Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
1. sep 2010

baby ja už idem papa zatial 😉

marianka79
1. sep 2010

@motylka akde možno poznám 😵

motylka
1. sep 2010

vy ste sa už stretli niekedy, či teraz je to prvýkrát? Ja sa takto stretávam občas s babami z "babetka.sk", tiež vtedy, keď ideme tam k TT

motylka
1. sep 2010

@marianka79 Malženice

marianka79
1. sep 2010

@miruska15 aj ja sa teším boli sme sice popletené z termínu ale už vieme že je to 2.10. 😀

marianka79
1. sep 2010

@motylka nie to bude prvýkrát v malženiciach nepoznám nikoho

miruska15
1. sep 2010

@marianka79 super pišem do kalendara a zariadim si volno

motylka
1. sep 2010

tak potom urobte nejaké foto, nech vás vidím pokope :D

marianka79
1. sep 2010

@motylka to jasne že spravíme 😉

ivanko8
2. sep 2010

Zdravím anjelinky!
Pekné fotky ste si všetky nahodili. 😉 Najprv som si Vás poobzeral 😕 a až potom som čítal príspevky. 🙂

ivanko8
2. sep 2010

@linette ja bývam v Blave, takže na stretnutie v sobotu môžem prísť kedykoľvek a kdekoľvek.
Z cestovného poriadku: 😉 Z hlavnej stanice ide k Inchebe priamo autobus č. 93. Je to prvá zastávka za Dunajom. Po vystúpení je naľavo vidno Aupark - obchodné centrum a napravo je Incheba. Zastávka sa aj myslím volá Aupark. Cesta trvá asi 7minút, takže stačí 15minútový lístok.
Zo stanice Nové mesto je to ďalej, tam treba použiť 60minútový lístok (cez víkend platí 90min), ale ten je prestupný. Ide sa električkou č. 1 až na Kapucínsku (v električkách sa zastávky vysvecujú na paneloch). Tam sa po vystúpení treba opýtať, kde stoja autobusy do Petržalky a ísť k ceste, prejsť podchodom a nastúpiť na ľubovoľnú z osemdesiatok alebo deväťdesiatok - všetky idú na Petržalku. Teraz idete už len jednu zastávku, vlastne sa len preveziete ponad Dunaj. Lístok z električky je stále platný, ak to stihnete do 90 minút. (v pohode 😉 ).

Dobrá stránka na mestskú dopravu je http://www.imhd.sk/ba/
Teraz tam majú aj slušný počet iných väčších miest. A inak v Blave máme aj SMS lístok. Jednoducho pošleš prázdnu SMS na číslo 1100 a do minúty Ti dôjde správa, ktorá slúži ako doklad pre revízora. Je to pohodlné, len je o 10 centov drahšia ako 60minútový lístok a tak sa oplatí len ak nie je na okolí žiadny funkčný automat na lístky.

ivanko8
2. sep 2010

@linette teší ma, že už aj Tebe ide vykladanie snov. 😵

marianka79
2. sep 2010

ahojte angel's ☹ trochu smutne ale... Dnes som sa vypytala z prace uz som dalej nevladala nechceli ma moc pustit(zeby som bola nenahraditelna??? 😕 )isla som k dr.a ta ma hned dala na PN tak sa liecim znova mam antibiotika ☹ lezim a nic nevladzem robit len co som si caj spravila 😔 ale budem znovu fit coskoro

Inak mala som jeden sen bola som v Bratislave a videla som tam strmy kopec krasna zelena travicka na nom bola nad tym boli hory-skaly,slniecko krasne svietilo a som si povedala ze vyleziem az na tie skaly a budem mat krasny vyhlad na cele mesto,no ako som sa zacala stverat hore uz tam nebola travicka ani slniecko bola tma a predierala som sa cez akesi krovie cela som sa zamotala a ako som bola v tom krovi zacala na mna utocit osa. Bola väcsia ako v skutocnosti no neviem ako to uz dopadlo lebo som sa zobudila

Myslim si ze viem o com ten sen bol 😔

miruska15
2. sep 2010

@marianka79 jaj si choručka bože rychlo sa vyzdrav.Moj maly tiež akosi prska od včera aj teplotku mal.Neviem možno su to konečne zubky.Vieš čo ale akosi všetci nie sme ok ale čuduješ sa toto počasie.Dnes sme začali dalši šk.rok deti su zas o rok staršie a my tiež.Ide jesen,zima pochmurne počasie jaj toto nemam rada.Dnes mi švagrina volala že sa u nas včera odstrelil jeden podnikatel a dnes jeden 14r chlapec.Ja neviem čo je to za dobu ked ludia a dokonca deti riešia problemi hned samovraždou.Normalne sa bojim aj o toho mojho puboša.Dnes pomaly nemožeš detom rozkazat.zakazat alebo zakričat hned maju sproste reči že odidu alebo že si niečo urobia.Kde je doba našich rodičov ale toto su problemy asi do inej temy.Ozaj na športke nič no nevadi idem zase snivat.Ok mojkovia pa pa Marianka pekne si odpočin.relaxuj a vyzravkaj sa pa

jery51
2. sep 2010

@linette
jasne ja už som manželovi dávno hovorila o stretku...na tú výstavu ideme aj s kamoškou, takže sa teškám na vás...
dáme si aj kvety ako sme hovorili?? 🙂

jery51
2. sep 2010

@marianka79
mojo aj som choručká.. no mám nádchu a bolí ma celé telo...snažím sa bylinkami, no musím si dať asi paralen

marianka79
3. sep 2010

@miruska15 dakujem uz odpocivam ale vsetko ma boli uz neviem ako si mam nohy dat tak bolia
@jery51 aj ty si chora? ☹ tak sa musime dat poriadne dokopy nabrat novu energiu a silu tak rada by som sla von do nasho lesika nadychala sa vzdusiku ale nemozem a ani nevladzem tak ti prajem skore uzdravenie 😵

marianka79
3. sep 2010

@jery51 a hej dame si kvietky ja mam doma umelu slnecnicu tak si zoberiem tu ale mna spoznate aj bez kvietka idem totiz aj s patkom aj so psom

marianka79
3. sep 2010

@miruska15 to je smutne co si pisala mna pri tychto veciach napadne jedno--karma. Ale je to hrozne riesit problemy takto aj u nas sa prednedavnom obesil jeden mlady chalan rozlucil sa so vsetkymi kamaratmi vsetci mu hovorili ze co blazni co sa luci a on ze ved uvidite no a uvideli na druhy den rano ☹ hroznè 😔

dali4
autor
3. sep 2010

Ahojte anjeliky 😵 😵 😵
Tak sa nám začal školský rok, Marek má druhý deň za sebou. Je v pohode, zatial sa do školy teší, páči sa mu. Majú velmi sympatickú učitelku 🙂 . Dneska ked som pre neho bola tak som bola až prekvapená... chová sa ako doma 😅 ako keby tam už chodil neviem ako dlho.
Stretko sa nám posunulo, ale to nevadí 😉
Inak Vám všetkým čo ste choručký prajem vela Zdravia !!! 😵

linette
3. sep 2010

anjelickovia zdravim vas 😵

@marianka79 ty si ma tak navnadila tymi vlasmi, ze sa neviem odhovorit 😀 normalne, ze aj ja chcem takéééé 😅 su paradne a hodia sa ti 😉 ma napadlo nieco ohladom tvojho yorkiho .. pamatas ked ti ho skoro ukradli? co ked to bolo znamenie aby si si ho so sebou do incheby nebrala? 😕

@jery51 takze ty so sebou prinesies aj samca? .. to by som potom teorteticky mohla doniest aj toho mojho aspon by nebol sam medzi zenami ..

@ivanko8 dakujem 🙂 pojdem do stareho mesta tam mam priami spoj 😉 ty si ako mhd 😉 😅 uz viem na koho sa obratit ked pojdem do blavy aby som sa nestratila

bambulky pocuvajte .. vela skoreho uzdravenia a zdravicka vam prajem !! buduci tyzden aby ste boli uz celkom fit 😎
inak neviem co je vo vzduchu ale aj moj samec kasle ☹ dnes bol u lekara ..

linette
3. sep 2010

@dali4 ahoj 😵
som si zmenila trasu do roboty a isla som cez moju zs .. hemzilo to detmi, ktore vyskali, piskali .. normalne som spominala .. a veruze im nezavidim 😀 😀 😝 😝 ale tak do toho prveho tyzdna v septembri do skoly by som sa vratila 🙂 uz ked sa rozbehne ucenie to uz nie ..
ale prvy rocnik je podla mna ten najkrajsi 😵 prajem mareckovi aby sa mu dobre darilo, ved uz sa to zacina dobre, ked ma supis ucitelku 😉

dali4
autor
3. sep 2010

Ahoj
@linette 😵 dakujem, odkážem Marečkovi.
Práve som dojedla hríbovú praženicu... tak keby som sa dlho neozývala tak... 😝 😀

dali4
autor
3. sep 2010

Idem dat malej kašičku a ide spat... dneska je umrnčaná celý den, asi zúbky 😕

linette
3. sep 2010

@motylka to dietatko mohla byt dusicka, ktora sa uz k tebe dostala.. uz len cakat kedy vstupi do telicka 😵 ja tak viem, ze dusa je minimalne rok pred otehotnenim so svojou mamou .. a ktovie mozno pri tebe je uz dlhsie 😉 drzim palce 😵
vies kolko mam zazoliek? .. neurekom .. kam ti mozem poslat linky, do ip alebo emailu? ..

linette
3. sep 2010

@dali4 takze mišičke dobru chut ku kašičke 😉 🙂 .. ja som si dnes robila syrovu omacku na cestoviny.. bola som nutena 😀 😝
ked sme pri hriboch .. nam v kvetinaci narastli hriby 😲 😀 😀 😀 mam ich odfotene.. pridam fotku.. sranda .. ale su uz v kosi

linette
3. sep 2010

tak tu byt fotky .. to biele je vodny kamen .. a tie huby nechapem 😲
😀 😀 😀

linette
3. sep 2010

😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😎 😎

https://www.youtube.com/watch?v=-_xBkhu2kNQ
linette
3. sep 2010

najviac sa mi lubi tam, kde uteka za taxikom 😀 😀 😀