Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
11. nov 2010

bambulky a bambulko pekny den prajem 😵
kuknite toto.. som sa dobre, ze nepostala.. 😀 :

https://www.youtube.com/watch?v=pmZ5E-2fhqM
motylka
11. nov 2010

@linette ja Partičku milujem 🙂

marianka79
11. nov 2010

@jery51 a je to aj niekde na nete tie cviky?

marianka79
11. nov 2010

inak ahojte anjelinky
@linette som sa dobre nasmiala na tom polnišová je super 😀 😀 😀

dali4
autor
12. nov 2010

Ahojte anjeliky... lin 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dali4
autor
12. nov 2010

@marianka79 ahoj... 5 tibetanov myslíš? alebo to som už mimo 😅 ... tuším tu bola o tom reč ale nedočítavala som ... Päť Tibetanov je na nete... som si to vytláčala ale teraz neviem odkial... pohladám.

mywiel
12. nov 2010

Ahojko, tak 5 Tibetanov mam knihu je super aj som podla nich cvicievala, ale skanovat uz nejdem nestiham, a odisla nam tlaciaren takze musime pozriet po novej. 😉

marianka79
12. nov 2010

@dali4 ano to som myslela 😉 nie si mimo 😅 😉

marianka79
13. nov 2010

@dali4 dakujem 🙂

jery51
15. nov 2010

ahojte babule...vaše tipy na vianočné darčeky??? 🙂 pre muža, deti, mamy, ..šup šup sem s nimi 😵
a inak viazne to tu, kde ste stále??? 😅

jonuska
15. nov 2010

ahojjte🙂
dlouho jsme tu nebyala bojovali jsme.-)
jak se všechny máte?
my už 10dní nekojíme a malá dokonce spí🙂huráááá

motylka
15. nov 2010

@jonuska, super 🙂

@jery51 ja mám najväčší problém kúpiť darček rodičom a svokrovcom :( Už som uvažovala aj o darčekovej poukážke na masáž, no uvidím, ešte porozmýšľam...

jonuska
15. nov 2010

@motylka já našim jsem nechala u kamoščiné maminky namalovat obraz dětí umí krásně malovat🙂a babičkám dám kalendáře nebo ty fotoknihy ještě jsme se nerozhodla..

ivanko8
16. nov 2010

@jery51 - no ja tento semester nejako veľa času nazvyš nemám. Ešteže máme ten sviatok.
Ja som veľa darčekov nepozháňal, ale cez víkend bola predajná výstava kameňov v Banskej Bystrici a keďže som bol pozrieť našich, tak som zašiel aj tam. Nebolo to veľké, ale výber bol celkom dobrý a mali aj pekne vypracované prívesky, náramky, náušnice a ozdoby do bytu. Nakoniec som ja z toho nič nekúpil, ale bol tam obchodík s pekne balenými cukríkmi - v rôznych nádobkách. A ani neboli nejako drahé - tak tri až päť euro za zhruba 200-300 gramov. Vzal som hneď dvoje, ale doma som si uvedomil, že som kľudne mohol vziať aj pre viacerých. 😒
A ešte stále nemám rozmyslené, čo pre moje dvanásťročné krstňa.

terez34
16. nov 2010

hhojte moji zlaty tak vy uz nakupujete darceky ja ako sa poznam zase na poslednu chvilu no ale neva 😀 😝
dnes som si kupila darcek sama pre seba bola som v obchodiku z bylinkami trochu sme sa s tou pani dali do reci a kupila som si kristalik na krk ze je to dobre na energiu tak uvidim 😉

jonuska
17. nov 2010

@terez34 a jaký krystal ti dala?já nosím pořád křištál..jak ho nemám jsem bez energie uplně.jsem na něj zvyklá🙂
ještě bych potřebovala nějaký na plíce..protože na ně pořád trpím☹

linette
17. nov 2010

anjelske dusicky pekny den vsetkym 😵

poviem vam, ze je to take krasne ako vas niekto vnima, snazi sa vam odpovedat, je stale pri vas, pocuje vas.. a ak ste trocha otvoreny vnimate to .. 😵 hovorim o anjelickoch nasich .. 😵
pred par dnami ked mi nebolo prave najlepsie z nicoho nic mi posielali znamenia a to take krasne ze nechybalo vela aby som sa na verejnosti rozrevala .. 😵 dakujem im za to moc ze su taky zlaty az by som ich najradsej vyobimala 😵 😵
jendym s tych znamenim bola aj tato pesnicka:

https://www.youtube.com/watch?v=gzAy4RJOvWc
linette
17. nov 2010

@terez34
@jonuska
horsky krystal mam aj ja bambulky 😉 🙂 je to dobra volba a podla mna by to mal mat doma kazdy.. len ho nezabudajte pravidelne nabijat 😉
tiez si mozete kupit vacsi krystal a polozit ho napriklad na pc.. 😉 aby nebol taky skodlivy..

linette
17. nov 2010

@ivanko8 k tym darcekom .. vela zalezi aj od toho co tvoje krsna zaujima..
napriklad:
ak ma doma playstation tak mu mozes kupit nejaku dobru hru do nho,
alebo nejake hracky (neviem na kolko sa 12 rocne deti hravaju) ako lego, lego duplo, bionicle..
nejaku encyklopediu napriklad ak ma rad zvierata tak o nich .. ak ma rad pottera tak moze byt kniha harry potter kniha alebo potter na dvd,
detsky mikroskop, autodrahu, futbalovu loptu, kopacky, vychytene auto, maliarsku supravu na malovanie, korcule...

linette
17. nov 2010

ja sa pridavam k tym, ktory nakupuju darceky na poslednu chvilu .. 😝

jonuska
18. nov 2010

já to mívala takhle každý vánoce pak jse lítala a sháněla dary..ted si to v klidu užiju,pěkně prochajdy ,na punče🙂v klidu🙂paráda.-)
ještě perníčky napečeme o víkendu potom zbytek🙂
a zase mám atb..zas plíce mě už fakt jebne☹

ivanko8
18. nov 2010

@jonuska farba pľúc je biela a je zaujímavé, že jeden z kameňov, ktorý sa odporúča na ich podporu, je čierny turmalín. http://kamienky.blog.cz/1006/turmalin
Je tiež zaujímavé pozrieť si tento článok: http://helar.wordpress.com/2006/07/02/energetic...
Človek sa tam dozvie, okrem iného, čo sme počuli na jednej z prednášok na stretnutí - pravou rukou dávaš, ľavou berieš.
Inak moja sestra by sa hneď opýtala: Ha, problémy s pľúcami, čo nemôžeš rozdýchať? 😉

ivanko8
18. nov 2010

@linette ďakujem za rady, určite sa dačo z toho ujme. 😉

ivanko8
18. nov 2010

@linette pekná fotka, aj nám prezradíš, pri akej príležitosti vznikla? 😉 😝

jonuska
18. nov 2010

@ivanko8 mám psychické problémy,rozvod,3 malé děti,finančíní problémy,žijeme u mích rodiču...a je fakt že ted mám hodně problémy s dýcháním☹

dali4
autor
18. nov 2010

Ahojte anjelikovia 😵 😵 😵 , idem sa ja vám ohlásit trošku.
@motylka ja som sa tento rok so švagrinou dohodla že si nebudeme nič dávat, len detom a hotovo. Ked tak fakt nejakú maličkost ako napríklad kamienok alebo niečo podobné, tak naozaj pre potešenie. Lebo sme vždy vymýšlali že čo komu... to bolo také nasilu. S tými maličkostami je to jednoduchšie, drobnôstky sa lepšie vymýšlajú 🙂 . Ešte to chcem aj so svokrou nejako vybavit 😅 . Ved Vianoce by mali byt hlavne o radosti a Láske. A ked sa darujú veci, ktoré velakrát skončia niekde vzadu v skrini ☹ ... je to zbytočné.
@linette naozaj peknáááá fotečka 😉 a ja viem kedy vznikla 😅 ale ivankovi nepoviem ... to nechám na tebe. A máš tam aj iné fotky kde si ešte lepšie vidno 😉
@terez34 to je super ked si si kúpila darček, ved si zaslúžiš 😉 ... 😵 niekedy nám aj ten najmenší darček urobí takú radost... zlepší náladu, vyčaruje úsmev na tvári.
@jonuska ked som mala ja problémy s dýchaním, homeopatka mi povedala že robím nejakú chybu a stále dookola ju už pridlho opakujem 😕 . Prišla som vtedy na to že akú a akonáhle som ju prestala robit, lepšie sa mi dýchalo. Vysvetlila mi to tak že je to ako keby som bola na zlej ceste, čiže negatívna energia a to negatívne je také niečo tažké, ako keby som sa opierala o to a tlačila to pred sebou. .. No neviem či za tým može byt aj niečo inééé ... 😕 ?

dali4
autor
18. nov 2010

Dneska som bola s Miškou u lekárky, prerezal sa jej zúbok a taká ako keby krvná zrazenina jej tam vyskočila 😒 ... ale vraj jej to mám len potierat herbadentom a masírovat... Nemám s týmto skúsenosti, snád mi dobrú radu dala. Nebola tam naša doktorka, zastupovala ju iná u ktorej sme ešte neboli.

terez34
18. nov 2010

@jonuska tuna si mozes vybrat kamen na co potrebujes ja ho mam na energiu a proti stresu
http://liecivekamene.wordpress.com/od-ucelu-ku-...

terez34
18. nov 2010

@dali4 no to mas pravdu a ja si malokedy doprajem nieco pre seba 😒