze trpim gyn. problemami a aj tak bolo....

bershka
15. aug 2010

@marianka79 tak budem drzat hubu aj krok aj ja... nebudem slepacit moje tajne zelania nikomu...

marianka79
15. aug 2010

a kludne to vyslovuj aj nahlas ja som raz tak pri motlitbe vyslovila prianie a ono sa splnilo ale až ked som na to zabudla 😵

bershka
15. aug 2010

@marianka79
inak este k tej mojej srajde 😀 😀 takze ked som nadavala na jednu babu jak pes, tak je to z toho myslis?
a preco bola sarka chora? tiez som mala na to vplyv ja?

bershka
15. aug 2010

@marianka79 ja som si zelala ked som bola decko, ze raz budem mat vysokeho, tmaveho muza, z druzby a baaaac ho... mam ho 😀

ada32
15. aug 2010

@marianka79 mas v pase krasne motto.pre mna je to zmysel zivota viera a motor co mi nedovoli zlozit sa ked je tazko.
skoda ze sa o tom neda bavit s kazdym.

marianka79
15. aug 2010

@bershka jááj vieš čo ja neznesiem ked sa vraví? nepi tu kofolu lebo budeš chorý no a čo myslíš aj malý ochorel no neviem možno je nejaký výrus skus porozmýšlat či niekto niečo nepovedal podobné ☹

bershka
15. aug 2010

@marianka79 no praveze som jej to povedala ja ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ze, nechaj tu studenu vodu, lebo budes chorucka a prezujem ti mokre ponozky, lebo prechladnes 😔 😔 😔 😔 😔 😔

marianka79
15. aug 2010

@ada32 dakujem mám ešte jedno moje oblubené motto mala som ho predtýmto 😉 pozri si ho ak chces 🙂

marianka79
15. aug 2010

@bershka jáááj no vidíš tak tam to je ja si už dávam na také reči pozor lebo vesmír to splna 😉

bershka
15. aug 2010

@marianka79 no lenze sa niekedy neubranis tej myslienke.... ono to zabera aj ked ju vypustis z hlavy. vies, ked mas na nu kukat,jak sa rype v studenej vode a neni teplo, tak co ta prve napadne? 😒

marianka79
15. aug 2010

a kde sú ostatné baby lin dali atd... 😕

marianka79
15. aug 2010

@bershka ja som nehala patka v ladovom mori až ma pichala tá voda a povedala som že je liečivá a nič mu nebude a aj bolo 🙂

marianka79
15. aug 2010

a aj bolo tak že mu nič nebolo som myslela

bershka
15. aug 2010

@marianka79 no kukam, ze sa musim este vela ucit, aby som sa dokazala odvladnut a nepritiahnut zle

bershka
15. aug 2010

juj, idem pomaly do hajan... mame pokazene cerpadlo na odpadovu vodu, tak dnes sa umyvam len v deci vody 😀

dobruuuuu

marianka79
15. aug 2010

@bershka hlavne nemysliet na zlé a ked ti myšlienky aj tak ujdú tak rýchlo si zmysli na niečo pekné a skor ako rano vyjdeš z domu povedz si dnes mám super den a ja za neho dakujem ja to tak robievam a ešte dodám že ma nikto a nič nenaštve a hned mám usmev na tvári
len včera som si aj poplakala v práci a polavilo sa mi moc a už je dobre

marianka79
15. aug 2010

@bershka tak dobru nocku 😵

ivanko8
15. aug 2010

@marianka79 Esoterika ešte sprievodný program nemá uvedený, ale súbežná výstava Interbeauty už má niečo uvedené a myslím, že to zaujme všetky baby: http://www.incheba.sk/vystavy/sprievodny-progra...
Akurát tam nemajú časy, kedy sa čo koná.

marianka79
15. aug 2010
marianka79
15. aug 2010

tak toto ked zbadá moj patko tak všetko vykúpi 😀 😀

marianka79
15. aug 2010

@ivanko8 to som sa pomýlila je to z roku 2008 😉

marianka79
15. aug 2010

fúha som dopozerala paranormal activity smutný koniec ☹

miruska15
16. aug 2010

@marianka79 @ivanko8 @motylka Dakujem pekne ste zlaty

motylka
16. aug 2010

ahojte 😉 to ste tu pekne popísali o tých želaniach. A ako to je s vašimi polovičkami? Veria na anjelikov? S mojim som sa o tom ešte nerozprávala... Včera som ináč pozerala krásny film - Bělásek - http://www.fdb.cz/film/3744-belasek-powder.html, odporučila mi ho švagriná, pozrite si...
Marianka, ja si chcem tiež pozrieť paranormal activity, budem môcť po ňom v noci chodiť po dome? 😕 Pozerám, že ty si ho v riadne dobrom čase dopozerala 😀

pe3nka82
16. aug 2010

@miruska15 neskoro ale predsa, všetko naj.. k narodeninkám a nech máš v ďalšom roku života minimálne 365 dôvodov na úsmev.. a k tomu ešte kopec zdravička a lásky od svojich najbližších.. 🙂

marianka79
16. aug 2010

@motylka ahoj no kukala som ho v noci ale nebála som sa mala som pri sebe psa a on by začal určite štekat keby sa niečo dialo za mnou 😕 ale je to riadna pálka bolo mi smutno z toho konca 😢 nemuselo to tak skončit........inak ma napadlo že si kúpim kameru aby som zistila či sa niečo deje ked spím taký experiment ako urobil ten chalan

jery51
16. aug 2010

@marianka79 aj aj som rybička 😉