Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

uskamuska
13. sep 2010

nie moja švagrinka mi pomohla sa tu zaregistrovať tuším je motylka

uskamuska
13. sep 2010

a táto téma ja takto žijem už roky a s motylkou mojou spriaznenou dušou sa dosť často zhovárame na takéto témy a tak som rada že som tu 🙂

marianka79
13. sep 2010

@uskamuska aha naša motylka hej vy ste švagrinky? super

marianka79
13. sep 2010

@uskamuska to je dobre že si máte čo povedat ja tu nemám nikoho kto sa venuje týmto veciam a verí im tak len tuto v téme sa vylievam

miruska15
13. sep 2010

ahojte babule som dožehlila tak som nakukla.

marianka79
13. sep 2010

@uskamuska takže to od teba je tá mantra?

marianka79
13. sep 2010

@miruska15 ahoj cica anjelica

marianka79
13. sep 2010

@miruska15 😀 😝

miruska15
13. sep 2010

@marianka79 čo nespite.Ja idem čosi popredat a pomažem.ako Marianka už lepšie?

marianka79
13. sep 2010

@miruska15 no nespím som driemala celé doobedie tak sa mi nechce patko je u otca tak možem tu byt inak F dnes nejak haprovala 😒

miruska15
13. sep 2010

@marianka79 ano ale už je to ok.Tak si bez maleho a aj ti je smutno.Máš aspon draheho pri sebe?

marianka79
13. sep 2010

@miruska15 nie som sama drahý je na nočnej

marianka79
13. sep 2010

@miruska15 a ty čo nespíš?

miruska15
13. sep 2010

@marianka79 žehlila som mala som zanedbane ale už idem.Maly vypil mliečko tak idem zalahnut.pa pa a dobru nocku

marianka79
13. sep 2010

@miruska15 oki tak pa a ty žehlíš tak neskoro že sa ti aj chce 😉

motylka
14. sep 2010

jééééééé :D ahoj uskamuska 😵

uskamuska
14. sep 2010

ahojte.Prepáčte mi včera som to už vzdala,lebo mi Viktorka preplakala celú noc má 14 mesiacov a idú nám zúbky ☹Ano odo mňa je tá mantra mám ešte jednu ale tá je na osvietenie 🙂Tak budeme sa tu spolu vylievať a som veľmi rada,že niečo také existuje 🙂

uskamuska
14. sep 2010

@linette aj ja si prosím ten otčenáš 😵

linette
14. sep 2010

pekny den bambulky .. 😵
iha ste toho popisali ..

@uskamuska vitam ta tu 😵 .. motylka o tebe rozpravala same pekne veci ak si dobre pamatam 😉 ako dlho sa tomuto vsetkemu venujes?
napis mi mailovu adresu do ip 😉

linette
14. sep 2010

@motylka ako si spominala tie pierka..
vcera som si aj ja vypytala znamenie v podobe pierka a v ted den mi do cesty dosli 4 pierka 😵
dnes som si nepytala, ale videla som na zemi tiez zopar.. 😉

linette
14. sep 2010

@jery51 a ja, ze kde je ta nasa jerynka tak dlho .. a ona si odide do anlicka 😎 😅 ako je v UK? .. bol s vami aj drobcek? ..
zeby som ti neposlala.. ta asi nemam ulozenu.. idem to napravit 😉

linette
14. sep 2010

@ruzenkas ahoooooojjj 😵
ako sa citis? .. je lepsie, ze? ..
ruzenka nenechaj sa nikym vyprovokovat, su ludia, ktori musia x-krat padnut na ____ aby sa spamatali .. oni potrebuju pomoc a svoju slabost vyjadruju pravo takto nepekne .. treba ich brat s rezervou a nevytocit sa na nich, inak uberaju o silu .. musis byt silna a ustrazit si svoju energiu a ty silna si 😉 pekne sa ucis, napredujes, navyse si velmi dobre dievca a to dobro sa ti zacne vracat.. 😉 a vsetko ma svoj cas .. ver, ze ked vsetko zvladnes caka na teba krasne zdrave dietatko a velka radost spojena so stastim 🙂
velmi ti drzim palce 😉 🙂 tu v tejto teme ti vsetky drzime palce a prajeme vsetko dobre do zivota, vsetko co si tvoje srdiecko zela 🙂 a kedze je nas tu vela ti to pomozeme privolat 😉 vela dobrej a pozitivne energie prudi k tebe a nezabudaj, ze pri tebe vzdy stoja tvoji anjelickovia, ktori su tu iba pre teba 🙂 😵 neboj sa k nim prihovorit/vypytat si znamenie 😉

uskamuska
14. sep 2010

@linette nuž toto je veľmi pekne napísané a je to aj pravda zlý ľudia iba uberajú energiu.Dôležité je to čomu sami veríme a mám to aj odskúšané na sebe.

uskamuska
14. sep 2010

tak začnem od začiatku.Venujem sa tomu s rodičmi od základnej školy.Mám rieki.A na duchovnú cestu sme sa dali už pred 19 rokmi.Dlho som stála na mieste,lebo môj bývalý manžel toto vôbec netoleroval.A kedže som veľmi verila a túžila aby ma mal niekto naozaj rád stalo sa.Mám úžasného manžela a ďakujem za to ,že som ho stretla.No a vdaka mojej úžasnej švagrinke motylke som si začala kupovať knihy a našla som v nej to úžasné,čo v sebe skrýva.Máme obe dlhú cestu pred sebou ale vďaka takým úžasným ľudom ako ste vy tu sa to všetko zdá jednoduché.Je dôležité, aby sa ľudia podporovali a verili a dávali si navzájom informácie a predávali skúsenosti.Prajem vám všetkým pekný deň.

ruzenkas
14. sep 2010

Srdečně vás všechny zdravím 🙂 a přeji krásný den.

@linette Ahoj, děkuji...mám se docela dobře. Dneska mi pan docent řekl, že je větší pravděpodobnost, že se mi ta nemoc nevrátila, ale budou to ty záněty, ale proto se raději dělá to vyšetření, tak uvidíme. Jinak zánět ustupuje velmi pomalu, ale ustupuje.

Já vím, že jste tu všichny moc hodní a moc za vše děkuji

Jak se všichny máte? 🙂

linette
14. sep 2010

@uskamuska ty mas stastie ze ta rodicia k tomu doviedli 😉 mna taketo tematiky zaujimali davnejsie, len nemala som sa s kym na to porozpravat, nevyznali sa do toho, odbili ma tym, ze na ake hluposti myslim .. a bolo vybavene.. az sa nestalo nieco co ma k tomuto doviedlo blizsie, teda sem 😵 vsetko je zle je na nieco dobre..
sa uz opakujem ale tato tema je najsamlepsia na celom mk a navyse napocna mnohym .. a samozrejme dakujem dalinke 😵
my si tu vyznavame lasku, dakujeme si, je nam vzdy lepsie ak sem dojdeme.. je to proste nieco uplne ine 😵
a u koho si si robila reiky? ktory stupen mas?

linette
14. sep 2010

@ruzenkas pomaly ale isto 😉 hovori sa, ze pomaly dalej zajdes... a nakoniec nie priebeh je dolezity ale vysledok 🙂 a ty si na dobrej ceste 😉 🙂

u nas je pekne pocasie, vykuka slniecko tak sa mam hned lepsie 😎 .. uz citim nadych jesene .. aj vona vonku je ina ako byvala ... jesen sa mi paci, vtedy su krasny farby, gastany .. ale aj jar je pekna kedy rastlinky a stromceky kvitnu maju krasne kvety 😉 no aj leto mam rada, da kupat.. aj zima sa da.. vsak som zimne dieta.. 😅 a jak som sa rozpisala o rocnom obdobi .. 😅
ake si znamenie?

ruzenkas
14. sep 2010

@linette To máš pravdu. Pomalu, ale jistě

Tady, v Hradci Králové, je pod mrakem, ale náladu mi to nekazí. Já jsem narozená v znamení býka.

linette
14. sep 2010

@ruzenkas ved predsa nad mrakmi to slniecko svieti stale 😉

ja som kozorozec .. a byk je tiez tak velmi tvrdohlavy ako kozorozec? ..
tu je jedna celkom dobra stranka .. vies si pozriet co si v egyptskom, azteckom znameni .. 😉
http://www.wildweb.sk/astro/egyptsky.html

ruzenkas
14. sep 2010

@linette Tak já si nemyslím, že bych byla tvrdohlavá, ale asi dle nějakého popisu ano. Ta stránka je velmi zajímavá, ale ten popis na mě moc nesedí...na tebe ano?