Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
24. sep 2009

mywiel neviem si predstavit zeby som sa nechala dopichat tenkymi ostrymi ihlami 😲 😀

mirka1308
24. sep 2009

Vidím mywiel, že už máš naspäť starú fotku, škoda mne jedinej sa asi páčili tvoje oči 😀 😀
aj keď neviem kto to napísal, že ako "cez poštovú schránku" tak asi preto sa mi sa mi páčila tvoja fotka, lebo robím na pošte 😀 😀

mywiel
24. sep 2009

Spovedat sa komu na strome opici, ci jepici, ci sove? 😅 😀

certica
24. sep 2009

myw, v pohode, nic extra... som bola zena a normalne ze s muzom 😀

mywiel
24. sep 2009

Mirkaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

mywiel
24. sep 2009

Hmm ved aj to je super... 😉

certica
24. sep 2009

no, ja som prave tu poštovú citala trochu inak 😀
ja by som akupunkturu nahodou brala 🙂

linette
24. sep 2009

ja by som na ten strom vyliezla spolu s chlapom a tak by sme sa vyspovedali dve muchy jednou ranou 😀 ked som bola mala tak som skoro vsetky stromy poliezla 😎 😀 😀

mywiel
24. sep 2009

Linette to ani necitis, mne to jediné pomohlo, lieky nula bodov.
Inac ta spoved by bola zaujimava rozpravat do diery butlavej vrby, ta by urcite chapala... 😵

certica
24. sep 2009

lin, aj ja som milovala lozit po stromoch, aj do cudzich zahrad 😀

mirka1308
24. sep 2009

no ja by som akupunktúru chcela zažiť.
Podla toho čo sa píše, patrí k málo terapiám, ktoré človeku ozaj pomôžu vyliečiť sa z choroby. 😨
U nás ťa len nadopujú liekmi ale príčina sa nehľadá. 😒

linette
24. sep 2009

ja mam panicky strach z ihiel, zeby mi akupunktura? 😀
ta by si somnou aj poplakala 😀

mirka1308
24. sep 2009

aj ja som lozila po stromoch 😀 😀
ale nie ako napísal nobody, že miesto spovede 😀 😀

mywiel
24. sep 2009

Dokonca tehule prestanu zvracat... 😉
Ja som milovala chodit na ceresne, do cudzich zahrad samozrejme... 😅 a vzdy som prisla domov ako prasiatko.

linette
24. sep 2009

certi ja som susedom vyzvanala a potom schovavala 😀 ale psssssst 😀 😀 😀 potom som este vytocila hocijake cislo v mobile a ked to zdvihol chlap tak som mu nadavala, ze: milacik, kde si tolko neviem sa ta dockat 😀 😀 😀 by si sa cudovala kolko chlapov sa chytilo 😀

certica
24. sep 2009

ja som niekde mala aj delenie charakterov podla stromov a tam som prave vrba, mm je napr. jablon

mywiel
24. sep 2009

Certi pridem na spoved... 😅 😀 😀 😝

linette
24. sep 2009

mywiel do kostola chod na spoved - premoz sa 😝 😀

mywiel
24. sep 2009

21:22 Certi az teraz kukam ako puk ty si napisala to co ja alebo naopak ja som si to ani nevsimla... 😅

linette
24. sep 2009

akupunktura tehotnym prospieva? 😲 som myslela, ze co boli matku boli aj dieta

mywiel
24. sep 2009

Linette a co by som tam robila asi?? 😅 😕 😀

mywiel
24. sep 2009

Prospieva dokonca zbavuje nevolnosti ako som uz pisala, migrén, bolenia chrbta, nervozity a ulahcuje porod ked sa robi par dni pred TP. 😉

denisocka
24. sep 2009

čertica,hned ma napadlo cez čo myw akoby kukala 😀 😀 😀 velmi tuho pozeráš tu ordináciu asi 😀

linette
24. sep 2009

mywiel ja som nevedela 😕 ked to pomaha tak je to super 🙂

denisocka
24. sep 2009

mirka , poštarky potrebujem ako kamaratky 😀

a robí niekto na gynde 😀

linette
24. sep 2009

deni dnes bola ordinacia??? som zabudla aj to aky je den 😖 😀 😀

certica
24. sep 2009

linette, sranda co? ja som este pred takymi 6 rokmi blbla aj s kolegovcami, ked sme boli vo svedsku. tiez sme robili hovadiny, booze. sme sa vyzliekli v ikea a fotili sa tam v posteliach 😀 , potom v sprchovom kute a na wc 😀 , zvonili sme po domoch a schovali sa 😅 , potom sme raz isli opekat k jednemu jazeru a nemali sme horcicu, tak sme čapli takeho starsieho pana pri dome v zahrade, ci nahodou nema pre nas kecup alebo horcicu, lebo nemame ziadne peniaze. no ale zlaty bol, normalne nam celu pixlu chcel dat 😀 .

mirka1308
24. sep 2009

na gynde robí ujo doktor 😀 😀

certica
24. sep 2009

deni, ja tv takmer nekukam a ordinacia mi nic nehovori, len tu z mk viem, ze nieco take fici 😀

linette
24. sep 2009

certica ty sa nezapres 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a vo svedsku je zakladna ikey takze si si to tam aspon uzila 😀