Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
26. sep 2009

Linette nie oni chodia len do Francie, Belgicko, Svajciarsko no a Kanada lebo su z tade teda jej manzel, ona je Svajciarka. Ale ten chlap je uzasny vie vam vylozit hocijaky sen, lenze oni sa tomu venuju uz dlhé roky.

denisocka
26. sep 2009

ten kaya?

mywiel
26. sep 2009

Krokodil = integrace - Aligatore... Kéz bych odhodil své usudky a prijimal zivot s puvabem,
aby se marna péce a obavy ztratily z mé tvare.
Necht pojmu kazdy okamzik a prozivam zivot lehce.
V kazdické zkusenosti lezi nase prilezitost.

mywiel
26. sep 2009

Ano ten... 😉

linette
26. sep 2009

skoda, ze nechodia aj po slovensku ☹ slovensko sa zrejme takymto veciam nevenuje, je nas tu mensina 😝

mywiel
26. sep 2009

Museli by najst prekadatela asi, no mozem im navrhnut mozno ma zamestnaju... 😵

linette
26. sep 2009

wau to by bolo super 🙂 😀 spojme hlavy dokopy a privolajme to 😀 potom by si mohla doniest so sebou aj svokru 😉 (napriklad minule zivoty) aj manzela (ten ovlada reiky) a samozrejme kayku 🙂 (kaya bude vediet vsetko co vy) 😉

linette
26. sep 2009

ozaj minule som si popalila ruku a stipe to, mam tam skaredu jazvu. nevies nieco co by pomohlo aby to zmizlo?

mywiel
26. sep 2009

To by teda bolo...by ste sli rovno vytahom do neba. 😀 😉 😵

mywiel
26. sep 2009

Nieco mi mama vravela na popaleniny ale uz si nepamatam...musim sa jej opytat on ja Mgr. farmacie, neviem skus Calendulu ak mas krém... 😕

linette
26. sep 2009

vidis to 😀 😀 ja by som bola vas verny zakaznik 😀 😀 😀 by ste ma vyhadzovat museli 😝

linette
26. sep 2009

calendulu nepoznam. tak sa mi to podarilo, ze som piekla pizzu, isla som ten vrch trocha rozotriet v trube a ked som ruku vyberala tak sa mi dotkla trubi (bola to len stotiny stonina a stipe to) 😖

mirka1308
26. sep 2009

ahojte ciceny a cicôň 😀 😀
no vidím že od rána nezaháľate, kým prečítam príspevky tak mi to trvá... 😠
chcem sa spýtať mywiel, čo znamená had a utekajúci medveď, som z toho stále mimo 😕 😅

linette
26. sep 2009

to bolo znamenie aby som uz viac nic nepiekla 😀

mirka1308
26. sep 2009

linette, daj na to aloe, uvidíš pomôže 😉

linette
26. sep 2009

mirka dakujem 🙂 ono to nestipe az tak velmi. ale je to skarede 😠 ale nevadi, ved mam o jazvu viacej 😀

alebo zavolam archaniela Rafaela aby mi pomohol 🙂 som citala, ze mu nemozem povedat ako ma ma uzdravit a kde, len sa mu mam odovzdat a on vie co robit.

mywiel
26. sep 2009

Medved je zenska energia uz som ho sem davala pozri par str. dozadu... 😉
Had je trasmutacia tiez som uz dala vysvetlenie... 😉

mirka1308
26. sep 2009

no ja som až teraz prečítala, že to máš dávnejšie - a to neviem či je aloe tiež dobrá 😔
z vlastnej skúsenosti viem, že ked som si opálila ruku tiež od trúby 😀 😀 ako ty linet, tak som dala hneď aloe a nemala som ani pľuzgiere 😉
a ako písala mywiel, možno tá nechtíková masť, tá je na pokožku dosť dobrá 😵

mywiel
26. sep 2009

Vysvetlenie zvierat:
Medved=introspekce - medvede pozvi mne do jeskyne, kde ticho obklopuje odpovedi, které davas.

Jastericka= sneni - Chces se mnou snit? Cestovat po hvezdach? Za hranice casu a prostoru, kde ziji vzdaléné vize.

Zajac=strach- vydeseni zajicku,prosim odhod svuj strach! Utek bolest nezastavi, tmu ve svetlo nepromeni.

Veverka=hromadeni - veverko sbiras orisky a presne vis, kolik tych orisku za zimu snis. Nauc mne brat si jen kolik je potreba. Ve velké tajemstvi aj je ma duvera.

Zaba=ocistovani - Zpivej a kvakej zabko, privolej deste, uhas ziznivé sucho, ocisti zem a mne opet napln.

Vlk=ucitel - Vlku uciteli, stopari, mesicni pse duse moji. Vyjes, zpivas, ucis jak v vedeni dojit.

Kon=sila - Mocni koni...silo bezet napric nedozirnou prérii, nebo prinést vize stitu tancicich v desti purpurového snu.

Sova=podvod, klam - Sovo, kouzla, znameni, prostor a cas. Vyjevi se pravda zas? Ani jediné klamné slovo. Let tvuj je tichy, posvatna sovo.

Pes= loajalita - Pse... jsi tak vzneseny. Az do horkého konce je tvou medicinou ucit o vernych a loajalnich pratelich.

Motyl= transformace - Motylku... poletujes v jasu jitra, poznal si mnohé formy, nez jsi mohl vzlétnout.

Had= trasmutace - Hade, tvé oci planou! Priplaz se a ustkni me at poznam, jak transmutovany jed prinasi vecny ohen. Otevri mne nebesum aby mne opet uzdravila.

Volavka= sebereflexe - Modra volavko... Diky ti, posvatny vodni ptaku, zes mi poslal obraz rozjimani, zrcadlo otazek zivota, svety, které ziji ve mne. Odhal mi tajemstvi vztahu spolu s mou stezkou vetkanou do celku, lekce sprizneni s veskerym zivotem odrazejici vecny cil mého ducha.

Dikobraz= nevinnost - Dikobraze... pripominas mi mou nevinnost. V kazdém muzi vidim bratra, v kazdé zene pritele.

mywiel
26. sep 2009

HESLO DNA 😀 😀 😉

„Niekedy sa sám seba pýtam, kto sme, odkiaľ sme prišli, kam smerujeme, aký
zmysel má vôbec ľudská existencia? Potom si nalejem odpoveď, a zas je
dobre…“

U nas je vinobranie, velky karneval v meste, tak asi sa budem drzat hesla dna dnes vecer.... 😀 😝

denisocka
26. sep 2009

na popaleniny aj med

mywiel
26. sep 2009

Deni ten totem je super 😀 aj ja chceeeem... 🙂

mirka1308
26. sep 2009

ozaj, sledujete pápeža v Čecháh??

denisocka
26. sep 2009

nesledujem,odkedy umrel JPII nesledujem ani vatikan

mirka1308
26. sep 2009

no, pre mňa bol Ján Pavol II osobnosť,toto sledujem len zo zaujímavosti 😕
určite by som sa tam nešla mačkať s tisícami ľudí, viac má človek z toho doma aspom podľa mňa 😔
aj keď sú ľudia, pre ktorých je to životný sen, pobozkať mu ten prsteň či šo 😕 😅

mirka1308
26. sep 2009

mywiel, ty už máš opäť svoju pôvodnú foto?? 😀 😀 tam si pekná 😉 takú indiánku mi pripomínaš, ale to asi robia tie krásne vlasy 😉

mirka1308
26. sep 2009

vidím, že si tu píšem sama so sebou 😠 😠
asi všetci papáte, tak dobrú chuť 😅

mywiel
26. sep 2009

Mirka dakujem, nie si prva ktorej pripominam indianku... 😅 😀
Nikdy som Vatikan specialne nesledovala, ale s novym papezom ma to uz uplne prestalo zaujimat... 😔 😅

loretka1
26. sep 2009

Ja jsem toho nazoru ze slovenska populace ve vetsine na andele veri a cesky spis ne.Na slovensku se celkem jinak premysli,lide jsou vice verici,mam tam rodinu tak vim,o cem mluvim.Slovaci jsou vice mirumilovni a tak trochu naivni a cesi spis realisticti a ironicti.Nic proti obema stranam.Ja tedy v zivote zadneho andela nevidela ani nevim jestli je to podle vas zjev maleho ditete nebo dospeleho cloveka.Verim ze je neco mezi nebem a zemi ale mozna spis ze nejaka urcita energie,nebude to fyzicka osoba (andel,cert,buh)..Tak jak o tom pisete o andelich a jsou to radky plne lasky a citu,zni to nadherne skoro az dojimave a to opravdu bez ironie,ale reality je si myslim opravdu jina.Mozna ze nekteri lide chteji v neco verit aby se v zivote citili bezpecneji.Ale fakt je,ze za vsechno zlo a tragedie si lide mohou samy.A kdyz uz je rec o tom,ze deti umiraji bez tragickych pricin ale z duvodu ruznych nemoci,je to proste osud a tady verim ze ten je nekdy krute nespravedlivy!!!!!

mywiel
26. sep 2009

Janus povodna foto sa mi viac pacila... 😅 😉