Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
12. okt 2009

mirka ja mam za sebou uvod. kazdy den trocha. nemozem byt leniva. ten uvod je zaujimavy ako k nemu chodil ten ind a rozpraval mu pribeh, videl na nom kedy ma dost a potom prestal. ktovie kolko toho znesem ja..
pekne karty su to 🙂 aj doreen virtue ma karty z knizkou tusim

linette
12. okt 2009

vestecke? ale to je len velka arkana. tarotove karty sa skladaju aj z malej arkany, nie?
volakde som citala, ze karty ta len oboznamia so situaciou, pripadne ti ponuknu riesenie. buducnost je to, v co veris..

mirka1308
12. okt 2009

lin áno, tarotové karty - to je veľká a malá arkána 😉
tie čo mám -to je len veľká arkána, ja som dlho chcela nejaké kúpiť a keď sa mi ponúkli tak som si ich kúpila 😅
mne neslúžia ako veštecké teda len ako veštecké, ale sú to pekné obrázky a to čo ktorá karta vyjadruje je moc pekne písané a naozaj na zamyslenie 😔
a stále spomínate anjelské karty, tak som sa dnes v kníhkupectve bola pozrieť aké majú a hneˇˇd pri vstupe mali tie ružové len v modrom obale 😨 😵

linette
12. okt 2009

ja nemam ziadne vestecke karty 😒 teda mam jedny ale tam je len par kusov - tie boli pribalene raz davno v emme a runove - tie boli tusim v eve raz davno pribalene.
tiez by som chcela anjelske karty. rozmyslam nad tymito:
http://www.martinus.sk/?uItem=39011

linette
12. okt 2009

mirka taketo som nasla v modrej:
http://www.martinus.sk/?uItem=71782

mirka1308
12. okt 2009

linetka, to sú zrejme oni, len si absolútne nepamätám, čo bolo na nich nakreslené-teda na obale 😠
ale prelistovala som si knižku a karty sú krásne 😕 😅 😵
len sa ich bojím kúpiť, lebo ako písala tuším denisočka, tak nejaké mala a vôbec jej nič nehovorili 😔
a karty ti pri kúpe zrejme neodbalia, aby si si ich mohla prezrieť a podržať v rukách 😲
tak neviem podľa čoho si ich mám vybrať 😖

linette
12. okt 2009

mirka ja ti poradit neviem, kedze nemam s nimi skusenost, inak by som ti urcite nejake doporucila 😉
spytaj sa deni, bib, myw.. oni lepsie bude vediet poradit 😉
verim, ze knizka krasna aj karty 😉 skus pozriet na martinuse napriklad link ktory som ti poslala, su tam aj komentare niektorych ludi, ktori ich maju, mozno ti to pomoze pri vybere 😉

mirka1308
12. okt 2009

lin, ďakujem 😵 😵
idem lebo je doma polovička a už sa domáha netu 😢
ja idem žehliť a už sa teším na pokračovanie seriálu Keby bolo keby 😅
prvá časť bola super 😵
prajem všetkým pekný večer a ak niektorá máte skúsenosť s kartami, tak napíšte alebo ak sa vám bude chcieť hoďte link 😔 rada sa nechám poučiť 😵

denisocka
12. okt 2009

ja čakam na tie karmicke moje vytužene

adina22
12. okt 2009

no som sa zasmiala na filomenke,skoda ze som nestihla urcite vtipny prispevok 😉 😀 😀

myw - ja mam urcite zaujem o knizku,ved ju hltam 😵

mirka - karty ti nieco musia hovorit,mali by ta niecim oslovit,skus najst niekde na nete ako vyzeraju tie ktore chces.Ja mam aj tarotove (velka aj mala arkana) ale nie su celkom podla mojho gusta...nevenujem sa tomu ale nejak vazne.

nobody
12. okt 2009

co to tu provádíte?

denisocka
12. okt 2009

kde ste baby,hadam vas filoména neodradila

adina22
12. okt 2009

deni - ja som na filomene pobavila...mala potrebu do niekoho rypnut. 😅 😀

nobody - no prispievame do temy kontak s anjelmi 😉 😵 😀

nobody
12. okt 2009

se tu urážíte
no ježišmarja 🙂

adina22
12. okt 2009

body a ver ze aj ona ma svojich anjelov 😉 😀

nobody
12. okt 2009

Adi, já věřím, že každý má svojich anjelov dost
akorát mi to přijde jak ve školce takový věci .. i když si lidi řeknou: net je net ..
ale nemělo by to tak být

ale dost blbostí ode mě

pěkný večer všem

adina22
12. okt 2009

body ja viem ze nemalo,ale je...ludia su proste vselijaki to nezmenime.Ja sa snazim nad ludmi ktori viditelne potrebuju rypat, povzniest.Nie vzdy sa mi dari,ale snazim sa....mozno nevie v sebe nieco stravit a toto je jej sposob ako sa s tym vysporiadat.

Aj vam vsetkym pekny vecer a aj dobru noc 😵 😵 😵

nobody
12. okt 2009

dobrou

no já k tématu

2 kamarádky šly kdysi přes hřbitov ... vykláday si, uviděly zničehonic nějakýho chlápka v bílém oblečení ..zasekly se, stál u hrobu a říkal jim: Co máte raději, život, anebo smrt?
Eva odpověděla se smíchem, že život. Nedalo jim to, další den tam byly odpoledně se podívat. Ten hrob, u kterého včera měly rozpravu, tak byl vykopaný.

denisocka
12. okt 2009

neviete,prečo čas tak rýchlo letí? prečo sa všetko deje rýchlejšie ako inokedy?

ja nerada filozofujem ,ale raz som zhliadla debatu o tom,že čas sa da spomaliť tým,že ho zrýchlime ... teda , npr. maš sa niekde dostaviť a stojíš v zápche a čas sa strašne vlečie,čím skor chceš tam byť,tým ie pomalšie .... alebo,máš písomku a maš nato len hodinu a toto všetci poznáte,čas zletí jak voda, a pritom by ste chceli aby sa aspon kus spomalil....

dali4
autor
12. okt 2009

Dobrý večer všetkým 🙂 ... to čo to tu bolo... že nejaká filomenka 😀 😀
deni... nad týmto som aj ja rozmýšlala...

dali4
autor
12. okt 2009

Baby, hentakým vrtačkám je lepšie vobec neodpovedať 😉 ... ak ich chcete vytočit 🙂

denisocka
12. okt 2009

dik dali,mne sa pači tygrie oko,ale neni tam .... jaspis a tyrkys

dali4
autor
12. okt 2009

Ja milujem všetky kamene čo sú priesvitné ... neviem prečo ma práve také priťahujú...

dali4
autor
12. okt 2009

Je tam jeden kameň že Anjelské krídlá... to je nádhera. Ešte som taký nevidela...

ness
12. okt 2009

ahojte, myw, ja citam, mne mozes posielat, mna to zaujima

mywiel
12. okt 2009

Prave som dopozerala film s Keanu Reevsom, The day the Earth stood still....celkom fajn. 😀 😀 😉

denisocka
12. okt 2009

dievčence a body,idem do sprchy a potom sa povenovať trochu tým hore 😉

dobru noc 😵

mywiel
12. okt 2009

Aj ja musim sa ich spytat kde su moje kluce. 😉 Pekny vecer a ked dnes to bolo dusné. Dnes som mala taky fajn energeticky den ze by som najradsej niekoho nakopala do ... poznate to. 😉 😀 Nebola som totizto na joge, musim si vybit a zharmonizovat energiu, potriedit myslienky v hlave, a dobre sa konecne vyspat. 😉

mywiel
13. okt 2009

Dobré ranko prvá... 😀
Tuto noc som mala uzasny sen. Zbierala som dubaky, (v skutocnosti som na hubach nebola ani nepamatam, malokedy nieco vidim a najdem... 😀), cela luka bola nimi posiata a poucovala som ludi ako ich maju zbierat, ze ich nemaju vytrhnut ale odrezat nozicku aby mohli opat narast a aby bolo pre vsetkych aj nabuduce. 😵