Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

ness
24. sep 2009

no tusim to vyskusam aj ja tie zvieratka, aj nieco hovorili ??

bibula
24. sep 2009

no nes,aj ja vsimam,asi to bude priebojna dusicka... 😉

mywiel
24. sep 2009

No spisujem to takze ti co si totem nerobili maju smolu, budu mozno ovplyvneni, ze budu par zvierat vediet dopredu... 😒
Bibula lienka je krasne, to je stasticko... 😵

bibula
24. sep 2009

ved tak ,myw,hod mi to do mailu,ja to hodim len na stranku,ktoru posleme len tym co sa zapojili,co ty na to? mam sukr.jednu co robievam,ked sa nudim🙂 😀

bibula
24. sep 2009

jej myw,to ma nenapadlo a je ze aky biedny chrobacik 😀 😀 😀 vedela som,ze na teba je spolah 😀 😵

ness
24. sep 2009

myw, ked uz si o tej bio rezonancii pisala, to kto robi ? doktor ? liecitel ?

mywiel
24. sep 2009

Vysvetlenie zvierat:
Medved=introspekce - medvede pozvi mne do jeskyne, kde ticho obklopuje odpovedi, které davas.

Jastericka= sneni - Chces se mnou snit? Cestovat po hvezdach? Za hranice casu a prostoru, kde ziji vzdaléné vize.

Zajac=strach- vydeseni zajicku,prosim odhod svuj strach! Utek bolest nezastavi, tmu ve svetlo nepromeni.

Veverka=hromadeni - veverko sbiras orisky a presne vis, kolik tych orisku za zimu snis. Nauc mne brat si jen kolik je potreba. Ve velké tajemstvi aj je ma duvera.

Zaba=ocistovani - Zpivej a kvakej zabko, privolej deste, uhas ziznivé sucho, ocisti zem a mne opet napln.

Vlk=ucitel - Vlku uciteli, stopari, mesicni pse duse moji. Vyjes, zpivas, ucis jak v vedeni dojit.

Kon=sila - Mocni koni...silo bezet napric nedozirnou prérii, nebo prinést vize stitu tancicich v desti purpurového snu.

Sova=podvod, klam - Sovo, kouzla, znameni, prostor a cas. Vyjevi se pravda zas? Ani jediné klamné slovo. Let tvuj je tichy, posvatna sovo.

Pes= loajalita - Pse... jsi tak vzneseny. Az do horkého konce je tvou medicinou ucit o vernych a loajalnich pratelich.

Motyl= transformace - Motylku... poletujes v jasu jitra, poznal si mnohé formy, nez jsi mohl vzlétnout.

Had= trasmutace - Hade, tvé oci planou! Priplaz se a ustkni me at poznam, jak transmutovany jed prinasi vecny ohen. Otevri mne nebesum aby mne opet uzdravila.

Volavka= sebereflexe - Modra volavko... Diky ti, posvatny vodni ptaku, zes mi poslal obraz rozjimani, zrcadlo otazek zivota, svety, které ziji ve mne. Odhal mi tajemstvi vztahu spolu s mou stezkou vetkanou do celku, lekce sprizneni s veskerym zivotem odrazejici vecny cil mého ducha.

Dikobraz= nevinnost - Dikobraze... pripominas mi mou nevinnost. V kazdém muzi vidim bratra, v kazdé zene pritele.

No toho mojho jezka si ja prirovnam k vysvetleniu dikobraz... 😉 😀 😵

mywiel
24. sep 2009

Mrzi ma ze som to sem hodila a videla IP Bibulky neskoro... ☹ Ospravedlnujem sa... ☹

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Ness robi to doktor, alebo liecitel ale musi mat diplom! V Kosiciach by nemal byt problém nejakého spolahlivého najst, skusim sa spytat mojej mami ona to tiez studuje... 😉

mywiel
24. sep 2009

Ktora z vas je Lubii? 😕

bibula
24. sep 2009

😀 nevadi,asi to tak malo byt... 🙂

ja tu sice este nie som,no mozes mi kuknut kohuta? ja ho mam na hlave ty brdo 😅
v cinskom je to parada -tie zvierata,len este nemam opisane vsetky....

/inac plati to aj na znamenie cinskeho horoskupu🙂
ale to iste vyjadruju aj vase /nase zvieratka./

bibula
24. sep 2009

myw-lubii nas cita ,neprispieva /zatial/ 😉
a nie je jedina 😵

bibula
24. sep 2009

jastericka no krasne-preto mi tam behala,ja snivam vzdy a vsade a so vsetkym 😀 😅

mywiel
24. sep 2009

No ja mam len 52 zvierat a kohut tam nie je. Mozes mi poslat do IP vysvetlenie mojich zvierat v tom cinskom?
Tak dufam, ze som Lubii pomohla? 😅 😕

mywiel
24. sep 2009

Ja som mala jastericku v bruchu a chcela ma niekam zaviest, nieco mi ukazat... 😵

mywiel
24. sep 2009

Bibu a co ten moj slon v tretom oku a cierna macka v korunnej cakre? To by som rada vedela? 😕

mywiel
24. sep 2009

Mna ked napadne slon, tak prvé co mi pride na um je majestatnost... 😀 neviem preco, asi pretoze su v Indii posvatnym zvieratom.
No a macka vo mne vzbudzuje pocit nezavislosti, vzdy som tak macky brala a v Egytpe boli tie posvatnym zvieratom, nehovoriac o ciernej farbe, ktora je tiez mysticka.
Ten jezko v srdci mi dava najviac zabrat teraz neviem ci dikobraz ale skor mam pocit, ze to mam brat ako jezko a nepriradovat si iné vysvetlenia aj ked by sa mi pacilo, mne ten jezko prisiel akoze ma pichliace a chrani sa pred ostatnymi, pustit ich dnu do srdca... ☹

bibula
24. sep 2009

moze byt taky ochranny postoj ..ale pritom aj hravost

bibula
24. sep 2009

myslim,ze tu budeme vela opakovat to iste ,potom to nakopirujem ale asi az v noci 😀 aj tak sa dalsi k nam pripoja tuto noc 🙂

mywiel
24. sep 2009

Ano aj ta hravost ma napadla, lebo nevyzeral v klbku ani nijak ustrachany... 😕

bibula
24. sep 2009

mozno chcel maskrtku? trosku ho prebrat? poslat mu farbicku.... 🙂

dali4
autor
24. sep 2009

Čo može znamenat kamzík 😵 ?

bibula
24. sep 2009

ze rychlo zdolava vrcholy , silny,krasny,stabilny,plny rovnovahy 😅

dali4
autor
24. sep 2009

Lebo to bolo jediné zviera ktoré som videla, než som zaspala 😅 . Mala som ho pri koreňovej čakre...

bibula
24. sep 2009

😀 😀 😀
si zbalena? 🙂

dali4
autor
24. sep 2009

😀 ano som.

bibula
24. sep 2009

hop,ide sa varit 😅

j.a.n.u.s.
24. sep 2009

Hoj...nejde to docist, prosim shrnte mi to: zviratka-cakry-meditace? O co jde?

Strucne a vystizne, prosim 😀

A vyklad snu?

Drahy obchod s porcelanem, vazickama, sklenickama, atd.-koukala jsem na to vse a nechtela nic koupit a najednou se vysypal jeden cely regal, sklo se roztristilo...a ja si v duchu rikala, ze kolik budu muset zaplatit, a ze se zadluzim na cely zivot!!!! Prisel pan vedouci a rikal, ze by mohl privrit oko...pak me vzbudila El....ale "pachut" snu doted citim.

Diky holky-uz dopredu...

mywiel
24. sep 2009

Janus zvieracie totemy...sme si robili v noci. 😉

http://magovia.wordpress.com/category/totem/

adina22
24. sep 2009

prave som vas docitala 😉 idem uspat malu a budem sa tomu venovat,teda studiu zvierat vo mne 😀

ozaj ten moj kon bol dost divoky teda frkal erdzal a nedal sa chytit...az potom.Aky to ma vyznam teda v tej cakre kde som ho mala

adina22
24. sep 2009

v solare som ho mala...s cim sa spaja?