Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

jonuska
1. okt 2010

@eeevvvkkkaaa 🙂 tak to je fakt nádherná fotečka...to se mi vyfotit nepodařilo 😉

jonuska
1. okt 2010

@uskamuska to je nejmladší??? 🙂

viannkaa
1. okt 2010

ďakujem vám všetkým za odpovede ... s tou mojou prababkou to bolo tak, že jej vraha nenašli a mamka mi raz prezradila, že prababka zrejme nenašla pokoj, lebo v tom dome sa diali divne veci a v súčasnoti je úplne opustený, nik v nom nebýva ... Popozerám a naštudujem si veci, ktoré ste mi poradili ... ešte raz ďakujem.

ruzenkas
1. okt 2010

@miruska15
@marianka79

Krásný večer všem 🙂
Pokud dobře dopadnou krevní výsledky, tak bych šla domů v pondělí, ale vše uvidíme. Vitamíny jsem nezkoušela, protože paní dr.mi říkala, ať teď nic neberu, aby to nějak nezkreslovalo prévě krevní výsledky, takže nic neberu.

Jak se Vám daří? 🙂

uskamuska
1. okt 2010

@jonuska áno dnes má 15 mesiacov

uskamuska
1. okt 2010

@ruzenkas tak ja budem držať veľmi palce, aby to dobre dopadlo 🙂

ruzenkas
1. okt 2010

@uskamuska Moc děkuji 🙂

motylka
1. okt 2010

Joj, baby, dnes nám zomrel kamarát ☹ A si predstavte, že túto noc sa mi snívalo, že hlásil náš rozhlas čo máme v dedine, že zomrel, tak ako to zvyknú hlásiť a okolo pol jedenástej doobedu mi už písala sestra... ☹ Ešte som chcela predtým od anjelov nejaké znamenie, keď som šoférovala ráno do roboty, či mám tomu snu veriť, poprosila som ich o nejaké rovnaké trojčíslie a o chvíľu išlo oproti mne auto so značkou PO-004, to O a nulky vyzerali rovnako, akurát bol medzi nimi ten znak, ved viete...
A manžel mi teraz kúpil na meniny takýto kameň:
http://www.fotorada.cz/e-shop/639-albi/969-kvet...
mám ten oranžový - spokojnosť - tak mi teraz kvitne už tretí deň...

motylka
1. okt 2010

píšem ako tatár, raz o jednom, raz o druhom... 😖 ale mám dnes také zmiešané pocity zo všetkého

jonuska
1. okt 2010

@motylka jak tatar ne..my to pochopíme a přečetm nebuj
však ty pocity jsou normální....je mi to moc líto ☹

a kámen je krásný🙂
já mám doma křištálky..nosím jeden na krku,a pak jich mám víc menších🙂

máte tady holky někdo zkušenost s křištálovou koulí??já jsme ji dostala jendou od ex..ale ještějsme nemla odvahu... 😕

dali4
autor
1. okt 2010

Dobrý včer prajem všetkým 😵 ... k tomu stretku, ja budem 12.26 na Hl.stanici...

shupolienka
1. okt 2010

ahojte kukulienky 😎

@dali4 vy sa vsetky stretate na hlavnej? No ja pridem rovno do Incheby ked sa Kubko zobudi, no to ja potom neviem ako vas najdem tam ☹

linette
1. okt 2010

ja len na skok .. na hlavnej stanici budem o 12:05 .. a budem cakat ... na marianku a dali .. ak by este niekto prisiel na hlavnu, tak dajte vediet a mozme sa pockat 😉 a pre novinku ide somnou aj samec.. ale jeho to nebavi aj napriek tomu ide 😅 😅
@miruska tebe tiez dojde chlap ze? .. potom mozu ist na pivo 😝

@shupolienka mozes nas pockat pred inchebou, alebo vo vstupnej hale .. aky kvietok budes mat? ..
ja budem mat sivu celenku z maslou .. je to dost viditelne tak ma spoznaate 😀

shupolienka
1. okt 2010

@linette lenze ja za vami nestiham skor ako o druhej, tak si vas tam asi budem musiet nejako najst. Tak ked uvidite babu v ruzovej kosely s dlhym rukavom, na tom sedy pulover s kratkym rukavom, cierne sponovky a cierne cizmy, a dlhe tmave vlasy a k tomu dve deti (uvidim ci ich nenecham nakoniec mame) tak do mna stuchnite to budem ja 😀

marianka79
2. okt 2010

ahojte babule tak som vstala po nocnej spala som necele 3hodiny 😖 ale budem fit tak idem sa chystat beriem slnecnicu @linette budem ta tam hladat paaaaa

peya104
2. okt 2010

http://www.last.fm/listen#pane=webRadioPlayer&s... prajem vám všetkým najsamnádhernejší den, na vlnách najjemnejších vibrácii, anjelskych blikavých svetielok, hojdajuc sa v rukách najvyššieho....nekonečná milosť nech je vam celodenným pohladenííím...

shupolienka
2. okt 2010

Dobre ranko babule
@peya104 ty tam kedy ides?

peya104
2. okt 2010

hahah, dadi..s krpcami určite nepojdem a vieš asi ako vyzeraju ty kt.by enetuálne mohli s nimi byt 😀 ako inak bolo??dokedy si bola?

shupolienka
2. okt 2010

@peya104 ale poood, sak aj ja idem s detmi, aj babu brali vsetky deti, od najmensich po najvacsie 😎. No bolo super, krasne je to tam, som bola nadsena. Ja som tam bola prvy krat. Vies co bola som do nejake deviatej a potom sme isli spat na cernysku.

peya104
2. okt 2010

no yasmu vezmem ak pojdem, ale naylina ne, lebo to tam potom ani nemusim ist.. 😎 uvidim, budim anja, ale no reaction..iba smrad..došli o pol šiestej.

shupolienka
2. okt 2010

Hahahha pocula som ze dobre dopadli 🙂)))
Ok tak daj vediet ked pojdes 🙂

jery51
2. okt 2010

ahojte tak už sa určite stretáte....nech vám to vyjde...včera tam bolo fajn sme s kamoškou boli celý deň skoro a veru sme sa nenudili, pobehali sme prednášky a popozerali stánky....jenda pani Renátka bola fakt suepr..až zimomriavky z neho...v tom stánku TV 8...páá

jonuska
2. okt 2010

ahojte
holky kdo mi pošle andělíčky a kdy??at jsem připravená🙂

ještě se zeptám peya 104...co jsou krpci,??? 😕 😅

já ted jedu ke kamarádce kluky má bratránek na výletě🙂mějte se sluníčkově a večer nakouknu🙂
😉 😲

pe3nka82
2. okt 2010

@jonuska ahoj môžem poslať aj ja a @jery51 prosím napíš či aj tebe mám poslať alebo ti bude posielať miruška 🙂 ja mám zatiaľ len jednu osôbku takže dve miesta sú voľné možno práve pre vás... 🙂

uskamuska
2. okt 2010

@peya104 to je nádherné 🙂

miruska15
2. okt 2010

☹ ☹ ☹ ahojte babeny tak ja som nešla. ☹ ☹ ☹ Muža bolel celu noc zub a aj rano tak som nemala to srdce ho tu nechat s detmi takeho uboleneho.Ako ste sa mali?To ako naschval .

miruska15
2. okt 2010

@jonuska ved ja ta mam už napisanu aby šli k tebe ☹

jonuska
2. okt 2010

@miruska15 anoano....jen jsme nevěděla kdo mi je slíbil🙂
pošlipošli..🙂
a kdy teda mám je čekat??? 😉

jonuska
2. okt 2010

@miruska15 a kampak jste měli jet????
já jdu za chvíli s přáteli na večeři a chvilku posedět🙂už to vážně potřebuji jako sul 🙂

ladywitch26
2. okt 2010

zeny, tak ktorej to mam poslat tych anielikov? viem, ze niektora ste chceli pre svagrinu ci pre susedu alebo tak nejako