Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
31. máj 2010

babyyyyyyyyyyyyy dojde mi sameeeeeeeeeeeeeeeeeeeeccc 😵 😵 😵 😵 😵 mi napisal sms, ze dnes o desiatej su doma 🙂 🙂 jááj ho vystikam, ze pojde domov pokrceny.. 😅 😅

linette
31. máj 2010

dalinka kolko percent mas? .. ja len 14 🙄

dali4
autor
31. máj 2010

lin teraz 33,5

dali4
autor
31. máj 2010

lin o krabici od rami si niečo už hovorila. Neviem už čo to bolo ani kedy. Nedávala si ta tvoju želvičku ked si jej čistila pelíšek ? 😉 Ozaj ako sa má ? Ešte má aj frajera pri sebe?

dali4
autor
31. máj 2010

Jé, to bude večeeeeer 😉 😵 tak si to užite 🙂 🙂 🙂

linette
31. máj 2010

tebe to ide rychlejsie .. ja mam teraz 21 ...
nedavam ju do krabici od rami ked ich cistim lebo sa tam nemestia .. su velke .. mam na nich taku ciernu debnu dierkovanu .. ale ta je oproti rami o dost vacsia ..
ma este frajera ale nesexuju 🙄 🙄 no co uz.. poslem jej frajera domov aj tak len spini vodu 😀 .. nebudem to na nich tlacit... ved aj tak je tam vekovy rozdiel .. moja potrebuje muza a nie chlapceka ..
dnes o desiatej dojde domov a zajtra pride sem .. o desiatej sa mu neoplati prist, lebo ja idem zajtra do roboty a mala by som aj nieco spat .. ved sa musim fyzicky pripravit 😉

dali4
autor
31. máj 2010

ja mám teraz 63 %

dali4
autor
31. máj 2010

Tak to veru ano. Nie že tu budeš do rána vykecávať 😉 , treba naberať sily 🙂

marianka79
31. máj 2010

ahojte anjelinky ešte tu ste?

marianka79
31. máj 2010

a čo to tu o percentách?som sa nedočítala 😕

marianka79
31. máj 2010

dnes ste nepozerali reflex?bolo tam o anjeloch som rada že sa konečne aj v médiách začína na túto tému 😵

dali4
autor
31. máj 2010

Ahoj marianka 😵 ... stahujeme Devu Premal a ide to dost pomali.

dali4
autor
31. máj 2010

Tiež sa mi zdá že v telke čím dalej viac hovoria na túo a podobné témy 🙂 . To je len dobréééééé 🙂

marianka79
31. máj 2010

ahoj dalinka 😵

dali4
autor
31. máj 2010

ideme kupovat detom poschodovú postel. marianka aký na to máš názor 😕 . Aj ostatné baby. Ja som niečo počula že vraj to nieje dobré, hlavne pre toho čo spí hore. Ale prečo? 😕

marianka79
31. máj 2010

dali my sme mali poschodové postele a hore som spala ja a bolo mi tam super rada som tam spala

marianka79
31. máj 2010

tiež som ich chcela ale iný štýl lenže patko už rasie a by sa mi tam asi nezmestil chcela som také že dole bola na roztahovanie ako gauč to koli priestoru ale ked už mám skryne tak tu mám viac placu 😵

marianka79
31. máj 2010

bože skriiiiine 😉

marianka79
31. máj 2010

a prečo to nie je dobré??? ja som o tom nepočula že by to nejak vadilo

dali4
autor
31. máj 2010

Tiež sa pamatám, že každý rok sme chodievali na jednu chatu a všetky decká sme spali na tých horných posteliach. Dobre nám bolo. Neviem z akého dôvodu by to nemalo bzt dobré. Kvoli nejakým energiám 😕 ? Čo hovorí feng shuej na to kto vie... Čítala som že aj pod normálnou postelou by nemali byt žiadne veci, potom to má vplyv na spánok. Inak sme sa už rozhodli 😅 , takže nech to má vplyv akýkolvek tak ich kúpime. U nás to zle robit nebude 😉 ...

marianka79
31. máj 2010

@linette videla si film 21gramov ?velmi pekné ale aj smutné je to o duši

dali4
autor
31. máj 2010

marianka toto sú normálne 2 metrové postele. Predávajú sa ako detské ale rozmery majú klasických velkých postelí.

dali4
autor
31. máj 2010

marianka... aj takýto film je 😕 ?

marianka79
31. máj 2010

dali myslím si že mareček bude len rád my sme si robievali bunkre z nich 😉

dali4
autor
31. máj 2010

hotovo... stiahnuté ... idem kuknút že čo tam je

marianka79
31. máj 2010

počkaj nájdem ho

marianka79
31. máj 2010

mna ten film dojal 😔

perla200
31. máj 2010

baby a to podla dátumu narodenia mame priradených anjelov? ako to zistím? dkaujem