Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
8. sep 2009

myw,ja teba preskakujem,preto sa pýtam dookola 😝

mywiel
8. sep 2009

Da sa klesnut na uroven macky a psa ak si ten najvacsi dar nevazis a to je to ze si sa narodila uz ako clovek, podly clovek na velmi nizkej urovni moze zase regresovat....bohuzial nevyuzil sancu, nevazil si ju a kym to nepochopi bude musiet zit ako zviera kym zase sa narodi ako clovek.

mywiel
8. sep 2009

Tak ma nespreskakuj... 😀 😉

denisocka
8. sep 2009

myw,ja ťa musim preskakovať,ja som ten manifes. generator a mam to už dane 😝

mywiel
8. sep 2009

Idem piect kolac tak zatial pa pa 🙂

denisocka
8. sep 2009

ja idem malemu naložiť obed , dobru chuť 🙂

lalitagopi
8. sep 2009

ahojte! nečítam vás uplne stále len z času na čas mrknem že očom sa bavíte 😝 , v podstate sú mi to veci úplne blýzke...
Mywiel, je to sranda stou reinkarnáciou, a veru pravdu hovoríš 🙂 a zaujímavé je, že zmena tela neprichádza zrovna opustením toho daného tela, ale vela ludí už vtejto svojej inkarnácii majú vedomie na tak nízkej úrovni, že sa už v tomto živote začnu podobať na to zviera aké sa narodia...

bibula
8. sep 2009

NEMYSLIM SI,ZE SA clovek moze NARODIT AKO zviera...

mozes si vybrat zivot ako iny druh-vec-napriklad plamen ohna,ale urcite nie tu na zemi...ono to ma byt pokojny oddychovy "zoivot",ale nemas moznost rozvijat sa a o to predsa v zivote ide,dat dusi moznost aby sa zdokonalovala....neinkarnujeme sa hned,niekomu to trva 100rokov,niekomu aj viac,niekto sa uz nechce znova stat "hustou" hmotou a existuje "len" ako dusa....

prave v tomto case sa zacinaju rodit vojnove obete-neviem,ci je to dobre,alebo zle....ale vyznam to urcite ma....

mys ondrickom sme uz papali gulasik a aj ja sa chystam piect nejaky jablcnik.... 🙂

denis,posli mi tvoj vyklad manifest.generatora-do mailu,to je moj drahy a neviem ho najst v nasej rodnej reci 😵
tiez musi byt zmiesany druh,som si mohla mysliet ze aj ty budes taka rozdovjena osobnost 😀 😀 😀 /srandujem/

linette
8. sep 2009

bibula:
ja som myslela, ze je velke nic. som nechcela aby bolo velke nic. verim na to, co pisala mywiel, len som to potrebovala zrejme pocut. to neviem ako je ked sa clovek zomrie - urcite vie o sebe, len si to nepamata, teda nie vzdy si to pamata

bibula
8. sep 2009

no a vidim ,ze homosexualita-to je jednoduche,nemusim studovat,niekto sa dlho opakujuco vybera zivot v jednom pohlavi a zrazu pohlavie vymeni,narodi sa s inym,no ale "on" si pamata ... preto to tak funguje....

pisem jak debil,ale neviem to inac vysvetlit,da sa to chapat? 😅

bibula
8. sep 2009

linette- ked clovek zomrie,pamata si vsetkoooo,nie len to,ako zil,skym,preco a vsetko,ale aj vsetky predchydzajuce zivotty....proste my sme v tychto telach ako v izolacii,nevieme sa otvorit a preto sme mimo....ale tak to ma byt,ako by sme sa zlepsovali,keby sme vedeli co a ako,kedy....
dokonca ,ked si vyberame kde ,kedy,komu sa narodime,vsetko este vieme-zabudame okolo 2 roku zivota,ked sme ovplyvneny nasimi blizkymi....oklim a priste nasou realitou

linette
8. sep 2009

mywiel:
dobre vies vysvetlovat a vela veci si mi objasnila, ja ta aj chapem, len nie vzdy mi to ide do hlavy - musim nad tym viac rozmyslat a zrejme prist na to sama a ucit sa z vlastnych chyb - ved vtedy to clovek pochopi.

linette
8. sep 2009

bibula:
dakujem za objasnenie 😉
skoda, ze si aspon tie minule nepamatame - ale ako hovoris tak to ma byt. a pri niektorych problemoch alebo chorobach je to dobre vediet, na to sluzi regresna terapia - som pocula, ze mnoho ludi vyliecila a vyjasnila situacie.

ciatko
8. sep 2009

ahojte
trosku vam obcas citam🙂 asi kazdeho zaujima, co stane s dusou v okamihu smrti a bezprostredne po nej. ani mne sa nedostalo ziadnej uspokojivej odpovede (nebo-peklo), az som si precitala tento clanok, co sa s nami bude diat a som nachylna tomu verit 😉
Ako prvé sa vedomie sťahuje z kože a ostatných vonkajších zmyslových orgánov do centrálneho vnútorného energetického kanála alebo magnetickej plus-mínus osi nášho tela. Kým vedomie mizne, strácame kontrolu nad pevnými a tekutými časťami tela, nad jeho teplom a dychom. Potom sa energie z temenného a spodného centra postupne stretávajú v srdcovom centre a myseľ vtedy zažíva veľmi silné skúsenosti jasnosti a radosti. Po dvadsiatich až tridsiatich minútach od posledného výdychu sa všetko stratí v úplnej čiernote a hneď potom sa v srdcovom centre objaví veľmi jasné svetlo. V tomto okamihu majú ľudia jedinečnú šancu. Ak veľa meditovali a zostali úprimní sami k sebe, majú vtedy príležitosť rozpoznať a udržať toto svetlo a v skutočnosti tak dosiahnuť osvietenie. Ak sa im to podarí, celkom sa stratí všetka oddelenosť medzi priestorom a bdelosťou vo vnútri a vonku a nič ich už neobmedzuje. Všetky osobné limity odpadli a my môžeme vstúpiť do bezpočtu znovuzrodení v nespočetných vesmíroch, disponujúc mnohými úžasnými silami pre úžitok ostatných.

Ak však bytosti stratia vedomie, pretože toto jasné svetlo je pre nich príliš silné – tak je to vo väčšine prípadov – trvá tento stav bezvedomia približne tri dni a po prebudení človek väčšinou nevie a ani nechce vedieť, že je mŕtvy. Po dobu približne jedného týždňa myseľ zotrváva v pokračovaní svojho posledného života. Človek navštevuje známe miesta a ľudí, oni ho však, prirodzene, nevidia. Veľmi mätúce je i to, že vďaka tomu, že už nemáme telo, objavujeme sa okamžite na ktoromkoľvek mieste, na ktoré pomyslíme.

Na desiaty deň po smrti, čiže po týždni strávenom v takejto situácii človek nakoniec rozpozná, že je mŕtvy. Táto skúsenosť je tak šokujúca, že opäť stráca vedomie. Keď sa myseľ vynorí z tohto druhého záchvatu bezvedomia, jej návykový svet je preč a prebúdza sa podvedomie. Objavujú sa hlboko uskladnené dojmy a v priebehu nie viac než päť a pol týždňa dozrievajú do pevnej psychologickej štruktúry, ktorá je vyjadrením tendencie mysle, ktorá bola počas posledného života rozvinutá ako najsilnejšia.

denisocka
8. sep 2009

ciatko,mne to príde scestne , sorry

denisocka
8. sep 2009

teda aby som to objasnila,neverim že po smrti ma čakaju nejake šoky 😉

linette
8. sep 2009

toto je na mna uz privela 😲

denisocka
8. sep 2009

linette , neber to važne 😀

linette
8. sep 2009

takze toto je to nieco medzi smrtou a znovuzrodenim?
vsak smrt je sama o sebe smutna a ked si mam predstavit, ze opustim ludi, ktori su mi velmi blizky a ktorych lubim velmi, som na nich citovo naviazana, vidim ako im je smutno, ze placu, tak mi to neda a chcela by som sa k nim vratit naspat.
tazko sa opustaju ludia, ktorych mame radi s vedomim, ze ich uz neuvidime (teda je sanca, ale ktovie aki budu) aj ked to tak ma byt a mame odist a ucit sa dalej.

linette
8. sep 2009

denisocka:
neberem, je mi to priam nepochopitelne.
ja si myslim to, co pisala mywiel, to sa mi zda take "najrealnejsie". clovek sa narodi znova, aby sa nieco naucil a rodi sa dovtedy kym sa to volaco nenauci a ked je pripraveny tak postupuje vyssie do raja - skratene.

ciatko
8. sep 2009

hej, narodi sa znova, ale myslis je je to v momente posledneho vydychu? co je medzi? clovek hned "nabehne" na dalsi zivot?

ciatko
8. sep 2009

oprava: že je to

mywiel
8. sep 2009

Bibula no musim sem hodit tu knihu posudis sama...preco by sa nemohol? 😅

linette
8. sep 2009

nie. nieco tam je medzi poslednym vydychom a znovunarodenim
dusa moze byt citovo priputana k svojim blizkym a aj ti mozu by zaroven priputani na dusu a potom dusa este nevie ist vyssie. az po case, ktori je rozny podla mna.

mywiel
8. sep 2009

Ako pisala Bibula niekedy trva aj 100 pozemskych rokov kym sa clovek znovu inkarnuje, musia byt na to vhodné podmienky.... 😅

ness
8. sep 2009

Suhlas s Mywiel, clovek sa moze narodit v dalsom zivote ako zviera ci rastlina, zalezi od jeho zivota, ako sa v nom sprava, ci sa naucil co sa mal resp. poucil
viem to resp. tomu verim, lebo s tym mam skusenost
takisto velmi vyspeli ludia dokazu zit viacere zivoty naraz, tak ako myw pisala aj v inej podobe, je to dost narocne a vycerpavajuce, ale da sa to

nobody
8. sep 2009

zdravím vás ..dočtu

ivka144
8. sep 2009

Tak t, co pisala Ciatko je sice na moj vkus prekombinovane, ale tiez beriem, ze ked je clovek prudky materialista, je pre neho smrt riadnym sokom - moze byt dlsie priputany k svojmu telu a tiez k inym ludom, miestam a pod. Zevraj takyto ludia aj fyzicky horsie umieraju - lebo sa tomu akoby brania. Ti, co vedia, co ich caka to maju take viac vpohode asi. Jasne, ze vsetci sme nakoniec tie duse, co vsetko vedia, taze aj ti materialisti vedia, ze co a ako, ale pkojne veri, ze im to po ukonceni inkarnacie chvilu trva. Moja mama napriklad dost trvala na tom, aby sme babku pochovavali aj po tyzdni - min., lebo vraj je to nedobre pre mrtveho takto skoro a ze sa tu este moze motat a tak...

Inak s tymi zvieracimi inkarnaciami - to je jedna vec, s cim mam trocha problem..., jeden cas som si myslela, ze ano (tak to je aj vo vychodnych smeroch, myslim), ale myslim, ze ked sa clovek tu pride ucit a ma mat tu slobodnu volu a schopnost vnimat lasku a spravodlivst a blabla a boha, tak musi prist ako clovek, nie? Citala som niekde aj to, ze zvierata mau tzv. kolektivnu dusu a clovek je preto "koruna tvorstva", ze ma individualnu dusu, ci ducha a nie preto, ze ma taky super mozog.

dali4
autor
8. sep 2009

Tak zase nestíham čítať...budem už musieť prestať chodiť do roboty a sedieť tu 😀 . Všetky vaše informácie hltám...
linette...ako sa rozprávam s anjelmi a či ich vidím? Vidím,ale nie očami.Neviem ako to mám povedať,asi je to to tretie oko.Vtedy ich vidím keď vlastne zavriem oči.Ked mám otvorené a zavolám ich tak ich cítim že sú pri mne.Dokonca cítim ako sa tvária a podla toho zistím čo mi vlastne chcú povedať.Inak to neviem opísať 🙂 .Niekedy ich zacítim z ničoho nič... vtedy mi naskočí husia koža po celom tele,ale je to iné ako keď je človeku zima, a príde mi úsmev na tvár 😵 Mám jednu takú príhodu,bol to strašne dobrý pocit... Mala som obdobie kedy som sa anjelmi nejak prestala zaoberať,ani neviem prečo som na nich zabúdala.Možem povedať,že sa mi aj prestalo dariť,prichádzali všelijaké problémy a ja som si sice uvedomovala že ich zanedbávam ale ... no proste neviem čo mi bolo 😒 .Naraz jedného večera som išla spať,bolo to dosť neskoro,manžel už spal,syn tiež,ja som kukala dlho telku.Keď som si lahla do postele,zakryla som sa,ležala som na bruchu,naraz som zacítila na nohách,ako sú lýtka tlak,ako keby si mi niekto sadol na nohy.Ale nebolo to velmi silné ani bolestivé... Vtedy som sa strašne zlakla a vyskočila som s postele... kukala som a manžel ležal úplne kludne,otočený chrbtom,tvrdo spal, bola som kuknúť aj syna lebo mi napadlo že prišiel za nami do postele a že lezie cezomna,ale aj ten tvrdo spal vo svojej izbe... No po chvilke som sa ukludnila,lahla som si na spat do postele a vtedy mi prišiel ten pocit,úsmev a zimomriavky... Spýtala som sa anjelov či to boli oni 😵 ja som len "videla" tu žiaru a úsmev a pocit že mi hovoria že na nich zabúdam,preto sa mi nedarí... Neviem prečo ale došlo mi strašne smiešno 😀 ,cítila som také šťastie a lásku a tak mi napadla aj taká somarina... Ospravedlnila som sa za to,že som tak vyletela z tej postele a povedala som /všetko len v myšlienkach/ že teraz už som kludná a pripravená a nech ešte niečo urobia 😅 ... vieš čo sa stalo 😀 ... mužovi začal zvoniť budík na mobile...úplne od veci,vobec ho nemal nastavený,bolo okolo 23.40 /bohužial si nepamatám presne minúty ☹ /... manžel vyskočil že čo sa deje,zažal svetlo,kukal na ten budík a bol úplne mimo že čo to má byť...prečo zvoní.Ja som sa začala len smiať 😅.On bol troška vystrašený,vraj či to nieje nejaké znamenie.Povedala som mu na to že asi je,ale pre mna a nie zlé.Ráno som mu potom porozprávala čo to asi malo znamenať a on len tak kukal 😀 a že vraj nech už nehovorím,že je to strašidelné 😀 .

dali4
autor
8. sep 2009

Je taký film "Mezi světy" , je o tom o čom píše ciatko... Keď som ho videla 🤐 ... no neviem,tiež sa mi to moc nezdá 😕