Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

bibula
15. sep 2009

chranit sa ,overovat si ludi a bud posles foto,alebo udaje - mne staci foto 😀

skor si myslim,ze ide o tie mandaly na tych vreckach....aj ked neviem ake ste si pozerali,lebo mi blbne net,tak pozeram len podstatne 🙂

nobody
15. sep 2009

řešíte woodo??
to funguje ..bohužel

denisocka
15. sep 2009

tak ale musi existovat nejaka ochrana,prevencia.ved dnes mame fotky vsade,od mk po azet.

nobody
15. sep 2009

takže jak jsem pochopil, ty fotky aur jsou vlastně jenom zachycení el. impulzu (což je málo na to, abyste dostaly takový mega věci, akorát tak kolem nějaký slabý páseček, ne obrovské košaté spektrum )
ale klidně vás to za 500 Kč udělám ve photoshopu 😀 🙂

bibula
15. sep 2009

no-suhlasim,aj ked mam taku knizku, kde je to spravene ako som pisala,niekto tu pisol,ze ma odfotenu -myw ty? tak porovnaj-nemyslim farebne spektra,len ci je to tak ,idem ofotit a dodam aj s mojimi anjelskymi....

no - daj foto 😅

ness
15. sep 2009

ano, denis mame, ale nie vsetci, ti uvedomeli ich tam nemaju zavesene, vela ludi totiz ani neveri, ze take nieco existuje a potom sa mozu cudovat ...

nobody
15. sep 2009

denisočka ..určitě jsou ochranný rituály

ness
15. sep 2009

ja mam odfotenu energiu, je to taka gula, az ked som dala vyvolat fotku, som to tam uvidela, som sa nato pytala viacerych "odbornikov" a vsetci mi potvrdili, ze je to energia, ale len malokomu sa ukaze a da sa mu odfotit 🙂

nobody
15. sep 2009

bibula - čeho? 😀
bibula, to focení aur je taková kravina, že to není ani možný

bibula
15. sep 2009

ness - no este som neskusala niekoho napadnut v dobrom,ci v zlom ,bez toho ,aby som si dohodla dopredu cas...takze ono to predsa len chce nejaky ten kontakt....
lenze "mile" a "nemile" je prave na tom,to,ze ked ty sa na niekoho hnevas,on sa hneva na teba a teda ten kontakt mate,aj ked si ho neuvedomujeme.

denisocka
15. sep 2009

mna tiez zaujima,hlavne 'aura' simona na pieskovisku,ze co to je.a este jedna.dam ich do albumu az dojdem domu.niektore ste ich uz videli

nobody
15. sep 2009

denisočka ..rád se na to podívám ..a projedu si to technicky

nobody
15. sep 2009

ale potřeboval bych origoš ... tak třeba ... no jsem zvědavý, co tam bude a čím to bylo focený ... to samozřejmě zjistím z toho obrázku

denisocka
15. sep 2009

nobody posli kontakt do ip.najlepsie skype.rada sa dozviem dalsi nazor,ale pokial si fotograf,tak nato budes mat profesional.pohlad urcite.

bibula
15. sep 2009

denis moja dcera to asi vystihla co to robi,lebo ako som ti pisala aj moj maly byva taky oziareny.....povedala,ze deti este nemaju usporiadanu uhladenu auru,ze to preto-no nieco na tom moze byt...idem teda nahodit tie aury z knihy a moje kartusky....
no-aj ja mozem maleho nahodit,mozes okuknut dvoch rozdielnych chalanov s roznych miest ,fotenych inym fotakom....

ness
15. sep 2009

bib, to si ty, ale ludia, ktori robia magiu, s fotkou vedia narobit vela dobreho ale aj zleho, je to jednoduchsie, ako len mysliet, ale uznavam, ze aj myslienka je velmi silna a dokaze sa nou velmi ublizit

nobody
15. sep 2009

já si jen přečtu údaje o fotoaparátu, čas, ohnisko, clonový číslo, ev. úpravy ... řežim ...no prostě si představím, v jaké situaci to bylo focený ... a nějak si to dám do kupy 🙂
stačí, když to dáš na leteckou poštu a dáš do IP --pak se můžem o něčem bavit

já co jsem našel na netu fotky aury lidí, tak prostě tím způsobem, jakým to bylo dělaný, tak to byly podvrhy ... ale něco jako slabý proud ne ..ale tam je to všechno na jedno brdo upravené .. třeba tady
http://www.the-reflectory.com/aura.jpg

to je prostě za zasmání, i když auru má každý člověk podle mýho ...ale teda toto je už dost .-.ale za 25 dolarů prej 🙂 na tom se dá dobře vydělat, když se sprasí fotka

takže večer nakouknu 😉
a můžem to probrat
díky moc

bibula
15. sep 2009

ja uz som hodila do albumceku tu auru z knihy,vyzera dost podobne,takze asi to funguje na tej zlozitej scheme.... 😕 😵

nobody
15. sep 2009

jinak tady mám pár věcí, jsem je tam hodil

http://www.photod.estranky.cz/

jinak jsem na ruských stránkách, tam jsou profíci (většinou) a hodnotí
tak jen pro ukázku pár blbin

andělský téma mám v plánu, teď dělám na upírském tématu, to je psycho 😉 teda myšleno fotky a matné malování 🙂

nobody
15. sep 2009

bibula ..díval jsem se

nobody
15. sep 2009

bibula, zvláštní, že to světlo je přímo uprostřed objektivu ... tj. ve středu čoček ... navíc dopadající paprsky na hladinu pod úhlem ..a odráží se ... není tam polarizační filtr, takže by někde mělo být přeexponovaný místečko..aspoň pixelík jeden ...
no asi víš, co si myslím, bez nějakýho rozboru
tak já utíkám 🙂

denisocka
15. sep 2009

bibula kde su te fotky?ja kukam a nič

bibula
15. sep 2009

uz ich stihla adminka vymazat,zaujimave,ze ja dam tri fotky k veci a hned su zmazane a niekto ma albumy plne kravin a ma ich tam veky,deti pomaly dospele a vybavicka v albume-akoby to niekoho zaujimalo....tak som zmazala aj iny moj album.....vsak o toom sme sa nebavili....

tie adminky by sa tiez mohli zacat kontrolovat....
no a najhorsie je,ze z pc ,som ich uz vysupla....

no- to hovoris o tom slnku na hladine? ze boli krasne farby? mam to odfotene asi na 4 fotkach,ale ta co som mala tu bola najsuper.....

denisocka
15. sep 2009

akože,ako može adminka zmazať fotky z albumu???

adina22
15. sep 2009

bib - tak tomu nerozumiem,zahadna rychlost s akou ich zmazali 😖 Tiez som sa chcela pozriet 😉

deni - myslela som ,ze nejaka nova prispievatelka podla fotky 😉

denisocka
15. sep 2009

adin,ja tiež 😀 a teraz kukám,že to som ja 😝 😀

bibula
15. sep 2009

😀 obratte sa na ikke - nech vam ich niekde vyhrabe,ze sa o tom bavime.... 😀 😀 😀
a ze mohla pockat aspon kym prejdeme na inu temu....

adina22
15. sep 2009

deni 😀 😀 😀 😀

denisocka
15. sep 2009

joj bib,daj ich ešte raz

adina22
15. sep 2009

bib pisala som jej,ze ci sa nedaju vratit 😉