Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

adina22
13. okt 2009

Dobre ranko druha 😀 😀

myw pekny sen 😵 😵

denisocka
13. okt 2009

tretia 🙂

nemáš myw kluče niekde vonku v trave? mna to napadlo večer pred spaníma ešte teraz čítam tvoj sen

ja som mala milion snov , maly sa celu noc budil,manžel detto,takže sny sa pretínali skor ako sa dej rozbehol 😅 - ale v jednom som mala maleho v školke a šla som pozrieť k nemu,to bolo take divne,bo predtým som bola pri mojom ex-zamestnavatelovi gynekologovi,ani neviem načo ... a proste cestou k školke som stupila na drevene triesky čo sa mi zapichli tuším do pravej nohy, padla som a bolelo to jak svina,tu triesku mi tuším vybral ten gyndoš a vravel ,nech idem na chirurgiu,že mam zlomene jablčko v pravej nohe 😅

mywiel
13. okt 2009

Deni urcite ale kde? Chodili sme sa prechadzat kade tade...uz pochybujem ze ich najdem, budem musiet dat urobit nové. Ale mm povedal ze od bytu na to kasleme ked nevieme kde som ich stratila a kedze mi ich nikto neukradol, takze to riziko tam velké nie je, no a od auta si dam urobit kluc bez dialkového len taky obycko za 30fr. lebo jeden s dialkovym mam este a to staci, no a ten stoji 180fr. takze sa rozhodlo hned ze druhy kluc staci obycajny. 😉

mywiel
13. okt 2009

Fiiha Deni ze by nejaky podraz v realnom zivote...len domnienka nemusi to sediet. 😕

mywiel
13. okt 2009

Prava strana je muzska... 😕

mywiel
13. okt 2009

Drevo su pocity, kolena su flexibilita, to ze sa vies prisposobit...

denisocka
13. okt 2009

dobre rozhodnutie, hned ako kluč urobíte najdete stratený,ako vždy 😀 . inač,okolo domu nekosíte? nehrabete lístie?

mywiel
13. okt 2009

No nemusi to byt v realnom zivote, nemala si vo sne otca = ten ukazuje ze sa to aj stane, ale zrejme ta prisli pred niecim vystrihat, ukazat ti dopredu, co by sa mohlo stat, to neznamena ze sa to aj naozaj stane vela okolnosti mozme zmenit my. 😉

denisocka
13. okt 2009

ktovie,s gyndošom mame nedoriešene problemy,alebo ako to nazvať 😅 a nejak to zapada-teda tvoje vysvetlenie a to č je nedoriešene

mywiel
13. okt 2009

Deni to nebolo okolo domu, my sme boli v meste, v parku, pri jazere atd. 😅

adina22
13. okt 2009

myw - hmm tak to bude tazke najst....ja som tak rada stracala kluce a nikdy nenasla 😕 ALe ako vravis ked si si ista ze ti ich nikto neukradol,tak dat spravit nove 😉

adina22
13. okt 2009

dokonca som raz vo svajci stratila celu penazenku aj s dokladmi ale chvalabohu pas som som sebou nemala 😅 😀

mywiel
13. okt 2009

Ideme buvat na chvilku. pa pa 😉

denisocka
13. okt 2009

BOžE,TU JE OD VEčERA TAKY HNUSNY čAS,akoby sa ženili všetci čerti a ten vietor 😕 čakam kedy odduje strechu

mywiel
13. okt 2009

U nas je pekne slnecno ale zima. 😅

linette
13. okt 2009

ahojky ludkovia 😉 u nas je strasna kosa br 😖 sem-tam slniecko vykukne. fuka vietor, je zima a ked sa pozrem na oblohu medzi oblakmi vykuka pekne belase nebo. taky zvlastny pocit mam ked sa pozeram hore. toto pocasie mi primona dusicky.

denisocka
13. okt 2009

hrozny čas,nemam chuť sa ani ... vytoto 😅 .... ináč,mala som dnes aj taky smiešny sen 😀 mala som velkeho fialoveho nafukaneho zajaca - balon,ako na trhoch predávaju ... a dala som mu červenu čiapku a zrazu mi uletel , a letel a letel a zrazu sa asi 200m otočil a vietor ho dofukal priamo mne nazad do ruk 😀 ......... a potom som tam stretla toho Ahmada či ako sa volá,ten zo slovenskočeskej superstar - ten moslim 😝 a on ma učil viazať arafatku 😀 😀 😀 dvojity uzol doprava a dvojity dolava 😀 ale nepochopila som,tak sme sa aspon vybozkávali 😝 😀 hrozne sny,jak v poberte 😀

mywiel
13. okt 2009

Prave mi volala zenska, ze ponukaju kovové platnicky s cislom ked sa stratia kluce... 😅 zacala som sa strasne smiat, ze zenska nechapala ze co mi je také smiesne a ja hovorim, ze no volate neskoro... 😀 😀 😅

erikasadek
13. okt 2009

ahojte... 😉
vidim podla echa ze tu bolo velke halo, vdakla filomenke...

mam pre teba odkaz filomenka......

ak niecomu nerozumiem, tak to aspon neukazujem inym, aka som nedokonala, poviem to slusne...

vdaka, ludom kao ty.. niekedy upalovali, inteligentnych a pokrokovych ludi...

ber to ako, filozoficky kruzok.. nie kazdy ma ten dar rozumiet nadpozemskym veciam... ako niekazdy ma dar na matematiku..

tak to preboha ty a tebe podobne respektujte...!!!!!!
ak uz nemate napisat , co a lebo nieco mudre, tak sa prosim zdraziavajte....
je to trapne...

ja osobne do tejkto temy nemam vela napisat, nie je to moje kafe, ale nedovolim si ano o jednej s tychto bab napista z esu pre psychiatriu.. zrele... 😠

nie su.. skor by si sa mohla niecomu priucit nic viav , neznaena, ak nema srovnaky pohlad navec zeako ty ze nie je normalna... 😉

vsetky su tu uplne normalne;. 😉

tymto vas pozdravujem.. 🙂

denisocka
13. okt 2009

ahoj erika 😵

denisocka
13. okt 2009

došla mi ponuka na knihy amaju P.Coelho 4CD na 4€

mywiel
13. okt 2009

Erika dakujeme, vazime si to 😉 😵 ale to vies to je ako hrach na stenu hadzat, alebo perly s.....m 🙄 🤐
Pre mna je zivot krasny a takéto herecky ma nerozhadzu, ja mam dnes uzasny den ani sama neviem preco, proste pohodicka. 🙂 😀

adina22
13. okt 2009

erika - 😵 😵

myw - no ako sa vravi ze nic nie je nahoda,len to prislo s omeskanim 😉

deni - CD od coelha?Deni kedy si ides po tie karty?Kolko si vravela za tu mapu,stale nad nou premyslam 😵 😉

denisocka
13. okt 2009

adi,karty tak o týžden,mapa 38€ a CD http://www.kniznyweb.sk/jnp/cz/citatelia/vyber_... asi budem objednavať,ak by si chcela,daj vedieť,objednam aj tebe,alebo si kukni čo tam je,ja mam aj zlavu za členstvo , stale dačo kupujem ale nečítam 😀

twinflame
13. okt 2009

ahojte, na filomenke som sa dobre pobavila aj ja. Az mi to prislo, ze je to nejaky muz, ktory sa zabava tak, ze rozduchava konfliktne dialogy 😉

deni - ktore Coelhove knizky su na CD? Pred rokom som ho citala casto, teraz mi nejako nie je po chuti.

Vam Coelho "chuti"?

adina22
13. okt 2009

Alchymistu mam, citala som...dostala som tusim k narodkam 😵 😵 potom som zvedava ako sa ti tie karmicke karty budu pozdavat. 😉 No ta mapa je teda dost draha,ale ako viem je tam taky plan,kocky k tomu a este panacikovia ci take nieco.

denisocka
13. okt 2009

twin,ešte som ho nečítala a neviem ake knihy,klikni na odkaz-tam viac nepišu o tom-ale je to tuším ten alchymista

mywiel
13. okt 2009

Jéééj audio knihy to by sa mi zislo.... 😅 😀

twinflame
13. okt 2009

Ja som od neho citala 11 minut, Zahir, Alchymistu, Slecnu Chantal a diabla. Prve tri spomenute su o hladani druhej polovicky nasej duse 🙂

denisocka
13. okt 2009

😵 tak žeby znamenie? pre mna 😕