Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
31. okt 2009

ja neviem,ja som zaťažena na medypirin 😀 predtým Novalgin a pred ním Ibalgin . teraz sa snažim kadečo,len nie lieky. ale dlho nevydržim trpieť . teraz som došla nato,že tu bola sesternica-z ktorej ma stale boli hlava, takže som si teraz robila uhlikovu vodu,ale moc nezabrala ... čo mi minule dobre pomohlo bolo od Janus - namočiť uterak do horucej vody a čo najleplejši dať na tvar , viac krat po sebe,to mi pomohlo

ivka144
31. okt 2009

Ola, ola.

Myslim na Dali...

Lin - neviem, ci detoxikovat aby liecba prirodna zabrala, ale zacat jej verit a spoliehat sa na nu tak ako mas v hlave dovercivy program na ibalgin, to by zabralo urcite🙂
Inak detoxikacia je vlastne aj akoby sposob liecby, nie? Na fyzickej urovni urcite ten najlepsi. A ked detoxikaciu rozsirime aj na nefyzicku uroven, tak mam pocit, ze sme nasli vseliek, co poviete?

Inak som sa davno neozvala, este predtym som sa pytala na vas postoj k medicine a alternativam.
Bibula - preco konkretne neuznavas homeo? Iba preto, ze je to ako vsetko ine (kvazi), davas do seba nieco a nie je to ta praca s prapricinou a energiou, alebo nieco konkretne mas prave proti homeo.

Ja som strasna v tych veciach okolo zdravia, myslim, ze mam vsetky potrebne informacie na to, aby som bola pomerne superzdrava, ale realita..., prakticky to vyzera tak, ze to asi ignorujem.

Ale pouzivam alebo som pouzivala tieto (teda myslim tie vo fyzickej podobe):
- homeo (chodili sme k realnej homeopatke, konstitucna liecba, plus na take male drobnosti domaca lekaren - vpodstate vylucne monokomponentne)
- kadejake pripravky - cinske bilinne tobolky, Joalis kvapky a pod.
- Moravske kvety (sovanska alebo taka ceskoslovenska obdoba Bachovych kvetov - tiez taky pan to je, co sa s raslinami zhovara, teda s bytostnymi a tak)
- terapeuticke sviecky - inak tie su telove, cakrove a aj usne - teraz neviem ktora ste pisali o usiach a dutinach - DENI? Odporucam.
- cajicky, bylinky a pod.
- rozne formy detoxikacie typu pecenova ocistna kura (ta je fakt super)
- na podporu kedysi kamene, farby, vone...
- reflexna terapia (to neviem ci nespada pod akupresuru)
- akupunktura
to mi teraz ponapadalo...

Myslim si, ze strava je jednou z najlepsich ciest k zdraviu a jej vplyv je omnoho vacsi, ako sa bezne hovori a pritom sa hovori dost. Ale samozrejme, ze tiez vnimam prapricinu kazdej choroby - duchovnu. Moja mama sa vo velke miere zaujima o tieto veci a vztahy. Teraz je maserka par rokov, tak to vsetko sklbila a casto si overuje vedomosti a skusenosti na klientoch - napriklad ked ma problem clovek s nejakou castou - napr bedra, tak sa spyta, ci nahodou nepocituju to a to, alebo ci nemaju taku a taku skusenost alebo ci nie su takej a takej povahy a uzasne to sedi. Alebo ked riesi konkretne drahy - napr. na rukach stuhnutych nejake srdce alebo hrube crevo a pod.

Mne je tak vsetko jasne, tak nechapem samu seba, preco sa morim v tom stave... a jem sladkosti , aj maso a uz vlastne faaakt kadeco, uz dokonca som parkrat jedna v McDonalde a to bolo moje interne tabu dlllllho.

Inak poznate niekto take prapovodne indicke jedlo, teda ajurvedske..., u nas to robia Krisnaci v Govinde, takej akokeby restauracijke - myslim ale, ze dlho boli len v BA, PO a KE. Neviem ako teraz. Maju na to speci kuchara, ktory je jeden z najvyspelejsich osob v spolocenstve a myslim, ze o.i. je vsetko bio a maju kadejake podmienky, energeticke aj take vecne, ze co ako pripravovat. Tieto jedla su pre mna top.

No, po dlhom case sice..., ale o to dlhsie, co?

denisocka
31. okt 2009

no,prave dojedam chlieb so šunkou a mam za sebou asi 3 pohare vody. myslím,že voda pomaha,čista .

hej ivka,ja sa pýtala na uši,a zas ich dnes citim.... teda take zvlašne tlaky ,jááj

denisocka
31. okt 2009

ja inač už 4den počuvam alchymistu a stale zaspím,alebo mi odbehnu myšlienky a stratim dej. hadam do vianoc to budem mať "prečítane"

ivka144
31. okt 2009

deni - nechapem🙂 Nechces si to radsej precitat? Teda ja som riadny nectivec, ale neviem si predstavit pocuvat to...

denisocka
31. okt 2009

to je normálne nahovorene 🙂

denisocka
31. okt 2009

http://www.judyt.eu/anjel.jpg hadam to pojde,urobil mi teodorkin manžel - ten anjel v strede je moj 😀 pojdem si ale dať dotetovať hlavu

ivka144
31. okt 2009

pomerne slusne vystylyzovany..., mne by to mozno ani nenapadlo..., ta podoba

teodorka
31. okt 2009

deni 🙂 🙂

denisocka
31. okt 2009

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/albu... tak a tu je vysledok,ja idealizujem a R. zhmotnuje

denisocka
31. okt 2009

ivka,mna to napadlo až včera,ked som dostala do ruky tu knihu a kukám,kde je spodný ... a v tom ... bože,šak to je ako ta moja kerka 😕

mirka1308
31. okt 2009

Ahojte bambulky 🙂
snáď si dnes nebudem písať sama so sebou ako včera 😀
deni, díky za pofotené karty, sú vážne úžasné, to je na každej karte taký stručný výklad čo znamená keď vyložíš??a všimla som si, že aj keď kartu vyložíš opačne tak aj z druhej strany je výklad 😕 😔
potom napíš ako sa ti s nimi pracuje 😉
k tým kartám, no ja mám jedny z emmy - anjelské karty
jedny - vykladanie podľa slečny Lenormandovej, v češtine-tie mám asi 12rokov
a tie posledné veľká arkána -tarotové
a veľmi ma zaujali anjelské pre harmóniu v bledomodrom obale 😅
deni a ako sa ti pracuje s tými cigánskymi? 😕

mirka1308
31. okt 2009

ivka, si sa pýtala že akú metódu liečenia uznávame
tak ja hlavne čajíčkovanie 😀 ale na budúci týždeň som sa objednala homeopatičke, tak verím že pomôže 😔
klasické lieky sa snažím nebrať, hlava ma nebolí-sprostá hlava nebolí 😀 a nejaké bolesti nemávam, aby som brala ibalgin a tak 😅 našťastie, lebo som čítala, že to je veľké svinstvo 😕
potvrdila mi to kámoška, jej svokra zomrela na zlyhanie pečene a to vôbec nepila ale ibalgin musel byť 😨 😔
a teraz ako máme psa tak chodím často na prechádzky - je to super, lebo inak by som čumela doma do telky alebo sedela pred PC 😝 no von ísť musím, tak je to dobré aj pre mňa 😉
uvažujem že začnem behávať, ale to len tak zľahka, kvôli kondičke 😀

mirka1308
31. okt 2009

ozaj deni, si ma minule naštartovala, tak som aj ja robila poriadok s knihami 😀 😀
som prehádzala celú knižnicu a nanovo uložila 😅 aj by som pofotila, ale musím sa najprv naučiť tie fotky zmenšovať 😀 😀
nobody zdravím ťa 😉 si kedysi spomínal nejaký program - gympel- alebo také niečo, tak najvyšší čas si to stiahnuť a začať sa učiť, lebo keď vidím ako meníte fotky, tak si pripadám blbá 😔 ale skôr lenivá 😨
adi máš moc pekné foto 😉 opäť 😵

denisocka
31. okt 2009

ze gympel ... Gimp ...xi. Sedim v aute,ideme na hroby a boli ma hlava

mirka1308
31. okt 2009

deni díky, ja som si to nepamätala 😉 si zlatá
takže gimp snáď niečo stvorím 😀 😀

mirka1308
31. okt 2009

: https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
tak som odfotila časť knižnice, som zvedavá či som to dobre vložila 😅
a to je už uložená 😀

teodorka
31. okt 2009

baby ked tu spominate choroby ,liecenie a tak ...prave som dopozerala toto
http://www.mustwatch.cz/film/food-matters/

denisocka
31. okt 2009

boli ma hlava,jaj,stale.neviem ci dutiny,ci z oci,ci zo zimy ci z pc

teodorka
31. okt 2009

mirka len skoda ze nevidno aj nazvy knih ...neda sa to priblizit 😒
deni a kde Ta boli hlava?

mywiel
31. okt 2009
adina22
31. okt 2009

no ked ste pri bolestiach,ja som dnes prave riesila maminu..tak ju bolela noha od chrbtice (v detstve prekonala reumaticku horucku) ze musela na pohotovost a kedze lozkova cast plna poslali ju domov s tabletkami 😔 Ale vravela, ze ked si zatlaci urcite body pod kolenom ze ju to boli menej preto sa chcem spytat ake mate skusenosti s akupunkturou alebo akupresurou??

adina22
31. okt 2009

mirka - vdaka 😉 tvoju kniznicu sa mi nedalo otvorit 😨

teo - nepozrela som to cele ale suhlas,teda pricina chorob po psychike nase stravovanie 😲

myw - pekne foto,keby zima nebola lahla by som si pod ten strom a relaxovala 😵

teodorka
31. okt 2009

adina ...zaujimave tam je ze je to opacne strava posobi na Tvoju mysel ...cize strava ,psychika =choroba ☹
mne to pripada aj logicky pretoze telo je zive tym co do neho davame a ak do neho davame nezdrave veci nemoze byt ani mysel zdrava a tym padom sa nam pekne robi choroba

adina22
31. okt 2009

no mna prave napadlo,tie ktore ste citali knihu od myw tak aj tam bolo aby ten dotycny nejedol maso a akohol pred astralnym cestovanim 😉

adina22
31. okt 2009

tym som len chcela povedat,ze urcite tam je suvis 🙂

mirka1308
31. okt 2009

teodorka, díky, super film 😉
práve som dopozerala, mne to dáva zmysel 😵

mirka1308
31. okt 2009

adinna, vieš prečo sa ti to nepodarilo otvoriť? lebo album bol zmazaný adminom - nezodpovedal nejakým pravidlám 😠 -no to ma nenapadlo 😝 mám ho umiestniť na modrú sterchu, lebo súvisí so zariaďovaním 😕 😅

adina22
31. okt 2009

ach jaj 😕 no mne pred nedavnom zmazali fotku lebo tiez ''nevyhovovala''