Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

j.a.n.u.s.
13. sep 2009

Nejvetsi auru jsem videla jednou u jedne pani a ta ji mela fakt metr kolem sebe!!!! Uplne vajicko, ale asymetricke...hlava nejvice, pak hrudnik a ruce...na nohach nic moc.

bibula
13. sep 2009

twin,este si ich zopar zabudla -az po jedenast... 😀
5-modra
6-indigova
7-fialova
8-ruzova
9-bronzova
10-strieborna
11-zlata

janus,ja tiez najprv vidim vlnenie energie,potom sa mi to zafarbi,dcera vidi hned ,dnes sme obdivovali dve terezianky v bus-e a dcera,ze ty si trapna-akoze ja,ze nevidim farebne hned.... 😀 aj ked mi staci zopar sekund na zaostrenie,ale na liecenie to fakt nepotrebujem,staci,ze ju citim..... 🙂 😉

teodorka
13. sep 2009

myw ano vzdy o pol 4mi robi budicek 🙄

denisocka
13. sep 2009

mne robí 10 minut pred polnocou a pred 4.00 rano

teodorka
13. sep 2009

deni ale moj ma 8 rokov 😀

denisocka
13. sep 2009

jaj,ja som to zle pochopila - ja som mala na mysli,že sa stale budím o tom čase,že ktory orgán mam zničený 😅

teodorka
13. sep 2009

ahaaa 😎 😀 uz sme unavene ,co?uz nam to tak nepali ako cez den 😀 😝 idem aj ja do spisiakov leno mi hlava pada na klavesnicu 😕

ivka144
13. sep 2009

Bib - pisala som To mail, dosiel?

ness
13. sep 2009

ja som sa ucila auru vidiet oproti bielej stene, tam mi to slo najlepsie, auru vidim ale nie vzdy, vacsinou su to ludia s cervenou alebo zelenou aurou, inak ja som na fotke myw videla okolo hlavy modru jemne nafialovu 🙂
svoju vidim len okolo ruk ale nic moc ☹

mywiel
13. sep 2009

Ness tak si sa trafila, lebo to mi povedali uz viaceri a na ktorej fotke si ju videla? 😅

ness
13. sep 2009

na tejto plazovej

mywiel
13. sep 2009

Aha dik 😉

denisocka
14. sep 2009

dobry ŕanko ,tak vidim že to videnie aury sa da fakt naučiť ale treba na tom poriadne makať. večer som si zbežne prečitala tu knihu od Edgara Cayca a veru , vyložiť farby aury je naročne

bibula
14. sep 2009

myw-na kazdej mas rovnaku😀

denisocka
14. sep 2009

😀

bibula
14. sep 2009

ivka -odpovedane....

teodorka
14. sep 2009

baby je mozne ze sa niekto zmeni z debila na normalneho ,zo sprosteho na mudreho ,z arogantneho na usluzneho....alebo je to len pretvarka???????mam taky pripad v rodine ,ja ju volal herecka ale mm jej zere vsetko co povie....tak ako to je? 😕

diapozitiv01
14. sep 2009

Ahojte,
sem tam pozrem do vasej sekcie, hlavne potom co nam odisiel nas prvorodeny Maximilianko.
Teraz citam ze tu niektore viete vidiet aury,,,
Mam kamaratku, ktora sa venuje jednemu druhu Jogy a ked ma prve razy zasvacovala co su cakry, kde su,, bola som sokovana.
Hlavne ked som bola v nemocnici so slepakom, nebola operacia, lebo som bola v 9 tyzdni a nikto si to nechcel zobrat na triko. Prvy den som mala zle vysledky. Potom vecer dosla kamoska, popracovala mi na slepaku, citila som neskutocne teplo ako mi odtial ide, proste mi to cistila, moju cakru a od vtedy to bolo v pohode, dokonca na druhy den som mala vysledky ok a na treti ma pustili domov...
A ked zomrel Maximko tiez prisla, a bolo bloknute moje srdiecko. A ono stale je..

mywiel
14. sep 2009

Dia uz som to inde pisala, ale napisem aj tebe, mala by si sa v duchu rozlucit a pustit tu dusicku, ona sa k tebe vrati. Svagrinej sa stalo to isté a svokra sa na tu dusicku s nou napojila a ona im povedala, ze nebol spravny cas, ze pride za dva mesiace, aby to nevzdali a aj tak bolo. 😵 Prajem ti opat slnko v dusi.

diapozitiv01
14. sep 2009

Mywiel,
stale sa natom pracuje, ide to pomaly ale ide..

j.a.n.u.s.
14. sep 2009

teo...stava se to, dokonce si vsimni, kdyz se roky s nekym nevidis, nekdo se totalne promeni(i fyzicky) a nekdo zustane stat(i fyzicky)...zalezi co se v zivote stalo, aby mohla nastat "transformace" 😉

bibula
14. sep 2009

skor by som povedala,ze transformacie sa deju len velmi zriedkavo-skor by som to priszdzovala posadnutosti inou bytostou-tam zavisi od sily onej bytosti....v kazdom prip.sa to deje....a nie zriedka,len ludia nie su velmi vsimavi na tieto veci

ness
14. sep 2009

ja si tiez myslim, ze sa mozu takto radikalne zmenit len zriedka, tiez by som bola opatrna

bibula
14. sep 2009

denis,kde si?bavime sa o tvojej "macoche" /dufam,ze som nepoplietla nieco/

bibula
14. sep 2009

moj maly je nejaky chorlavy-teda rano kasle,inac nic...robim mu bubliny,takze reiki som mu zatial nedavala....ateraz si zobral jantarovy nahrdelnik s zavesil si ho na rucku a tak snim chodi....asi sa potrebuje nabyt....bambulko samoliecitel 🙂

bibula
14. sep 2009

no a teraz ktomu pridal tibetsku striebornu retiazku a jantarovy naramok a je spokojny.... 😀

denisocka
14. sep 2009

tu som - no ja osobne neverim na zmeny v spravani a myslení,teda na zmeny trvale počas života, takže ja som zato,že je to pretvarka

denisocka
14. sep 2009

chcem sa opýtať čo to ? - dnes kus lovím vo svojích zážitkoch spred pár rokov , no a tam som skušala s kolegynou take,že ona stála - ja som bla pred nou asi 3metre a zavrela som oči,ruky som otočila dlanami k nej a pomaly som išla k nej. V jednom mieste,cca meter pred nou ma akoby pekne skopala elektrika- alebo ako to nazvať,akoby som vošla na jej uzemie - cez neviditelnu stenu . dost divny pocit

ked to mám popísať presne,bol to pocit ako ked vo filme vidíte vodopád a cez tu vodu prejdete dnu do jaskyne,tak proste tam ma to "schladilo"

j.a.n.u.s.
14. sep 2009

ja nevim, ja to beru podle sebe 😉 ...u me nastal nejednou prevrat, ale vzdycky ke zlepseni...jako slupky z cibule.

Kurna, jestli mi vubec mluvime o tom istem! 😀 😀 😀 😀

linette
14. sep 2009

babulky ahojte, som tu pekny cas nebola - to vas stihnut aj docitat 😝
ja som raz skusala si medzi prsty sledovat auru - nic moc (bolo to v miestnosti kde bola polotma) ja som len videla take akokeby sa medzi prstami hmyrila voda a tesne pri prstoch maly kusok sivej. neviem ci to bola aura alebo len ocny klam.

ja na pretvarky verim, kedze mam tu "cest" poznat taku osobu a prave ta je dosledkom mojho trapenia. mne je z nej uplne zle (som na nervy, ktore su uz slabe).

denisocka:
to je zaujimave, zeby ten clovek bol zly? alebo by mal az moc vela energie?