Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
5. okt 2009

dali dakujem, tak ho umyjem v studenej vode vysusim v ruke a dam na parapetu pod mesiac. to musi byt spln? tusim teraz niekedy bol 😒
neboj neni si divna. kazdej z nas sa lubia ine farby, to znamena, ze sme originalne 😀 😀

dali4
autor
5. okt 2009

linette... nemusí byť spln, ale vtedy sa silnejšie nabije. Ináč biele alebo priesvitné kamene sa možu nabíjať aj na slniečku. Farebné len na mesiaci lebo slnko vytiahne farbu. My si s mužom aj so synom dávame pod vankúš rúženín, ked sme pohádaný alebo máme horšie obdobie 😉 ... a keď sme chorý tak malachit. Ked máme zlú náladu tak je dobré mať pri sebe citrín.

linette
5. okt 2009

dali aka si odbornicka 😉 vies co? rozmyslala som ci je to ozaj horsky krystal alebo len umela hmota tak mi z toho priatel "odhryzol" a povedal, ze to je kamen, lebo citi taky piesok. teda dufam, ze krystal. nevadi to ked mi z neho odhryzol? velmi malinko? ja ho este umyjem a dam nabyt.

linette
5. okt 2009

ozaj a ked je to privesok tak ho budem nosit so sebou alebo si mozem davat aj pod vankus?
som citala v knihe liecenie s anjelmi, ze horsky krystal je dobry, lebo cez neho prechadza anjelska energia ..

denisocka
5. okt 2009

ADINA - MYWIEL - ozvite sa mi , ohladne fs 😝

adina22
5. okt 2009

dali ja nosim na krku stale ruzenin 😉

marianka79
5. okt 2009

ahojte moj patko je od mala posadnutý kamenmi má aj krištál ten je stále na stole pri okne aoblubuje červenú a oranžovú farbu len ja sa mu ich bojím dávat no myslím veci na oblečenie lebo je hyperaktívny a vždy dojde s poznámkov domov zo školy ked si oblečie jednu z týchto farieb hmm zvláštne

nahovorila som ho na fialovú to je moja oblúbená no asi mu začnem kupovat zelené veci aby sa ukludnil

myw takže ak budem mat problém s emóciami tak zavolám patričného anjela ktorý je pridelený pre emócie hááá?chápem správne? čo potom s tým intelektom??? 😀 😀 😀 pomože mi byt múdrejšou? 😝

marianka79
5. okt 2009

no a zase som tu asi len ja ☹

nobody
5. okt 2009

já tu jsem taky

přemýšlel jsem nad starověkem .. egytskou civilizací
zajímalo by mě, jaký máte názor na to, že tak vyspělé civilizace najednou "vymřely"

denisocka
5. okt 2009

dobru noc baby,a body
kus vas zanedbavam,ale hadam mi prepáčite 😉 neviem kde mi hlava stojí , v sobotu ma bratranec svadbu a ja stale nemám čo na seba. zajtra idem do KE, maleho mi pobaví teta 😵 tak držte palce nech už niečo kupim 😅 . Chudák muž, 3 dni so mnou chodil a nič som nekupila , naštastie je to už medzi nami ok 😵 , švagrov dom je už pod strechou takže odteraz už tam vraj bude chodiť naozaj len sem tam 😉 . Mne sa buria všetky hormony naraz,už na mna ide mrcha - takže ani obláčiky ani babatko sa nekoná , ved ono najlepšie vie,kedy je vhodná doba 😉 . babam čo som slubila fotošop len tolko,že hadam sa už aj k nainštalovaniu dostaneme 😀 , šak kod mam , už len prisť nato,jak sa to nainštaluje 😅 .

takže,zajtra tu niesom,občas možno zapnem skype na mobile - tak na mna myslite

ináč,objednala som si tie moje vytužene karmicke karty,budu koncom mesiaca 😉

nobody
5. okt 2009

no ještě k tomu Egyptu ----

mám svoji tezi
akorát mi to asi hodíme do ***** víte kam

zastávám názor, že všechny starověké civilizace měly obrovský potenciál, tušily věci, který prostě nejsou možný
no a jediné vysvětlení mám, že zkušenosti jim přidali lidé z budoucnosti - nee žádný organismy z jiných planet, prostě my 😀 no tak teze je vyvolána ... pak to někdy rozeberu - jsem při smyslech, to jen na okraj

marianka79
5. okt 2009

nobody 😀 😀 😀

nobody
5. okt 2009

marianko, ale je to jediná normální teze

přes dilataci času, zóny, nekonečně mnoho paralelních světů

to jako není prdel 😀

stačí mít nějaský stroj třeba na tricium, pokusy se dělají, má to dosáhnout sto tisíc km za sekundu
pak stačí jen rotovat přes časové zóny

porincip jednoduchý, horší provedení 😀

denisocka
5. okt 2009

😀 idem spať, dobru a dobrou NOC - u nás stale akoby spln bol,už hadam 5.deň - milujem mesiac ked je v splne , už len do niekoho zahryznuť aby to malo šmrnc 😀

marianka79
5. okt 2009

nobody tých smajlov som dala za ten záver čo si napísal čo si sa urazil? ☹

nobody
5. okt 2009

vůbec ne
jen chci dojít na to, proč byly všechny na takových vývoji a nemohli se navzájem ovlivnit (třeba skrz moře a vzdálenosti) ..a přesto měly ty civilizace podobné věci a postupy

marianka79
5. okt 2009

mám rada egypt a rada by som sa tam niekedy pozrela je to také tajomné a určite zaujímavejšie ako nejaká dovča pri mori

j.a.n.u.s.
5. okt 2009

Nobody...neco jako Navrat do budoucnosti?

Zdravim svetlusky 🙂

marianka79
5. okt 2009

boli určite vyspelejší a nepotrebovali žiadnu techniku ako v dnešnej dobe čerpali energiu z vesmíru toš piramídy

j.a.n.u.s.
5. okt 2009

Dneska jsem zrovna cetla o tech pyramidach, co se delaji doma...ziletky(to mam vyzkousene), voda(na to se chystam), atd...jen me trosku postrasilo to, ze se virgulemi zjistilo, ze kolem podomacku vyrobene pyramidy neni ta energy nejlepsi...pod jo, ale kolem nee....

nobody
5. okt 2009

tak energie z pyramid je jasná
i třeba to rozmístění v ˇudolí králů pasuje na rozmístění jevů na obloze v té době (ze simulace)

akorát mi nejde do hlavy to přemísťování kvádrů na pyramidy ...myslím, že to tahali přes klády ..ale pak nechápu, že to tak rychle stihli" 😀

j.a.n.u.s.
5. okt 2009

ja nemyslim, ze to byly klady...nejak jsem vnitrne proti tomu...musela existovat jina cesta... 😲

marianka79
5. okt 2009

jéjda a ja pérujem synátora za i-y bože pYramídy

j.a.n.u.s.
5. okt 2009

marianka... 😀

marianka79
5. okt 2009

to je záhada ako to dokázali a to je na tom to najlepšie že sa okolo toho robia také špekulácie ako len mohli postavit také kolosy

j.a.n.u.s.
5. okt 2009

No...ale vubec, ze to vse spocitali a ze to vse fungovalo...

marianka79
5. okt 2009

hm no zas tak až o tom neviem poučíš ma? čo malo fungovat?

j.a.n.u.s.
5. okt 2009

No treba to, ze se uchovala uhynula zvirata v pyramidach a bez balzamovani...ze ty ziletky se fakt naostri...proste, ze ty vypocty funguji 😉

nobody
5. okt 2009

kdyby jenom výpočty, jsou tam přímo konstanty ve spojitosti s průmerem Země, vzdáleností astronomické jednotky a další zvláštnosti 🙂

j.a.n.u.s.
5. okt 2009

to nedavno davaly na Spectru? MYslim, polozeni pyramid prave ze souhlasi s polozenim nejakeho souhvezdi? Pokud se nemylim...koukala jsem na to tak pri zehleni...