Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

adina22
20. okt 2009

janus - no nieco tam musi byt to ano,kedze nic nie je nahoda...mozno si navzajom nieco odovzdat

mirka1308
20. okt 2009

adi a možno keď sa stretnú taký dvaja na rovkanej úrovni, tak majú ten jeden život veget 😀 😀

mirka1308
20. okt 2009

janus a možno vtedy zažijú osudovú lásku 😔

adina22
20. okt 2009

miri - 😀 😉

mirka1308
20. okt 2009

adi, napr. ja už teraz viem, že s priateľom sme sa mali stertnúť, lebo som sa ja osobne mnohému pri ňom naučila 😒 a potvrdila sa mi veta - nikdy nehovor nikdy! 😔 sa ti to vráti ako bumerang 😕
tvoje činy, myšlienky alová 😝 a ja som dosť prchká(lev) a on tiež tak sa hlavne učím trpezlivosti 😔

mirka1308
20. okt 2009

a hlavne čo som odsudzovala pri mojom otcovi, tak také niečo podobné mám doma 😠
takže tam hore ma majú radi 😅 že v tomto živote si hneď viac vecí uvedomím 😖

adina22
20. okt 2009

ja som vztah, kde som mala pocit, ze sa nieco ucim mala jeden...ale to je asi subjektivny pocit,alebo nie?

mirka1308
20. okt 2009

preto keď som našla túto tému, tak pre mňa to bolo ako keby ma niekto nakopol a donútil nech otvorím oči 😎 a pozriem na život aj z iného uhla 😔

j.a.n.u.s.
20. okt 2009

to jsem chtela napsat uz davno....to co odsuzujeme...se nam vpravi do zivota....

Poznam jedneho cloveka....jednou rekl:"Nechapu proc se delaji sbirky pro mentalne postizene, vsak z toho oni sami nic nemaji...neuznavam to..."
Do trech let se mu narodilo mentalne postizene dite...... 😔

mirka1308
20. okt 2009

adi ale ten pocit, že sa niečomu učím nie je o takejto tej duševnej sfére 😨
ale o tie moje výroky, činy a čo sa mi v poslednom polroku udialo 😖
zrovna nie moc príjemné veci a jednou z niech je aj to, že človeka nemôžeš vlastniť 🤐 aj keby si ho akokoľvek ľúbil nie vždy je to na oboch stranách rovnaké, niekto dáva do vzťahu vždy viac a niekto vždy menej 😔

mirka1308
20. okt 2009

janus, to je také hrozné ☹
ja si ani neviem predstaviť že by sa mi narodilo také diaťatko 😢 😢
zrejme nie som dosť silná aby som to zvládla aj napriek slzám sa na neho s láskou pozerať ☹
preto deti nemám aj keď detičky moc milujem 🤐
no na druhej strane, nikdy nehovor nikdy a určite sa nezapovedám 😔
ak by to mala byť ďalšia moja skúška tak zrejme by ma niekde dalej posunulo v ďalšom živote
tak sa len modlím, že tento život ešte nie 😔

mirka1308
20. okt 2009

ale na druhej strane myslím, že čo sa má stať, tak sa stane 😉
a narodí sa mi ešte dieťatko, veď nič netreba siliť 😎 aj keď už nemám dvadsať 😀 😀
aj Madonna mala dieťa po 40-ke 😀 😀

adina22
20. okt 2009

janus = zakon pritazlivosti 😔

j.a.n.u.s.
20. okt 2009

kdyz si clovek uvedomi, ze vse co se mu v zivote prihodi....je nejaka vyzva....je to pro nej neskutecne vysvobozeni....

At uz se stane cokoli....na vyssi urovni to ma smysl....

j.a.n.u.s.
20. okt 2009

adi...presne tak...

adina22
20. okt 2009

mirka ja som mala malu v 31 😉

mirka1308
20. okt 2009

preto ja od určitej doby nehovorím, že mne sa to nemôže stať a ani že to nechápem prečo niekto urobil niečo aj ked nejaký hrozný čin 😒
napr,sebevrah, niekto povie ako to mohol? ale možno v tom momente ked sa odhodlával čo ďalej, tak keby v tej chvíli niekto pri ňom bol, tak by to nikdy neurobil! veď musel byť veľmi osamelý a ten strach čo ďalej??
zrejme je to ozaj všetko o láske vedieť ju dať ale aj vedieť prijať 😨

j.a.n.u.s.
20. okt 2009

ja v 29

mirka1308
20. okt 2009

adi janus, tak to ste mladšie ako ja 😀
som už starý kóň 😅 pri vás 😀

j.a.n.u.s.
20. okt 2009

stary kon ma zkusenosti...mas co nabidnout 😉 😉 😉 😉

adina22
20. okt 2009

mirka - to si len myslis 😉 nie si stara,si tak stara ako sa citis

kessina
20. okt 2009

janus, na facebooku som 😀

mirka, s tym kostolom je to vecna tema 😒 ja som bola vychovana tak, ze ako deti sme museli pravidelne do kostola chodit. ja som to ale neznasala 😕 a samozrejme teraz do kostola nechodim. tiez som toho nazoru, ze na to aby bol clovek veriaci, nepotrebuje chodit do kostola... ved len samotna predstava, co vsetko nam cirkev zatajovala a zatajuje... no hruuuuza, ale tak vsetko ma nejaky zmysel, nie?

pekny vecer vsetkym
🙂

j.a.n.u.s.
20. okt 2009

kess...muj tatka byl verici a chodil sem tam do kostela...ale nikdy-NIKDY-mi nenutil viru...rikal, ze si na to prijdu sama....dekuju tati 🙂

denisocka
20. okt 2009

miri,to som presne myslela,čo píše adina-o tých dušiach

myw, na FB je to uzavrete,len my to čítame

adina22
20. okt 2009

miri - este k tomu co si pisala ze si sa naucila veci chapat a byt trpezliva...mne sa vela ludi divi ze sa bavim a komunikujem s clovekom,ktory mi velmi ublizil.Ja som ale musela prejst cestou ked som ho nemohla ani vystat,potom bolo obdobie ked som ani pocut nechcela a teraz sa spolu bavime....ale musela som odpustit.To ma stalo vela,ale pochopila som ze tym ze ho budem neznasat nic neziskam..

mirka1308
20. okt 2009

janus si zlatá 😀 😀
niekedy si pripadám medzi vami ako outsajder 🙄
vy máte skúsenosti s anjelmi, cítite duchov, vidíte auru, viete astrálne cestovať, venujete sa reiki alebo meditáciam, no ja robím z každého rožka troška a hlbšie už nejdem 😖
mám niečo ako rešpekt a možno aj strach 😔
ale som rada,že píšete svoje skúsenosti 😉

mywiel
20. okt 2009

Uff uz zase dycham, manzel sa ospravedlnil ze bol nervozny na mna. Evidentne ho ucim... 😀 😝

mirka1308
20. okt 2009

babulky, no ja budem musieť utekať 😝
priateľ tu ticho pení že sa mu nevenujem 😒
tak sa idem venovať 😅
píšte, zajtra vás dočítam 😵
prajem pekný plodný večer 😀 😀 papa

adina22
20. okt 2009

myw 😀 😀 😀

j.a.n.u.s.
20. okt 2009

mirka.....vsak cti-nikdy nevis co te zasahne do hloubky....a vis co? Ty jsi zlata 🙂