Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

miruska15
2. okt 2010

@jonuska v utorok o 21.30 hod.A mame novinu Danko začal dnes behat 😀 😀 😀

jonuska
2. okt 2010

dobře v uterý čekám🙂paráda
a gratulace k prvním kručkum🙂

ladywitch26
2. okt 2010

@miruska15 jeeej, gratulujem. tak uz nic nie je pred nim v bezpeci 😀 😀

miruska15
2. okt 2010

Tak to ano teraz musim stale za nim chodit zbohom pokojne dni začina vojna 😀

peya104
2. okt 2010

no incheba teda tak dost fiasko, čo pametám roky spet, to bolo dost dynamickejšie.. 😢

peya104
2. okt 2010

no to som šťastná mila muška 😀 len sa ponoriť do všetkých tých kirtanova splynut s celým vesmírom... 😵

motylka
2. okt 2010

@miruska15 tiež gratulujem 🙂 už budete teraz dvaja behať 🙂 fascinuje ma, ako deti dokážu rýchlo vyštartovať prípadne niečo stiahnuť 😵

ako bolo na stretku? máte nejaké zaujímavé vecičky?

miruska15
2. okt 2010

@motylka ja som nebola ☹ .Nedalo sa ☹

alfomilka
2. okt 2010

ja som sa tu uz ozyvala, nech mi niekto posle, ale zatial neviem, kto a kedy? dakujem

pe3nka82
2. okt 2010

@alfomilka tak pošlem ja.. a hotovo... 🙂 však nemôžu predsa zostať u mňa.. 🙂) musia pomáhať aj ďalej.. tak zajtra o pol desiatej posielam

ivanko8
2. okt 2010

Ahojte Anjelinky!
Tak som tu prvý zo stretnutia. Všetkých som poposielal na vlaky. A už spracúvam fotky.
Podľa mňa sa stretnutie vydarilo. Kto nebol, môže ľutovať. Teda, nie že by to bolo čosi extra, ale bolo fajn. Našli sme sa všetci ešte na stanici a spoločne, ako veľká rodinka, sme prechodili výstavu, boli sme na dvoch prednáškach a na záver ešte v Auparku. No, aby nebola vina na druhého, doviedol som ich tam ja.

ivanko8
2. okt 2010

Túto fotku som urobil, keď som ich uvidel prvý raz na stanici.

ivanko8
2. okt 2010

Zabudol som ju v tej rýchlosti pridať. 😉

ivanko8
2. okt 2010

A takáto bola nálada na prezentácii. 😎

shupolienka
2. okt 2010

Ahojte, no ja som dosla do incheby asi az okolo tretej, a kedze som na nikoho z vas nemala cislo tak nehrozilo ze vas tam najdem a ani som nenasla. Ale stretla som sa tam s peyou104 🙂 kupila som si krasneho anjela krystaloveho, a aj petko si tam vybral taky lotosovy kvet zeleny. Na prednaskach sme neboli, to sa s petkom nedalo, stale som pocuvala uz pooodme, ja sa tu nuudiim, neni tu nic pre mnaaa a podobne reci, takze nabuduce idem bez neho 🙂

shupolienka
2. okt 2010

@ladywitch26 ja som chcela pre tu moju susedku, poslem ti do IP jej meno 😉

dali4
autor
2. okt 2010

Tak aj ja sa hlásim po stretku, bolo to naozaj fajn 😵 . Stále sme kukali kde zbadáme shupolienku ☹ ale nič...
@shupolienka ale nesmúťme... ved nabudúce 🙂 .
@miruska15 s tebou sme si neboli istí či vobec pojdeš 😕 ... škoda. Verím že sa čím skor stretneme a bude nás o veľa viac 😉

ivanko8
2. okt 2010

@shupolienka My sme okolo tretej končili s prednáškou Aura a univerzálna kalibračná mriežka. Potom sme hlavne poprechodili stánky a boli sme si aj niečo zajesť. Paťko vydržal aj prednášky, lebo Dali mala dobrú hru na mobile. Len pre Jara sme nič nemali. 😉
A ešte dve také formálne fotky:

dali4
autor
2. okt 2010

@miruska15 gratulujem malinkému 😅 je šikulka.

ivanko8
2. okt 2010

V jednom stánku som si kúpil brúsenú prizmatickú guľu. Niečo také som si pred pár týždňami akurát predstavoval.
Keď som prišiel domov, tak som ju umyl a očistil pod tečúcou studenou vodou. A len čo som ju vytiahol s pod vody, začala nádherne odrážať svetlo a aj teraz mi tu hádže farebné prasiatka po stene a mám radosť, že je tu. 🙂 Aj večera sa mi voľajaká lepšia vydarila. 😕 😀

dali4
autor
2. okt 2010

@ivanko8 prizmatickú guličku si si objednal... tak ju máš 😉 Je naozaj nádherná 😵

marianka79
2. okt 2010

ahojte tak sa hlasim aj ja stretko super ako sme sa spoznali aj bez kvietkov som si ho totiz zabudla doma unava na mna sadla az na konci ale ako pise shupol. nabuduce pojdem sama lebo som si pripadala ako nosič vsetko mi pato strkal do ruk a potom som ledva chodila

linette
2. okt 2010

ahooojte 😵 😵
hlasim sa aj ja 😉
mne sa stretko lubilo veeeelmi (skoda, ze nas nebolo viacej, ale tak takto to malo byt, ja nebanujem ze som bola a som velmi stastna ze som isla) ..
ja som z vas mala taky uplne iny, normalny, fantasticky pocit, taky klud, pokoj, citila som ze vam mozem doverovat, taka dobra energia z vas isla a vlastne ani opisat to neviem.. ako spomenul ivanko take akoby sme boli rodinka 😵 rodinka so psom 😉
a ja by som si velmi ale fakt velmi rada zopakovala este trilion bilion takych stretnuti 🙂

linette
2. okt 2010

jaro napriek tomu ako tam isiel ze ho to nebavi to zvladol, druha prednaska sa mu celkom aj lubila a na vas ma uplne ze super nazor, co ma velmi tesi 😵
vo vlaku ked sme boli sami, aj sa tak trocha vratil k jednej casti z prednasky tak som trocha mala pocit, ze aj na nieco zacina verit, len si to este riadne neprizna, lebo nema v podstate istotu ..
p.s. a stihol sa este u nas najest 😀 😀

linette
2. okt 2010

ja vam fotky poslem do mailu, respektive cez skype .. 😉 tak budu aspon velke 🙂

marianka79
2. okt 2010

@linette rodinka so psom 😀 ja sa inak omluvam za moju naladu nevyspata som bola teda moc do reci nebolo a to ma mrzi ☹ aj citim ze som po tej chorobe este zablokovana cela treba mi cvicit tak nabuduce uz si to zariadim tak aby som mala volno a bola uplne fit 😉
Linette dali ivanko rada som vas spoznala a aj Jarka samozrejme 😉

ivanko8
2. okt 2010

@dali4 @marianka79 @linette dajte mi do IP vaše maily, pošlem Vám fotky v pôvodnej veľkosti.

marianka79
2. okt 2010

@ivanko8 pre Jarka to biopivo lenze nechcel 😝

marianka79
2. okt 2010

@ivanko8 pisem cez mobil a neda sa mi poslat IP neviem preco??? 😒

linette
2. okt 2010

@marianka79 to nic, ja viem aka si aj z nasho pisania a viem, ze si super baba 😉 si navysye malo spinkala a sme boli aj dlho .. je to normalne.. staci ked sa pozries na veci, ktore si si pokupila a hned ti bude veseljsie 😉
ked pride leto tak by som brala nejaku dovolenku s vami 😉 🙂 😵