Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
20. sep 2009

Haloooo kde ste? 😅
Body ty to vies robit nie? Ako to mam zduplikovat tu fotku? 😕

mywiel
20. sep 2009

To si musim natiahnut photoshop ze??

mywiel
20. sep 2009

Lebo ja ho v pc nemam, no pockam kym sa tu zas objavite... 😀

denisocka
20. sep 2009

tu som 😀 obskakovala som mojich chlapov 🙄

elule
20. sep 2009

Ahojte tak som sa pytala môjho pribuzneho veštca či existuju anjeli a on mi to nepotvrdil ani nevyvratil vraj to môže každy nazyvať inak opisal to ako zbytkovu energiu ktora po smrti odide z tela vlastne niečo ako vo filme duch anjeli stražny pokial za života širili dobro môže ich zbytkova energia určity čas robiť to iste po smrti a naopak pokial za života pachali zlo tak isto dokaže zbytkova enrgia po smrti pachať zlo

mywiel
20. sep 2009

Ano s tym zlom a dobrom mas pravdu, ale to nie su anjeli ale entity.
Co sa tyka anjelov su moja svokra ich vidi a rozprava sa s nimi casto ked niekoho lieci, anjel je nieco ako bozska energia ako luc, predstav si duhu co ma 72 farieb, lucov a kazdy luc je sucast boha no a to je ten anjel kazdy luc lieci a vplyva pozitivne na inu sféru cloveka a veci, to je moja skusenost. 😵

adina22
20. sep 2009

deni je zlozite spravit takto fotku?

myw a aku podobu maju,teda ked ich vidi svokra,ci ich vnima len ako energiu?

denisocka
20. sep 2009

adina, no najzložitejšie to bolo pre nobodyho,kým mi to vysvetlil a ja pochopila 😀 ala teraz to už ide v pohode . tu je noavod na photoshop adobe od bodyho http://digiscrap.baby-cafe.cz/phot_maskovani/in...

adina22
20. sep 2009

deni tak ja s pochopenim mam tiez problem a to som inac chapava 😀 😀 ale na taketo veci som lava 🤐

denisocka
20. sep 2009

krok za krokom a pojde to / raz určite 😀

maja31
20. sep 2009

Ahoj adina22 😵

denisocka
20. sep 2009

ten svet je maly,že? 😀 adka .... maja 😝 / vladko 😀 😝 /

dali4
autor
20. sep 2009

Ahojteee 🙂
mywiel... ja už mám prečítané všetky strany z knihy čo si mi poslala 😉 ... až na 50 -tu ktorá tam nieje ☹

nobody
20. sep 2009

adina ... je to jednoduchý jak facka 🙂

jinak v tom návodu bylo u tý duplikovaný vrstvy Odbarvit
mně se ta fce nelíbí, protože to ničí fotku ..lepší, když dáte Černobíle a nastavíte si procenta u barev (oko je totiž na zelenou G dvakrát citlivější než na ostatní R a B jinak foťáky, když fotíme přímo do černobílé, tak dávají pro RGB přímo každýmu stejný podíl (33,3 procenta), což je vlastně fyzikálně špatně

anebo zkuste Mapovat na přechod

prostě je to lepší si s tou "odbarvenou" vrstvou trošku pohrát, líp to vypadá a je to pro fyziku oka lepší

adina22
20. sep 2009

ahoj maja31 😀 ty ma najdes vsade segra

adina22
20. sep 2009

nobody - no ako pre koho 😉 ja som sa takymi vecami nikdy nezapodievala ale zvladnem to,ako napisala deni pomaly ale iste 😀

nobody
20. sep 2009

jo, když víš, jak na to, tak je to jednoduchý
to je tak se vším 😀

adina22
20. sep 2009

nobody - tak to mi je jasne,ze je to tak so vsetkym,to sa ale lahko hovori...este som nezvladla ani stiahnutie photoshopu 😕 😀 😀

mywiel
20. sep 2009

Dali vsimla som si ked som skenovala, ze tu str. proste zabudli vytlacit... 😅
Vidi ich ako okridlene bytosti ale nie vzdy, casto chodia za nou aj iny ucitelia... 😵 Mam to stastie, ze mam okolo seba vela ludi co maju rozne schopnosti, su to velmi zlati ludia a pomahaju druhym, asi nie nahodou som sa ocitla v tejto krajine. 😉

mywiel
20. sep 2009

Denisocke dakujem za upravu mojej fotky s Kayou je uzasnaaaaa.... 😵

dali4
autor
20. sep 2009

Ahaaa... ok 😅

nobody
20. sep 2009

jo, Deni je na to šikovná

adina22
20. sep 2009

myw - ja mam prave zo Svajcu nie dobre skusenosti,som nemala stastie na ludi...ale asi to tak malo byt

mywiel
20. sep 2009

Budem skenovat dalej a poslem ti dalsie, nechcela som naraz len po dvoch kapitolach, lebo ak by jedna strana nebola citatelna alebo zle zoskenovana musela by som zacat skenovat vsetko od zaciatku, preto idem len po dvoch kapitolach...

Dali co zatial hovoris na tu knihu? 😕

adina22
20. sep 2009

myw posli aj nam dalsie kapitoly...ja ju mam rozcitanu,ale pravdu povediac cakam ze si to dam vytlacit,lebo na monitore sa mi to zle cita,oci bolia 😔

denisocka
20. sep 2009

nobody vdaka 😵

no tu je ešte slnečnica,dosť ma boli z nej palec http://www.facebook.com/photo.php?pid=628657&l=...
ale nešlo to už lepšie 😒

mywiel
20. sep 2009

Teraz nemozem skenovat, lebo je v pracovni mangel, ale zajtra budem oki a hned poslem... 😉 Na obrazovke pc mne sa to da priblizit a tak sa to lepsie cita. 😉

nobody
20. sep 2009

Deni, asi si ten odkaz dám do oblíbených ..teda ten celý facebook

denisocka
20. sep 2009

ach ty lichotnik

bibula
20. sep 2009

ahojte deti,sme doma 😀

denis nahadz mi do mailu vytvory,ja rada chvalim 😉