Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
27. sep 2009

mywiel takze vinko si si dala 😀 ja som dnes len must pila 😀 😀 😝

linette
27. sep 2009

dobry vecer bodynecko 😉

nobody
27. sep 2009

dobrý večer, lini

mywiel
27. sep 2009

Ja vas nestiham ani docitat... ☹

mywiel
27. sep 2009

Ahoj Body... 😉 😀

linette
27. sep 2009

bibul mozem ta poprosit o vysvetlenie tej hry do ip? dakujem

linette
27. sep 2009

namiesto kakaa si idem naliat must 😀 😀 😀 😀

mywiel
27. sep 2009

No Deni az teraz vidim ze co aké stranky ty sem hadzes, bacha lebo nas zavru... 😀

nobody
27. sep 2009

ahojky mywiel 😉

mywiel
27. sep 2009

Mne sa dako toci hlava... 😅 nezvyk, ale bolo super, celé mesto, vsetci ludia tancuju, dobra nalada... 😵

linette
27. sep 2009

myw a kayu ste vytancovali? take malinke deticky vedia byt take stastne ked pocuju hudbu a tancuju 😉

mywiel
27. sep 2009

No hned ako zacula hudbu tak v kociku ruky hore, kopala nohami vystastena a tancovala akoby vedela techno od malicka.... 😅 😀

linette
27. sep 2009

😉 😉 techno a tanecnu hudbu mam rada aj ja 😉 kaya bude hviezdou diskotek zrejme 🙂 vo svajciarsku predavaju turecky med? u nas ked je jarmok tak maju plno stankov s takymi sladkostami, tym nemozem odalat 😀

mywiel
27. sep 2009

To asi nie ale je tu vela indie, ciny, thajsko, libanon a také jedla od nich... fuuuj dobre som sa zabavila ale teraz mam taku migrénu ze az sakra...az mi je zle. 😝

linette
27. sep 2009

body co rad pijes? 😀

linette
27. sep 2009

myw skus si dat taku osviezujucu sprchu, ta pomoze, aspon sa ocerstvis 😉

nobody
27. sep 2009

teď jégra s colou zrovna

mywiel
27. sep 2009

Ked ma chyti migréna vzdy mi je zle na zvracanie, asi pojdem do postele... ☹ Tak dnes uz nezvladam skenovat, ale zajtra a posielam dalsie kapitoly lebo Dali to uz mam precitané. Tak prijemny zvysok vecera pa pa. 🙂

linette
27. sep 2009

myw vsak samozrejme to skenovanie pocka, ked sa citis zle, tak si zalahni a mysli na pekne 😉 prajem skore uzdravenie 🙂 keby som vedela posielat energiu tak poslem...

linette
27. sep 2009

body dobra combination 😀 ja som si volajeko navykla na fernet 😀 a to som ho nemusela, ale on tak dobre chuti ked je chladeny 😀

mywiel
27. sep 2009

Si zlata dakujem... 😉

linette
27. sep 2009

no neviem ci som prave zlata 😀 bibul mi nevie rozoznat auru, som neidentifikovatelna 😀 bud som zlata, zlta alebo modra... asi som duha 😀

linette
27. sep 2009

idem off, musim 😒 majte sa pekne a pekne sny, co znamenaju iba dobre 🙂

nobody
27. sep 2009

dobrou linette

nobody
27. sep 2009

mirka, zmenšovat se dá všudemožně - hlavně nee ve photoshopu - tam to stojí za 🙂

loretka1
27. sep 2009

denisocka o co jsem pozadu?o to ze neverim na andely? 😀 😀 tady je presne dukaz toho ze odsuzujes cloveka za jeho jiny nazor a ponizujes.zamysli se nad sebou,vse co jsem tu doposud napsala nebylo mysleno proti nikomu jen jsem vyslovila svou reakci na tuto debatu.knihu jsem zatim jeste nestihla precist jen maly zacatek.udelam si snad cas.tak samo bych mohla i ja vyslovit vetu,ze mi lide z urcitou virou v neco co neexistuje pripadaji nenormalni ale ja to nerikam protoze lide jsou ruzni a ani je neodsuzuji za to co si mysli.z nejakeho duvodu byli k tomu proste donuceni,dotlaceni,prali si to,je mnoho pricin.rozhodne pro to uz hned nejsou z meho hlediska v necem pozadu 😠

denisocka
28. sep 2009

keby si napisala,že ja ti pripadam nenormálna tak ma ani nenapadne sa uražať 😉

loretka1
28. sep 2009

nenormalni mi spis prijde ta tva hlavni fotka ale to uz je vec nazoru.nehodlam se tu dohadovat o nicem.kaslem na to,ja mam slovaky rada 😀

denisocka
28. sep 2009

tak toto sa mi pači viac,kašli na tuto temu a hotovo 😉