Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
7. sep 2009

http://www.superdeal.sk/putovani-dusi--agnes-pi... táto ? ak hej, Eko konzult je moj nejlepši vydavatel,ma knihy za smiešne ceny s touto tematikou

denisocka
7. sep 2009

ness - vitaj 😵 maš take velmi "známe" meno

myw,tak to asi nebude ta kniha čo myslíš,ale aj tak,Eko konzult ma knihy s touto tematikou za smiešne ceny

mywiel
7. sep 2009

Nie to nie je ta, ta moja je z roku 1953. 😉

mywiel
7. sep 2009

Jééj Ness ahoj Julovka... 😉 😵

dali4
autor
7. sep 2009

Ahojte 🙂 ... deni...tu stránku som si uložila 😉 ,zaujímavé.
myw... ja so hen tu knihu zháňala,odkedy som sa o nej od teba dozvedela a je to naozaj vraj veľmi vzácna kniha.Nedá sa už nikde kúpiť dokonca ju tu na SR vykupujú knihovne za velké peniaze.Našla som jednu knihovňu,kde sa dá požičať a je to v Brne...odtial pochádzam 😵 ... nieje to zvláštne že zrovna tam ju majú? V mieste kde som žila. Keby sa ti podarilo hodiť ju sem,to by bola paráda 🙂 ... Veľmi bysom si ju chcela prečítať.Alebo... možno bysom si ju mala ísť požičať 😉 ...

j.a.n.u.s.
7. sep 2009

Holky, jdou videt moje prispevky??? Si pripadam jako neviditelna 😀

dali4
autor
7. sep 2009

janus... 🙂 aji humandesign je zajímavý...ješte jsem o tom neslyšela.Jdu si to mrknout...

bibula
7. sep 2009

janus-zhrn mi to prosim,o co tam ide? 😀

j.a.n.u.s.
7. sep 2009

Human design je systém, který dokáže popsat jedinečnost každého člověka, a způsob, jak můžeme tuto jedinečnosti plně realizovat. Může vám ukázat, co to znamená být skutečně sám sebou, a zároveň i vaši hlubokou otevřenost vůči vlivům, které vás od
vaší pravé podstaty odvádějí. Human design vám nabízí možnost dělat rozhodnutí,
která jsou opravdu vaše a která jsou pro vás správná.

HUMAN DESIGN VÁM MŮŽE POMOCT:
- Dělat správná rozhodnutí
- Poznat svou pravou podstatu, své dary a talenty
- Vědět, který partner a jaká práce jsou skutečně pro vás
- Poznat své Nepravé já - a to, jak vám škodí
- Odstranit frustraci ze svého života
- Porozumět svým emocím

Zajimave, jestli umite anglicky, mam stranku na online zjisteni vaseho human designu...zajimave!

j.a.n.u.s.
7. sep 2009

Lidé jsou jako sněhové vločky - neexistují 2 naprosto stejní jedinci. Univerzální rady typu jak se chovat, co je pro nás dobré a co ne, kdy jít spát atd. jsou pro dobré univerzálního člověka – ne pro vás. Human design vám nabízí možnost, dělat rozhodnutí a chovat se tak, jak je pro vás osobně správné. V tu chvíli přestanete potřebovat normy a standardy, které nejsou opravdu vaše.

dali4
autor
7. sep 2009

janus... mrkla jsem na tu stránku v angličtine.Neumím anglicky ale první stránku jsem asi pochopila...zadají se tam osobní údaje a aspon se dozvím jaký jsem typ 🙂 .Ty víš jakej seš typ?

j.a.n.u.s.
7. sep 2009

Ja jsem Generator 😀 ...pak v tom dalsim stepu(je jich 5), je tam audio povidani o vsem co ti urcil vysledek...je to v bodech. Docela zajimave aji co se deti tyce... a tak. O partnerstvi....najed aji na clanky.

http://www.humandesign.cz/deti.html

certica
7. sep 2009

janus, dik za stranku. akurat mi to v kroku 3 zamrzlo, kde su tie nahravky 🙄 . navyse mam momentalne nefunkcne repraky na pc, takze aj tak musim pockat na mangelov notebook 😀
mne vyslo, ze som projector

dali4
autor
7. sep 2009

Ale teda čumím 😕 ... zadala jsem tam aji sebe aji mýho syna... a totálně to sedí...

dali4
autor
7. sep 2009

Já jsem projektující ty a syn manifestující 🙂

dali4
autor
7. sep 2009

...projektující typ 😀 ... utíkají mě písmenka...

denisocka
7. sep 2009

no ked maly zaspi, skusim aj ja seba 😝

bibula
7. sep 2009

ja som manifestator,vraj je nas len 8% a tu sme sa asi vsetci strrtli 😀 😀 😀
na mna to sedi asi na 90% este skusim aj zbytok family,nech je sranda 😅 😵

bibula
7. sep 2009

no muco je manifest.generator - hmmmm,zase vynimka
ondrik-manifestator
bibka-generator

dali ty si vzacna 😀 😀 😀 nechces do muzea?

dali4
autor
7. sep 2009

bibula... ja už som nad tým tiež rozmýšlala 😀

ness
7. sep 2009

ahojte, deni, my sa pozname aj z inych tem 🙂

idem pozriet tu stranku, som zvedava, co mi vyjde 🙂

ness
7. sep 2009

tak ja som manifesting generator

dali4
autor
7. sep 2009

mywiel... a čo ty 😉 ?

linette
7. sep 2009

baby je to zaujimave, necitala som to vsetko, narychlo som to kukla a hned som skocila na tu anglicku stranku a zadala som tam udaje a vyslo mi, ze som generator 😀 sedi to, ale nie na sto percent (malokedy mi sedia veci, ktore mi vyjdu napriklad v testoch, mozno som nedefinovatelny tvor 😀 ) a ta tabulka - tak v tej sa vobec nevyznam 😕

j.a.n.u.s.
7. sep 2009

Taaaak super, za vas to chytlo!

Anglictina je super, ale nekdy je lepsi vysvetleni v blizsim jazyce...
http://www.humandesign.cz/4typy.html#a3

j.a.n.u.s.
7. sep 2009

linette ja taky 😉

denisocka
7. sep 2009

tak maly je generator, idem to hodiť do googlu nech mi to preloži a skusim ešte seba

certica
7. sep 2009

denisocka, teba tipujem na projektora 😀

inac vsetci moji chlapi su generatori, z toho dvaja manifestujuci. takze zase som ja uplne mimo 😀

denisocka
7. sep 2009

ja som manifestor generator,znie mi to jak nejaka časť z automobilu,niečo pri motorš,idem prekladať 😀