Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
13. sep 2009

bibula,.takže som fakt mohla na foto vidieť auru,na mywiel? do zeleno/žlta? neviem ešte rozlíšiť viac farieb v jednej a nevidim na nej,iba okolo

bibula
13. sep 2009

mohla,preco nie?

no ideme sa chystat,ideme na oslavu marii 😀

nobody
13. sep 2009

vlčí choroba? jako zarůstání obličeje a těla?? Ve spojení s hermafrodity? No jestli toto myslíš, tak jsi totálně vedle ...

takže třeba Downův syndrom je taky omyl přírody, i "vlastní" rakovina je omyl přírody. A ty to vidíš jak? Já si nedovedu představit, že bych někomu s D. syndromem řekl, že je omyl přírody třeba. To bych musel být magor.

denisocka
13. sep 2009

bibula -

09:09

Nezapomínejte na období, kdy jsme byli dětmi.

Tam je totiž největší tajemství,

stát se dospělým je jako zatáhnout navždy černou oponu.

mywiel
13. sep 2009

No ahojte ranostaji 😀

mywiel
13. sep 2009

Nobody ja som si prave objednala knihu vola sa pohlavie Dusi... 😉 Asi ked sa inkarnovali si nevedeli vybrat 😅

mywiel
13. sep 2009

Ked som bola tehotna s Kayou tak som ju mala fialovo-tmavo modru a ona tiez. 😵

denisocka
13. sep 2009

ja som bola so šimonom ružova , aj som sa citila,teda periferne mnohokrát ružová a potom mi to potvrdil Hodek na Reiki a neskor aj Bibula

mywiel
13. sep 2009

Takto sa tvarime, ked sme nahnevany... 😀 😀 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

nobody
13. sep 2009

pěkný očka 🙂

bibula
13. sep 2009

na choroby by som nepovedala,ze su to omyly,alebo hracky prirody....

vlcia choroba je tiez sposobena chromozonmy tak ako aj hermafroditi

no u zsme zbaleny,padame,caute....

mywiel
13. sep 2009

Dik 🙂 no smutné, nahnevané, lebo som jej nedala ovladac od telky na hranie... 😀
Bibula tak peknu nedelu. 😵
Mala som nejaky dlhy sen s byvalym a ked som sa rano zobudila, nic som si nepamatala...iba to ze sme telepaticky prepojeni cico. 😕 😅

denisocka
13. sep 2009

myw,daj si do pasu nazad tuto 😉 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

mywiel
13. sep 2009

Uz sa stalo... 😀 No dnes sa musim donutit skanovat tu knihu, skoda, ze ta o pohlaviach dusi, je vo francuzstine, ta by bola tiez fajn, ale prekladat sa mi to nechceeeeee 😀 Mam aj Tibetsku knihu zivota a smrti, ale nemam cas citat, ked vysedavam pred pocitacom. 😅

denisocka
13. sep 2009

tak skenuj, myslím že mnohých velmi potešíš 😵

dali4
autor
13. sep 2009

Ahojte... 🙂 Už som sa raz tu pýtala na niečo, ale mám pocit že nikto mi neodpovedal ☹ Aký máte názor na fotenie aury ? Je nejaký prístroj schopný auru vyfotiť 😕 ?
myw... teším sa na tu knihu 😅 ...

denisocka
13. sep 2009

dali,sorry,prehliadla som tu otázku. no fotenie aury ma tiež niekedy zaujímalo,ale je neviem - podla mna predražena fotka 😀

dali4
autor
13. sep 2009

Ja som si dala urobiť 🙂 ...minulý rok. Mám k tomu aj rozbor tých farieb,velkosti tvaru... vtedy ma to stálo 800korún. Ale poviem pravdu, že stále nad tým tak rozmýšlam... či je vobec auru možné odfotiť... či to nieje len "počítačová hra" 😉 Preto sa na to pýtam, že kto čo na to hovorí ?

denisocka
13. sep 2009

no ta daj fotku do albumu,že sa kuknem aka pekna fotočka

dali4
autor
13. sep 2009

Niekedy dám, len to musím oskenovať ... teda moj muž 😀 , lebo ja takéto srandy robiť neviem. A teraz sa mu nechce. Včera som po nom chcela nech mi sem natiahne aspon fotku ale všetko je na CD a nevie vraj kde 🙄 ... tak som vytiahla len túto, čo ešte zostala v pc. Tak niekedy 😉 ...
Na tej fotke čo mi robili mám oranžovožltú auru, so zeleným pri hlave. Ináč som sa dala fotiť keď som išla unevená z roboty a aj to tak dopadlo...na aure sa ukázala vyčerpanosť.

adina22
13. sep 2009

bib - mozes mi alebo aj niekto iny vysvetlit..stava sa mi,ze mi niekto povie ze mam horuce ruky,ale nie len ze prekrvene,teple ale ze ich to dokonca pali.Aj dcerka mi raz povedala ked som ju pohladkala, ze ju pali 😅

j.a.n.u.s.
13. sep 2009

tak to jsem zvedava na odpoved 😉

adina22
13. sep 2009

janus to aj ja 🙂 Po prvy krat sa mi to stalo este na strednej,ked na intraku bola nejaka beseda s nejakym clovekom ktory hypnotizoval a po tom ked skoncil,tak chodil medzi nas a chytil nas za ruky a moje hned pustil,vraj ho az pali.

j.a.n.u.s.
13. sep 2009

jestli ty tez nebudes nejaka divna adi 😀 😀 😀

adina22
13. sep 2009

mozne to je 😀 😀 😀 😵 Spominala mi raz jedna pani, ze by som mohla mat nejake vlohy na liecitelstvo...ze by to bola ta ''nevybita" energia co mi sala z ruk? 😀

denisocka
13. sep 2009

divne sme tu viaceré 😀

j.a.n.u.s.
13. sep 2009

Prave proto ro pisu denis 😀 😀 😀

j.a.n.u.s.
13. sep 2009

..to...

denisocka
13. sep 2009

boli ma hlava, prehnali sa nám tu 2 burky 🙄 . na satelite davaju asi na eXploreri nejake badanie,ako asi vyzeral Adam a Eva

teodorka
13. sep 2009

no a co poviete na toto?na strednej som mala majsterku ktorej zo mna bolo spatne ,normalne ked som sa na nu zacala divat ona zbledla a isla vzdy vonka zvracat .Spoluziaci sa samozrejme tesili lebo takto som ju vzdy ,,vyhnala"von .Ona ma aj prosila nech sa na nu nedivam ze jej je zo mna spatne ze ona nevie co to je ze to nikdy nezazila .Co to je podla Vas?