Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

nobody
27. aug 2009

"jen" s lidskými 🙂 😵

bambi09
27. aug 2009

ja len Dobrého anjela 🙂 😉 poznám...

pacna
27. aug 2009

piste taketo veci mazaujimaju dali ty mas skusenosti?

bibula
27. aug 2009

ano 🙂

astora
27. aug 2009

dali bud konkretnejsia

berenika39
27. aug 2009

andělé neexistují. ale škoda.....

wighy
27. aug 2009

berenika odkial beries istotu??????????????

astora
27. aug 2009

ja si myslim ze nieco medzi nebom a zemou je ale co to je to je tazko povedat

titkovamiriam
27. aug 2009

verim že existuju len som žiadenho nevidela,no verim že ma chrania.... 🙂 🙂 🙂
si myslim že mi niekedy pomáhajú prio rozhodnutiach... .

emily333
27. aug 2009

ani ja som nevidela aniela a ani nechcem hlavne ze nas chrania 😵

zuzka1.
27. aug 2009

moja buduca svagrina je na nich zatazena, dokaze o nich rozpravat cele hodiny, cita o nich vsetko mozne, zbiera ich, 😉

mywiel
27. aug 2009

Ano 😵

berenika39
27. aug 2009

no přece když nejsou čerti, nejsou ani andělé.

Jsou čerti?

mywiel
27. aug 2009

Vsetci mame troch anjelov straznych okrem inych duchovnych ucitelov, ktory nas sprevadzaju po cely nas zivot. Anjeli vedia pomoct vo vsetkom, mne dokonca ukazuju niektoré veci co sa este len maju stat, su to veci co sa tyka mna osobne. 😉

mywiel
27. aug 2009

Berenika certa som nikdy nestretla tak neviem ale anjela ano. 🙂

wighy
27. aug 2009

certi su len v rozpravke ale diabli a anjely existuju 😉

berenika39
27. aug 2009

proč nepomůžou dětem, který umřou dřív než rodiče?

mywiel
27. aug 2009

Ja ked som prvy krat videla anjela tak som plakala od stastia, taku lasku som este v zivote nepocitila ako ked pri mne stal, je to fakt nadzemska laska. Dakovala som nahlas, ze som to mohla zazit. Clovek musi byt asi na to pripraveny a asi aj duchovne vyzrety, podotykam, ze nie som ziadneho nabozenstva to s tym nema nic spolocné, ale nie som ani ateista. Prajem vsetkym to zazit, je to fakt dojimavé a uzasné. Som rada, ze takychto strazcov mam, ale to mame vsetci len sa s nimi musime naucit rozpravat.

mywiel
27. aug 2009

Berenika to je velmi komplikované a bojim sa, ze by si to aj tak neprijala. Tie deti sa rozhodli prist na tento svet aj na tak kratku dobu, lebo ich dusa potrebovala len tak kratky cas na Zemi aby mohli ist dalej. Je to na dlho vysvetlovania...

wighy
27. aug 2009

mywiel 😵

mywiel
27. aug 2009

Posmrtny zivot ma rozne druhy existencie, napr. Anjeli. Vsetky tieto tzv. zivoty ale maju svoju logiku a zapadaju do seba, je to vyvojova cesta, ktora sa riadi podla prirodnych a vesmirnych zakonov a vsetci nou musime prejst ci verime ci nie. Sme tu len ako ziaci co sa prisli ucit a pojdeme dalej.

mywiel
27. aug 2009

Este k tym certom a diablom, clovek je sam pricinou svojho utrpenia, inac trpiet nemoze. Dietatko co sa rozhodne prist na Zem aj na kratko je to rozhodnutie bud prenho aby mohlo ist dalej bez toho to nejde, alebo niekedy je to rozhodnutie kvoli rodicom, lebo ti sa musia nieco naucit, vsetko ma svoju logiku aj ked je to niekedy smutné vsetci len smerujeme k laske, lebo to je nasa podstata, bez nej by nasa existencia a vsetky zakony na ktorych funguje vesmir nemali zmysel.

emily333
27. aug 2009

vau krasne si to napisala 😵 mywiel

mywiel
27. aug 2009

To su len osobné skusenosti...no uz musim nechat pocitac manzelovi. Tak pekny vecer vsetkym. 🙂

berenika39
27. aug 2009

Člověk je sám příčinou svého utrpení, jinak trpět nemůže?

hm, tak to se raději v klidu a míru rozloučím a přeji příjemný večer. bez ironie. na tohle nemám.

mywiel
27. aug 2009

Berenika za par zivotov pochopis o com pisem...nic v zlom. 😉 😵

petot
27. aug 2009

Ja len toľko, že netreba vyhľadávať kontakt s nadpozemskými bytosťami. Nikdy neviete, kto to v skutočnosti je. "A nie div, veď aj sám satan premieňa sa v anjela svetla. Nie je teda veľkou vecou, keď sa aj jeho služobníci predstavujú ako služobníci spravodlivosti." 1.list Jána, 11-14.

jeudi
27. aug 2009

ja andela jeste nevidela a kdybych neco takoveho videla tak zkoncim u chocholouska,protoze si budu myslet ,ze jsem se zblaznila..nic ve zlem...nikomu neberu viru,ale na andely ja neverim ..zajima me tajemno verim na duchy a treba na ufo ale na tohle ne to uz je pro me moc pobozny nebo jak bych to rekla .a ja verici nejsem ..ale nikomu to neberu ..nekdo veri nekdo ne

slavik
28. aug 2009

ja na anjelov verím vždy keď potrebujem pomoc poprosím ich a oni mi pomôžu. Moja kolegyňa videla anjela svojho manžela. Mywiel súhlasím so všetkým čo si napísala. Verím že je to tak.

jeudi
28. aug 2009

slavik tak jestli videla sveho manzela tak to je duch a na to ja verim...andele jsou moc pohadkovy..a je fakt ze kdyz neco potrebuju tak rikam pane boze prosim..ale pan buh je asi natvrdlej a neslysi 😒