Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
8. sep 2009

Mywiel... a je možné že dušička dieťatka je pri jednej matke od začiatku? Že si ju proste vyberie a ostane?

mywiel
8. sep 2009

Je 😵

mywiel
8. sep 2009

Mne Kaya povedala, ze som pre nu ta najlepsia matka. Vraj v minulom zivote bola tiez dievca, krasne dievca s dlhymi hnedymi vlasmi, je to tiez stara dusa a vraj prisla aby ma chranila az sa mi kotulali slzy po licach. 😵

dali4
autor
8. sep 2009

Lebo ja mám ten pocit teraz 😅 .Pri malom som to tak necítila,bolo to úplne iné.Teraz ti mám normálne pocit že od začiatku tehotenstva sme prepojené,vnútorne spolu komunikujeme 🙂 .

denisocka
8. sep 2009

dali,ze teraz mas kadejake myslienky.jaj,neboj,ta tvoja dusicka je jedna a bude len tvoja,neboj

mywiel
8. sep 2009

Zrejme je to uz dusicka s ktorou sa poznas z minulych zivotov. Ja som mala to prepojenie s otcom, tiez sme sa uz poznali. No a Kaya sa uz pred porodom poznala z minula s mojim manzelom. 😵

dali4
autor
8. sep 2009

myw... to je krásne 😵

mywiel
8. sep 2009

Babulky lucim sa, lebo manzel zacne ziarlit na pocitac, ze tu travim viac casu ako s nim... 😅 😀 😉 pekny vecer 🙂

dali4
autor
8. sep 2009

Pá pá...dobrú nocku vám všetkým 😵

dali4
autor
8. sep 2009

deni... viem 😅 , v tehotenstve nám to frčí v hlave asi na trošku iné obrátky 😀 Ale na druhej strane... pocity neklamú 😉

dali4
autor
8. sep 2009

Idem do hajan aj ja ... dobrú 🙂 ...

ness
8. sep 2009

indigove deti, poznam ten pojem, mam aj knihu o nich, vraj sa ich ma rodit viac a viac ...

bibula
8. sep 2009

uz ani nie,uz sa rodia kristalove 😉

bibula
8. sep 2009

dali-nejde o auru 😀

ness
8. sep 2009

bib a to su ake, o takych som este nepocula
btw. ta tvoja stranka este funguje ? som tam dala dotaz a nist ☹

bibula
8. sep 2009

dusicka nevchadza do telicka hned....najskor asi fakt od toho 4.mes.ale vacsinou oklo 8 mes.tehu....a tiez niektore az po narodeni dietatka....
ono tie dusicky nemaju vela prace stym malinkym cloviecikom,ktore nic nezmoze 🙂 😖

bibula
8. sep 2009

no obcas tam kuknem,ak nieco najdem odpisem,ale vacsinou reagujem na maily 😀

kukni googla....

vraj su este dokonalejsie ako indigove,su to ich nasledovnici....

ness
8. sep 2009

tak ti mozem napisat ? ?

denisocka
9. sep 2009

dobre rano

dali4
autor
9. sep 2009

Dobré ráno 🙂
bibula a o čo ide, keď nie o auru 😅

dali4
autor
9. sep 2009

denisocka... ty už máš tie anjelské karty ? 😕

slavik
9. sep 2009

Ahojte žienky,
mywiel mňa by zaujímalo či si sa rozprávala s dušou svojej dcérky o tom že si ťa vybrala lebo si pre ňu najlepšia mamina. Predpokladám že ročné dieťa ešte rozprávať nevie. Inak to musel byť veľmi silný zážitok.

mywiel
9. sep 2009

Slavik no ja som sa priamo s nou nerozpravala, ale moja svokra, ja som pri nich len sedela a Kaya sa na mna usmievala, vies mala na zaciatku strasné 3,5 mesacné koliky a ja som uz bola zufala a obcas som na nu skrikla, potom som sa jej ospravedlnovala, lebo som si uvedomila aké je to absurdné, ale bola som strasne psychicky a fyzicky vycerpana, tak pri tej prilezitosti sa svokra na nu napojila a videla tu mladu zenu s dlhymi hnedymi vlasmi. Ale uz ako tehula som mala seancu s jednou pani co tiez vidi auru a tiez sa na nu napojila v mojom brusku a Kaya bola proste uzasna, povedala, ze ma ochranuje a bol pri nas vtedy aj anjel, ktory nam povedal, ze bude stat aj pri porode, pocas tej seansi odisla nejaka stara karma prislo mi zle zakrutila sa mi hlava a videla som len rozmazané obrysy izby a vsetko bolo biele a Kaya pustila prec svoju staru karmu cezomna potom som z hlboka dychala a zas sa vratilo vsetko do normalu. 😵

denisocka
9. sep 2009

dali nemám, kým ja sa vyberiems mužom do mesta potrva nejaky týžden,on mi to chce dať akože na narodky 😅 ale nevie čo som si vybrala,myslí že knihu 😀 .ale knihu som mu dala / tu od teda / dnes zviazať v papiernictve

slavik
9. sep 2009

mywiel to je krásne

lalitagopi
9. sep 2009

Ahojte!
bibula dávaš nebezpečné tvrdenia! telo je živé pokiaľ je duša pritomná, smrť nastáva, ked duša, teda osoba opušťa hmotne telo. duša vstupuje do tela počatím.
hmm...podla tvojho tvrdenia teda tehotná žena nosi v bruchu len mrtvu hmotu, kus mäsa ?

dali4
autor
9. sep 2009

Tiež mi tak napadlo. ked si dá niekto zobrať dieťa, tak to ho ako že niekedy zabije a niekedy nie? Podla toho či UŽ má dušu alebo nie ? Nějaké zvláštne.

dali4
autor
9. sep 2009

mywiel... alebo ta dušička opustí matku ešte pred zákrokom ? Neviem prečo ma trápi teraz práve toto 😀 ale vždy som nad tým tak rozmýšlala... ked sa hovorí o vražde ešte nenarodených detí.

bibula
9. sep 2009

lali- nie je mrtva hmota,telo je funguje fyzicky -vyuziva magnetizmus,elektriku ,boochemiu,chemiu.....

dusa je energia-zmysel zivota....

interupcia - je vemi diskutabilna,tam sa jedna o fyzicno,nie ,ci ma plod dusu

mywiel
9. sep 2009

Ako som pisala dusicka tam je ale cestuje, odchadza a vracia sa stale pocas tehotenstva... 😵