Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
16. sep 2009

mywiel, ja chcem mat 16 😉
to by bola haluz, kebyze kolobeh zivota ide opacne - cize by sme stale mladli, az by sme skoncili v bruchu a nakoniec tam odkadial sme prisli.

mywiel
16. sep 2009

boze bit... 😅

marianka79
16. sep 2009

takže bojuje sám so sebou?No to je aj pravda ale čo to znamená tá polarita

mywiel
16. sep 2009

linette to by som brala... 😅 ♥♥♥ jééj to je super 😵

nobody
16. sep 2009

dobrou

uklidím lego a jdu 😀

◙◙◙◙◙ ◙◙

certica
16. sep 2009

lucim sa s vami

marianka79
16. sep 2009

nobody nejde mi to ☹

linette
16. sep 2009

♥○☻♣◘☺♦•♥♠○ toto je fakt brutalne 😀

denisocka
16. sep 2009

◙x↨♥♥ kým som vytukala 4 znaky , tukala som do toho hadam 50x 😅

dobru noc,idem ja,zjedla som teraz zemiakovy šalat - tak to bude zas noc 😀

mywiel
16. sep 2009

Ta polarita je ze kazdy mame v sebe nasu vnutornu zenu, muza, dieta, su to tri casti, co tvoria celok a kazdého osobnost. Niekedy mozes byt ustrachana, mat paniku, ktoru nevies ovladat a nechape preco ju mas, a to niekedy byva ustrachané tvoje vnutorné dieta (ktoré predstavuje teba ked si bola mala, ale nie len v tomto zivote ale aj z predoslych), vtedy staci meditovat a spojit sa s tvojim vnutornym dietatom a povedat mu, ze sa nemusi bat, ze ty das nanho pozor, ze ho lubis a ze ty si dospela a nedovolis aby mu niekto ublizil a objat ho. V konkrétnom zivote sa moze stat, ze sa takto zbavis strachu, nevysvetlitelnej fobie, lebo si uistila tvoje vnutorné dieta, vlastne to bolo ono co sa balo....no neviem ci si pochopila moj priklad. 😅

mywiel
16. sep 2009

Tak som vas vyhnala? Aj ja idem lebo ist spat stale o jednej rano uz nezvladam.... 😉

marianka79
16. sep 2009

no hej jednoducho povedané premeny nálad asi tak zvlaštne ja som tiež mala také dni ked som nechcela žit ale povedala som si že nie ved nejako sa to vyrieši a aj sa tak stalo všetko má riešenie ale neviem ako mám pomoct jemu to ma trápi najviac on neverí ludom a z časti ani mne a tie jeho sny si berie dost osobne a trápia ho 😢 no a mna tiež ked vidím ako je vždy s ☹ mutný

mywiel
16. sep 2009

Ked neveri svojej vnutornej zene a kym sa to nenauci tak nemoze verit ani v realnom zivote zenam... 😒
Idem hrat Sims esteze sa tam neplati skutocnymi peniazmi ako v Second life... 😉

linette
16. sep 2009

idem teda aj ja spat.. este sa idem vyrelaxovat do vane 😀 dobru noc ○○○♥♥♥

marianka79
16. sep 2009

mywiel veril ale ho sklamali

mywiel
16. sep 2009

Kazdy sa v zivote sklame na niecom, ale musi najst potom cestu ist dalej a vediet cerpat aj z prekazok...to chce vela skusenosti a poznania.

marianka79
16. sep 2009

no ale to už nechcem radšej rozoberat lebo je mi z toho nanič chcem mu ale v tom pomoct

včera ale pri mne stál asi moj anjel strážny skoro ma zrazilo auto ked som išla na bicykli do prace zastavilo meter predomnou

a začala som si všímat znamenia v práci som bola raz taká smutná až mi slzy tiekli a v tom začala v rádiu hrat piesen Don´t cry od Guns´roses a hned som prestala to bolo znamenie že sa neoplatí trápit pre zbytočnosti

marianka79
16. sep 2009

pomoct v tom že mi može verit som myslela ale už idem hajat 😉 pa

denisocka
17. sep 2009

dobre ranko , ťažka noc / dokonca som auru aj tam skušala vidieť / ach 😅

teodorka
17. sep 2009

denisocka ,ahooooj aj si spala nieco?

denisocka
17. sep 2009

no ja by som spala,ale maly sa budil každu chvilku . no niet sa čo čudovať ked som do neho dala na noc krupicu 🙄

twinflame
17. sep 2009

teodorka, denisocka - ja som tiez znamenie panny, rocnik 77

denisocka
17. sep 2009

tak to je super twin ! ja som 83´ 😅

ivka144
17. sep 2009

Skorpion, Opica, 1980

bibula
17. sep 2009

ja som ryby -drak 😀
ale ste tu toho popisali,este som nedocitala vsetko....

myw-aj podla mna to bol chory /postihnuty plod 😔

bibula
17. sep 2009

vidim,ze ste si menili fotecky, taj ja hodim nase cerstve v priebehu doobedia....
lebo uz mam v albume neaktualne deti..... 😀 😀

bibula
17. sep 2009

no polarita-myslim,ze si uvedomujem vsetky drahy "mna" 😀
dalej -som 76 rocnik 😀
a dalej-podla mna maju anjelov aj zvieratka,ale to som uz pisala... 😀
a dalej-mimov som aj ja uz videla ...

minuly rok sm odfotila ufo,no ,mala sm nasadeny objektiv a radsej som nemenila,bo by som nemala nic....existuje nejaky program na priblizenie detajlu z fotky bez toho ,aby detajl "degradoval"? 😕 😅

ness
17. sep 2009

caute, ja som tiez 77, blizenec/had

linette
17. sep 2009

dobre rano - teraz som vstala 😀 ani neviem preco sa mi celkom dobre spalo. cez noc som posnivala asi 5 velmi kratkych snov. a samozrejme som zase snivala s tou osobou 😢 neda mi pokoj vo snoch.

bibula ufo si odfotila? 😲 😀

bibula
17. sep 2009

no linet,nad kravami,vlastne som fotila kravy a to sa tam objavilo.-)