Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

majaxy
6. sep 2010

@ivanko8 Fíha, ja som na tú ženu posielala všetko zlé čo mne spravila aby sa jej vrátilo späť, aj keď to neboli očividne zlé veci, ale mala som pocit, že mi nepraje úprimne to čo vraví, že jej myslenie voči mne nie je úprimné, takže v podstate som ani nevedela čo zlé mi želala. Ja som jej nič zlé neželala iba to, čo ona mne...No asi som mala spraviť presný opak a ono sa to vrátilo mne v takejto podobe

majaxy
6. sep 2010

Ďakujem každému za reakcie, veľmi mi pomohli, otvorili mi oči. Nemám sa s kým o týchto veciach porozprávať, niekedy vás čítam, preto sa mi zdalo vhodné s vami poradiť

miruska15
6. sep 2010

@majaxy ja mam svokrušu ktora nam narobila strašne zle.Moc ma to trapilo ale teraz som došla do štadia že mi je to jedno.Ludia čo chcu byt zly nech su ale v živote sa im to vrati.A mojej milej svokre sa to už vracia.Nemam s toho radost ale mam taky pocit v nutri že konečne sa karta obratila .Nepraj ludom zle iba si pomysli a raz sa ti to vrati ja nebudem ako ty ja som lepšia.

marianka79
6. sep 2010

@majaxy ............ja som jej nic zle nezelala iba to co ona mne........no a prave to je ten problem dobre napisala miruska a to ze je neuprimna??? To je jej vec jaj vies kolko ludi na mna nadava zo zavisti a ohovaraju ma a do oci su mi milunky dobrunky tutuli mutuli ale oni ani len netusia ze ja viem co o mne rozpravaju ja na ten just som k nim mila a viem ze sa im to vrati hmm bohuzial niektorym sa to uz aj vracia ale ja som nad nimi no mi je luto ze mi to skoro rozbilo vztah ludia su zavistlivci velky 😒

linette
6. sep 2010

pekny vecer prajem 😵
kolko ste toho popisali, mala by som precitat ...
moj samec uz odisiel do ciech ☹ ale tychto par dni co bol doma sme stravili krasne 😵 a vybavujeme este co to, tak preto sem uz tolko neprispievam ako som zvykla .. ale polepsim sa 😉
musim vam napisat moje sny dnesne .. vlastne uz len jeden, lebo len jeden pamatam.. tu je:
moja babka rodila 😀 😕 😲 nasa suseda so siedmeho rodila a mywiel rodila 😕 😕 a vsetky na siedmom poschodi .. z babkou som sla vo vytahu a hovorila som jej ze prosim anjelov aby dobre dopadla ona aj dieta a ze bude mat chlapca.. ona mi rozpravala, ze nema nikoho nechape ako vobec ide rodit... ja som jej vravela, ze to s dedkom cakas... ona, ze ved je mrtvy.. a ja, ze to nevadi, to s nim cakas .. a ked isla rodit vobec sa nebala.. ked sme vosli do bytu, kde sa rodilo, babku zobrali do izby rodit a ja som zostala v predsieni .. bola to velka predsien so sedackami .. vital nas nejaky doktor, ktory nam nukal nejake hrdzave vaty do nosa... ja som na neho len kricala, ze co mi to ake gebuziny dava, ja nemam rada nemocnice ani nic s tym spolocne ani lekarov a vobec nie ich hovadiny.. potom som si nadurdena sadla a lekar sedel oproti a rozpraval sa asi s kolegom a potom prisiel ku mne a zacal ma balit ..

linette
6. sep 2010

zaujimave je, ze ked som snivala o sebe, ze rodim vzdy som mala chlapca.. a teraz moja babka mala chlapca .. 😕
a vidim tam cislo 7 .. ako siedme poschodie a 3 ako tri rodiace

linette
6. sep 2010

@motylka poslala som ti linky 😉 je ich ale dost 😝

miruska15
6. sep 2010

sny znamenaju niekedy uplne niečo ine.Mojej babke sa kedysi snival sen že bola na trhu a jeden predavač jej nukal starý dieravy hrniec s dvoma ušami.A ona ho nechcela ale nakoniec ju ukecal a kupila ho.Dlho si nevedela ten sen vyložit.Až raz stretla muža o 12 rokov staršieho s dvoma detmi a vzali sa.

motylka
6. sep 2010

@miruska15 tak toto bolo milé... 😉

motylka
6. sep 2010

@linette ďakujem za linky, budem študovááááť...
Ináč, keď sa bavíte o snoch, ja mávam často sny, že sa hádam so svojou mamou, hovorím jej to, čo by som jej chcela povedať aj v reále... ☹ Ja som potom z toho ráno smutná, že sa mi také sníva, ja s ňou nechcem mať zlý vzťah, len ona je veľmi ťažká povaha, ja viem, že je to ťažko pochopiť taký vzťah medzi matkou a dcérou, ona stále uprednostňovala moju sestru, ja som tým trpela, ja som bola tá zlá, pričom som bola myslím vzorné dieťa, neflákala som sa, vyštudovala som v pohode... posledné tri roky pred svadbou som si ale odplakala, dokonca mi hovorila, že si vezme nočnú smenu, keď sa budem vydávať, do poslednej chvíle som nevedela, či mi pôjde na svadbu, ono tam bolo veľa takých konfliktov, je mi z toho smutno... Ja aj teraz prosím v modlitbách, aby som to všetko dokázala zahodiť za seba a mať s ňou normálny vzťah, dokonca sa mi naposledy snívalo, že mi sama povedala, že ona je chorá, že musí brať nejaké lieky na ukľudnenie... 😢 😢 😢 tak som sa vám tu vyžalovala... ale cítim to v poslednom čase veľmi intenzívne, že si musím tento vzťah vyriešiť a upratať v ňom a v sebe dôkladne, ide to ťažko ☹

miruska15
6. sep 2010

@marianka79 zavist je hnusna a faloš ešte hnusnejšia.Ja takychto ludi nemusim a ani nechcem pretože oni doslova s teba vysaju dobru energiu a tebe zostane zle.Teraz nam je s mužom dobre.V tych prispevkoch čo si tu dala je jedna veta:
jediný spôsob, ako vyriešiť problémy s ľuďmi je tento: prestaňte riešiť problémy druhých. Veď isto máte aj kopec vlastných. Kašlite na nich. Oni sú šťastní preto, lebo sa o vás absolútne nezaujímajú.
Ja som si vždy vypočula druhych problemy a ked som mala ja niaky problem tak nebolo nikoho kto by si ma vypočul a povedala som si dost.Načo ja som sa koli druhym trapila a oni mali v paži.Teraz sa nestaram a je mi dobre.Ale to som odbočila ale v podstate ani nie to je tiež faloš.

miruska15
6. sep 2010

@motylka moja mama tiež uprednostovala brata ok brala som to že to bol jej prvorodeny syn, ja som ju milovala strašne moc a aj milujem ale vieš citila som tam že jeho najviac. Dobre ale on si to vobec nevažil hukal po nej bol k nej zly a napriek tomu bol naj.Aj teraz ked to pišem sa mi slzy tlačia do oči lebo on si ju nezaslužil.

linette
6. sep 2010

@motylka tento tvoj vztah z mamou ta brzdi .. je to fakt .. ☹ ☹ neni to pekne od tvojej mami veru .. ty by si sa s tym potrebovala uplne vyrovnat a prijat to tak ako je a nesnazit sa to zmenit .. aj ked je to tazke 😔 ty to ale musis citit ze si sa s tym vyrovnala a uz ta prestalo trapit .. minulost uz nezminime .. bolo co bolo, stalo sa .. je jedno co robi druha strana .. rob tak aby tebe bolo dobre a mamu prijmi taku aka je, ak sa zachova tak ako ty nechces, vysli k nej lasku, povedz si v duchu odpustam ti a milujem ta, ved si moja mama a mam ta rada nech si akakolvek.. urcite ma ona nejaky dovod ze je taka a dusi to v sebe.. pre mamu mozno si na druhom mieste ale pre svojho muza si na prvom 😉 s muzom zostarnes, on je pri tebe stale .. a ktovie, ak k mame budes stale mila a budes sa snazit bez ohladu na to, co robi, mozno sa aj ona zmeni 😉

linette
6. sep 2010

mam pocit, ze kde je viacej surodencov tak vela rodicov ma jedno oblubene .. a to je nespravodlive... ale co s tym spravime.. patri to k zivotu

marianka79
6. sep 2010

@motylka myslím si že pokial si to nevyriešite tak stále budes mat také sny ☹
inak ja mám tiež pocit od detstva že mama uprednostnuje mojich surodencov aj som jej to povedala a i ked sme sa dobre povadili aj slzy tiekli 😢 myslím si že si z toho zobrala ponaučenie a tiež mi nechcela íst na svadbu za to že som sa navydávala v kostole 😕 ale stále mám pocit že sestra s bratom sú pre nu viac ako ja ale je vidiet v jej správaní voči mne zmenu 😉 a kedže spolu bývame musíme sa od seba učit ved napokon prečo som sa vrátila bývat domov je to karma niečo nevyriešené čo musíme doriešit aby sme v dalších životoch mali harmonický vztah 😵

linette
6. sep 2010

@miruska15 jasne sny velakrat znamenaju total ine .. 😉 vsak moja babka ma 69 rokov, menstruacia davno za nou tak sanca na dieta je vies aka .. a moj dedko uz neni 😢 😔
neviem co znamenali tie sny .. ale tri porody 😀 .. aspon viem, ze nieco s cislom tri a sedem .. idem si to vylovit co to znamena

marianka79
6. sep 2010

@linette ahoooj cica 😵

marianka79
6. sep 2010

@miruska15 ja už ale viem ako sa bránit 😉

linette
6. sep 2010

@miruska15 ano falos je najhnusnejsia .. jaaaj vedela by som rozpravat, ale nebudem lebo mi vyskoci tlak .. 😠 😠 😠 a najhorsie je ak ty sa ty trapis a ten druhy sa ma dobre, ktory skodi, lebo je stastny ze dosahuje to co chce a teba utlaca az skoro dostane tam kam chce a zaroven ta oslabuje .. ach 😠 😠 energeticky upir este aj na dialku

linette
6. sep 2010

@marianka79 ahojcek micuška 😵
nevies co znamena 3 a 7?

marianka79
6. sep 2010

@miruska15 inak ja som tiež prestala riešit druhých vobec ma nezaujímaju okrem mojho samozrejme lebo čo sa týka jeho sa týka aj mna a istým sposobom aj patka my sme prepojený všetci traja už to tak cítim

linette
6. sep 2010

inak tato veta je fakt pravdiva:
jediný spôsob, ako vyriešiť problémy s ľuďmi je tento: prestaňte riešiť problémy druhých. Veď isto máte aj kopec vlastných. Kašlite na nich. Oni sú šťastní preto, lebo sa o vás absolútne nezaujímajú.

a este vela robi prijat veci take ake su a vypustit to z hlavy .. niekedy to robi zazraky .. a samozrejme venovat sa peknym veciam a sebe a tym s ktorymi je nam dobre, na ktorych nam zalezi 😉

marianka79
6. sep 2010

@linette ahoj hej počkaj kuknem ale je to dobré čiselko aj jedno aj druhé si myslím

marianka79
6. sep 2010

Číslo 3 je znamením kresťanských cností: viery, nádeje a lásky. Ale toto číslo má význam aj v láske. Tri ruže dostáva milovaná bytosť, tri ruže kladieme na hrob drahého mŕtveho. Preto trojka má vo veľkej rodine čísel zvláštne postavenie. Prisudzujeme ju ľuďom, ktorí sa nepokúšajú vybočiť z bežného života, cenia si prácu, statočnosť a nemajú príliš vysoké ciele. Je to teda číslo striedmych ľudÍ, ktorí si budujú život na pevnom základe. Títo ludia sú málokedy sentimentálni. Trojka symbolizuje skutočnosť každodenného života.

Číslu 7 je venovaná samostatná kapitola. Je to zvlástne číslo. Značí pokoj po hlučnom a rušnom tvorení, práci. SedmiČka prinása prestávku po skončení diela a pred začatim diela nového.

linette
6. sep 2010

dneska sme boli nachvilku na cintorine zaniest kvety .. akurat aj hrmelo .. bolo to zvlastne .. ja sa vseobecne na cintorine citim tak zvlastne, citim klud a zaroven myslim na tie dusicky, ze ako sa maju, ako vela ich tam je, vlastne ktovie kde su a tak ..

marianka79
6. sep 2010

tušim že som sem dala poučné príbehy 😝 mne sa velmi páčili ako aj celá tá stránka 🙂

linette
6. sep 2010

@marianka79 dakujem 😵 😵 😵
zeby som nieco pochopila a vnimala inak? .. a zacne sa nieco nove.. to v podstate aj moze sediet 😉

marianka79
6. sep 2010

@linette ja tiež kolkokrá premýšlam nad tým a aj či sa na mna nejaká práve nekuká ozaj duša vidí??? 😅 😕

marianka79
6. sep 2010

velmi sa mi pači toto:

" Nie vždy je správne obetovať vzťah, nikdy nebudete dokonalá . Dokonalí budete len vtedy , ak si budete vzácni ! Ak by ste žila so svojou duchovnou polovičkou , rozpadlo by sa to po cca 3 rokoch "

linette
6. sep 2010

@marianka79 ja neviem .. nad som este dnes rozmyslala pri zametani hrobu (tam stale popadaju listia), ze ak by sa vobec nejaka dusa zjavila ako by som ju videla.. predpokladam, ze nie tak ako z hororu, to by som asi fakt z infarktovala .. podla mna su to energie, ktore skor citime ako vidime a pripadne nejakym bleskom by sa dali sfotit aby boli viditelne ..