Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
16. aug 2010

@jery51 ahoooj 🙂 konečne niekto tu je ja ked sem prídem nik tu neni ☹

marianka79
16. aug 2010

@motylka film idem stahovat 😉 snad ho najdem teraz stahujem film click-život na dialkové ovládanie poznáte ho, hrá tam adam sandler

jery51
16. aug 2010

@marianka79
ved aj aj, keď prídem nikoho a dva dni tri strny popísané 🙂
čo nové moja? ako sa má paťkomôj šušen má horučku asi zo zúbkov, idú mu tri naraz ☹

marianka79
16. aug 2010

@motylka a inak moj na to neverí ale nijak ho ani nepresviedčam ja viem že na to príde sám a samozrejme že mu trochu vravím o tomto ale je to tvrdý oriešok 😒

marianka79
16. aug 2010

@jery51 no moj pubiš je u otca resp. u jeho rodičov tam mu je dobre má tam velkú zahradu psa a može sa tam vyblaznit ked je tu tak by le PS hral nič ho ine nebaví keby som ho nevyhnala von so psom ani by nešel 😖

marianka79
16. aug 2010

@jery51 jaj tie zubky to je v pohode moj vobec nemal s tým problémy ja som ani nevedela kedy mu vyšli viem len že prvý zubok sa mu prerezal na mikuláša 🙂

motylka
16. aug 2010

@marianka79 no ty si iná odvážlivkyňa 😀 ja by som sa pototo, keby som natočila niečo také u nás doma, kým spím a by som potom videla niečo... áááá...pomooooc 😀
@jery51 tri zúbky naraz, no nezávidím ☹ nech budú rýchlo von

marianka79
16. aug 2010

@motylka ak by som zažila to čo v tom filme bolo ak nosím pampersky do smrti 😝 ale ak to bolo podla skutočnosti čo zrejme hej tak museli mat dobré nervy a depky z toho.......no nič pozri si to 😉 ale radšej cez den ked maš boja 😀

marianka79
16. aug 2010

jééj toto je pekná mašina jazdila by som 🙂 http://www.svetkocikov.sk/133-315-thickbox/warr...

motylka
16. aug 2010

@marianka79 no ja také filmy zásadne dopoludnia, aby som to do večera mohla prekryť inými zážitkami 🙂 a keď sa náhodou podarí nejaký mysteriozny film večer, lebo ide v telke, tak musím potom ešte aspoň 10-15 minút nejaký hudobný kanál na odreagovanie 😀

motylka
16. aug 2010

kočiarik pekný, len inú farbu by som... ja asi zelenú 🙂

marianka79
16. aug 2010

@motylka ja zas na také filmy musím mat aj atmosféru 🙂

marianka79
16. aug 2010

http://www.moviemania.sk/127-recenzia-21-gramov... prečítajte si recenziu tohto filmu je super 🙂

marianka79
16. aug 2010

@motylka stahujem belaska už mám 80% 🙂

marianka79
16. aug 2010

Thought Field Therapy

Thought Field Therapy (TFT) je New Age psychoterapia oblečené do odevu z tradičnej čínskej medicíny. To bolo vyvinuté v roku 1981 Dr Roger Callahan, kognitívne psychológ. Pri nakladaní pacienta na vodu fóbie:

Požiadal ju, aby si o vode, batérie s dvoma prstami v tom, že súvisí s žalúdkom poludníka a veľa k jeho prekvapenie, strach z vody úplne nezmizne. *

Callahan atribúty liekom na odpočúvanie, ktorý si myslí, že odblokovanie " energie ", v jej žalúdku poludníka. Neviem, ako Callahan dostal nápad, že poklepaním na konkrétny bod by mal čo do činenia s zmiernenie fóbie, ale on tvrdí, že vyvinula kohútiky pre takmer čokoľvek, čo trápi vás, vrátane sady batérií, ktoré možno liečiť maláriu ( NPR interview ).

TFT údajne "poskytuje okamžitú úľavu pre posttraumatickej stresovej poruchy (PTSD), závislosti, fóbie, strachy, úzkosti a priamo liečbe zablokovanie toku energie vytvoril zhoršujúcej myšlienka vzoru. Je prakticky eliminuje akékoľvek negatívne pocity spojené s predtým myslel . " *

Teória za TFT je, že negatívne emócie spôsobujú zablokovaniu energie, a ak je energia je odblokovaná potom obavy zmizne. Výčapné akupresúrnych bodov je považovaný za prostriedok odblokovanie energie. Údajne trvá len päť až šesť minúty vyvolať liek. Dr Callahan tvrdí 85% úspešnosť. Dokonca sa lieči po telefóne pomocou "Voice Technology" pre deti a zvieratá , na základe analýzy hlasu Tvrdí, že môže určiť, čo bodov na tele pacienta by mal viesť k ošetrenie.

Pre 145 dolár a jeden deň času, Callahan zamestnancov bude Dr vlak, aby ste úspešne jednať s ľuďmi, ktorí trpia posttraumatickej stresovej poruchy, trauma, fóbia a závislosťami. Školenie je obmedzená na "licenciu alebo povolenie duševného zdravia, lekári, sociálni pracovníci, masáže, akupunktúru alebo homeopatické lekári aktívne zamestnaných vo svojom odbore."

Pre 280 doláre a dva dni času, Callahan zamestnancov bude Dr vlak vás tiež úspešne liečiť ľudí s obsedantno kompulzívnou poruchou, depresiou a záchvaty paniky.

Za 100.000 dolárov si môžete vziať hlasové technológie školenia a celý svet ako váš klientelu:

Jedná sa o vlastné výcvikový kurz sa skladá z troch-plné dni v Thought Field Therapy výcvikové stredisko v La Quinta, CA, one-on-one s Dr Roger Callahan, zakladateľ a tvorca TFT a revolučná hlasové technológie. Kurz zahŕňa nástroje a technológie potrebné pre prax TFT hlasových technológií a zahŕňa tri roky po-Up podporu. TFT hlasové technológie odborník má potenciál pre celý svet ako ich klientmi.

Dr Callahan má teóriu, že myšlienky majú polia a tieto oblasti majú účinok na organizmus. Tiež tvrdí, že je one-to-one "korešpondencia (izomorfismus) medzi poruchami spôsobené negatívnych emócií a osobitných bodov na meridiánoch energie na tele. Tvrdí, poznať presný algoritmus (kde TAP) pre každý druh poruchového. Ako vie každý z tohto nie je jasné, hoci to vyzerá, keď sa do teórie k záchvatu s starovekej čínskej viery v chi a meridiány, a zdá sa, že prišiel na to, algoritmy metódou pokusu a omylu. On sa zdá, že nemá urobiť akékoľvek kontrolovaných štúdií vylúčiť potvrdenia zaujatosť a self-podvod . Spolieha sa na anekdoty, aby podporila svoje presvedčenie, a preto si nemôžeme byť istí, že účinky sa uvádza, nie sú vzhľadom k štandardnej kognitívna terapia, techniky (vrátane ktoré majú pacienta premýšľať o tom, čo desí ho) skôr než na kliknutím na konkrétne tlakové body.

Monica Pignotti hovorí, že sa Callahan výcvik a stal veriaci, ale potom som kontrolovanej experiment, v ktorom sa zaobchádza polovice svojich pacientov s kohútiky na miestach, učil Callahan a druhú polovicu kliknutím na náhodných miestach. Hovorí, že má rovnakú (dobré) výsledky sa v oboch skupinách, čo naznačuje, že moc návrhom ( placebo efekt ), je to, čo je naozaj v práci tady.

Podľa psychológa Scott O. Lilienfeld , "tam je prakticky žiadny výskum vôbec v publikovaných časopisov [na TFT]. Takmer všetky mali výskumu je založená na anekdoty, prípadové štúdie, posudky, alebo v niekoľkých málo prípadoch, kontrolovaných štúdií, ktoré sú tak zle urobiť, aby sa takmer nie hodnotiteľné. " James Herbert , profesor psychológie na Drexel University, tvrdí, že "vedecký štatút myslenia oblasti terapia je v podstate neexistujúci" a "neexistuje žiadny dôkaz, že robí to, čo tvrdia, že áno."

Callahan Zdá sa, že objavil, čo šamani a čarodejnice lekári vedia už veky. Bob Park vysvetľuje veľmi jednoducho a jasne, ako placebo efekt funguje v súvislostiach, ako TFT:

Ľudia hľadajú lekára, keď skúsenosti nepohodlie, alebo ak presvedčení, že sa niečo o ich telo nie je v poriadku. To znamená, že trpia bolesťou a strachom. Reakcia mozgu na bolesť a strach, však nie je mobilizovať tela liečenie mechanizmy, ale pripraviť sa na splnenie nejaké vonkajšie ohrozenie. Je to evolučné adaptácie, ktorá priraďuje najvyššiu prioritu prevencii ďalšie zranenia. Stresové hormóny uvoľňujú do krvného riečišťa zvýšiť dýchanie, krvný tlak a srdcové frekvencie. Tieto zmeny môžu skutočne obmedzujú využitie. Mozog sa pripravuje telo k akcii, využitie musí počkať.

Prvým cieľom dobrého lekára je teda na zmiernenie stresu. To zvyčajne zahŕňa zabezpečenie pacientov, že existuje účinná liečba pre ich stav, a že vyhliadky na zotavenie sú vynikajúce ak budú len sledovať lekára. Pretože sme zotaviť sa z väčšiny vecí, ktoré postihujú nás, mozog sa učí spájať využitie, návštev u lekára. Väčšina z nás začnete cítiť lepšie, než sme sa dokonca opustí ordináciu lekára. (Park 2000: 50-51).

Rovnako ako ľudový liečitelia staré, Callahan si myslia, že to je jeho kúzlo, ktoré je znemožnenie liečia rýchlosťou blesku. Že jeho kôry sú dlho-trvajúce, je pochybný, pretože je nedostatok následných-Up štúdie na podporu tohto pojmu. Jedna pani na program NRP, ktorej úzkosť uľavilo dočasne TFT vinu sama pre nedostatok trvalého mieru v duši. Nebola čapovanie seba dosť, povedala.

bershka
16. aug 2010

ahojte, konecne som uspala moje dieta... juj ta vystrajala... ale uz stichla, tak hadam haja.
baby, dnes som mala den jak z "vesmirneho katalogu"
isla som kadernicke a povedala som si... hmm, co ked bude mat niekoho zrovna? co ked bude mat dovcu? nebola som totiz objednana.. poveala som si, zze NEEEEEEEEEEEE, bude tam... aj tak bolo. nebola to sice ona, ale bola druha... mrncala, ze nevie ked ma zoberie, ci stiha istu vec,, ale ja som si pomyslela, ZOBERES MA.... a aj tak bolo... hehe

pe3nka82
16. aug 2010

@marianka79 práve pozerám 21 gramov.. ťažké, náročné, ale super.... dik za odporúčanie.. 😉

marianka79
16. aug 2010

@pe3nka82 rado sa stalo ono ten film treba dobre pozerat lebo tie deje skáču ale pači sa mi ako je spravený a dej samotný je zo života

marianka79
16. aug 2010

@linette @dali4 a vy ste kde??? ☹

linette
17. aug 2010

ahojte ludia 😵
som nejaké veci vybavovala tak sa hlasim az teraz 😝 chcem vas vsetkych pozdravit a popriat krasny den a dobru naladu, aby sa vam vydarilo vsetko co chcete 😉 🙂

linette
17. aug 2010

@miruska15 si mala narodky .. dodatocne ti prajem vsetko dobre, vela zdravia, stastia, lasky, vyriesenia vsetkych problemov, vela radosti a pohody v rodine 😉 🙂

linette
17. aug 2010

uz je na case aby som aj ja zacala stahovala .. 😀
baby dnes dojde moj sameeeeeeccc sa tesim 😵 dojde az v noci, tak ho uvidim az zajtra 😝 idem mu spravit perky, lebo ich miluje .. 😉 len ci sa mi podaria je dalsia otazka 😕 😀

motylka
17. aug 2010

@linette no ahoj 😉 čo sú perky?
Sťahujem si teda ten film 21 gramov... 🙂

dali4
autor
17. aug 2010

@miruska15 prajem Ti všetko najlepšie k narodeninám, nech si zdravá, štastná, prajem Ti len Lásku nech máš okolo seba... nech sa ti plnia všetky Tvoje sny a želania a pozitívne myšlienky nech sú Tvojimi priateľmi 😵

dali4
autor
17. aug 2010

Inak zdravím všetkých tu prítomných anjelikov 😉 😵

dali4
autor
17. aug 2010

@marianka79 nestíham ☹ ...ale čítat chodím pravidelne. Tak sa aj ostatným ospravedlnujem že nereagujem na príspevky 😝 ... ale sledujem čo sa tu deje 😉

dali4
autor
17. aug 2010

Malej dnes vyšiel tretí zúbok, hore jednotka 😅 ... ja že čo to vydáva za zvuky 😲 😅 ... že vrzganie zubov ??? Tak jej chytím ďasno a tam zub ... Už dlhšie sa jej prerezávajú, tie horné idú nejako tažko 😝

ruzenkas
17. aug 2010

Ahoj, andělky, tak jsem opět nanoukla 🙂 Všechny Vás tu zdravím...