Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
10. okt 2010

@ruzenkas 333 znamena:

333 - sú vám nablízko nanebovzatí Majstri, a tí chcú, aby ste videli, že vám ponúkajú svoju pomoc, lásku a spoločnosť. Volajte ich často na pomoc, najmä keď okolo seba vidíte kombinácie čísla 3. Medzi najznámejších nanebovzatých Majstrov patria Ježiš, Mojžiš, Mária, Quan Yin a Yogananda.

333 Musíš sa rozhodnúť; buď k 666, čo znamená že lekciu musíš iným spôsobom opakovať, alebo k 999, ukončeniu, to znamená že si lekciu zvládol a poučil sa z nej.
Tvoj duchovný sprievodca súhlasí s tvojimi myšlienkami a pocitmi. Môžeš to vidieť ako kozmické “Áno” na tvoje otázky alebo nápady.

linette
10. okt 2010

@jonuska s tymi snami ti velmi nepomozem .. skus si zalozit nejaky zosit, kde si ich pis a ked sa nieco zvlastne stane tak si to tam tiez napis.. totizto sny su odkazom pre kazdeho zvlast, preto ked sa jeden sen sniva viacerym tak ma pre kazdeho iny vyznam .. malokedy vyznam sna sedi s tym co je napisane v snari, ale stava sa aj to ..
skus napisat sem: http://www.vestiaren.sk/index.php?option=com_cc...

linette
10. okt 2010

dievcata a chlapec 🙂 .. ma napadlo miesto pre nase dalsie stretko .. je to v podstate este daleko tak to davam vediet za vcas.. kto budete vediet a chciet pridate sa .. jedna sa o vianocne trhy .. este kde to neviem .. ma napadli tri mesta: vieden, blava, nitra (aj ked neviem v nitre ake su, tam som este nebola, ale rada by som isla) alebo navrhnite.. do vianoc casu este dost, trhy netrvaju jeden den tak sa da lepsie prisposobit ako na veltrh .. snad aj nejake dovolenky k vianociam by sa dali vybavit..
ktora ste za a v akom meste? 🙂

dali4
autor
10. okt 2010

Ahojte anjeliky 😵 .
@linette z tej stránky čo si sem dala ma zaujal tento úryvok
Prečo o našich vlastných Védach dnes nič nevieme? Zamenili nám dejiny históriou, vieru náboženstvom, kultúru civilizáciou, kniežatstvo kráľovstvom, dŕžavu štátom. Nejde o ekvivalentné významy a už vôbec nie o hru slov. Dejiny fyzickej likvidácie Véd zahŕňajú tak pálenie kníh ako aj fyzickú likvidáciu nositeľov prastarej kultúry. Takzvaná Veľká Morava bola v skutočnosti súčasťou Kyjevskej Rusi a kresťanstvo na Rusi zaviedol „svätý“ knieža Vladimír, ktorý vpustil do Kyjevskej Rusi jeho šíriteľov - križiakov. Pokresťančovanie Slovanov trvalo od r. 988 po r. 1000 n. l. Zatiaľ čo r. 988 mala Kyjevská Rus 13 miliónov obyvateľov v roku 1000 už len 4 milióny. Dejiny zamenili „zbožní“ mnísi za históriu a údaj o jatkách sa tam nehodil.
Prežili len starci a malé deti. Starci postupne vymreli a deti vzali mnísi do kláštorov na kresťanskú prevýchovu. A tak na Slovensku naozaj nič neostalo.

dali4
autor
10. okt 2010

Vesmír je skutočný Stvoriteľ viditeľného Sveta. Existenciu Vesmíru zabezpečujú Sily a Energie, ktoré spolu a súhlasne realizujú vývoj Vesmíru. Pritom každá Sila a Energia plní len tú funkciu, ktorá jej prináleží. Týchto Síl a Energií je mnoho. Zároveň jedine Ony tvoria Vesmír. Tvorenie, to nie je len budovanie, ale aj zmena. To umožňuje hovoriť o jednote mnohých tvorivých Síl a Energií, no nie o jedinom (jednom) Stvoriteľovi.
Keď teda náboženstvá tvrdia, že práve ony poznajú Stvoriteľa, je možno dobré použiť argumentáciu z učenia budhistickej Tantry: snažia sa dať veľmi veľkú vec do veľmi malej škatuľky

dali4
autor
10. okt 2010

To miesto a čas stretka... mne sa páči 😉 . Najlepšie ta blava... alebo nr.

linette
10. okt 2010

zeby pisali pravdu na tej stranke 😕

linette
10. okt 2010

@alfomilka si tusim spominala, ze chces ist na festival dych zeme do samorina.. bola si? ake to tam bolo? ..
som pozerala program a bolo tam aj hoponopono, len som nevedela tam ist .. skoda ☹ dufam ze aj narok bude nieco podobne ..

linette
10. okt 2010

vieden je pekna ale aj dost velka a frmolna, navyse nemecky neviem .. ci by sme sa tam nasli ..
fakt lepsia by bola blava alebo nitra, takze dalinka suhlasim 😉
a ostatne co myslite??

linette
10. okt 2010

@marianka79 ty si sa nam kam podela?? 😕

linette
10. okt 2010

@peya104 pekna hudbicka 😵
len este zareagujem na om shanti, ze je aj taky bollywoodsky film jeden 😉
tu je uputavka:

https://www.youtube.com/watch?v=BXX7np-78R8
linette
10. okt 2010

a este mantra om shanti shanti shanti om .. predstavuje tusim mier ..

https://www.youtube.com/watch?v=kadXf48umOc
motylka
10. okt 2010

ahojte... my sme si urobili teraz taký predlžený víkend a ako písala už uškamuška, videla som veľmi často poznávacie značky na autách s číslami 0 a 8, napr. 008, 088, 880 atď, v jednej chvíli sa v Prešove dokonca nazbierali na kope 4 autá s osmičkami a nulkami, aj napr. P0-088-B0 😨 Ja som sa narodila ôsmeho, čiže to 08 by som mohla aj takto nejako chápať... v knihe Liečenie s anjelmi, som si našla teraz, že tie čísla znamenajú, že
"blížiaci sa koniec určitej životnej fázy je súčasťou celkového Božského plánu. Je odpoveďou na vaše modlitby a je v súlade s jeho vôľou. Požiadajte Boha, aby utíšil všetky obavy alebo starosti, ktoré vo vás nadchádzajúce zmeny vzbudzujú."
Tak mám teda fakt obavy alebo starosti, že čo to má byť, dúfam, že to nebude nič negatívne...

peya104
10. okt 2010

@linette nie tušim, je to mier, defintivny mier vesmíru.. 😎

dali4
autor
10. okt 2010

@peya104 tvoje motto 😵

marianka79
10. okt 2010

ahojte anjelinky tak som tu 😉
@motylka http://pepof.tripod.com/cisla.htm

@linette akosi som nestíhala len som vás v rýchlosti prečítala
bolo tu niečo o číslach ešte tak posielam link neviem kto to písal o tých znameniach 😕 http://www.wahlgrenis.cz/zvlastni_symboly_detai... tam su tie vzostupné čísla vysvetlené

inak začala som čítat knihu Zdravie ,hojnosť a zákon prítažlivosti je fakt super odporučam ju vrelo vela vecí z nej už davno viem ale opakovanie je matkou mudrosti ako sa vraví a prišla mi pod ruku v pravý čas pretože my ludia dost zabudame 😒 tak mi trochu napravila moje myslenie 😉

marianka79
10. okt 2010

@luba0011 aha ty si to bola no dala som ti link na ŠPZtky tak ti davam aj na čas 😉 http://www.wahlgrenis.cz/zvlastni_symboly_detai...

marianka79
10. okt 2010

@ruzenkas ahoj moja asi mi to neuveríš ale dnes rano cestou z práce som na teba myslela ako sa ti darí ako ti je a ko si tak vykračujem v tom sa zažala lampa okolo ktorej som prechádzala brala som to ako znamenie ale nevedela som z akej stránky bola som v pomykove tak ako som premýšlala a šla dalej zrazu ďaľšia lampa tá zas blikala ako maják a to v pravidelných intervaloch tak som zastala a pozerala sa na nu ale nič sa nedialo len blikala zašla som za roh ale nedalo mi to vrátila som sa a stále blikala neviem čo to malo znamenat myslím na teba a zrazu toto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
a ešte predtým mi skrížil cestu jeden malý vtáčik neviem aký to bol ale bol vyplašený zastal na muriku ked som prišla bližšie preletel na lampu podišla som bližšie a prihovorila sa mu a on sa na mna pozeral akoby mi rozumel 😵 no ked som spravila krok k nemu zas odletel na ten murik tak som odyšla ale bolo to zlaté 🙂 no a potom som si zmyslela na mojho otca pred dvomi rokmi 10.10. bol jeho posledným dnom 11.10.zomrel 😔 a ked bol pohreb tak na okne celý čas sedel malý vtáčik a pozeral sa všimla si to moja teta-otcova sestra a ked sme skončili a šli s rakvou von vtáčik odletel tak neviem či to má nejaký súvis s otcom

marianka79
10. okt 2010

@linette lin ten link čo si sem dala o13:32 tam je hákový kríž všimla si si to?tam kde je o tých čakrách

marianka79
10. okt 2010

a ešte niečo učím s anglinu tak preto moje absencie na konovi a aj konečne cvičím zatial len doma na stepperi a tak a našla som si joga centrum kde sa prihlasujem na začiatočníkov tak mám toho habakuk tak sa mi majte pekne idem sa trochu hýbat lebo som dnes spala do 14:00(som po nočnej 🙄 ) tak papa 😉

marianka79
10. okt 2010

ozaj a to s tými trhmi super nápad v blave su krajšie ako vo viedni 😉 to som počula od mojej sestry ani v prahe neboli pekné a v nitre to neviem mam tam kamošku tak sa spýtam takže som viac za blavu 😵 ale ak by ste chceli prídite aj k nám do trnavy na trhy 😉

peya104
10. okt 2010

@marianka79 to nie je hákovy kríž, to je prastarý jantricky symbol, symbol mieru. hitler si ho prebral a nainštaloval nam o nom ine domneníí. bohužial, mnoho symbolov je prebratých, modifikovaných, skomolených a každy v nich hladá iný, svoj význam.
stranka je zaujímava 🙂 line

jonuska
10. okt 2010

ahojte 🙂
holky mám dnes poslat andělíčky dál..mám jen 2 lidčky....☹
vadí když to pošlu jen dvoum lidem????jak to je?

marianka79
10. okt 2010

@peya104 hej ved ja si o tom nemyslím nič zlé 😉 len som si to hned všimla a mi to buchlo do očí 😉

marianka79
10. okt 2010

akurát sme dorobili hellowenskú strašidelnu tekvicu na sútaz do školy tak patko dufa a verí že vyhrá 🙂

peya104
10. okt 2010

@marianka79 ale ved mna ani nenapadlo žeby si si mohla myslet niečo zle, ja som len chcela oznamit povod znaku drahá víla 😵

marianka79
10. okt 2010

@peya104 😉 ok

jonuska
10. okt 2010

tak andělíčci poslání dále...
mimoch.dnes ese u nás spí od 9 hodin 😉

marianka79
10. okt 2010

toto je naša tekvica 😝

ruzenkas
10. okt 2010

@miruska15 Miruško, je mi to moc líto, co se ti doma děje ☹ Snad se k vám zase vrzy vrátí štěstí a pohoda, budu za to prosit andělíčky..