Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
24. sep 2009

Ahojte 🙂 ... no ja som asi pri druhej čakre zaspala 😀 takže nič... Ráno už nebolo kedy. Ale ináč som teraz celkovo nejaká rozhodená. No asi sa neni čomu čudovat, už sa vidím na porodnej sále. Takže experimentovanie nebudem silit 😉 . Skúsim to dodatočne niekedy, potom vám dám vediet.

Dneska sa mi snívalo o škole a o cestovaní autobusom.Tiež som videla autonehodu a zraneného človeka, krvácal na hlave a bruchu, bol to muž oblečený celý v bielom, ale nie v obleku ale skor v takom hábite ako majú mnísi. My sme s tým autobusom zastavili, ja som vystúpila a pozerala som na toho muža a on na mna.Už pri nom boli lekári tak som nerobila nič.

dali4
autor
24. sep 2009

ahoj deni... tebe ako to išlo ?

dali4
autor
24. sep 2009

Nedávno sa mi stalo niečo zvláááštne 😕

bibula
24. sep 2009

ja uz poimaly spisujem niektore zvery...snad do obeda bude....dali to nevadi....myslim,ze je to normalne 😉

bibula
24. sep 2009

a coze takew?

dali4
autor
24. sep 2009

ozaj... a v poslednom čase sa zobúdzam ráno presne o 6.24 😕 každý den.

ness
24. sep 2009

tak ja som sla spat s tym, ze este nie je cas na totem, ze to urobim niekedy inokedy, skratka som sa na to necitila a v noci sa mi snivalo, ako prechadzam od cakry k cakre a riadne som to precitovala a bol to zvlastny pocit, ked som sa priblizila k jednotlivym cakram ... celkom pekny sen

mywiel
24. sep 2009

Ahojkooooooooooo 😵
Bibu a ked som mala v jednej cakre 2 zvierata je to ok? A mas aj vysvetlenie k tym zvieratam? Lebo ja mam iba 52 kariet a tie co sa mi ukazali tam vsetky nie su... ☹

dali4
autor
24. sep 2009

Mám jednu kamarátku. Spoznali sme sa tak že začala ku mne chodit ako zákazníčka a potom neskor ma zoznámila s jednou liečitelkou, ktorá mi velmi pomohla, ked som mala zdravotné problémy. Táto moja kamoška sa venuje liečeniu čakier, svetelnej terapii, meditáciám a psychologii. Má velmi vela detských pacientov. K tej liečitelke chodila so mnou a zvykla mi prekladat z madarčiny, lebo ja neviem ani ceknút. Po čase sme si naozaj začali tak rozumiet, že sme mali a teda máme pocit že už sa vieme dorozumievat aj telepaticky... Ale prejdem k veci... Jednej noci som mala úplne živý sen, že táto kamoška bola u mna doma, ležela na gauči a ja som jej držala nohy pri členkoch a meditovala som, liečila som jej tie nohy. Hlavne pravý členok. Potom po týždni sme sa stretli, len tak sme kecali a ona mi hovorí že keby som ja vedela aké problémy mala minulý týžden s nohami 😲 ... ja som zostala ako obarená a hovorím že ja viem, potom zostala obarená ona a vraj ako to viem. Spýtala som sa že či mala niečo s člankami, hlavne s pravým... 😲 Ona že ano ! Vraj chodila po lekároch, strašne jej boleli a opuchali členky. Potom som jej vyrozprávala že čo teda čo sa mi snívalo, sedelo to na tie dni kedy mala s tými nohami problémy. Sedeli sme ako zarezané, len sme kukali na seba a krútili hlavami 😅 ...

dali4
autor
24. sep 2009

ahojte bib, ness, myw 😵

dali4
autor
24. sep 2009

A tie zvieratká na tých čakrách sú stále rovnaké alebo sa tiež menia podla toho ako je človek naladený?

mywiel
24. sep 2009

Este k tym sex. snom ja som ale nebola muz aby bolo jasno... 😉 😀 😅

mywiel
24. sep 2009

Ja som mala teraz iné ako pred rokom... 😉

bibula
24. sep 2009

jasne myw 😀

mywiel
24. sep 2009

Mne to dalo riadne zabrat, kym sa mi ukazali... 😵 A 3 zvieratka mali pre mna aj odkaz. 🙂

Inac dnes mi hrozne pomaly natahuje tuto stranku, neviem preco ten internet obcas hapruje. 😠

ivka144
24. sep 2009

Ahojte anjelky a xebeche,

tak ja som skusala relaxovat ale furt mi len napadlo, ze sme nedavno boli v zoo a skor som videla, co sme zazili tam, no a potom so uz bola hotov, konecnemi nebolo zle a vedela som zaspat, taze totem skusam nabuduce...

Urobila som kvazi puding z ryzoveho mlieka, kukuricneho skrobu, hnedeho cukru a karobu... V takychto chvilach mi je do placu z tej Matuskovej diety...

mywiel
24. sep 2009

Ja to hodim okamzite ked to sem date, ci ti mam poslat teraz do IP Bibula? 😕

mywiel
24. sep 2009

Ivka a bio rezonanciu ste neskusali? 😒

mywiel
24. sep 2009

Bibu no som zvedava co z toho potom ked to sem uverejnime, lebo ja mam vysvetlenie v tej knihe len k par zvieratam a tie co som v noci videla v tej knihe nie su?! Takze ty mi k nim budes vediet povedat viac?? 😕

mywiel
24. sep 2009

Pre rannu dobru naladu... 😀 😉 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

ivka144
24. sep 2009

myw - nie..., je mi to zname, aleneviem presne ani, co to je... hm?

bibula
24. sep 2009

myw,ja nemam tiez vsetky,ale ved si ich nejak vysvetlime ...ved kazde zviera je specificke niecim....

ja mam skor co vyjadruju,ci co no 12 podla cinskeho horoskopu🙂

a dve? no neviem,aj ja som niekde videla dve tak po ceste nazad som sa opat zastavila a uz bolo len jedno .... 😉

mywiel
24. sep 2009

Ivka no liecia sa tym aj alergie, mojej malej tak vyliecili alergiu na jablka a aj candidu. 🙂 Ale treba zohnat niekoho kto to vie naozaj robit a je odbornik.

bibula
24. sep 2009

ok,tak to pome nahadzat,len to sem musim nejak upratat ,alebo poslem zvlast kazde a je to....a zvieratka dame potom....aj tak tu mame nedockavcov,zeeee??? 😀 /aj zvedavost je niekedy dobra vec/

bibula
24. sep 2009

no rozmyslam,ci dam aj toto,ale dobre vediet ,ze nas je viac 😉

LUBII -pisem od spodu

koreň-zajac
pupok-veverička
solar-žaba
srdce-jašterička
krk-medveď
oko-vlk
temeno-mačka

denis- koreň- medveď

adina-od spodu
koreň-biely medveď
pupok-lev
solar-kôň
srdce-slon
krk-sova
oko-pes/husky/
temeno-medvedica

😀

bibula
24. sep 2009

mywiel-

Korenova cakra- Lev
brucho- jastericka, motyle (ale tie boli menej vyrazné)
solarny plexus- modra volavka, ktora sa zmenila potom na bielu volavku
srdce- jezko
krk- modro fialovy krasny had so zltymi ocami
tretie oko- slon
korunna cakra- cierna macka

no mne tam jastericka prebehovala kadetade,tak som ju ani nepriradila 😕 😅

ako dame vysvetlivky? 😅

mywiel
24. sep 2009

Jéééj niektoré zvieratka som mala ako vy... 😵 Idem hned pozriet co ktoré znamena, teda tie co mam v knihe...a napisem sem.

mywiel
24. sep 2009

U mna ta jastericka hrala rolu, tie motyle sa tam objavili len ako pozadie... 😉

bibula
24. sep 2009

ok,myw,dik....ja tu este nie som....ale mozno dorazim 😀 😉
ja mam aj ine zvieratka -a nie take velke.... 😀
inac akoze sranda- maly sa na mna v noci nastahoval,takze solar a srdce- nist -ale mne sa zdalo,ze mam na srdci lienku.... 😕 😅 😀 zazila si to uz? esteze nie kriziaka

ness
24. sep 2009

dali, tak vy ste inak na seba napojene ...