Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

motylka
24. sep 2011

Ahojte 🙂 ja som práve pochopila jeden sen, keď to tu čítam... strašne jednoduché to bolo, vôbec som na to neprišla, nedoplo mi to... až teraz... často sa mi sníva o tom, že môj dedko a babka, ktorí zomreli sedia s nami v obývačke, prípadne s nami sú, vieme všetci, že zomreli, ale berieme to tak, že jednoducho žijú, vôbec sa to nerieši... je to tam také zvláštne, viem, že raz som sa vo sne rozprávala s mamou, že ako to vysvetlíme ľuďom, že sme ich už raz pochovali... ozaj až teraz práve mi napadlo, že mi chcú povedať, že sú tu s nami, že nás neopustili...až mám zimomriavky...

pikino
24. sep 2011

@ada32 tak to je na tom moja rodina dosť zle lebo u nás je úplne všetko čo si vymenovala.

marianka79
24. sep 2011

@ada32 píšeš o senzitívnych ludoch tak to som ja mna sa niektorý nemožu ani dotknút ako napr moja kolegyna tá ked ma chytí za plecia až ma zamrazí a mám nepríjemný pocit ale už som prišla na to prečo chvalabohu už s nou nepracujem velmi si inak rozumieme ale nesmie sa ma dotknút a takisto aj mama a to od mala som mala taký problém a trvá doteraz inak celkovo nemám moc rada ak sa ma len tak hocikto dotkne okrem mojho drahého 😵 ten musí.......a aj moj patko niekedy ho odhánam od seba 😖 som na to velmi háklivá veru

marianka79
24. sep 2011

@ada32 tu si netukáme na čelo ja som dnes mala takú tému s mojou 16 ročnou neterou o minulých životoch velmi ju to zaujíma mne sa jeden minulý život prisnil bolo to také živé že ked som sa zobudila musela som sa chvílu z toho spamatat ale bolo to pekné a ešte sme polemizovali že ktovie v akom vztahu sme si boli navzájom začala aj o karme čo ma prekvapilo ale super som rada že další človek z našej rodiny sa o toto zaujíma 🙂

marianka79
24. sep 2011

inak prednedávnom mi velmi anjelikovia pomohli som to prehnala s prehánadlom 😅 a mala som neznesitelné bolesti až som plakala bolo mi až na vracanie ale nič viac nejako mi to nepomáhalo len tie ukrutné kŕče som mala tak som si skoro po 2-och hodinách skrúcania sa povedala že sa pokusim ukludnit tak som si lahla a prosila nech to už skončí lutovala som že som si to dala v kuse som opakovala prosbu k anjelikom a v tom zrazu také zimomriavky išli mi hore-dolu po chrbte takú minutku v kuse cítila som sa vtom velmi príjemne hned som vedela že prišli a už som vedela že mi pomožu to skrátit a veru do pol minuty som už aj letela 😀 😀 😀 a bolo po bolesti tak som im zaďakovala lahla som si a dospala prebolenú noc 😝 a povedala som si NIKDY VIAC TOTO!!! 😖

pikino
24. sep 2011

@marianka79 ja mám zas akolegynu ktorá ma totálne vysáva z energie, nie naschvál, inak sme dobré kamoški, ale jednoducho keď si k nej sadnem tak okamžite zaspávam.

Ja tiež neznášam keď sa ma ludia dotýkajú, v podstate som najradšej ked na mňa ani nehovoria. Hlavne cudzí ľudia. Deti mi nevadia, ale dospelý ano. Nemám rada ani také to zvítavacie bozkávanie. Ja som taká inak aj na mnažela. Strašne dlho mi trvalo kým som sa ako tak otvorila. Stále počúvam, že ho nemám rada lebo sa ho nedotýkam apovedať lúbim ťa je pre mňa utrpenie.

chvalabohu že anjelikovia pomôžu aj od žaludočných problémov 🙂 Ja sa ešte len učím, prosiť a pýtať čo chcem. Stále hľadám ako na to.

marianka79
24. sep 2011

@pikino anjeli pomáhajú so všetkým 🙂

marianka79
24. sep 2011

@pikino inak obajatie potrebujem to ma nabíja ako povedala aj Vilma Jamnická jedno objatie denne nám stačí ku štastiu

ked som sa stretla s dali tak to sme sa objali a super aj s lin v poho ale to viem že sú to milé osobky tak to som sa nebála a ani som nepremýšlala že by sa mi niečo mohlo stat 😉 mám ich velmi rada 😵

pikino
24. sep 2011

@marianka79 ja sa rada objímam s mojou malou, to mi nevadí.

Ja sa nebojím že sa mi niečo stane, prsote nemám rada dotyk, ale to suvisí s mojím detstvom. Taký psychický blok.

marianka79
24. sep 2011

@pikino jééj s mojim krpcom sa rada mojkámale niekedy ho odhánam 😉

pikino
24. sep 2011

@marianka79 to aj ja, hlavne ked niečo robím a ona sa mi naschvál hádže na krk.

linette
25. sep 2011

@ada32 mna by tiez nikto nedostal do sekty.. nevedela by som ich posluchat ..

@pikino moj priatel sa tiez obaval na zaciatku, ze s akou sektou si to pisem a po case ejha sam sa prihovara k anjelom 😵

@marianka79 uz sa tesim na dalsie obimacky a mojkania s vami 😵
to teda znie .. 😀

pikino
25. sep 2011

@linette tak to u môjho v živote nebude hroziť on sa síce tvári ako veriaci ale v skutočnosti je to silný materialista, závislí na veciach, často sa kvôli tomu hádama, lebo máme úplne rozdielne pohlady na svet. Čo už. Zrejme je mojou karmou 🙂

linette
25. sep 2011

@pikino sa doplnate a potrebujete navzajom 😉 .. ty duchovno a on materializmom..
moj to razne odmietal, smial sa, robil si srandu .. a vidis preslo ho to.. zrejme to chvilu potrva, kazdy ma svoj cas .. a verim, ze aj tvoj

linette
25. sep 2011

Věštba pro tento den
Přišel ten správný okamžik na ujasnění všeho, co potřebujete ve svém životě vyčistit. Směle do toho.

Myšlenka pro každý den
Kdo, když ne ty, kdy, když ne teď?

Afirmace pro dnešní den
Snadno se zbavuji všeho starého a nepotřebného.

marianka79
25. sep 2011

@linette hej hej a príd aj s drahým príde aj moj teda dúfem že si to nerozmyslí sa s vami zoznámi 🙂 a potom ich pošleme na pivo 🙂

marianka79
25. sep 2011

@pikino aj moj najprv krútil hlavou že čo to furt trepem o anjeloch ale práve anjelik lásky ktorého som mu darovala nás spojil ked sme boli rozídený a má ho stále v izbe na poličke a to ma teší bolo to zvláštne lebo ako balil všetky veci čo mal odo mna tak len toho anjelika si povedal že si ho nehá všetko postrkal do igelitky a anjelika lásky nehal tam na mieste.......... no a behom týždna sme boli znovu spolu....... ked mi toto vravel tak ja mu na to že to určite anjeli tak zariadili a začal sa na tieto veci pozerat inak 😉

pikino
25. sep 2011

@linette
@marianka79

Môjmu to asi v tomto živote nehrozí. 🙂 Ale máte pravdu v tom že sme absolutne rozdielny a tým sa doplňame. Inak my sme sa tiež rozišli predtým ako sme sa vzali. Ale proste sme zistili, že bez seba nevieme byť. Aj keď sa hádame, aj keď je prvotriedny pesimista a všetko vidí čierne. V kuse ho musím upozorňovať aby nekuvikal, lebo slová sú silná zbraň a na čo myslíme to sa stane. Hlavne čo sa týka našho dieťaťa, stále len ju okrikuje a vymenúva čo všetko sa jej môže stať. Stále ju vidí niekde na pohotovosti. A ja som z toho na nerv, lebo tým nešťastie len privoláva a keď mu to poviem tak len frfloší.

marianka79
25. sep 2011

@pikino aj moj frfloší ked mu vravím nech nerozmýšla pesimisticky lebo si to može privolat.........nevie čo je sila myšlienok ale aj ja občas pesimizujem no už nie tak ako volakedy vždy sa zbadám a opravím to 🙂

ada32
25. sep 2011

@marianka ak sa mozem spytat, nie si z BA? lebo si mi povedoma. ale mozno sa len na niekoho velmi podobas.

@linette ta vestba sa asi tykala aj mna. dnes som upratovala garaz a vyhadzala spustu veci.
no kto uz to urobi ked nie ja? 😅 😀

marianka79
25. sep 2011

@ada32 nie z trnavy som 😉

marianka79
25. sep 2011

@ada32 inak si napísala inej marianke ja tam mám aj 79 😉

ada32
25. sep 2011

boze fakt 😅 no, co uz. ale dakujem za odpoved. chodim na jednu kliniku v Petrzalke, a tam robila velmi prijemna kocka ktora sa na teba zrejme velmi podoba. ale naozaj velmi. tak ma napadlo ci nie si nahodou ona 😕

linette
25. sep 2011

@marianka79 pridem s nim, ani nemam na vyber .. akurat bude doma a teraz ma samu nechce pustit.. tak dufam, ze pride aj dodik aby nebol sam chlap .. musi prist !!! 🙂 😅

@pikino aj my sme sa rozisli a dali dokopy ..

pikino
25. sep 2011

no vidím že sme sa tu zišli baby čo dávajú chlapom druhú šancu :D, keby si to aspoň vážili. :P

pikino
25. sep 2011

Ja tiež myslím často krát na najhoršie a s mojou bujnou fantáziou je to strašné. Často krát sa zbadám až keď chytám zbytočnú paniku. Celá ja.

marianka79
25. sep 2011

@pikino oni si to vážia ale nedajú to tak najavo ako by sme chceli 😉

pikino
25. sep 2011

@marianka79 o mojom mám podozrenie, že by bol najradšej keby ma nestretol :D Stále mi hovorí, že keby mi nepatrila polka domu už sme rozvedení. On kecá. Ja mu stále hovorím, že druhá by ho zabila :D My sme proste ako oheň a voda. Ja som tá voda. Som ticho a keď ma naštve tak je koniec. On je zasa výbušný a každá hlúposť ho vytočí do vývrtky. Ale ako hovorím asi to tak má byť. lebo odkedy sme spolu som sa vela naučila. Hlavne sebakontrole a prestala som sa lutovať. Predtým som po každom zvýšenom hlase revala do vankúša, teraz ma nerozhodí nič. Predýcham a odignorujem. Proste ako pri malom decku ked je v období vzdoru akurát že uňho trvá už 35 rokov. Ešte sa musím naučiť viac prejavovať city, len to je horšie lebo mám stále strach že mi ublíži viac ako by som chcela.

ivi87
26. sep 2011

@linette a ostatné kočky ahojteeee 😉 aký ste mali víkend? keďže bolo takto pekne, tak som bola so setrou vonku sa korčulovať, kým je pekne, nech to využijeme a nesedíme doma... a ešte som umývala v celom byte okná u babky, tak to už mám za sebou 😀

no náhody... ja neviem... 🙂 aj ja skôr verím na osud... aj keď už ani neviem vlastne... ak náhody neexistujú, tak tá karta môže jedine symbolizovať to, že hľadám lásku, že to ma v živote moc napĺňa, keď mám koho ľúbiť... ale že by sa črtal nový vzťah, to nevidím, a obnovenie starej lásky - to v žiadnom prípade 😀

ani nehovorme o súkromníkoch, ani nechci vedieť koľko som platila za vytrhnutie jedneho zubu!!! skoro som tam odpadla... potom som musela celý mesiac počítať korunku ko korunke, síce to počítam každý mesiac, no toto bolo strášné 😢

brrrrr kočky inak z vašich príbehov mám riadne zimomriavky ako si vás čítam 🙂 ale také príjemné... a v dobrom vám závidím, že sa aspoň vo sne môžete stretnúť so svojimi najbližšími, s ktorými nemôžeme už byť... so mnou sa nik neprišiel rozlúčiť... čo mi je aj vždy trošku ľúto, keď si na to spomeniem... rada by som ich videla... hlavne dedka ☹ no on bol veľmi choručky, mal alzheimera, tak neviem či je v nebíčku zdravý alebo ako tam všetci dopadneme... ☹

ivi87
26. sep 2011

babuľky, inak často sa stretávate? spoznali ste sa tu na fóre, alebo už aj dávnejšie predtým? a na vašom stretku si vykladáte anjelské karty?
prepáčte, ak sa pýtam osobné veci, no zaujíma ma to.. vlastne som sa ešte s nikým poriadne nestretla, kto vie komunikovať s anjelmi, okrem tejto mojej kamošky a ešte raz, keď sme šli pre jej bývalú kolegyňu do práce a šla s nami aj kamoškina mama, kt. vie aj veštiť, no má voči tomu rešpekt, už to nerobí, lebo raz sa omylom dostala až k čiernej mágii a skoro ublížila dcére, a už sa toho bojí... no a ako sme sa tak viezli, boli tam teda tá moja kamoška, kamoškina mamina a býv. koleg. kamošky - a tá vie komunikovať s anjelmi, viem že niečo hovorili o otvorení nejakého tretieho oka? možno zle hovorím, no nevyznám sa v tom a nebol čas moc na také zvedavé otázky, tak normálne mi v tom aute asi po 10 - 15 min. začalo byť zle a ťažko sa mi dýchalo... radšej som to babám povedala - čo vždy radšej poviem, keď mi je blbo, ak by sa náhodou niečo stalo, nech vedia ľudia čo tomu predchádzalo, no a ony povedali, že to bola len silná energia, lebo som sedela v aute s 3 ľudmi čo sa tomuto v podstave venujú...