Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

ruzenkas
24. sep 2010

@ivanko8 Děkuji 🙂 nějak se to začíná lepšit, tak uvidíme 🙂

shupolienka
24. sep 2010

dobre ranko anjeliky
akurat som precitala uzasnu knizocku ktoru mi pozicala svagrina 😵 vola sa : malá duše a slunce http://www.martinus.sk/?uItem=54356

tu je v online verzi na stiahnutie. Je to kratucke ale krasne 😵 http://www.vesmirni-lide.cz/svetelna_knihovna/c...

jery51
24. sep 2010

@dali4
pekne napísané 😉

marianka79
24. sep 2010

fakt pekne aj ja si to myslim

marianka79
24. sep 2010

@shupolienka dobre ranko na obed? 😀 no kto je po nocnej a prave vstal tak ho ma ako prave ja tak dobre ranko dobry den

marianka79
24. sep 2010

@ruzenkas tak toto velmi rada citam a nech to tak aj pokracuje nech sa to len a len zlepsuje

jery51
24. sep 2010

@shupolienka
to je pre deti kniha či tak všeobecne?

marianka79
24. sep 2010

@shupolienka tento tyzden budem vela vybavovat asi aj pravne veci neviem co ma caka byvaly mi zacal robit problemy patko sa zacal vypytovat take veci ze nenachadzam odpovede riesim psychologicku.....atd atd...tak posli anjelikov inde je mi to luto no mam teraz v hlave vela veci potrebujem vela energie na ne a hlavne klud .........to zvladnem 😔

shupolienka
24. sep 2010

@marianka79 jeeeej to bolo uz tolko hodin? 😅 som si nevsimla, sme nejako neskoro ranajkovali, tak sa mi to poposuvalo vsetko casovo 😀

@jery51 ono to bolo zevraj povodne pre dospelych, ale ten co to napisal to spravil aj ako pre deti v ilustrovanej knizke,
aby to pochopili aj deti, je to pekny pribeh o malej dusicke ktora sa rozprava s Bohom. 🙂

@marianka79 No tak to mi je luto ze byvaly robi problemy ☹ . Ja mam sem tam tiez tahanice s mojim ex ohladom Petka, kvoli vyzivnemu a tak celkovo...tak viem ze je to tazke. Drzim palceky nech to dopadne vsetko pozitivne hlavne pre teba a Patka.

Jasne tak anjelikov poslem niekomu dalej....
babulky tak mi napiste ktora chcete, v nedelu ich posielam 🙂

motylka
24. sep 2010

ahojte, ja sa tu ospravedlňujem za môj raňajší výlev, ale tak som to cítila, viem, že mi to berie energiu, ale ináč by som to dusila v sebe 😒
@ruzenkas, som rada, že je ti lepšie 😉 Nech to ide teraz už tým dobrým smerom 😉

peya104
24. sep 2010

@mywiel presne..treba mysel vypnut. vnímať srdce a niet jedineho človeka ,ktory by ich mohol nevnímať 😵

peya104
24. sep 2010
jonuska
24. sep 2010

ahojky andělky🙂jak se máte??já nedočtu☹ jsem s malou marodi,máme asi chřipku nebo virozu či něco takového ☹
takže polehávám a tady jen nakuknu..nemužu dlouho číst mě bolí oči....☹
jinak jsem ráda že je ted před náma víkend a ještě v pondělí a v uterý je svátek takže prodloužený víkend a nebudem muset ráno vstávat a trošku se dáme do kupy

shupolienka
24. sep 2010

@peya104 ahoj kukulienkaaaaa 😵 som rada ze si sa pridala
😵

motylka
24. sep 2010

@jonuska aký máte sviatok v pondelok a utorok?

jonuska
24. sep 2010

motylka....28.9. den české státnosti a v pondělí majéí děti ve školách ředitelské volno🙂

motylka
24. sep 2010

to je super taký predĺžený víkend 😉

jonuska
24. sep 2010

je hl.kor když jsme marodi a nemusíme ráno do té zimy..a odpoledne se tu pečem vedrem

uskamuska
24. sep 2010

aj ja mám predlženú dovolenku na materskú ešte, že mi ju dali ináč by som už dávno pracovala 🙂

marianka79
24. sep 2010

@mywiel tak co??? Este sa mu nechce? Dobre mu je v brusku tusim ze je tam spokojny 😉 a ani spln nepomohol?

peya104
24. sep 2010

@berenika39 škoda pre teba, lebo pre teba neexistuju 😉

motylka
24. sep 2010

@shupolienka práve som si dočítala tú knižku, stiahla som si ju... ozaj krásne myšlienky, pri niektorých som až prestala čítať a musela som to precítiť, pekné...

peya104
24. sep 2010

@shupolienka helou helou, som sa dopracovala časovo že to checknem. 😵

peya104
24. sep 2010

@shupolienka ješiši, tí vesmíriní lide..to je najsamhaluz,bárčo je.

miruska15
24. sep 2010

ahojte prave som došla s Jarmoku: 😀

shupolienka
24. sep 2010

@motylka ano krasne je to napisane 😵

@peya104 vidim ze ides od prvej stranky 🙂 , tak prijemne citanie 😵

peya104
24. sep 2010

no asi len tak zbežne, trpaslíkom som uvarila detsku kavu, dala papať dráčikov, tak vegetia..mam trochu pre seba..hahah

motylka
24. sep 2010

@peya104 tiež si myslím, že vesmírni ľudia sú riadne uletení 😀 ale tá knižka je fakt pekná 😉

shupolienka
24. sep 2010

@motylka peya tusim myslela svoje deturence 😀, ci sa mylim? 😅

shupolienka
24. sep 2010

ahaaa o vesmirnych ludoch pisala peya vysie hahahahha 😀 som prehliadla 😀 😀 😀