Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

adina22
15. sep 2009

certica - a aky pocit si mala z toho sna z tou zuvackou?

adina22
15. sep 2009

pardon preklep s tou zuvackou 😀

linette
15. sep 2009

andina22:
ano bojujem s takym niecim co vyriesit neviem, myslis, ze ked sa uvolnim (s tym mam problemi - asi by som sa mala naucit meditovat) mi pride odpoved vo sne? (ja by som radsej nechcela na tento problem odpoved vo sne ved sama neviem co sny znamenaju a nie vzdy sa splnia do bodky).

mimochodom som prosila anjelikov aby mi poslali znamenie v danej veci a tusim, ze mi aj prislo, len som si neni ista, ci to nebola nahoda (zevraj nahody neexistuju). zeby ma anjelikovia poculi ked sa ku nim prihovaram? snazim si ku nim najst cestu, len neviem ci sa mi dari. (ja sa poriadne neviem uvolnit v poslednom case)

adina22
15. sep 2009

linette - no to uvolnenie je dolezite,aby si bola pripravena pocuvat svoje podvedomie,nenamala som na mysli uz spanok,skor ten stav medzi spanim a bdenim..skus si pustit nejaku pohodovu hudbu,ktora ta prijemne naladi a predstav si miesto (niekde v prirode) kde si rada,kde sa dobre citis a uvolni sa

urcite ta pocuju 😉 a nic nie je nahoda

ada32
15. sep 2009

mojej mame sa dva krat v zivote snivalo o ciernom konovi a vtedy u nas niekto v rodine zomrel. 😔
ja mam overene,ze ked vo sne platim peniazmi,tak vzdy o nieco pridem.bud mi nieco ukradnu alebo nieco stratim.
a mam tiez overene,ze ked sa mi sniva o ceste,taky bude moj dalsi zivot.
ked je slnecna,rovna a bez prekazok,vzdy je to nakoniec nieco pekne co ma stretne.
ked bludim a je to neprijemne,potom ma vzdy cakaju problemy.

ada32
15. sep 2009

a tiez verim,ze nas anjeli pocuju.aj duchovia vseobecne.

min.tyzden sa mi to zase jeden raz potvrdilo.
podarilo sa mi konecne sa rozlucit s duchom jedneho kamarata,ktory bol v dome a nevedel odist.
az moja sestra mi nakoniec pomohla.

mywiel
15. sep 2009

Certica no neviem, zuvacka sa lepi, tak sa nieco na teba lepi a odobera ti energiu? 😅

mywiel
15. sep 2009

Kon predstavuje silu, a cierna farba moze byt tak pozitivna ako negativna...biela tak isto, lebo to su neutralne farby, vlastne biela ani nie je farba... 😉

denisocka
15. sep 2009

a čo znamenia - ake ste, už sa to tuším rozoberalo . teda či maju aj znamenia niečo do seba

ja som panna 😀 😝

lienockaa
15. sep 2009

mne raz robila vyklad z anjelskych kariet sestricka z nasho odd. a povedala mi, ze som tehotna, hoci som o tom este nevedela..velmi som sa cudovala,ked to potom bolo naozaj..🙂 a vylozila mi aj na niekolko mesiacov dopredu..🙂

mne sa za slobodna snival velmi casto sen, ze ma chcu rodicia vydat a ja toho zenicha nechcem a ani ho nepoznam, vzdy som zdrhala uz z pripravenej svadby..😀 😀 ale nikdy som nevidela ani seba, ani toho zenicha..tento sen som mala ozaj velakrat..ked som odisla byvat z domu prec, sny zmizli a uz sa nikdy neopakovali..

a mavam aj s mojou nebohou krstnou sny, od detstva, ale to je trosku strasidelne pre niekoho, lebo vzdy sa nieco stane, ked sa mi sniva..v sne je vzdy krasna a nebojim sa, ale podla toho, co mi hovori a ako sa tvari, viem, ci bude udalost radostna, alebo smutna..mala som ju velmi rada, zomrela ked som mala 9 rokov..

ivka144
15. sep 2009

No, ja som mavala vzdy take casto sa opakujuce sny. Zvycajne zle:(( Ale neriesila som asi prilis, co sa nasledne stalo alebo na co ma upozornuju. Klasika je, ze idem do skoly a meskam alebo som v skole a zistujem, ze neviem rozvrh presny a absolutne nie som naucena, alebo ze mam vynechane vsetky prednasky a uz je koniec semestra (ale sniva sa mi to vzdy v prostredi strednej skoly).
A zuby - to obcas som mavala taky hnusny sen, ze akoby mi vsetky isli vypadnut - akoby som ich mala sprachnivete,ci prehnite a naraz sa uvolnuju a mam plne usta zubov,to bol hnusny pocit.
A este cato bolo, hlavne davnejsie, ze nie som oblecena celkom - som niekde vonku alebo s ludmi a zistim, ze dole mam len nohavicky alebo ani tie nie a idem sa prepadnut od hanby a neviem, co robit...

Myw - biela je OK, nie? Cierna nie je farba.

Deni - ja praveze mam rada neslovenske, zial, casto mi vadia slovenske texty. Mam rada take do jazzu a tiez nejake rockove stariny. Alebo Norah Jones, Jamie Cullum... Ale mne sa asi otazka netykala... ;), skor tych, co uz su niekde dalej na ceste, nie tapajuc na sirom poli...;)

ada32
15. sep 2009

astrologiou som sa chcela kedysi zaoberat.aj by som stale chcela ale nemam na to cas.
a nemam ucitela.skoda ze pani Jamnicka uz zomrela. ☹ k tej by som chcela ist na skolenie.
je to velmi komplikovane .sama to nedokazem.

tie znamenia su len orientacne.zalezi presne na mieste,kde sa clovek narodil a na minute prveho nadychu.
4 minuty rozdiel--a uz ma clovek uplne iny osud.tak je to aj s miestom narodenia.

denisocka
15. sep 2009

ivka,otazka si týka všetkých 🙂 ja neviem anglicky,nemecky biedne tak preto len slovenske a česke 😝

ivka144
15. sep 2009

Ja viem akoze anglicky, ale zvycajne texty neriesim..., sa mi aj blizki cuduju, lebo ja som taka analyticka niekedy a vsetko chcem pochopit do hlbky a tak a pri hudbe ma to tak neberie. Praveze pri slovenskym ma zatazuje to, ze hned tomu rozumiem a mam tendenciu text sledovat - odlakava ma to od samotnej hudby a navyse sa i pritom neda pracovat ;))

ada32
15. sep 2009

ivka mam taky hudobny vkus ako ty.
u nas je problem,ze ked si nezapamatam,co sa mi pacilo,asi to uz doma nikdy nenajdem. 😔
u nas sa asi najde vsetko okrem dychovky.ale je toho tolko a na vsetkych moznych nosicoch,ze nemam sancu sa v tom vyznat.ja pocuvam cokolvek,len ked mam pri tom pohodu.
divocinu nemusim.asi zalezi od povahy.ja som taka cholericka ,cinoroda,potrebujem skludnit.tak si intuitivne vyberam taku hudbu.ako si pisala....N.Jones,N.Cole,S.Getz,K.D.Lang.......

denisocka
15. sep 2009

a chcem sa opýtať ešte

ak pošlem svoju fotku niekomu, niekto kto už vie "velke" veci - vidi auru a ma za sebou XY školení a zasvätení / nemyslim teba bibula ani nikoho z tohto fora/ može mi cez fotku nejak ubližiť,resp. vycucavať energiu a tak ? dosť ma to zaujíma,kedže mam jednu "známu" a planujem jej poslať foto aby sa na mna poriadne pozrela ,len aby sa na mna nejak nenapojila alebo čo .kus som sa zlakla ked som čitala že ta liečitelka čo som u nej bola tak udajde nrobila tomu panovi,čo sa stažoval

ps: dnes mam nejake svetlo fialove salanie z ruk

sasulec
15. sep 2009

DENIS..ako to vidis? to salanie,to musis mat vlohy,alebo sa dako na to sustredit?prosim odpis

denisocka
15. sep 2009

http://www.darcekyumamy.sk/node/342 tu su vrecka aj s cenou

sasulec - pri pisani ako teraz ,alebo ked mam čierne bveci oblečene tak to vidim hned

sasulec
15. sep 2009

teda ja som v tomto laik tie vrecka su na odsavanie zlej energie abo tak? 😒

nobody
15. sep 2009

j.a.n.us. napsalas: Popisu to jako kdyz je nekdo vyfoceny na slunicku v bilem tricku...tak to uplne zari...tak nejak vidim aury.
Prave, ze na slunicku se krasne roztahnou a aji pri nadechu...

takže přeexponovaný jo 😀

jinak kdosi tu psal, jestli se dá vyfotit aura .... běžně .... lomí nějak paprsky??? pokud jo, tak se dá, pokud ne, tak nejde

mywiel
15. sep 2009

V bielej su zastupené vsetky farby.

Nobody pokial viem, tak je mozné aj vyfotit ziarenie homeopatie, moja mama to videla ako to vyrabaju... 😉 ale myslim, ze sa to fotim nejakym specialnym fotakom.

nobody
15. sep 2009

foťákem ani ne, spíš filtrama
není někde na netu foto, že bych to posoudil?

bibula
15. sep 2009

deni-moze a rad 😀 😀 😀
certi tu som uz....

no je krasne lietat a potapat sa v snoch.... 🙂

foti sa nejak v elektromagnetickom poli a nerobi sa to digitalnym fotom,ale normalne na film....

bibula
15. sep 2009

jaj a este tie vrecuska su krasne,ale co z nich,ked sa svojich anjelskych kariet mozme dotykat len my? preto radim,inspirujte sa,ale urobte si same,nemusia byt krasne, ale mozu byt vase.....

denisocka
15. sep 2009

takze,ako sa ochranit pred zneuzitim?

nobody
15. sep 2009

takže Kirlianova fotografie?

denisocka
15. sep 2009

a mozu byt tie vrecka hackovane?xi

bibula
15. sep 2009

no neviem,nepoznam to,len som o tom citala -lebo som to aj ja chcela take pekne fotit.... 😀 ale potom ma to preslo,lebo fyzika- nula bodov.

ness
15. sep 2009

denis, moze ti cez fotku ublizit, tak isto, ked ma nejaku tvoju osobnu vec,
poznam vela ludi, ktori od kariet skoncili pri magii a robia aj taketo veci

nobody
15. sep 2009

jsou to upravené věci ..stoprocentně