Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

stanili
21. máj 2010

tak budem drzat palce 😉 , paa

marianka79
21. máj 2010

aha rozmýšlam prečo píšeš večer 😀 my tu máme skoro dve hodiny v noci 😉

marianka79
21. máj 2010

pa dobrú nocku 🙂

perla200
22. máj 2010

ahojte chcela by som sa opýtat kto čítal klúč od joe vitalae?

marianka79
22. máj 2010

@perla200 ja ju mám doma ale ešte somsa na nu nedala dočítavam tajomstvo 😉 a ty ju máš prečítanú?

perla200
22. máj 2010

ano mam...tajomstvo mam asi 3x prečítané a klúč asi 2x.....dookola si to opakujem....lensom chcela jedna technika očistovania v klúči mi neni jasná preto som sa chcela na nu opýtat

marianka79
22. máj 2010

aha je to ževraj tažšie čítanie ako tajomstvo ja tú knižku žeriem 😝 teraz som dočítala klíče ke štestí

marianka79
22. máj 2010

a na ktorej strene to je? kuknem to 😉

marianka79
22. máj 2010

strane 🙂

marianka79
22. máj 2010

mám tú knihu doma už dlhšie a až teraz som do nej nakukla je to fakt iné 😕

marianka79
22. máj 2010

inak nejde mi pochopit ked je klúč pokračovanie tajomstva prečo majú rozdielnych autorov 😖

marianka79
22. máj 2010

z úvodu klúča...

perla200
22. máj 2010

marianka....no klúč je ovela tazsí ako tajomstvo tajomstvo je základ klúč pokračovanie....a musí byt čitatel už zžitý s tajomstvom.... to je nadlho asi...ked dočítaš tak budeme riesit či?

dali4
autor
23. máj 2010

Ahojte bambulky 😵 ... ktorá ste chcela vlásky, tu sú v celkom dobrej cene 😉 http://www.kamka-nails.sk/katalog.php?kategorie...

dali4
autor
23. máj 2010

Skor tieto sa asi oplatia http://www.kamka-nails.sk/katalog.php?kategorie... . Mali by to byt pravé ludské.

marianka79
23. máj 2010

ahoj dali to ja som chcela 😵

marianka79
23. máj 2010

tie druhé to sú len pramienky na premelírovanie aj to sa mi lúbi

marianka79
23. máj 2010

bože ja som sa ale najedla že idem prasknút som neskoro ranajkovala tak až teraz obedujem hafanovi som spravila čaj aby tolko nesral ☹ chudáčik sa lieči z hnačky a teraz si idem pekne krásne oddýchnut pri tajomstve tak papa zatial

@dali4 tie vlásočky sú super som sa nemohla od nich odtrhnút 😵 😵 😵

dali4
autor
23. máj 2010

ahoj @marianka79 🙂 ... škoda že neplánujem dlhé vlasy, určite bysom si ich kúpila 🙂 . Ja som si už vymyslela nový účes,ale ofina mi bude minimálne rok dorastat 😒

marianka79
23. máj 2010

takže doslova som hltala knihu 😲 ešte 15strán a je to zvlaštne že pri nej som nezaspala tak ako pri predchádzajúcej čo som čítala

fuha ale vela som si teraz vecí uvedomila jedno prečítanie zrejme nestačí k plnému uvedomeniu o čom to je ako to vlastne funguje ale som rada že je to kniha ktorá je na vrchole predávanosti aj u nas v maxe je hned pri vstupe aj s TPS ,Klučom a ešte pár takých knižiek som štastná že i viacerý ludia sa dávajú na "myšlienkový" 😉 boj životom a vlastne to, že všetko máme v hlavičke 😵

marianka79
23. máj 2010

.........pri vstupe do kníhkupectva 😉

marianka79
23. máj 2010

idem porobit s prádlom poriadky snád tu potom niekto bude 😉 ☹

marianka79
23. máj 2010

Celé tajomstvo a snáď jediný recept na šťastie je mať rád ľudí a milovať ich. Kto myslí len na seba, ochudobní iných o seba, ochudobní seba o iných, zakrpatie a zahynie. (Jan Werich)
Hľadať ľudí, ktorých by ste milovali... to je tajomstvo a úspech celého života. (Antonín Sova)
Chceli by ste poznať tajomstvo smrti? Ale ako ho môžete nájsť, keď ho nehľadáte v srdci života? Lebo život a smrť sú jedno, rovnako ako jedno sú rieka a more. (Chalíl Džibrán)
Choroba je dobrá vec. Je to príležitosť zamyslieť sa, pouvažovať o tajomstve smrti a uvedomiť si, že svet pôjde aj bez nás. (Anton Srholec)
Jedine ten, kto vo svojej láske vyjde z kruhu Ja k Ty, nájde bránu, ktorou sa vstupuje do tajomstva bytia. (Gabriel Honoré Marcel)
Jedno z najhlbších tajomstiev života spočíva v tom, že len to, čo robíme pre druhých, má naozaj cenu. (Lewis Carroll)
Jedno z tajomstiev plnohodnotného života je mať jasný cieľ, za ktorým sa oplatí kráčať, a usilovať sa ho naplniť. (Herbert Newton Casson)
Každý kúzelnícky trik má tri časti: prvému hovoríme ponuka: kúzelník ukáže niečo bežné - karty, holuba alebo človeka ... druhá časť sa volá zmena: kúzelník urobí z bežného niečo neobyčajné, to tajomstvo máš pred očami ale nevidíš to, lebo sa nepozeráš správne, vlastne to nechceš vidieť. Chceš sa nechať oklamať. Ale nechať niečo zmiznúť nie je všetko, musí sa ti to vrátiť. Preto každý kúzelnícky trik má tretiu časť - najťažšiu - ktorú voláme prestíž. (Prestíž (film))
Keď vchádza víno, odchádzajú tajomstvá. (Arménske príslovia)
Láska je liekom proti násiliu a kľúčom k tajomstvám sveta. (Vladislav Vančura)
Láska je najuniverzálnejšia, najobdivuhodnejšia a najtajomnejšia z kozmických energií. (Pierre Teilhard de Chardin)
Mlčanie je úsilie dosiahnuť sústredenosť mysle, srdca aj tela, ktorá ma robí vyrovnaným a umožňuje mi ostávať v pravde voči iným i pred tajomstvom. (Carlo Maria Martini)
Naučiť sa vidieť je celé tajomstvo prírodných vied. (George Sand)
Nič nie je tak tajomné ako láska. (Peter Lippert)
Niet tak priehľadnej ženy, aby v sebe neskrývala mnohé tajomstvá. (Pierre-Jean de Béranger)
Pokoj je najvyššia vedomosť a láska, je to uistenie, že si uvedomujem celú realitu na kraji všetkých hĺbok a priepastí. Pokoj je tajomstvo krásy a podstatná súčasť umenia. (Hermann Hesse)
Sväté písmo presahuje všetky vedy už spôsobom reči, lebo tou istou rečou podáva dej i prezrádza tajomstvá.
Svätí milovali! To bolo ich celé tajomstvo. (Jean-Baptiste Henri Lacordaire)
Tajomstvo udržania veselej mysle spočíva v umení neznepokojovať sa hlúposťami a v tom - že si vážime i malé radosti. (Samuel Smiles)
Tajomstvo lásky je väčšie ako tajomstvo smrti. (Oscar Wilde)
Tajomstvo úspechu je - mlčať o tom, čo neviete. (Voltaire)
Tajomstvom úspechu je účelná vytrvalosť. (Benjamin Disraeli)
Tajomstvo úspechu v živote nie je práca, ktorá sa nám páči, ale hľadanie zaľúbenia v tom v čom pracujeme. (Thomas Edison)
V tom, že jeden nesie viac než druhý, je tajomstvo lásky. (Abram Alikjan)
Veľká láska sa tají, len malá sa vystavuje na obdiv. (Arión)
Víno odkrýva tajomstvo srdca. (Čínske príslovia)
Zamilovaný, bohatý a prechladnutý to pred ostatnými neutají. (Aristofanes)
Ženy sú sfingy, ale nie mlčiace. Na každom kroku prezrádzajú svoje tajomstvá. (Jakub Deml)
Život je nekonečný rad príležitostí k učeniu a odkrývaniu jeho tajomstiev. Ani smrť nemôže tomu zabrániť, pretože so samotným životom tvorí jednotu. (Chalíl Džibrán)

marianka79
23. máj 2010

http://www.tajomstvo-uspechu.sk/

no tak tu by sme mali íst baby čo vy na to 😵 😵 😵

marianka79
23. máj 2010

o jackovi canfieldovi je písané i v tajomstve a myslím že vystupuje i vo filme

marianka79
23. máj 2010

ty kokso najlacnejšia vstupenka je 130€ ☹

marianka79
23. máj 2010

http://translate.google.sk/translate?hl=sk&sl=e...

nejak to goglik divno preložil 😖

perla200
23. máj 2010

marianka - že je to velmi tazké....

marianka79
23. máj 2010

@perla200 ja som zatial len nakukla 😉 ešte tých 15 strán z tajomstva a dám sa na to

a čo si nepochopila?