Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
12. okt 2009

dnes som mala taky divny sen. co znamena kupa obrucok?

linette
12. okt 2009

twin ja mavam sny stale s jednou osobou (sny predstavuju to, co nechcem a plnia sa 😢 ), ktora sa mi votrela do zivota a robi mi z neho do slova peklo. ja ju preto vobec nemusim. tie sny som tak pochopila, ze jej musim odpustit inak pokoj nebudem mat. ale je to pre mna velmi takze, kedze sa situacia stale zhorsuje. sny ma vlastne upozornuju na to, co sa stane aby som tu situaciu zvladla asi. alebo aby som odpustila a vsetko sa vyriesi.

denisocka
12. okt 2009

lin,ešte stale nam nepovieš kto to je, možno by sme poradili lepšie

denisocka
12. okt 2009

v tom bude lin určte len čert alebo žena 😀

nobody
12. okt 2009

pokaždý je to čert nebo žena

mywiel
12. okt 2009

Sakra, sakra, sakraaaaaaaaaaaaa... 😠 ☹ ☹ Rochel pomoz miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim ☹ ☹ ☹ 😖

dali4
autor
12. okt 2009

myw ? čo sa stalo 😕 ?

dali4
autor
12. okt 2009

deni ... OOBE ?

mywiel
12. okt 2009

Stratila som kluce od bytu a auta a uz to bude 2 tyzdne, nehladala som ich hned lebo som si myslela ze su doma a nie su a nepamatam si ani to ze kedy som ich naposledy mala, mala som ich hladat hned, mozno mi vypadli niekde vonku. Tak len prosim anjela Rochela nech mi ich najde. ☹

dali4
autor
12. okt 2009

Ahááá ☹ ...

linette
12. okt 2009

deni je to dost chulostiva tema ☹ ano je v tom zena 😠 😠 😠 (neni to ani milenka a ani milenec - tretia osoba ale inak)..

dali4
autor
12. okt 2009

myw... nevieš sa vo sne dostať k tomu, že kedy si ich mala poslednýkrát v ruke. Skúšala si?

linette
12. okt 2009

myw 😕 ☹ nebud smutna .. takuto som ta este nevidela ☹ urcite najdes kluce, neboj. skus sa napit vody (nieco si raz spominala a potom sa ti to prisnije)

linette
12. okt 2009

dali OOBE = Out-Of-Box Experience = teoria astralneho cestovania

ness
12. okt 2009

lin, tipujem sestra alebo teta 😉

u mna macky vo sne znamenali falosnych ludi, a ak ta pohryzla, mozes cakat neprijemnosti, ale mozno ti da inu odpoved, ja len z vlastnej skusenosti pisem

myw, ak nenajdes, skus to vecer s poharom vody

linette
12. okt 2009

bodynka aj muz v tom moze byt obcas, nielen zena 😀 😀

linette
12. okt 2009

body pisem, ze bodynka 😀 uz som s teba zenu spravila 😀 😀

dali4
autor
12. okt 2009

lin... vďaka za preklad 😅

linette
12. okt 2009

ness neni to sestra ani teta, ani mama, ani babka, ani sestrernica.. je to velmi komplikovane 😝 niekedy v predstavach dost castu ju mlatim 😠 😠 😠 😠

dakujem ness mozno na to nieco bude, pretoze ma ta macka vo sne pohryzla a potom nas prenasledovali (to uz v skutocnosti).. ja som sa s toho uz smiala, ze vsade macky a dvaja psy. a neprijemnosti to mozu byt, vsak ich mam skoro stale 😒 asi zacnem aj ja recitovat mantru 😉

linette
12. okt 2009

dali niet zaco - som to az do googla hodila 😉 😀 😀

denisocka
12. okt 2009

tak,možni to je suseda 🙄

denisocka
12. okt 2009

twin - ako to je so spriaznenými dušami ? kedy zistím že som ju stretla,našla ... čo ak ju prehliadnem ? v kartách mi vyšlo, skor,že by som ju už hadam aj mohla stretnuť

twinflame
12. okt 2009

denisocka, spriaznenych dusi mame vela. Od rodicov, surodencov, priatelov ... Su to ludia, s ktorymi sa v roznych polohach stretavame v kazdom zivote. Menia sa len role tak, aby sme si precistili karmu, naucili sa lekcie, presli skuskami a posunuli sa dalej. Cely zivot je len o tom, aby nasa dusa zbierala skusenosti. Nase deti su nase spriaznene duse. Nie sme s nimi spolu v tomto zivote po prvy krat. Urcite sme sa stretli a zili spolu predtym.

Kto je stara dusa, presiel mnohymi lekciami a mnoho pochopil, ma sancu stretnut svoju najvyssiu spriaznenu dusu - druhu polovicku svojej duse. Nemusi to byt ale muz a zena, moze sa stat ze v tejto inkarnacii sa stretnete ako dve kamaratky, ako susedy... Vzdy je to ale silna pritazlivost, pozor nie sexualna. Je to magnetizmus, nieco ta zenie k tomu cloveku a hovori Ti - "Chod k nemu, rozpravaj sa s nim!" "Zisti kto to je". Mas pocit, ze sa poznate. Nieco ti hovori, ze si toho cloveka uz niekde stretla. Len nechapes kde si ho mohla stretnut.

Napisem v kratkosti, co sa dialo potom ako som ja stretla svoju druhu polovicku. Musim vopred napisat, ze ked som ho stretla, netusila som ze nieco take existuje. Zistila som to az niekolko mesiacov potom ako sme sa stretli.

1. Mala som pocit, ze toho cloveka poznam. Nevedela som si to vysvetlit, ale mala som v jeho pritomnosti pocit, ze sme si blizki, ako ked niekoho poznas od detstva.
2. Nutkavy pocit pozerat sa jeden druhemu priamo do oci. Nevies sa pozerat na toho druheho bez nutkania hladiet mu priamo do oci.
3. Podobali sme sa fyzicky - rovnaky vzrast, farba vlasov, pokozky, farba oci.
4. Nepotrebujes sa s tym clovekom rozpravat, funguje telepatia medzi vami. Jeden zacne nieco hovorit a ty presne vies, co bude nasledovat.
5. V jeho pritomnosti som mala pocit absolutneho stastia, vnutorneho naplnenia, harmonie a lasky.
6. Mas pocit, ze uz nic nehladas, prisla si na konecnu, niet kam dalej ist.
7. V hlave mi rezonovali myslienky ako "je to on", "sme dve polovicky tej istej skladacky", "sme sucastou vyssieho planu"
8. Ked ste spolu, cas bezi inak, mas pocit, ze stoji alebo bezi pomalsie. Rozpravali sme sa, mala som pocit, ze ubehlo 10 minut a pritom hodinky hovorili, ze sme sa rozpravali 50 minut.
9. Je jedno ci ste spolu alebo nie (my dvaja spolu nie sme) toho cloveka citis vedla seba. Vchadza do tvojich snov, posiela ti v snoch odkazy, lasku. Vies ze ta miluje a ty jeho aj ked fyzicky spolu nie ste.
10. Nepotrebujes spat! Po stretnuti s takymto clovekom si nabita energiou, v hlave ti rezonuje, mas ho pred ocami a nevies zatvorit oci a spat. Ja som nespala raz 3 dni. Neslo to a nebola som vobec unavena. Takyto clovek funguje ako nabijac "bateriek". Mas energie na rozdavanie. Neskutocny zazitok.

Je toho ovela, ovela viac...

mywiel
12. okt 2009

Twin a fakt tam nejde aj o fyzicku lasku? 😕 Fyzicky po nom netuzis, nikdy ti neprebehlo hlavou, ze sa ti paci aj sexualne? 😅

denisocka
12. okt 2009

twin dakujem 😵

adina22
12. okt 2009

twin - dakujem za vysvetlenie jednotiek...no mne to vtedy az do oci udrelo,ja uz zhruba viem co je kedy znamenie a toto bolo take ze bum 😉 Vacsinou sa mi to stavalo s dvojkami,ale teraz posledne s jednotkami.Ja zas ked idem vykladat z anjelskych kariet ma vzdy pri miesani tak akoby 'strasie' a vtedy viem ze mam prestat miesat. 😵

deni - citujem z knizky: U vacsiny ludi su sny mozgovymi bunkami zkomolene fragmenty toho,co robili v spanku...teda ak si astralne cestovala. 😉 Deni s tou spriaznenou dusou ja som pri jednom cloveku mala pocit ze si velmi dobre rozumieme aj bez slova,akoby sme si vedeli citat myslienky a v kartach mi viac krat vyslo Partner duse 😉

lin - ako si napisala vela zalezi od vychovy,takze nie je skorpion ako skorpion 😉

denisocka
12. okt 2009

twin a ako teraz,ste nejak v kontakte? čo tvoj muž?

twinflame
12. okt 2009

mywiel, mne sa vyzorovo pacil od prveho pohladu, ale nepocitovala som fyzicku pritazlivost. Nie preto ze neexistovala, ale preto, ze pre mna to bola laska duse. Pri jednej prilezitosti sme sa lucili, dali sme si zatial jediny bozk na lice a vtedy som si uvedomila, ze je tam aj fyz. pritazlivost. Bolo vidno ze aj nim to zamavalo, normalne sa zacal potacat. Je to silny elektricky naboj, spoja sa vase energie a znasobuju sa. Ste jedna dusa v dvoch telach.

Nehovorim teda, ze nejde o fyzicku lasku pri kontakte sa takymto clovekom, chcela som povedat, ze je to ovela viac ako fyzicka pritazlivost. Nieco, co prekonava sex. pritazlivost medzi ludmi. Ty mas aku skusenost?

adina22
12. okt 2009

twin krajsie by som to nenapisala a ten posledny bod...mna ten clovek dokazal nabit energiou len tym ze sme spolu telefonovali,este teraz ked si len spomeniem mam pocit ze lietam 😀 Ani my nie sme spolu..

denisocka
12. okt 2009

no adin,aby som šla kuknuť nma karty? lebo predtým mi to napovedali