Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

jonuska
14. sep 2010

ahojte andělky 😉
tak mě je mnohem líp🙂
doma je taky klid
marianko děkuju za odkaz mrknu zítra ted ještě dodělávám práci a už sjem utahaná 😒
ruženko..net je super kor když musíš být v nem..hl.at jsi brzy v pořádku

baculka77
15. sep 2010

ahojte dievčence, môžem sa k vám pridať? síce zatiaľ iba ako čitateľ lebo som začala túo tému čítať od začiatku, veľmi ma tieto veci zaujímajú, aj doma sa s rodičmi o tom rozprávame, ale ak mi môžte povedat čo znamená číslo 4, lebo v noci som sa zobudila a na hodinách bolo číslo 04:04 a potom sa mi sníval sen kde jasne mi ukazovalo číslo rímske IV. lebo dnes idem na jedno stretnutie na kt. sa teším, tak neviem či to niečo znamená. Dakujem vám a idem čítať dalej. pekný deň

marianka79
15. sep 2010

@baculka77

04:04

To, co si vytváříte jako vlastní obraz, není správné.

Revize, zbavit se špatných návyků.

Jinak dojde z osudové ráně.

marianka79
15. sep 2010

a ja zase 3:55 a potom 4:45 a tých význam nemám 😒

marianka79
15. sep 2010

@baculka77

Číslo 4 nepatrí medzi obľúbené čísla. Predstavuje nehodu, rozbitie predpokladaných úmyslov a spojení. Hovorí sa. že štvorka znamená smrť. Z tohto čísla, predstavujúceho rôzne živly, pramení nenávisť k ľuďom. Symbolizuje teda zničenie a rúcanie, je číslom otrasnej skutočnosti a reality, znamemm skazy. utrpenia, bôľu a nešťastia, nepriateľom akéhokoľvek priaznivého vývinu.

miruska15
15. sep 2010

@marianka79 wau moj muž je nar.4 .ja nechcem aby mal take neštastie. ☹ ☹ ☹

marianka79
15. sep 2010

@miruska15 ahoj to neplatí na jedno číslo v numerológii sa spočítajú všetky čísla v dátume aj s rokom až pokial nevýde jedno číslo a to je to osobné č. Takže ty sa len nič neboj a neštastie určite nemá má teba a tri krásne deti si mu dala 😉 a to je štastie najvačšie no nie? 😵

jonuska
15. sep 2010

já mám os číslo 4 😕 😨

jinak jsem narozená 6.6.

marianka79
15. sep 2010

@jonuska ja tiež 4😝

jonuska
15. sep 2010

marianko dá se 4 nějak přebýt?a co znamená 6?

marianka79
15. sep 2010

Číslo štyri (4)

Štvorka je číslo planéty urán. Číslo štyri je v numerológii číslo neobľúbené znamená nešťastie, chorobu a prináša utrpenie. Číslo 4 je číslo nenávidené. Štyria boli aj jazdci z apokalypsy a rovnako štyri sú aj živly zodpovedné za mnoho katastrov na tomto svete. Človek narodení v štvorke bude praktický, nekonvenčný, osamotený.

marianka79
15. sep 2010

máš ešte číslo osudu a vývoja tak tie to ovplyvnia určite 😉

marianka79
15. sep 2010

@jonuska Číslo šesť (6)

Číslo 6 v numerológii má dobrý a trvalý vplyv na číslo 1, 3 a 8. Číslu 2 nedáva popud, ale pomáha mu. Prenáša spokojnosť číslu 4, avšak brzdí jeho predstavivosť. Zmierňuje činnosť čísla 6 a pomáha vývoju čísla 7 a 9.

jonuska
15. sep 2010

takže muj život asi nic moc..ale budu spokojená 😀

musím mrknout ještě na jméno

jonuska
15. sep 2010

takže č.osudu mám 7...a vývoje...8 😉

marianka79
15. sep 2010

@jonuska zas to neber až tak vieš že si možme svoj osud trochu aj my sami vytvorit a upravit 😉 dam ti sem moje naj motto podla ktorého sa riadim 😵
Život píše rôzne príbehy, len musí byť snaha spolupracovať. Na našom trhu sa nachádza toľko prekrásnej literatúry, ktorá nám všetkým dokáže pomôcť v zoradení naších myšlienok, aby sme pochopili princíp života karmických dlhov. Každý jedinec, ktorý nám vstúpi do života nie je náhodný. Všetko čo sa tu okolo nás deje máme predurčené. Len vlastnými myšlienkami a vlastným konaním dokážeme túto našu cestu - buď skrášliť, alebo pošpiniť. Preto by sme mali všetci konať len pozitívne, aby sme dosiahli krajší a radostnejší život.
Nezabudnite: čo vysielame, to sa nám aj vráti.

jonuska
15. sep 2010

marianka to jsi napsala krásně děkuju 😉

marianka79
15. sep 2010

@jonuska 😉

janik26
15. sep 2010

@marianka79 zíram kolko toho ovládaš o tejto téme,klobúk dole 😔

marianka79
15. sep 2010

@janik26 juj dakujem 😵 ja sa tiež len učím všetko zas neviem čerpám skúsenosti aj od báb čo tu prispievajú a aj z netu a teda hlavne z vlastných skúseností stále sa mám čo učiť 😉

ruzenkas
16. sep 2010

@jonuska Děkuju, snad to bude brzy dobré...

ruzenkas
16. sep 2010

@marianka79 Až budu zase zdravá, tak se budu aklimatizovat a dávat dohromady a pak za nějakou dobu to mimi, pokud to půjde. A že můžu být s vámi? To je opravdu super a jsem za to ráda 🙂

baculka77
16. sep 2010

ahojte, tak trošku ma vyplašilo to číslo 4, ale beriem to tak, že včera čo som mala to stretnutie, tak tam som riešila moje zdrav.problémy, no a myslím si, že kebyže na to kašlem, tak až potom by to bolo katastrofen. Idem sa vrhnúť na zdravší živ.štýl. Viete, som dosť obézna a s tým mám kopec problémov. Takže neviem či správne rozmýšľam, ale ja to tak cítim, ale dakujem za všetky vysvetlenia. No a mimochodom dnes ráno kuknem na hodiny a tam 07:07, neviem čo to znamená, ale ak vás môžem znovu poprosiť o vysvetlenie.
Inak ešte len som na str. 21 a neviem sa dočítať tejto témy. Super, super,hneď má človek iný pohľad na život. Pekný deň vám prajem. papa

motylka
16. sep 2010

@baculka77 aj ja som to čítala od začiatku, ale som nejako zastala okolo strany 40, je toho veľmi veľa 🙂 a stále to pribúda :D

baculka77
16. sep 2010

@motylka ahoj ani mi nehovor ved tých strán je 674 a som len na 22, no úplná paráda hádam za rok to dočítam 😀 , ale každý deň si prečítam aj nové príspevky

uskamuska
16. sep 2010

ahojte aj ja som začala uvažovať,že začnem od začiatku.Ale chcem sa vám zdôveriť.Obrátila som sa včera večer na anjelov s prosbou o pomoc ohľadom nášho bývania.Máme s tým trošku problémy.Dom v ktorom bývame nie je náš a tak zateká strecha a treba to opraviť no sme malí páni tak to má viac háčikov.Viem,že ak poprosíte anjelov o pomoc tak sa k danej téme už nesmiete vracať,tak mi prosím držte palce ,aby som to zvládla.

motylka
16. sep 2010

@uskamuska ja držím veľmi, veľmi 😉

marianka79
16. sep 2010

@ruzenkas ahoj moja dnes som bola u dr. a bol tam plagát na vitamín B12 poznáš ho? to by sa ti hodilo užívat ja ked som to zbadala hned som si na teby zmyslela že ti to musím napísat tu je link http://spravy.pravda.sk/vitamin-tretieho-tisicr...

marianka79
16. sep 2010

@ruzenkas bola by som rada keby si ho vyskúšala považovala som to za znamenie ked som uzrela ten plagát a bola na nom jedna mladá holka a ty brďo ona sa fakt na teba podobala som normalne nechápala