Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
5. sep 2009

dievčata,tak zistila som u patrika že najbližši 7 dnovi kurz regresnej terapie bude niekedy na jar,niekde v okoli martina a cena je 3500 kurz a nejak 4000 ubytko - ak sa nemýlim.

jednomsedenie u patrika na RT stoji 28€-to tušim linette sa pýtala . viac na jeho stranke

denisocka
5. sep 2009

ZÁKLADNÝ KURZ REGRESNEJ PSYCHOTERAPIE

Cieľ základného kurzu – objasnenie zákonitostí a postupov riešení prípadov v teórii a praxi regresnej psychoterapie, získanie základných terapeutických znalostí a precvičenie nadobudnutých vedomostí, istota v terapii a pomoci sebe a iným,vniknutie do problematiky duchovnej pomoci a ochrany

Kurz je výukový s dôrazom na rozvoj duše a osobnosti.

Trvanie kurzu : 7 dní

Lektor : Patrik Balint

Kurzovné a materiály SR: 3500 SKK
( 3290 ubytovanie a plná penzia – vegetariánska strava )

Kurzovné a materiály ČR: 3500 CZK
( 3560 ubytovanie a plná penzia – vegetariánska strava )
( absolventi u iných učiteľov regresnej terapie kurzovné 1800 CZK )
Maximalny počet nových účastníkov základného kurzu je 20, spolu s možnou účasťou absolventov 26.

Program kurzu :

Piatok
Príchod a prezentácia od 16:00 do 18:00
Večera o 19:00
Zoznámenie
Úvodné slová k regresnej psychoterapii

Sobota
Teória osobnosti, Teória psychiky – náväznosť na regresnú psychoterapiu
Cvičenia a meditácie k preberanej téme

Nedeľa
Výuka teórie a praxe regresnej psychoterapie
Cvičenia a meditácie k preberanej téme

Pondelok – Piatok
Prax regresnej psychoterapie od 9:00 do 12:00, od 14:00 do 18:00, od 19:00 do 22:00
Ďalšie prednášané témy :
Ako a s kým začať terapiu - terapeutická prax, Pomoc sebe a iným
Duchovné bytosti, Duchovná pomoc a ochrana, Anjeli a Archanjeli
Úvodná prednáška k pokračovacím kurzom regresnej psychoterapie
Cvičenia a meditácie k preberaným témam

Kurz končí obedom v piatok, odchod je plánovaný v popoludňajších hodinách

Miesto :
– SR : Chata Lesník Martin 8, Priekopa

denisocka
5. sep 2009

a robi aj sedenia /aj cez skype /

Kde sa môžem objednať na terapiu?

Objednať sa môžete na tel.: 0905620354 najlepšie po 19:00. Terapeut Patrik Balint, Kuzmányho 36, Martin

Informácie o Patrikovi Balintovi a regresnej terapii môžete nájsť aj tu : http://patrikbalint.blogspot.com/

Riešenie problémov :
Jedno sedenie stojí 28 euro (843,53 skk) - pre absolvenov vo výcviku 25 euro (753,15 skk). Terapie v ČR 1000CZK, pre absolventov vo výcviku 900CZK. Terapie cez skype 35 euro (1054,41 skk). Trvanie sedenia 2 až 4 hodiny. Pri prvom sedení treba rátať s 3 až 4 hod.
Okruhy riešených problémov nájdete v časti "Čo je možné riešiť?".

Príprava na materstvo :
Riešenie problémov v prenatálnom a popôrodnom období pre mamičku, dieťa aj otca. Sedenie stojí 28 euro (843,53 skk). Trvanie 2 až 4 hodiny. Pri prvom sedení treba rátať minimálne s 3 až 4 hodinami.
Príprava matky, dieťaťa a otca na pôrod : Jedno sedenie stojí 17 euro (512,2 SKK) / 500CZK v ČR. Trvanie do 2 hodín. Príprava cez skype 20 euro (602,52 skk).
Príprava je rozdelená na štyri sedenia :
Prvé sedenie : 4 mesiac tehotenstva - príprava na prenatálne obdobie, rozhovor s dieťatkom cez mamičku o jeho vývine
Druhé sedenie : 5 mesiac tehotenstva - rozhovor s dieťatkom - príprava matky a otca na jeho príchod
Tretie sedenie : 6 mesiac tehotenstva - psychoprofilaktická príprava na začiatok pôrodu a prvú pôrodnú dobu, rozhovor s dieťaťom a jeho príprava na pôrod
Štvrté sedenie : 7 mesiac tehotenstva - psychoprofilaktická príprava na druhú a tretiu pôrodnú dobu, príprava otca na pôrod, rozhovor s dieťaťom o pôrode a popôrodnej dobe

Viac informácií o pôrodoch môžete nájsť :

V mojich odpovediach na otázky Ľudmily Paňákovej na stránkach www.putnici.sk. Ľudka článok nazvala : Čo ženy nevedia /Každá trauma, ktorú dieťa prežije v pôrodnici, ovplyvňuje jeho psychický aj fyzický vývoj po celý jeho život/
Článok nájdete tu : http://www.putnici.sk/newsread.php?newsid=1341

V článoku o mužoch pri pôrode na stránkach ww.rodinka.sk.
Článok nájdete tu : http://195.28.69.132/user/view_page.php?page_id...

j.a.n.u.s.
6. sep 2009

den... to by me zajimalo...chtela bych vedet, jestli a jak na malou pusobil nas porod 😔
Musim pokoukat po necem v CR....diky za info...

denisocka
6. sep 2009

on robi aj na čechách

denisocka
6. sep 2009

baby,mne je strašne zle, niečo som asi večer pojedla a nesadlo mi. V noci som zvracala,a ledva stojím na nohách ......... alebo dajaky virus 😒

j.a.n.u.s.
6. sep 2009

Je mozne, ze virus...ted je aji neco u nas...jsou to neskutecne stavy...zle od zaludku, pocity na omdleni, tlaky do hlavy, navaly horkosti...atd.
Ne jen ja, ale i lidi v okoli...

j.a.n.u.s.
6. sep 2009

Ja jsem to resila pustem a bylinkovymi caji. Uz je lip.

I streva jsou jakesi nenormalni ☹ ...chystam se na hydrokolonterapii. Uz jen z ocistnych duvodu...odlehceni i dusi, beru jen jako bonus 😉

dali4
autor
6. sep 2009

ahoj kočky...volačo sa teraz šíri,aj mužov kolega také mal.Bol vtedy strašne vyslabnutý... treba si volať anjelika Rafaela 🙂.Má smaragdovo zelenú liečivú energiu,má velkú silu.Treba ho poprosit o to aby liečil telo.Vtedy si musíme vizualizovať ako ta zelená energia preniká do nášho tela🙂.

bibula
6. sep 2009

u nas bola tiez "srajda" ale iba 1-dnova,bez zvracania,uz sme fit 😉

mywiel
6. sep 2009

Holky a nie ste tehotné? 😅 😵

j.a.n.u.s.
6. sep 2009

myw... 😀 ...ja ne.

denisocka
6. sep 2009

tehotna nie, ako píše janus - hlava ma boli,navaly horučky, zrazu zvaracanie,našťastie nemám sračky 😝

twinflame
6. sep 2009

ahojte, poviem Vam zaujimavu prohodu, ktora sa stala mojej kamaratke pred par dnami. Zoznamila sa cez svoju znamu s jednym mladym muzom a dohodli sa na stretnuti, mal jej pozicat jedno CD. Pocas ich stretnutia, ked sedeli v kaviarni mu volal niekto na mobil a ponukal mu svoje sluzby. Ked sa po rozhovore pozrel na display, ten ukazoval, ze mu volalo cislo 1111. Rozumiete tomu? To sa mi este nestalo, volalo mi "ziadne cislo", zahranicne cislo, cislo jedneho z nasich operatorov, ale poculi ste o tom, ze by vam volalo cislo 1111? Jednoznacne to bolo podla mna znamenie!

denisocka
6. sep 2009

😝 baby,už mi je dobre 😵 dakla som si homeo aj oslovila Rafaela, aj dala kafe ....a Paralen 😵 len čo z toho pomohlo

bibula
6. sep 2009

twin a ake sluzby ponukal? 😀 😀

denis- no trochu to prehanas s tym liecenim,co chce ist von,nech ide von 🙂

denisocka
6. sep 2009

😀 zjedla som milku čokoladu a ked šla von,skoro som plakala 😝

j.a.n.u.s.
6. sep 2009

Ja o tom taky slysela, stalo se to memu bratrancovi...a "sezralo" mu to veskery kredit na mobilu!!! Na to bacha, ted se to stalo trendem, nevim jak to funguje, ale je to tak. Nezvedam ani nezname cislo...nejde to nijak stihat. Policie u nas o tom vi, ale nic nemuze delat...

😒

dali4
autor
6. sep 2009

janus ... ale stejně nechápu že s tím nemúžou nic dělat... Nebo nechcou 😕 ?

denisocka
6. sep 2009

baby,mne je zas zle,to bude asi fakt ta črevna chrípka

dali4
autor
6. sep 2009

deni... a cez deň ti bolo dobre? Čo ťa to tak na večer chytá 😕 ?

mywiel
6. sep 2009

Deni kofein nuluje homeopatiu tak isto ako matta, tak to bol skor Rafael... 😉 😵 🙂

denisocka
6. sep 2009

asi fakt ta crev.chripka.zas mi je tazko na zaludku,uz sa tesim na noc

j.a.n.u.s.
6. sep 2009

den...zkus jeste coca-colu....malinko, vybublat, a po lzickach srkat.
Je to humus, ale pomaha to...

linette
6. sep 2009

mywiel:
take temy ma zaujimaju 🙂 myslim tie o astralnom, eterickom, posmrtnom, anjelskych a nadpozemskych. kludne mozes pridavat a rozpisovat sa, s radostou si precitam 😉

mywiel
6. sep 2009

Dakujem, vsetky holky tu su uplne super, zlaté, kazda je jedinecna. 😵 Skusim zoskenovat tu knihu Putovanie duse aneb metafyzika, je uplne uzasna, a potom ju sem hodim, len majte trpezlivost lebo ma 212str. 😅 😉

linette
6. sep 2009

mywiel:
212? to je dost. vies ja si rada nieco take precitam, vzdy ma take veci zaujimali, no nezistovala som nic okolo toho - takze som v tom mala tmu. v poslednom case ma to volajako chyta, ale mam v tom este stale nejasno. mozno by som to potrebovala mat poriadne vysvetlene. co sa tyka mojho filozofovania co je po smrti je velmi komplikovana. mam niekolko teorii.

ness
6. sep 2009

az nedavno som objavila tuto temu a konecne som ju celu precitala, rada sa niekedy pridam, je to zaujimave a presne toto som hladala a potrebovala
s niektorymi "vecami" mam skusenosti ako cestovanie a videnie aury
stiahla som si celestinske proroctvo a green beautiful, uz sa tesim, ako si to po veceroch budem citat a pozerat 😉
a dik za tie cisla na hodinach, stale ma to sprevadza, vedela som, ze to nieco znamena, ze mi tym nieco chce byt povedane, len som nevedela co

j.a.n.u.s.
7. sep 2009

ness...vitej 😉

j.a.n.u.s.
7. sep 2009

http://www.humandesign.cz/ mate s tim zkusenost???