Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

ivka144
19. sep 2009

Mywiel - skoda,ze som nestihla fotky:( Ak by si mala cut este na chvilku zavesit...
Deni - joj, to fajne! a kto je to? Stara footka a je to Simon alebo teraz robena?
Twin - to s tou naj mamickou je super... to ten tvoj zazracnik hovoril, ze uz raz bl velky a viezol s ockom v kamione ovozel?

Bibula - dnes som sa citila "lahsia na hrci". Neviem, ci sa mohlo az dnes prejavit tie dva veceri o 22h, alebo si to len nahovaram. Ale sila je, ze som sa citila aj taka zivsia, ci co.., neviem... a moj manzel medzirecou skonstatoval akoby malemu - mamka aka akcna dnes... (vies, to ja teda normalne dost nie som..., vies o com hovorim? kvoli farbe aury..., ze ruzova rozhodna, cielavedoma...)

Inak vy ste tu vsetci nejaky umelecki fotografi, ci co, chapem, ze amaterski (teda az na vynimky, ze ano, Xebeche;)), ale super. Budem trapna, ak sa pochvalim, co bavi mna? Teda odkedy je Matusko s nami tu na svete, tak som neurobila skoro nic, ale predtym...

A este..., mam vela fotiek rodinnyc na picase..., to velmi blbe je? Pred par strankami ste vraveli, ze to mavaju len taki "veci neznali" ludia, ze je to "nebezpecne", teda energeticky zneuzitelne... Normalne odvtedy uvazujem, ci to nedat na privat rezim...

Pekny vecer...

mywiel
19. sep 2009

Viete co? Dame si stretko o 2h00 co vy na to? 😉

adina22
19. sep 2009

Tak teda ''andelska smecko'' ja idem do hajan 😉

astora
19. sep 2009

myv aj mna 😀 😀 😀

mywiel
19. sep 2009

Ked pojdete spat pomyslite si, ze o 2h00 rano sa chcete napojit na tu a tu osobu a kludne zaspite, ked to kazdy urobi tak sa stretneme, funguje to, uvidime ci sa to podari aj nam. 😅

adina22
19. sep 2009

ako vo sne myslis myw?

adina22
19. sep 2009

no hovorim ze citame 😀

mywiel
19. sep 2009

Ano v astraly, ked budete spat, telo je hladina Alfa, tak sa stretneme len si to naprogramujte povedzte si o druhej sa chcem spojit s tym a s tym...dufam, ze tu nebudem trcat do druhej a uvidime zajtra, ak si to budem pamatat, lebo len ti co su uz vysoko si sny pamataju. 🙂

adina22
19. sep 2009

ok tak sa pokusim 😉 tak teda dobru noc 😵

denisocka
19. sep 2009

ja sa napojim na Godota 😀

denisocka
19. sep 2009

no čakajte,ostanem tu sama?????

ivka,na fotke je šimon,ked mal asi týžden / dva . a nemyslím si že na picase maju fotky len veci neznalí ludia,bo ja ich tam nemám preto,že ich tam neviem dať 😀

denisocka
19. sep 2009

OK,tak ja sa pojdem napajať v noci na myw. o 2.00 , možte sa pridať, k bodymu dojdem neskor 😝

mywiel
19. sep 2009

Je to dobré otestovat, niekde mala o tom knihu moja mama, ze takto sa da stretnut s hocikym ked spime, analiticky, logicky mozog oddychuje a nastupuje to podvedomie, daju sa takto riesit problémy napr. s clovekom s ktorym si v beznom zivote neviete porozumiet, alebo vas utlaca. Moja svokra takto riesila problémy so sestrou, pred ktorou mala vzdy hrcu v krku ked jej mala nieco povedat, a predstavte si ta sestra zmenila uplne spravanie po tych ich nocnych rozhovoroch, ale ta sestra si to neuvedomovala len moja svokra vedela co to je. 🙂

denisocka
19. sep 2009

a kde dame stretko? na MK? 😝

mywiel
19. sep 2009

Ja mam tiez plllllllllno albumov na Picasse ale sukromnych, ochranenych. Lebo raz som si natukala na picase Kaya a bolo tam tolko babatiek a aj moja tak som to zmenila. Ok plati stretneme sa. 😉

nobody
19. sep 2009

dobrou

mywiel
19. sep 2009

Vidim ze uz vsetci odfrcali, tak dobru noc, a som zvedava... 🙂

mywiel
19. sep 2009

Deni si sikulka ten banan je pekne zlty... 😉 musis ma to potom naucit. 🙂

nobody
19. sep 2009

ono v konečným důsledku se ta obět přesouvá na druhou stranu 😀

mywiel
19. sep 2009

😉 😀 Mys a macka, mys a macka to je vecna nahanacka... 😅 no uz dost lebo si budete mysliet, ze som pouzila nejaké psychotropné latky... 😀 ja padam tak o druhej. 😵

denisocka
19. sep 2009

čaute, teším sa 😵

mywiel
19. sep 2009

Tie dvojky ma prenasleduju na kazdom kroku, cely den... 😅

Nejintimnější spojení s jemnohmotným světem, který je všude kolem vás. Přicházejí důležité informace, vize a sny, které přesahují rámec všedního dne.

denisocka
19. sep 2009

23:23

Příliš se vzdalujete životu, stáváte se součástí technického světa.

Zbrzděte. Čas není.

Je to vážné varování před blížící se nemocí.

denisocka
19. sep 2009

takže,dost bolo sedenia u PC,dosť fotografovania a kadečoho - lebo sa zo mna stane robot! idem meditovať,harmonizovať a v noci dame AC stretko

mywiel
19. sep 2009

stáváte se součástí technického světa 😀 asi vysedavame vela pred pocitacom 😀

marianka79
19. sep 2009

dnes som kukla na hod presne o 22 55 a na nočnej 00 00 hmmm 😒 co to značí?

ness
19. sep 2009

hmm, takto som sa stretavala s kolegynou, v noci sme sa stretli a dobre pokecali,
raz sme sa ani nestretli, ale obe sme boli na rovnakej party, ibaze sme sa tam nevideli, lebo tam bolo kopec ludi, ale opis, ludia, miesto vsetko sedelo,
bolo to zaujimave obdobie, potom ale ona zacala cestovat po krajinach, chodila v noci k moru sa zrelaxovat, kedze more miluje, tak som skusala to iste a bolo to super, akurat raz som mala strach, ze nepridem nacas spat, citila som, ze o chvilu zazvoni budik ...

marianka, 22:55 neznamena nic, ale 00:00 je nasledovne:

Volání z jiných sfér, informace, kterou byste se měli dozvědět,

ale asi ji ještě nejste schopni porozumět.

Přijdou další pokusy o kontakt.

dali4
autor
20. sep 2009

No,niesu sice 2.00 sú 3.00... no ale vy ste kde ? 😀

dali4
autor
20. sep 2009

Zaujímalo by ma, do kedy ja budem takáto nespiaca 🙄 Budem sa musiet asi v spánku začat stretávat s jedným človekom,ináč to nevidím... Ale vlastne... v akom spánku ked neviem spat 😀

dali4
autor
20. sep 2009

...Tak mi zostávajú meditácie... Jééé ešte aj tento malý človek vo mne,ma najviac kope v noci😅 ... Možno mi chce povedat "už spi konečne !" 😀