Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
17. sep 2009

bru

nobody
17. sep 2009

denisočka --- to chce po mně heslo
a na badoo se mi nechce (pokud to máš tam teda)

ivka144
17. sep 2009

Pekne fotky ozaj, vsetky, co som kukala... (Deni,Bib...)

denisocka
17. sep 2009

nobody, tak neviem prečo pýta heslo,možno že nesi regist.na fb . na badoo mam tiež zopár,ale fakt to nestoji zato,aby si sa premáhal isť na to kuknut 😉

nobody
17. sep 2009

😀
to byla odpověď... tak já mrknu zítra, ještě mám nějakou prácičku
a zhodnotím 🙂
tak dobrou

ale možná se mrknu ještě po půlnoci 🙂

marianka79
17. sep 2009

jáááj mywiel to čo si napísala o 16 30hod som akurát riešila s priatelom aj on neverí sebe a ludom ☹ je to ako bludný kruh 😒

denisocka
17. sep 2009

😝 mrkni sa ked budeš mať chuť,.ale nčakaj žiadne zazraky 😀 - no možno ti to pojde,dala som abysa dali fotky kukať všetkým - nie len nikomu http://www.facebook.com/denisocka?ref=profile#/...

denisocka
17. sep 2009

už vážne idem do hajan - čaute a nikto čuuuus 😉

mywiel
17. sep 2009

Fuuu konecne som dokoncila album knihu a zistila som ze 40 stran nestaci mame hrozne vela fotiek... 😅 ale je to super pracicka, bavi ma to. 😵 Nobody ty mi neodpovies? 😀 😅
Marianka to je tazké nosi v sebe jazvu, ktoru musi chciet ale v prvom rade on vyliecit. 😒
Dik za ten link ano to som myslela, len mi pisalo, ze nestiha odpovedat na maily a nefungovalo to, no skusim este lebo som zvedava... 😕

nobody
17. sep 2009

myvwiel ... aha 😀
nepíšu o tobě

nobody
17. sep 2009

denisočka ...nejde nejde
já tam snad budu muset jít

mywiel
17. sep 2009

No lebo obcas pises v hadankach a mne to nezapaluje dnes som unavena z malej... 😅 😀 😔

marianka79
17. sep 2009

myw. ked on je strašne ovplyvnitelny ja som jeho pravý opak 😒

mywiel
17. sep 2009

Tak sa tesim Kaya bude mat krasne albumy, ta dnesna technika to je paradicka, uz si neviem predstavit lepit fotky do albumu ako kedysi... 😀

ivka144
17. sep 2009

Myw,das daco aj tu? Na ukazku? Alebo nejaky link...

mywiel
17. sep 2009

Ivka neda sa to dat na ukazku je to projekt a mozem sa tam prihlasit len ja, je to http://www.extrafilm.ch/produits

ivka144
17. sep 2009

skoda,cize v elektronickej verzii to ani nemas potom,hej? Tak ked Ti to pride, mozes odfotit a zavesit;))

mywiel
17. sep 2009

Mam fotky v pocitaci, tie vyberiem, a na stranke si vytvorim album a odoslem a oni mi ho poslu postou domov. 😉

denisocka
18. sep 2009

jaj hrozná noc zas za mnou,ja neviem čo to,začínaju sa mi v snoch vyplavovať nejake podvedome veci asi - asi moje "strachy" alebo čo , prišery, škola, očkovanie - des 😖

bibula
18. sep 2009

denis,ty nas tu vitas kazdy den-ty si take ranne vtaca 😀

no ak to nobodymu nejde a je registrovany na fb,tak si ho daj do priatelov,alebo on teba,-ja som vsak uvolnila album aj pre verejnost-kludne tak sprav,ved tam nemas osobne fotky-das album-prisposobenie-a tam niekde dole je vidiet vsetci a je to a dolu pod albumom budes mat link,ktory sem hodis 😀

certica
18. sep 2009

bre ranko, my ideme von trochu porozrazat hmlu 😀 , neskor sa zastavim.
pekny piatok 😉

denisocka
18. sep 2009

bibula,ale nejak blbne fb,je to anglicko/slovensky pomiešane a mrzne to,a nobody asi nema učet tam

certica,ale si pekná teda

nobody
18. sep 2009

už jsem je viděl - ty denisčiny fotky - ale jen těch pár na badoo 🙂
bych se mrknul na další, mají nápad 😝
jinak zdravím vás

hodím jsem odkaz na moje fotoalbum, ale momentálně jalbum má nějaký kiks
ale oni to dají určitě za pár hodin dopořádku

denisocka
18. sep 2009

tak som ti poslala pozvanku, ak by si chcel prisť na fb

mywiel
18. sep 2009

Ahojte, tak Deni sme na tom rovnako, tiez sa mi snivaju horory v noci, sa bududim a srdce mi bucha akoby som bezala maraton, dotoho ma boli hrdlo a usi, takze sme choré s Kayou obidve, to ta zima. Musim sa odstahovat niekam na Mauricius alebo Bora Bora... 😀

denisocka
18. sep 2009

našla som nahodne jednu fotku na fb http://www.facebook.com/photo.php?pid=623576&id... a zaujíma ma vaš nazor na tu gulu / vela tanečnice + zaujíma ma aj nazor naobodyho/aj ked fotografy sa mi už raz vyjadrili,že obyčajny to je prach

bibula
18. sep 2009

takych aj my mame vela- neviem co to sposobilo tentokrat ,lebo slnko ta, urcite nesvietilo....
no my s bibkou to volame dusicky.... 🙂 /zhluky energie/

inac vyzaduje t prihlasenie🙂

bibula
18. sep 2009

ked uz tu vypravate o snoch,ja som v sne mucovej mame povedala co si onej myslim a medzi dverami stal jeho mrtvy otec a rehotal sa na plne hrdlo.... 🙂

denisocka
18. sep 2009

bibula,sranda že to dušičky volám aj ja. mam fotku z koncertu desmod a bolo ich tam požehnane,zjavne maju radi hudbu 😵 a mam jednu z marnice,tak tam ich je tolko a ta energia čo z toho ide,fuj

bibula
18. sep 2009

😀 poznam🙂
niekedy je normalne "husta"