Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

miruska15
7. aug 2010

@shupolienka tak ja mam rozčitane Tajomstvo a proste nemam čas ho dočitať.A chcela by som tolko knih.

dali4
autor
7. aug 2010

@miruska15 ahoj Ivanka 😵 😵 😵 pridávaš sa k nám 🙂 ?

pe3nka82
7. aug 2010

@shupolienka no to bol.. 🙂 ale mohli ešte zariadiť aj tú teplú vodu..aby som mohla meditovať 🙂 ale asi to tak malo byť.. možno by som sa pri tej meditácii utopila 😀 😀 😀

miruska15
7. aug 2010

@dali4 vieš kolko mam ja toho a nosim iba obručku 😀 Ale to sme my ženy paradnice.

miruska15
7. aug 2010

@dali4 len som vas chcela pozdravit teta 😉

dali4
autor
7. aug 2010

@miruska15 🙂 dakujem Ivanka 😵

dali4
autor
7. aug 2010

@miruska15 ja zase nosím všetko možné, iba obrúčku nie 😀 . Ani manžel... nikdy nenosil.

miruska15
7. aug 2010

@dali4 no vidiš mi zase nosime poctivo. 😝

dali4
autor
7. aug 2010

@miruska15 to je dobre 😉

miruska15
7. aug 2010

dnes sa mi snivalo s otcom ale neviem čo.Dlho neprišla mama za mnou musim dat za nich na omšu.Bože ako mi chyba.V živote som nikomu nič nezavidela ale mami vam zavidim.

motylka
7. aug 2010

ahojte :D my sme dnes dorazili z chatky /staviame), keď som si vás začala čítať, čo som zameškala, bolo tu 610 str., teraz som už na 612 :D uf :D

motylka
7. aug 2010

Denisočka, tiež gratulujem k bábu :D Prajem mu veľa, veľa zdravíčka a šťastný život 😉

miruska15
7. aug 2010

@motylka ahoj.

miruska15
7. aug 2010

@dali4 teraz som si prečitala čo maš pri niku o tom štasti a normalne som sa zamyslela a idem sa toho riadit lebo je to 100% pravda.

dali4
autor
7. aug 2010

@motylka ahoj 🙂

motylka
7. aug 2010

@miruska15 predtým si sa ma pýtala, do kt. ide moja malá - ide do tretej.

Miruška, nechcem, aby si ma zle pochopila, neviem, čo sa stalo s tvojimi rodičmi, je mi to veľmi ľúto... ale len taká úplne nevinná otázka, ktorej nerozumiem: prečo ľudia dávajú za zomrelých na omšu? Ja som tiež katolíčka (teda aspoň tak vychovávaná), ale nikdy som to nepochopila... moja mama dáva tiež za deda na omšu, aj 15 rokov po jeho smrti, to sa ešte môže niečo zmeniť na živote je duše? Ešte tomu chápem tak zo začiatku...

miruska15
7. aug 2010

@motylka no nato ti prene neodpoviem asi na to ak su v očisti aby sa dostali do neba ja neviem fakt.Ale ked mama zomierala tak ma prosila aby som to robila tak to robim.to je niečo čo možem aj po smrti pre nu spravit.A ja som jej to samozrejme slubila.

miruska15
7. aug 2010

@motylka inak je smutne že ako katolička to neviem ale spytam sa na to fararka idem ho volat aby nam vysvetil byt.

motylka
7. aug 2010

@miruska15 jasné...

miruska15
7. aug 2010

@dali4 si tu ešte?

dali4
autor
7. aug 2010

Babulky idem off, lebo malá sa nejako budí... asi ju ruším s tukaním do klávesnice, som blízko nej 😝 .Tak vám prajem krásnu dobrú nocku a pekné sny. 🙂

miruska15
7. aug 2010

@dali4 ahojkaj pa pa

dali4
autor
7. aug 2010

@miruska15 som na odchode. Chcela si mi niečo 😵 ?

miruska15
7. aug 2010

@dali4 teba 😀 dobru nocku idem aj ja pa

dali4
autor
7. aug 2010
dali4
autor
7. aug 2010

🙂 . Tak pa pa 🙂

motylka
7. aug 2010

Ja som čítala ten Svet bez hraníc...je to dobrá kniha, aj keď pravdupovediac, boli časti, ktorým som celkom neuverila, ale tá metóda na očistenie seba a vzťahov s ľuďmi sa mi páči, uvedomila som si, že musím vyčistiť svoj vzťah k mojej mame, bude to ťažké, lebo je veľa vecí, ktoré ma bolia v súvislosti s ňou :( Viem, že to odo mňa nie je pekné... hlavne, keď som si predchvíľou prečítala Miruškin príspevok o jej mame... ☹ Ale musím si to vyriešiť, dokonca sa mi o tom pred dvoma dňami snívalo, že jej mám odpustiť...vyslovene v tom sne bol jeden z našich bežných konfliktov a niekto mi tam hovoril, že jej mám odpustiť, že ona za to nemôže... je to ťažké... ☹

motylka
7. aug 2010

vidím, že ste už asi odišli, tak prajem dobrú noc a krásnu nedeľu...

miruska15
7. aug 2010

@motylka mama je mama a nekaz si vztah s nou nepodstatnymi škriepkami.Vieš ako mna trapy teraz bezvyznamne slova čo som povedala mame.A trapy ma aj to čo som mohla spravit a nespravila som koli tomu že vtedy bolo niečo podstatnejšie ako ona.A že som nedokaza byt s nou v poslednych dnoch života lebo som bola slaba a nechcela som si pripustit že umiera.Teraz by som urobila čokolvek aby tu bola a nosila by som ju na rukach a robila by som veci čo vtedy som nemohla.Ale bohužial to nejde tak kašli na to aka je je to mama a mama je len jedna.

pe3nka82
7. aug 2010

@shupolienka neviem či si hľadala toto.. ale možno.. http://poselsvetla.blog.cz/0910/aura-a-jak-ji-v...

🙂 🙂