Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
30. aug 2010

Tak sa podme stretnút iba tak a v oktobri na veltrhu 😉

certica
30. aug 2010

@dali4 dali, tak aj ty si zila v omyle? 😀 😀 este ze som vas uviedla na spravnu kolaj. ze by "nahoda"? 😉

mywiel
30. aug 2010

@certica dakujem zlatik no dufam, ze to pojde rychlo 😉 🙂

marianka79
30. aug 2010

@dali4 ja som za podme 😉

marianka79
30. aug 2010

@motylka idem ti to poslat......konečne mi ide notebook 🙄

linette
30. aug 2010

kukulienky a ivanko ahoooojte 😵
v poslednej dobe nestiham .. riesim riesime nieco a .. ale stretko stiham v pohode 😎 a uz sa na neho neeeviem dockat 😵 to aby som si neaky kabat kupila ked taketo pocasie uz teraz .. jak ja nerada kabaty 😝

musim napisat svoje vcerajsie sny ..
1. snivala som s @denisocka .. isla som okolo polikliniky a z nicoho nic som odbocila ze idem rodit 😀 vysla som po schodoch a v ordinacii ma cakala deni .. ked som ju zbadala prestala som sa bat, citila som doveru, klud, pokoj, harmoniu, som hned vedela ze vsetko bude v poriadku .. po porode ma rit stipala a to bolo vsetko .. este som si povedala, ze to vobec neni tak hrozne .. pamatam si ze som mala syna a hned som dosla domov .. potom som ho niekam odlozila 😀 😕 a dalej si napamatam ..
2. som snivala s byvalou spoluziackou ktoru som moc nemusela .. velmi mi trebalo pisat a ona isla stale za mnou .. som nechcela pred nou pisat, nemala som z toho dobry pocit ale uz som velmi musela tak som sa nakoniec zavrela do wc ze pisam .. a co nevidim.. ona vyliezla na vedlajsi zachod a zacala nahravat ako pisam .. 😀 😀 😀 (to su sny) potom som ju po skole nahala nech to vymaze a ona sa vyzivala.. nakoniec som jej zobrala telefon vymazala a hodila o zem ..
3. v tomto sne som maturovala zo slovenciny u nas doma v kuchyni .. so spoluziackou ..

to su sny .. rodiace, pisacie .. a so spoluziakmi 🙄 davno som take nemala..

certica
30. aug 2010

baby, pokial ste si termin zmylili takto hromadne vsetky, vlastne sa nic nedeje 😉

linette
30. aug 2010

Prajem aj ja vsetko najlepsie tejto teme, aby este vela vela rokov a staroci fungovala a pomahala kazdemu 😵 😵

linette
30. aug 2010

@dali4 tie zabery a oblaky su uzasne 😵 😵 😵 ako bolo u mamicky?
marecek uz do skoly dali .. 🙂 je z neho velky chlap ..

linette
30. aug 2010

@marianka79 ty si nam pekne uzdrav !! na stretku ta chceme mat v plnej krase 😉

linette
30. aug 2010

to stretko je 2.10. ze? 😕 vychadza to na sobotu ..
ja pojdem zatial pravdepodobne vlakom .. sice este neviem .. samec bude doma, akurat budu mat hody .. ale to neni dobry napad tam ist s nim .. ale aspon by som mala sofera 😀 len by som ho volakde musela odlozit .. 😀
dalinka inak teba mam v ceste vies o tom? 😉 🙂

linette
30. aug 2010

@certica o reiky som sa zaujimala aj ja .. tento je dobry tusim: http://www.reiki.sk/ 😉

linette
30. aug 2010

@mywiel pri tom mojom sne kde som rodila, prvy kto ma napadol si bola ty .. 😉 ci si uz porodila ..

linette
30. aug 2010

10 stupňov opitosti

Stupeň 1: ľahký úsmev, neistota u cudzích, flirtovanie s čašníčkou, vyhľadávanie "psychologického rohu" (chrbtom ku stene).

Stupeň 2: Širší úsmev, nekontrolovateľný tik ľavého obočia, pravidelnejšie chodenie na toaletu, vynechávanie umývania rúk, vizuálne a hmatové skúšky penisu u mužov, zadku a pŕs u žien, autosexualita v začiatkoch vyjadrená hladením samého seba.

Stupeň 3: Šarm v začiatkoch, prvé zbližovanie s druhým pohlavím, väčšie sebavedomie, zápach z úst.

Stupeň 4: Prvé problémy s rovnováhou, jazyk ešte pod kontrolou, intonácia ľahko nejasná, náhle ovládanie 17-tich cudzích jazykov, prvé prevrhnutie vecí na stole, výtok sekrétu z nosa v začiatkoch.

Stupeň 5: Človek začína byť veľmi prítulný, žiadne problémy s objímaním osôb rovnakého pohlavia, nápadné fixovanie na primárne pohlavné orgány, žalúdok začína rebelovať, žalúdočná kyselina v krčnom areáli, slina opúšťa ústa.

Stupeň 6: Spánok tiež možný aj na lavičke v parku, maximálny hlad, filozofovanie o svetovej politike, hlboké priateľstvo s parkovacími hodinami, bez orientácie, diskusia s bankomatom.

Stupeň 7: Strata materského jazyka spojená s problémami ovládať obsah žalúdka, velikášstvo v začiatkoch, dosiahnutie maximálnej atraktivity u druhého pohlavia.

Stupeň 8: Nekontrolovateľné močenie, pokus biť suseda svojim psom, úplná strata pamäti, jazyková časť mozgu stratila funkciu.

Stupeň 9: Pohlavný styk so psom zo stupňa 8, potom odvedenie a) na políciu b) alebo susedom c) alebo na záchytku. Každopádne nakazenie neznámou pohlavnou chorobou.

Stupeň 10: Nebol nikým dosiahnutý, neexistujú autorizované popisy.

marianka79
30. aug 2010

@linette ahoj hej uzdravím stále si vravím že som zdravá mám uzdravujuce cukríky 😀 😝

linette
30. aug 2010

@marianka79 pi vela cajikov a papaj este med .. u mna to zabera 😉
takze ty prides so slnecnicou? 🙂

marianka79
30. aug 2010

@linette ak by si šla vlakom išla by si zrejme cez trnavu nie? či taký spoj nie je?to by sme sa mohli aj vo vlaku už nájst 😉

marianka79
30. aug 2010

@linette no vidíš idem si hned aj spravit tea s honey 😝

linette
30. aug 2010

@marianka79 taky spoj by som mala obkluku .. mame priami spoj do blavy a to dost casto .. z ececkom som v blave za 50-55 minut 😝
incheba je asi daleko od stanice, ze? .. som tam este nebola .. len v starom meste som bola a aj to len na palisadach ..

linette
30. aug 2010

ked tak pozeram skoro kazdu hodinu ide .. 🙂

marianka79
30. aug 2010

@linette od hlavnej stanice to nie je daleko my sme tam prešli pešo a je to pekná prechádzka aj cez most

marianka79
30. aug 2010

ja budem na stanici asi tak o pol jednej

marianka79
30. aug 2010

takže 12:13je v blave 😉

linette
30. aug 2010

ja by som sla aj skorej ...
inak mozme sa dohodnut, ze sa vtedy a vtedy budeme cakat pred stanicou? 😉

marianka79
30. aug 2010

ja skorej nemožem budem po nočnej ak chcete vy chodte a stretneme sa až na výstavisku inak je to dost velké my sme tam boli na tých kvetoch až naobed a boli sme total vyčerpaný je toho tam dost

linette
30. aug 2010

jeden ec ide 11:14 a tam je 12:05 a potom ide osobak ale tomu cesta trva hodinu aj 40 minut 😝
pozeras sobotu marianka ze?

linette
30. aug 2010

baby ktore este pridete na 100% ? .. miruska, terez, jery??? a zvysok?

linette
30. aug 2010

Otváracie hodiny veľtrhu:
štvrtok 10.00 - 18.00 hod.
piatok 10.00 - 18.00 hod.
sobota 10.00 - 18.00 hod.

Otváracie hodiny pri sprievodných podujatiach:

štvrtok 10.00 - 21.00 hod.
piatok 10.00 - 20.30 hod.
sobota 10.00 - 17.00 hod.

mracik79
30. aug 2010

Ahojte babulky! Pomôže mi niektorá z vás sa naučiť spojiť sa s anjelikom? 😉

marianka79
30. aug 2010

2.10. Trnava 11:41 11:43 R 602 Čingov
Bratislava hl.st. 12:13 hej už nepletiem 😀 😀 😀 tu je dokaz 😅